Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

jana8
16. únor 2010

Ahoj holky 🙂
Evženie,nebuď smutná....jsme s tebou,já vím,že to bolí,ale neboj,věřím tomu,že po dlouhý čekací doby přijde úžasná zpráva v podobě // ......myslím na tebe,drž se holka 😉
Terko,super zprávy.....držím palce na středu,ať máš u sebe mimi a budeš je moct hýčkat.....teď už se to povede 😉
Lucko,jak si dopadla včera u dokt.?
Lucindo a co ty? Jaký byl Utz? Co bublinka? 😵
Pantomima,držím palce,ať IUI dopadne na výbornou 🙂
Ilčo,zdravá strava,no vidíš 🙂 ,tak to se mimi jistě pustí až za 9měs.,když se mají tak dobře......držím pěsti 😉
Jedna,neboj dokt. ví,co ti říká,já taky po tom chvilku krvácela minule,teď ne.....a co se týče prasknutí folikulu,tak na jiný diskuzi jsem četla,že jim dávají Pregnyl asi 36hod před IUI,takže bych se toho vůbec nebála,když praskne sám.......držím palce ať za 14dní hlásíš // 😉

m.evzenie
16. únor 2010

Jani dík, jak se cítíš ty? Kdy budeš testovat? Moc, moc Ti držím palce, abys hlásila jen pozitivní zprávy. 😅

jana8
16. únor 2010

Evženie,děkuji,testování se zatím bojím,aby....tak to nechám až na vynechání ms.....kterou mi může ovlivnit i utroš,tak uvidíme....měla vlastně doufám a pevně věřím,že nepřijde 21.2. tak to bych testila asi v pond. a to by bylo 14 den po IUI....a na příznaky se raději upínat nechci.....tak zatím čekám a dávám si pozor

pantomima
16. únor 2010

Tak a jsem doma,IUI mám za sebou, nafasovanej Utroš a nezbejvá, než čekat...mám na to tři týdny, což cca odpovídá i termínu mý (ne)pravidelný mrchy 🙂

pantomima
16. únor 2010

a taky teď krvácím...ale snad to bude ok 😉

lucinda3
16. únor 2010

Ahoj kočky!
Omlouvám se za zpoždění, ještě jsem měla vyřizování ve městě, ooobrovskej hlad a teď mám konečně čas 😉
Takže ráno MUDr. Švábek úžasnej, máme 1. foto - ofotím a dám do albíčka doma - v dutině děložní pravidelný gestační váček 16x7,5mm, dobře patrný žloutkový váček, nejsou známky hematomu 😵 Jsme 6/7tt, srdíčko věřím bude příští utz tj. ve čtvrtek 25.2. 😎 😵 Jsem nadšenáááá!!
A teď co vy holky moje?
Terko supééér zprávy, budu na Tebe zítra myslet, paráda, připravuj si pelíšek pro sněhuláčky když je venku taková zimina 😀
Pantomima držím palce, vypadá to nadějně 😉
Jani8 neboj nic přidáš se těsně za mě 😵 A pak další a další holčiny, až z nás bude obří fronta těhotnejch 😀
Evženko vydrž holka, je mi jasný že je to dlouhý, ale bude to stát za to uvidíš, myslím na Tebe!
Janinam jak Ty?
Jedna držím moooc palečky, odpočívej!!
Gambrinusko ahooj!
Luci jak mimís, co poradna?
Ostatní zdravím!!!

lucinda3
16. únor 2010

Avant ahooj, piješ holka piješ?! 😉
Ilčo a jak Ty, vše v pořádku?
Holky mám takový dobrý vnitřní pocit, že máme všechny dobře našlápnuto 😵 Venku sluníčko, sem tam nějakej ten ptáček už zazpívá - já si teda teď zpívám furt, doma, v práci, no jsem jak blázen 😀 - prostě úžasná atmosféra, kdybych mohla tak se vznáším 😉 Přeju vám taky tak dobrou náladu 😵

avant
16. únor 2010

Ahojky Lucindo, snažím se snažím 🙂 Dneska mi je trošku líp než včera, břicho pořád tak tlačí, ale nebolí.
To je krásný, z tebe ta dobrá nálada úplně sálá.

