Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

mindinka
27. únor 2011

Ahoj holky jak se máte? Já docela dobře, až na to, že mi je od rána slabo a motá se mi hlava ☹ , tak doufám, že mně to během dne přejde, včera jsem ležela celý odpoledne u telky a nic jsem nedělala, tak dneska to musím dohnat. 🙂

kenya83
27. únor 2011

@mindinka ahoj ahoj 😉 mám sa tiež fajn, pozerám, že čiaročka stále silnie 😉 Už aby bola streda čo???? 😵 😵 😵

kenya83
27. únor 2011

@vered veredko tak kedy vychádza ketík? 😵 😵 😵

mindinka
27. únor 2011

@kenya83 Ahoj no přemýšlím jestli bych to neměla nechat až na pátek ten ultrazvuk. 🙂

pampeliska36
27. únor 2011

@mindinka to jsou kraaaaaaasne carky!!! 😀 😀 😀

mindinka
27. únor 2011

@pampeliska36 Ahoj moc moc děkuji 😀 😀 😀

kenya83
27. únor 2011

@mindinka a v stredu budeš mať ktorý deň po KET? Vieš aj koľko Ti to vychádza od MS?

mindinka
27. únor 2011

@kenya83 Ve středu budu mít 19 den po KET a od MS 39 DC 🙂

kenya83
27. únor 2011

@mindinka no teoreticky by to už mohlo byť aj vidno 😵 ale možno by som to aj nechala na piatok 😵 Mám jednu stránku pre IVF kde zadáš dátum ovulácie resp. podľa IVF dátum OPU a pekne Ti vyhodí celú históriu tehotenstva presne v ktorom týždni a dni si, vypíše Ti dátum pôrodu, dátum kedy je už možné zaznamenať začínajúce srdiečko, atď...
pošlem Ti ju a skús tam zadať dátum v tvojom prípade to bude keďže si mala vkladanú blastocystu tak deň transferu mínus 6 dní a pozri sa v ktorom týždni by si mala dnes byť 😵

Daj vedieť či si to správne nahodila 😵 alebo mi povedz dátum KETU a ja Ti poviem aký dátum tam napíš OK? 😵

http://www.ivf.ca/duedate.php

mindinka
27. únor 2011

@kenya83 Já se v tom moc nevyznám tak jestli budeš tak hodná tak mi to udělej, datum ketu je 11.2.2011 🙂

kenya83
27. únor 2011

http://www.ivf.ca/duedate.php

no skús pozrieť takže dnes by si mala byť podľa výpočtov 5tt + 0 😵 😵 😵

mindinka
27. únor 2011

@kenya83 Jj děkuji moc, no jsem zvědavá tak zkusím zajít ve středu k doktorovi, jestli už tam mimi uvidíme 🙂

kenya83
27. únor 2011

@mindinka jj tak držím moc palčeky 😵 My ideme na sono zajtra ráno medzi 7:00 - 8:00h. 😵 😵 😵

mindinka
27. únor 2011

@kenya83 Taky držím palečky, a třeba na tebe vykouknou dvojčátka 😀 Hlavně dej potom vědět jak jsi dopadla. 🙂

kenya83
27. únor 2011

@mindinka 😵 😵 😵 dám vedieť 😵

vered
27. únor 2011

@kenya83 Ahoj mila, Ket mame zitra, nemam kam dat Joshika, bude muset s nami 🙂 , tak uvidim jak to zvladneme 🙂 , ale muze tam mit chci!! 🙂

vered
27. únor 2011

@mindinka Ahoj Mindinko, moc krasne ti sili carecka a ted jeste nevolnosti,. peeeeknyyyy 😀 😵 😵 .
Ptala ses Kenyi jestli jit ve stredu, ja bych sla az v patek, ale samozrejme zalezi na Tobe. Sla bych po 3 tydnech od Kety, vzdycky ty 3 tydny po jsem mela uz bublinku, driv jsem nesla nikdy!! Tak uvidis, kazdopadne pokud tam ve stredu bude tak super a pokud ne, tak pujdes znovu v patek vid?? Hodne stesticka 😵

mindinka
27. únor 2011

@vered VEREDKO MOC DĚKUJI, NO NEVÍM JESTLI BYCH MĚLA JÍT UŽ TU STŘEDU, DR. MI ŘÍKAL, ŽE UŽ TAM BUDE NĚCO VIDĚT, TAK UVIDÍME, NECHÁM SE PŘEKVAPIT. 😀

kenya83
27. únor 2011

@vered veredko tak už zajtra? To ale utieklo ako voda 🙂 tak veľa, veľa šťastia a tfuj, tfuj, tfuj nech sa bublinka krásne chytí alebo chytia 🙂 koľko ideš vložiť? Ja idem zajtra na sono, bude zajtra presne 3 týždne od transferu tak dúfam, že sa nám drobáčik pekne ukáže 🙂

