Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

l.u.c.i.e
18. únor 2010

Micha, copak se ti nepovedlo uvařit? Magnolsov mi zatím opravdu pomohl... Snad to bude i nadále.
Jen se podívej co máš v průkazce a dej vědět. Už jsi u nějakého doktora byla?

l.u.c.i.e
18. únor 2010

Avant, neboj se, OPU zvládneš a OHSS se ti vyhne. Určitě už je ti lépe, když víš, že nehrozí... Ale pozor, může se rozjet až po OPU, proto raději stále hodně pij tekutiny 🙂

avant
18. únor 2010

To je mi Luci jasné, raději se snažím pít co nejvíc to jde. Ono mi to jenom prospěje. 🙂

l.u.c.i.e
18. únor 2010

Aspoň se krásně pročistíš 🙂

michamicha
18. únor 2010

tak já mám v průkazce, vezmu to odshora:
cytologie - uděláno 28.1.
kolposkopie - uděláno 28.1.
triple test - bude 2.3.
amniocentéza - nebude doufám vůbec třeba
jiné - sem asi patří ta moje endokrinologie a prsní porada
vyš. praktickým lék. -
stomatologie -
genetika -
a jinak už tam nic dalšího nemám... ale známá mi říkala, že Mejchar mě nejspíš kvůli mojí nadváze pošle i na nějaký spešl UTZ kvůli srdíčku mimča, prý na něm taky byla, tak uvidím...

michamicha
18. únor 2010

no dnešní oběd jsem nevěděla co, tak mě napadl segedýn, ale neměla jsem doma maso, tak jsem vymyslela, že ho udělám ze sojovýho a už NIKDY 😝 😝 😝 😝 všechno to šlo z hrnce rovnou do záchoda 😀 😀 tak jsem si místo toho udělala krupicovou kaši 😉

l.u.c.i.e
18. únor 2010

Tak to máš sice trochu jiné než já, ale taky tam nemáš internu ani EKG... Asi je každá těhu průkazka jiná. Já tam mám od shora: kolposkopie, cytologie, vyš. prakt. lékařem, stomatologie, jiná odb. vyš a registrující dětský lékař...Tak uvidíme co bude dál.
Na UTZ srdíčka jdu 24. 2., tak snad mě potvrdí jen to, že je vše ok 🙂

michamicha
18. únor 2010

a už jsem taky zjistila proč se dr. pozastavil nad těmi rozměry mimča 😀 CRL ve 13+0 bylo 60 a AC taky 60 😀 takže 6 cm na dýlku a 6 cm na šířku, prostě čekám kuličku 😀 😀

terka82
18. únor 2010

Teda tady se to rozjelo a já si klidně spim. No a hádejte, zase mě vzbudil telefon z práce. Ale teď už je to jedině k dobru, protože pak bych čumákovala v noci. 😀

Ahoj Micha, jsem ráda, že ses taky ukázala. A neboj, občas to mam taky, že přečtu novinky, ale na odepisování už nejsou síly.
To je dobře, že nevolnostma už netrpíš. A jsem moooc zvědavá, jestli ti tvůj tip vyjde. 🙂
Krupičkovou kaši už jsem neměla ani nepamatuju. Vždycky na ní dostanu jednou za čas strašnou chuť, tak jí udělam hafo... Pak to do sebe natlačim, až mi to leze i ušima a zase mam na chvíli klid. 😀
Kámoška byla taky na tom UTZ srdíčka. Doktorka jí do zprávy napsala, že jí tam posílá kvůli obezitě, přitom je úplně normální, ale doktoří se asi jistí.
Kulička... 😀 😀 😀

Lucinda chceme, aby si to ta naše hafina aspoň jednou ozkoušela. Snad seženeme ženicha, protože tady v okolí nikoho neznáme.
Neznáte náhodou některá někoho, kdo by měl psa trpasličího jezevčíka - hladkosrstého? Už jsem ji dala na internet i inzerát a zatim ani ťuk.
Manžela furt prudim, že si jednoho necháme, ale spíš je to sranda. Protože v bytě by mi jich dvou bylo asi líto. Mít baráček, tak bych do toho klidně šla. Takže je asi budeme muset s těžkým srdcem udat.