Holky, všechny které jste si dokázali píchat injekce sami, obdivuju, já to prostě nedokážu. Včera už manžel musel píchat dvě a to už jsem si musela otvírat okno, jak mi bylo zle. Jsem poseroutka 😠

janinam
16. únor 2010

Ahojky holky,
Avant díky za vysvětlení, už jsem moudřejší a tuším co je to OHSS 😀. Asi taky kvůli tomu mají doktoři u mě strach ze stimulky, protože mám ty zatracený cysty, tak se asi bojí aby se ještě nezvětšily.
A co ty, doufám, že si ten hyperstimulák vzala útokem (nebo spíš průtokem 😀 ) a že jsi ho pořádně vypudila🙂
Vážně to tu vypadá nadějně, asi Lucinda rozhodila bacily správným směrem - Pantomima a Jedna 11 držím palce ať se přidáte do řad těhulek. Terko a ty je koukej po zítřku taky pěkně následovat😀
Jani8, držím palce ať se mrcha nedostaví a v pondělí tě čekají na testíku krásné //.
Lucindo, to je skvělý, že neseš dobré zprávy, jen tak dál 😀 Přihraj tu pozitivní náladu i na mě, co říkáš?
Já byla vyndat stehy a nic moc. Doktorka říkala, že z rány ještě něco teče, tak mi to ještě asi vydezinfikovala, tak doufám, že se mi tam nedostal nějakej zánět. Trochu to začíná bolet, tak jsem vyplašená, hlavně ať mi to znovu neřezají, bojím bojím😢
Evženie, vypadá to, že budeme čekat spolu ☹. Já mám jít příští týden na tu štítnou žlázu a až s výsledkama pak po MS na UTZ. Taky kvůli těm cystám vyhrožovaly druhou laparkou, tak kdoví jak to všechno ještě bude ☹. Doufám, že nás po tom čekání nemine ta nejkrásnější odměna 😀. Vydrž holka, přeju ať nám to oběma utíká.
Zdravím ostatní děvčata 😀

gambrinuska
16. únor 2010

Lucindo tak to je krásná zpráva, úžasný tak to ten bacil bude pořádnej 😀
pant taky super 😉 tak at brzo hlásíš // a vlastně my všechny 😉
Terko tak to je fajn 😀 budu na tebe zítra myslet, kolik si jich necháš zavést, to stihneš aspon část olympiády doma, když nemáš náročnou práci tak můžeš chodit do práce normálně to já zůstanu radši hned doma taham v práci bedny s pivem tak už radši nic riskovat nebudu 😢
Jani obdivuji tvoji trpělivost asi nevydržim tak dlouho jak ty, nakoupim testy abudu testit denně 😅
ostatním taky držim palečky 😅

avant
16. únor 2010

Janinam, mě se občas taky nějaká cysta udělá, naštěstí ale při MS zmizí. Před IVF ultrazvukem zjišťují, jestli tam nějaká cysta není a pokud ano, tak se asi čeká než zmizí. Alespoň jsem to takhle pochopila.
Jinak teda ty moudráky ti nezávidím - snad už tě to moc nebolí!

ilca1
16. únor 2010

ahoj Lucindo z tebe úplně srší štěstí to je úžasný musim se usmívat když tě čtu a moc tě to přeju 🙂 Já jsem zatim v pohodě dneska jsem si taky udělala procházku na sluníčku ,musela jsem na poštu ale je fakt že chodim jak po.... pomalinku aby jsem náhodou mimísky nevytřásla 😎 nu jo nu...
holky teď je nás tady tolik co budeme brzy testit...kéž by nám to všem vyšlo a všechny jsme měli // 🙂 Já když vždycky koukám v orinaci u doktorů jak tam mají fotky těch miminek co se povedli a těch dvojčátek 😵 😵 😵

lucinda3
16. únor 2010

Avant to je dobře že je líp!! Držim palečky!
Janinam drž se, bude to v pořádku, vybrala sis to na zubech a bude jen líp 😉
Gambrinusko jasan, my kancelářský to máme jiný 😀
Ilčo to je taky důležitý projít se na čerstvém vzduchu, to mimísům pomůže 😵 A sluníčko je pěkně zahřeje!
Holky zlatý pádím domů, abysme si s malým taky ještě trochu ohřáli čumáčky na sluníčku 😎
Prsk těhu bacily i s dobrou náladou na vás na všechny 😵 😀
Mějte krásný zbytek dne a zítra papa!!