vered
27. únor 2011

@kenya83 Ano ano uz zitra, mame 2 kompaktni morulky, nechame samozrejme obe dve, bojim se rozmrazeni....snad to prezijou a budou i nadale ok. Dalsi uz nemame.
A Tobe moc stesticka, to uz by mohlo byt srdicko vid???Tak pak dej vedet!! 😵

vered
27. únor 2011

@mindinka No tak kdyz doktor rikal ze jo, tak ma asi pravdu!! 😵

mindinka
27. únor 2011

@vered TAKY TI PŘEJI MOC A MOC ŠTĚSTÍČKA NA ZÍTRA A AT SE MIMI KRÁSNĚ ZAKOUSNOU A DRŽÍ SE CELÝCH 9 MĚSÍCŮ 🙂 😉

ronecek
27. únor 2011

@vered Ahojky, taky jsem o kravským mlíku četla, jak není pro děti vhodné...já z kravského dělala akorát jednou Domíkovi kakao, ale víckrát jsem ho nepoužívala. Ani zatím nechci 🙂
Čerstvé mlíko tady ve vedlejším městě prodávali. Byla tam dokonce budka, kde Ti to samo čeplo. Ale dlouho tam nevydržela, asi jim to moc nešlo na odbyt.
Dneska jsem koupila cizrnu a vyzkouším ten hummus. Našla jsem si receptík v tom Pošli receptu. Dává se tam cizrna, oliv.olej, česnek, sůl, pepř, chilli,nahoru petrželka. Co do něj dáváte vy? 😉
My bydlíme taky na vesnici. Máme dóst hodně velkou zahradu. Ale máme tam jak už jsem psala jen jablíčka a švestky. Pak ještě jednu menší a tam rybíz, ostružiny. Ve skleníku rajče a okurky. Jinak nic. Ale to sekání v létě 😒 by nemuselo být.
Zítra na vás budu celičký den myslet. A už se těšíme na nové zprávičky. Ať se Ti bobíšci krásně probudí ze zimního spánku. Hodně štěstíčka 🙂 🙂 🙂 Papa a pěkný večer

ronecek
27. únor 2011

@mindinka Ahojky, jů koukám, že čárečka je krásně silňoučká 🙂 Holky, ani nevíte, jak vám závidím 🙂 Já jsem pořád taková napjatá a nedočkavá. Jak to asi dopadne 😉

ronecek
27. únor 2011

@kenya83 Ahojky, tak zítra na sonu přeju hodně štěstíčka 🙂 A jak píše mindinka, třeba na Tebe vykouknou dvojčátka 😵 Už se těšíme na nové zprávičky a určitě i fotečku 😉

mindinka
27. únor 2011

@ronecek Děkuji, neboj vám to určitě taky vyjde, moc ti to přeji. 🙂

petapal
27. únor 2011

ahojky holky postupovala jsem s manželem ICIS mel spatny spermiogram v pondeli jsem byla na odberu vajiček a v patek mi zavadeli dve miminka ted už musim jen čekat jak poznam co mi zavadeli podle čeho to berete jak tu pisete blastocystu atd.

pampeliska36
27. únor 2011

@petapal ahoj... no to by ti meli rict ve tvem CARu, ale posilam ti aspon totok 🙂
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/carunicabrno...

petapal
27. únor 2011
vered
27. únor 2011

@ronecek Ahoj Ronecku diky moc, snad to dopadne dobre, zitra! 😵 Hezky jsi to napsala, ze se probudi ze zimniho spanku!!! 🙂
Jinak do chumusu se dava i tahini pasta..... My jsme delali jednou chumus v Cechach a normalne namocis cizrnu na aspon 24 hodin, pak varis do mekka, rozslehas a prida se tahini, olivovy olej, sul a citron..ale nemusi...chilli a pepr sme tam nedali. Chumus se tu da sehnat na kazdym rohu, takze ho moc nedelame ale kupujeme si ho...je vynikajici a vozim to domu po kilech chichi.
Koukala jsem taky na tu karobovou pomazanku na netu a v Cr se to da sehnat v nejakym bio obchudku, nebo kramku se zdravou vyzivou ,tam by jsi asi sehnala i tahini, ale vim ze mi nekdo rikal ze to tahini v CR neni tak dobre, jako tady v Izraeli a to same si myslim i o te karob pomazance, tady maji fakt vytecne!!! Mnam!
Ronecku vis ze ja vubec nevim na co se chystas?Taky na Ket?? Proste mi to nejak uniklo..piseme si o vsem moznym...ale tohle fakt netusim... 🙂 musis mi to napsat, at sem v obraze.
Tak zatim papa a zitra hezky novy tyden....mej se pekne a dobrou noc!!! 😵