Naše první IUI. Zadařilo se někomu hned napoprvé?

anca960805
11. lis 2022

Dobrý den,

již přes 2 roky se s manželem snažíme o miminko, zatím marně a tak jsme teď ve středu podstoupili první iui, folikul měl 24x20cm, ovulace nejspíše v noci ze středy na čtvrtek. Manžel měl nadprůměrný spermiogram, 60% aktivních spermií, tvarově trochu horší ale nic strašného. Jinak jsme oba naprosto zdraví. Chtěla bych se zeptat, zadařilo se někomu iui hned napoprvé? Už je to dlouhé.

aspie83
11. lis 2022

@anca960805 nám vyšlo IUI hned napoprvé 😉 a když byl synovi rok, zjistila jsem, že jsem znovu těhotná, přestože to jsme se snažili o opak 😆 takže nakonec máme dva syny, přestože se nejdříve nedařilo a potom v car se tvářili, že IUI je ztráta času 😉

tikanti
17. lis 2022

Ahoj 🙂Nám se povedlo na poprvé. Teď jsem už 13+2tt. Manžel má špatný spermiogram a měli jsme opravdu jen jeden pokus,jedno embrijko! Do mrazáku nám už nic nezbylo. Držím palečky,ať vám to vyjde. Když jste oba v pořádku,tak snad musí ne?🙂🍀

berushe14
17. lis 2022

@tikanti vy jste asi podstoupila IVF, IUI je něco jiného. 😊

tikanti
18. lis 2022

@berushe14 je pardon,to jsem se přehlédla. Na IUI jsme byli dvakrát,bohužel neúspěšně

berushe14
18. lis 2022

@tikanti já 6x a nic.

renisch
19. lis 2022

Nám se také hned napoprvé zadařilo. Ted máme roční holčičku. A plánujeme druhé, úplně stejně. Snad budeme mít štěstí jako poprvé. 🙏 A Vám taky držím palce ať vše dopadne dobře.

lenatko91
19. lis 2022

Nám taky. Po třech katastrofálních IVF. 🙂

l1enka
29. lis 2022

@aspie83

Ahoj všichni ;)
Chtěla bych se zeptat jestli 10 den po inseminaci jste měli nějaké příznaky bolesti prsou, bolesti podbřišku, nevolnosti apod…
Já jsem 14 den po inseminaci a žádné příznaky nemám, akorát den po Insiminaci mě bolel drobet podbřišek a to bylo vše. Děkuji vám, za pripadne odpovědi 🙂 :D a dnes mě pobolívá trochu břicho jako kdyby měla přijít menstruace

renisch
29. lis 2022

@l1enka já jsem neměla absolutně žádné příznaky, až za měsíc a půl se dostavila únava. Jinak absolutně nic. I když já měla celkove klidne, bezproblémové těhotenství. Držím palce ať je vše v pořádku. 🥰

milujicimaminka89
29. lis 2022

Holky poraďte mi. Jsem 8. den po IUI a 10. den po aplikaci Ovitrelle. Včera na testu skoro nic a dnes ráno a odpoledne tohle. Myslíte, že se mohlo zadařit. Holky, snažíme se 8.let...😥❤️ A 3.IUI to bylo.

aspie83
29. lis 2022

@l1enka my byli kolem toho 10. dne pod stanem na dovolené a mně byla pořád zima, chtělo se mi brzy spát a občas mě bolelo v podbřišku, takže jsem myslela, že se blíží menstruace a že na mě něco leze.. já tomu moc šancí nedávala a vypustila jsem to. Když jsme přijeli domů, tak mi došlo, že je to už dva týdny od IUI, tak jsem si udělala test a byl pozitivní 😁

l1enka
29. lis 2022

@renisch
Stále přemýšlím jestli mám zítra testovat nebo ne, nechci zklamání ale to čekání je strašné

l1enka
30. lis 2022

@l1enka
Tak jsem si dělala test a negativní je
Už jsem to nevydržela 🥲☹️☹️☹️

milujicimaminka89
30. lis 2022

@l1enka Dokud nedorazí menstruace...šance je pořád...❤️

l1enka
30. lis 2022

@milujicimaminka89
A když dorazí? Tak je možnost že by to bylo taky možný? Že by to vyšlo
Dneska už druhý den mě bolí břicho jako kdyby měla dorazit menstruace , přes noc nic než pres den
Menstruace by měla dorazit v pátek a ještě do zítra beru Progesteron, hormon a budu to mít dobrany

milujicimaminka89
30. lis 2022

@l1enka No, když dorazí menstruace a test je negativní, tak to asi nevyšlo...

milujicimaminka89
30. lis 2022

Holky, to jsou dnešní...1.z rána, pod ním odpoledne. Myslíte, že to není ryska? 9.dní po IUI a 11.dní po injekci Ovitrelle...

tikanti
30. lis 2022

@milujicimaminka89 já jsem byla sice na ivf,ale ohledně testu to bude asi podobné.plus den,dva než se vajíčko oplodni? Vkládali mi pětidenní embrio,proto vždycky přičítám dny po vložení +5. První test je teda 10 dní po oplodnění🙂(5+5)

tikanti
30. lis 2022

@milujicimaminka89 tak zkus být v klidu,ještě se ta druhá čárka může vybarvit 🙂 držím palečky!

berushe14
30. lis 2022

@tikanti kolikraty jsi týden?

milujicimaminka89
1. pro 2022

Holky, nechápu to. Ráno dělám test, skoro nic vidět a teď jsem si udělala další a po zaschnutí tohle...tak co to je? Musím si koupit jiný test...

berushe14
1. pro 2022

@milujicimaminka89 mas dr.max a ten hodne málo barviva.

milujicimaminka89
2. pro 2022

Nic, negativní...😓 11. dní po IUI a 13. dní po Ovitrelle. Opět to nevyšlo, není mi souzeno být těhotná...prostě není...😓

tikanti
2. pro 2022

@berushe14 teď už 15+3

tikanti
2. pro 2022

@milujicimaminka89 počkej na ms❤️ještě může vykouknout

milujicimaminka89
2. pro 2022

@tikanti ❤️

mydlova
2. pro 2022

@milujicimaminka89 já měla pozitivní testy až 14dpo, předtím úplně bílo. Netestuj pořád dokola, zajdi se ven projít

l1enka
3. pro 2022

Komu to nevyšlo 1iui , Nezoufejte
Já měla 16 dnů po III jeden den opoždění, a dneska menstruace přišla, tak snad nám to vyjde příště ☹️☹️☹️😥😥😥 také jsem smutná ale co se dá dělat

milujicimaminka89
3. pro 2022

@l1enka Také dnes negativní...opět velké zklamání...😓😓😓

mydlova
3. pro 2022

@milujicimaminka89 jak dlouho se už snažíte? Víte kde je problém?