l.u.c.i.e
16. únor 2010

Ahojky holky,

včera jsem s manžou přišla do poradny a doktor tam nebyl. Musel k naléhavému případu. Jsem přeobjednána na zítra ráno... Takže info bude až zítra.

Terko, úžasné zprávičky. Zítra bude KET! Ani nevíš jakou mám radost 🙂 Takže pfuj, pfuj, pfuj pro štěstí, aby se miminkům u tebe líbilo. Asi si necháš zavést 2 kousky?

Jedna11, gratuluju k IUI. Myslím na tebe a snad se zadaří. To krvácení je normální... Neboj se.

Pantomima, super, další adeptka na //. Držím palečky, aby se zadařilo.

Ilčo, kdypak jdeš na krev? Já jsem měla těhotenský test pozitivní už 9 den po ET, ale doporučuje se ho dělat tak ten 12 den po ET. Hlavně miminka opatruj 🙂

Evženie, neboj se, uteče to a pak se dočkáš vytoužených //.

Jani8, v pondělí se budeme těšit na dobrou zprávu //. Když už jsou tady ty hcg bacily, tak to by bylo, aby se nezadařilo 😉

Lucindo, byl to skvělý zážitek vidět bublinku, co? Jsem moc ráda, že je vše v pořádku a příště určitě bude i srdíčko.

Avant, mě nic jiného nezbylo než si ty injekce píchat sama. Manžel byl na služební cestě. Kdyby tu ale byl, tak mě je asi taky píchá sám. Tu poslední mi už musela píchnout sousedka. Tak byla do zadku. Tu bych sama nezvládla 🙂

Janinam, snad to bude ok. Zuby jsou prevíti. Obdivuju tě, že to tak zvládáš. Já jsem větší poseroutka... Snad už bolest povolila.

Micha, kdepak jsi? Jak dopadl I. sreaning?

ilca1
16. únor 2010

Ahoj Lucko, na krev jdu 26.2 ale udělam si testík taky dřív 🙂 a budu mít šítený strach ☹ Luci když se miminka nechytí tak dostanu normálne MS ?

l.u.c.i.e
16. únor 2010

Ilčo, doufám, že se aspoň jedno miminko uchytí... Pokud se neuchytí, tak ještě před krví dostaneš menzes... Ale mooooc držím palečky, aby se tak nestalo a ty bys mohla tak příští středu napsat, že máš na testu //. Musíš věřit. 😉

jedna11
16. únor 2010

ahoj holky,
moc diky za podporu. Jsem ted mnohem klidnejsi, kdyz vim, ze se to nekomu taky stalo. Nejak si to vubec neuvedomuju. Chodim ted na par hodin do prace a tak to docela utika. jinak dneska uz jen malinko spinim a je to ok.

Terko, vubec si neuvedomuji, ze bych tam nekoho videla s bilou mikinou. Ja mela cerny svetr a dzniny. Sedeli jsme hned vedle automatu na vodu.

Jano8, taky se mi nikdy nechtelo do testovani, vzdy jsem mela strach z toho zklamani, ale verim, ze ted to bude jine. Drzim palce a doufam, ze za par dni nahlasis //.

Ilco, ty odpocivej at se ty dve holcicky maji cas poradne zabydlet a delat ti jeno radost 😉

Lucindo, moc gratuluju ke kontrole. Mam opravdu radost, ze se povede i IUI. Je to takove povzbudive.

terka82
16. únor 2010

Ahoj holky.