Lucko jj, je fakt těžké se jim zavděčit. Tak si z toho nedělej hlavu. Taky si myslim, že je normální pokud máš nějaké to kilčo navíc, že ta váha nejde nahoru jako u těch hubeňourek. 🙂
Statečně se válim, ale zítra už fakt musim něco pouklidit a upéct. Protože zítra i pozítří čekáme návštěvu.
To že se po vitamínech rodí velké děti jsem taky slyšela a ještě taky, když se jí hodně kuřecího masa.
Zkušená mamina nejsem, ale měla jsem psanou taky internu a zubní. A pak každý měsíc na hematologii kvůli mutaci krve. 😖

Pantomima to je normální že se pozoruješ, jen to chce udržet v nějaké míře. Pokud jsi doma, tak je těžké na to nemyslet. Ale bohužel podle toho, co teď cítíme se nedá nic usoudit. Taky bych byla nejradši, kdybych tam viděla, abych věděla, jestli tam ještě jsou a jestli se vyvíjí... 😀 Holt se musíme nechat překvapit. 😉

Avant to je dobře, že je ti dobře. 😀 Je třeba abys byla po psychické stránce v pohodě. 😉
A Lucka má pravdu, takže pít nepřestávej. Taky jsem si myslela, že když mi to odsajou, tak už budu v pohodě. Jéé to jsem se ale sekla... 😖

jedna11
18. únor 2010

Ahoj holky,
dneska jsme meli docela stresovy den, tak ted jsem si zapla pocitat, ze vas doctu.

Pantonimo, ja byla na IUI take v pondeli, tak jsem v pondeli krvacela, tak trosku, ale byla to krev, ne spineni, mluvila s Rokytou a ten mi rekl, ze je to v pohode ani se nezminil, ze by to melo byt spatne pro zahnizdeni. Jinak s tim brichem mam naprosto stejny pocit. mam bricho jako patraci balon, opravdu nafoukle. akorat tedy ta krev byla jen v to pondeli a malinko rano v utery, takove zilky co odeslo s ovu hlenem {omlouvam se za popis}. Drzim palce, at nam to obema vyjde , kdyz jsou to takove nervy.

Lucindo a Mich, jsem zvedava jestli se vas vnitrni pocit trefi do toho pohlavi. Ja to mela opacne, ja si byla jista, ze to bude holcicka a nakonec to byl kluk.

Ilco, moc na tebe myslim a moc drzim palce at se povede.

Lucko, mozna je to ted jine, ale ja pred 3lety byla taky na internim, u zubare a mela jit na plicni, ale to jsem do porodu nejak nestihla.

pantomima
18. únor 2010

jedna- díky, uklidnilo mě to, už se to zlepšilo, během odpoledne už dobrý, tak snad to bude ok 🙂 , kdy máš jít na odběr a testit? já pokud mrcha nepřijde do 8.3. tak 9.3. na odběr, mám ty cykly takový všelijaký, ale od porodu cca 40 dní, tak asi proto až tak dlouho, beru Utrouš ode dneška

l.u.c.i.e
18. únor 2010

Holky, díky za rady. Nebudu to už řešit. Co jediné udělám je, že až půjdu příště do poradny, tak se na to doktora přímo zeptám. Třeba na to jen zapomněl.

Terko, bohužel nikoho neznám kdo by měl jezevčíka hladkosrstého. Snad se ti někdo na inzerát ozve a budete mít ženicha. 🙂

Jedna11, jakto, žes měla stresový den? Snad už je lépe 🙂

ilca1
18. únor 2010

Jéééé holky já bych oběhla třeba každého doktora šíroko daleko , jen kdyby byl mimísek v bříšku 😎

jedna11
18. únor 2010

Pantonimo, ja mam zase cyklus kratsi, tak ms cekam 1. - 2.3. nebo i driv. takze mam proste zavolat kdyz to dostanu a nebo si udelat test kdyz nedostanu, zpozdeni u mne fakt neni zvykem. a ty uz nemas to bricho nafoukle? ja tedy porad. dneska jsem si zrovna tak rikala, ze mam bricho jako kdybych byla tehu.

Lucko, dnes jsem byla na pohrbu kolegyne z prace. Tak jsem se tesila az spolu zase budeme v praci drbat a jak to bude proste supr, ale ona bohuzel v dobe me matarske onemocnela a minuly pondeli zemrela.