Tak už se mi to blíží... Doufam, že se oba zmrzlíky porařilo rozmrazit a že se oba vyvíjejí tak, jak mají. 😕 😅

Janinam děkuju. 😉
A neboj ta odměna za čekání a trápení se nás stopro nemine. 🙂

Evženie taky děkuju. Dneska jsem byla na gyndě nechat si píchnout ty kortikoidy a dr. hned, že mi musí udělat cytologii. Že už jsme ji nedělali rok a tak je třeba to teď pohlídat, když půjdu na další pokus. A jak do mě hrábla, tak hned že mam pořádně prokrvenou dělohu... Takže to tam mají mrňousové snad připraveno luxusní bydlení. 🙂
Nesmutni, však se tady dočkáš a pak budeš vykulená jako já, nad tim fofrem a to jsem čekala víc jak rok. 😀

Ilčo jéje, já a spisovatelka... 😅 Si vždycky pročítam co jste psaly a rovnou reaguju a pak je z toho takovej sloupek... 😀
Posledně jsem testovala 10DPO, takže týden po transferu a byla tam šmouha(měla jsem test s citlivostí 10 jednotek). Ale je fakt, že mě nahlodalo pálení žáhy, které normálně nemam.
Jen se stravuj zdravě, ať se tam prdísům líbí. Manžel pojede zítra nakoupit, když budu ležet po transferu, tak si musim taky něco objednat.
Taky jim to tam pravidelně okukuju, ty fotky, snad jim co nejdříve budeme moct poslat ty svoje poklady. 😉

Avant jj, teď se to tady pěkně rozjíždí. 🙂
Ajajaj, snad mě nebudeš s tim nájezdem na OHSS následovat. A co a kolik toho pícháš?
Nejsi posera. Taky bych to radši nechala na manžu, ale ten to zavrhnul, takže jsem na to zbyla sama. 😀

Jana8 děkuju. Držim palce, ať se dočkáš vytoužných // a mrcha už nedorazí. 😉

Pantomima i tobě držim palce, ať se dočkáš... 😉

Lucinda jů, tak to se těšim na foto. Hned nakouknu, jestli už tam je. 😉 A samozřejmě gratuluju k výsledkům.
To je dobře, že jsi skvěle naladěná. To se tam prďolovi bude líbit.

Gambrinuska rozmrazovali dvě, takže bude záležet na tom, jak se s tim rozmrazením poprali. Jj, v práci jen sedim u PC a totéž stejně budu dělat převážně celý den doma. 😅 Takže žádný ulejvání a ono mi to aspoň uteče smykem. Ale při tvé práci bych určitě neriskovala.

Lucko děkuju, snad tě budu co nejdříve následovat. Chtěli bychom 2 kousky pokud to zvládnou. A pokud by se nedařilo, tak příště třeba víc. 😀

Jedna11 já zase vůbec nesledovala, kdo byl v čekárně. To tě byla taková euforie, když mi řekli, že ve středu bude KET, že jsem nevnímala už skoro nic. 😀

Tak jsem se zase trošku rozepsala... 😅

ilca1
16. únor 2010

Terko a ty jsi po IVF otěhoněla a pak potratila? ☹ Teď njsem moc v obraze

terka82
16. únor 2010

Ilčo otěhotněla jsem, ale pak jsme asi v 10tt zjistili, že se mrňouskovi špatně vyvíjí hlavička, takže jsem musela na přerušení. 😔 Tak teď to snad dopadne lépe. 🙂

avant
16. únor 2010

Terko, píchám od začátku 2 ampulky menopuru (v jedné je asi 75 m.j.) no a teď k tomu ještě píchám Cetrotide.
Takže snad ta nejnižší dávka co jde, menší dávka už by zase neměla smysl. Jsem zvědavá na další ultrazvuk, jak to bude vypadat, jdu ve čtvrtek.

terka82
16. únor 2010

Avant tak s menopurem nemam zkušenosti, ale určitě by ti nedali větší dávky, než jsou potřeba. Jsem zvědavá, jaké zprávy přineseč ve čtvrtek. 😉
Jo a ještě jsem si vzpomněla, OHSS má i svou výhodu. Prý se s tím snáze otěhotní, pokud teda dojde k transferu. Takže i tady platí, že všechno zlé je pro něco dobré... 😀

avant
16. únor 2010

No taky jsem zvědavá. Četla jsem taky případy, že těhotenství spustilo ten OHSS.
Na zítra držím palce, ať je všechno v pořádku a KET vyjde 🙂

terka82
16. únor 2010

Avant díky, až dorazim dom, tak vám písnu... Přeju všem dobrou noc. 🙂

ilca1
17. únor 2010

terko promin že se ještě ptam a připomínam ti to ☹ Ale to jsi tenkrát mela IVF s ICSI a Hetching?řelki tě čim to mohlo být?Já vim že špatně vyvíjet se může i mimi počato přirozeně, ale s timhle je to asi větší pravděpodobnost viď ☹

gambrinuska
17. únor 2010

Terko, myslim na ty tvoje sněhuláčky a držim palce at se pořádně zavrtaj 😀 😀 pořádně hřej 😉 kolik vám jich zbývá?
Ostatní zdravim držim palce a sleduju vás, já čekam na mrchu a pak bude snad líp 😔

lucinda3
17. únor 2010

Dobré ránko!
Terko držím co můžu ať vše proběhne jak má a dostaví se výsledek jaký má 😵 😵
Všechny zdravím!!!
Holky je to tady, včera jsem usnula s malým, pak se probudila kolem 21.30, najednou se mi zvednul žaludek a celá večera letěla do záchodu 😀 Že bych začala noční nevolnosti? 😀 😅 Dneska ráno jsem taky byla trochu na vodě, nedokážu se hned ráno nasnídat, takže až v práci, no je to sranda 😎

ilca1
17. únor 2010

Terko moc držím palečky až budeš doma tak napiš kolik mimísků ti zavedli 🙂
Lucindo to je dobře, říká se že nevolnost značí ,že se v těle děje to co má a mimi se dobře vyvíjí 🙂

jana8
17. únor 2010

Ahoj holky
Začínám být ve stresu a to neni dobře......včera jsem začala malinko špinit,pak to bylo po celý den a ráno taky....teď je to zatím ok,tak doufám,že to přestalo,ale bojím se že v práci se to zas rozjede,tam se totiž natahuji s kusmi a moc mi to nepřidá ....už ať je víkend a já budu jen ležet raději,teď taky nic nedělám,jen ležím a pak zas do práce ......a to aby nebylo málo,tak jsem měla předchvílou telefonát,že je babka v nemoc. ...během týdne měla druhou příhodu a už je na JIP-ke ,tak nevím co bude.....a dedko je taky v nemoc. a taky je to vážné....och holky,já bych taky chtěla toho optimizmu,co máte vy.... ☹
Terko, držím ti palce ať Ket proběhne bez problému a ty máš u sebe na 9měs. dvě mimi .....
Lucindo,nevolnosti,tak to už ti začíná pravé období těhotenství ......hlavně buď na sebe opatrná a nálada ať ti vydrží stále.....
Všechny ostatní zdravím a držím palce

m.evzenie
17. únor 2010

Zdravím Vás holky,
Terko, moc na Tebe myslím a držím palce Tobě i sněhuláčkům, aby bylo vše ok. 🙂
Lucindo, tak se opatruj a nevolnosti, ať Tě rychle opustí. Máš supr náladičku a to je dobře, jen tak dál. 😅
Gambrinusko, ať se brzy dočkáš ms, pak Tě čeká IUI?
Ilčo, jak se cítíš? Odpočívej, ať se mimi pěkně zabydlí.
Jani, to je mi líto, že máš stále nějaký stres.....když se to se..tak se to se.., dávej na sebe v práci pozor a
opatruj se.Držím pěsti. 🙂
Avant, ve čtvrtek určitě bude utz na jedničku. Pak písni, jak jsi dopadla.