Ilco, ja taky. ale neboj. jj, my prece mame nekde slibene ty holcicky, ne? tak se neboj. bude to ok, uvidis.

l.u.c.i.e
18. únor 2010

Lucindo, krásné fotečka tvého předchozího těhotenství. Tomík jako čerstvě narozený byl přímo kouzelný 🙂 Koukám, že jsi už přidala i fotečku z UTZ... Jojo, to to teď bude utíkat. Užívej si nové těhu a dávej na sebe pozor 😉

l.u.c.i.e
18. únor 2010

Jedna11, tak to mě moc mrzí. Už chápu, proč jsi měla stres. To se nedivím. Úplně mě naskočila husina...

avant
18. únor 2010

Jedna11, to je opravdu moc smutné 🙄

avant
18. únor 2010

Jo jo, Lucinda si vzala svůj domácí úkol k srdci a už jsou fotečky na světě. Tomík byl krásné miminko 🙂 Už je z něj pořádný kus chlapa 🙂

pantomima
18. únor 2010

Jedna11- jj, břicho mám taky jako ve druhým měsíci 😀 , krvácení, špinění ustalo, jen nevím, jestli máme zase ještě dneska mimi dodělávat 😉 , abych to zase nějak nepodráždila 😨 taky mám citlivý prsa, to jsem měla v prvním těhu taky a podle toho jsem to hlavně poznala 😀

jedna11
18. únor 2010

Pantomimo, ja mam taky citlivy prsa, ale to jsem mela i ted par mesicu co jsme se snazili prirozene. Ja nemam ani utrous nic. tak uvidime.

holky o jakych fotkach mluvite? kde na to koukate? mne se tady nic neukazuje.

lucinda3
18. únor 2010

Luci, Avant, kočky jste zlatý, díky za pochvalu, kdyby mě tady někdo pozoroval jak se soustředim s vyplazenym jazykem 😀 😀
Moc vás zdravím, dočtu si vše zítra v práci až bude čas, teď jdu uložit malýho, krásnou dobrou!! 😵

pantomima
18. únor 2010

já těm prsům taky váhu moc nepřikládám, může to být k ovulce 🙂

l.u.c.i.e
18. únor 2010

Jedna11, u pasu Lucindy jak má fotku, tak nalevo je ikonka foťáčku, tak klikneš a ukážou se ti alba Lucindy...

lucinda3
18. únor 2010

Jedna to mě mrzí, taky jsem z toho měla úplně husinu, taková mladá ženská... 😢 Chjo to jsou nespravedlnosti na tom světě...
Holky proto užívat každou vteřinu života a radovat se z něj!! 😵
Ty fotečky mám v albíčku, uvidíš je ale jen pokud budeš přihlášená. Tak se pokochej nad mým večerním úkolem 😀 Holky papa!

pantomima
18. únor 2010

lucinda3- jak tak koukám na ty fotky, podle vašeho taťky jsem vás viděla v pondělí v Natalu???

avant
18. únor 2010

Lucindo 🙂 no ale zvládla jsi to báječně .... i s vyplazeným jazykem.

Jedna11 - buď se na fotky můžeš podívat v sekci FOTOALBA, nebo si to rovnou můžeš prohlédnout tak, že každá u příspěvku napravo máme 3 ikonky. Když tu má někdo fotečky v albumu, tak má ikonku " foťáku" aktivní. Stačí, když si na to klikneš a hned se ti fotky ukážou 🙂

lucinda3
18. únor 2010

Pantomima nene, byli jsme tam v úterý 16. 🙂 Jsme se možná viděli někdy předtím 😉

pantomima
18. únor 2010

lucinda3 😀 tak to byl jinej taťka 😀

lucinda3
18. únor 2010

Avant díky 🙂 to víš každé 2 minuty odpovídat na otázky malýmu nebo mužíkovi, k tomu pečlivě vybírat fota, zmenšovat a vkládat, se mi z uší kouřilo 😀 😀 Né sranda já tuhle techniku ráda, obzvlášť když nám umožňuje tuhle báječnou diskusi!! Jdu na Ordinaci, zítra papa!

l.u.c.i.e
18. únor 2010

Už se taky odpojím. Mějte se, dobrou