Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

lucinda3
22. únor 2010

Dobré ránko!
Zdravím vás a jdu dočíst 😉
Jani8 mrzí mě to, moc jsem na Tebe myslela, ale teď si vezmeš PN a musí to vyjít!! Já bych šla do IUI s injekcema, máte dobré spermio 🙂
Avant držím palečky!! A chválím za tabulku 😉 Zkopíruju to a dopíšu tam info o mě, takhle by to měla udělat každá z nás a bude to komplet a aktuální 😉
Ilčo držím palečky, jak jsi zpátky psala o těch prsech že Tě normálka před MS bolí a teď nic, u mě to bylo to samé, tak jsem si říkala tady bude něco jinak a bylo 😀 Vyjde to i u Tebe!!
Terko držím palečky, ještě vydrž prďka vydrž s testíkováním 😉 Ale vidíš, historie se opakuje, jak jsi psala pocity po ET viď? Tentokrát bude ale s lepším koncem!! 😵
Gambrinuska ať MS brzo dorazí a můžeš začít se stimulkou!! To je tak vždycky, když jí nechceš přijde a naopak...
Luci, Evženko, vyplesaný, no paráda, my jdeme příští týden na maškarní, tedy dětský 😀 😀
Pantomima, Jedna držím palečky!
Markét to je fajn že jste doma, to je teď nejdůležitější být spolu, mlíčka je sice škoda ale Nutrilon je určo taky ňamka 😉
A teď tabulečka:
terka82 .............. KET 17.02 - 2 embrya - test 3.3.
avant ................. 1.IVF - OPU 22.2.
lucinda3............... UTZ 25.2. 8 tt srdíčko 😵

ilca1
22. únor 2010

terka82 .............. KET 17.02 - 2 embrya - test 3.3.
avant ................. 1.IVF - OPU 22.2.
lucinda3............... UTZ 25.2. 8 tt srdíčko
ilča1.....................1 IVF 13.2 2 embrya...26.2 test

lucinda3
22. únor 2010

Ilča šikulka 😉 Jak se cítíš? 🙂

m.evzenie
22. únor 2010

Holky ráda bych se k Vám do tabulečky přidala, ale u mě se nic neděje 😠 dlouhá doba čekací. 😢
Ilčo, co testík? Jak Ti je? 🙂
Lucindo a co ty tvoje nevolnosti? 😉

ilca1
22. únor 2010

Lucindo cítim se dobře, kromě bolesti břicha jako na MS mě není nic. 🙂 docela bych i brala třeba nevolnosti 😀

ilca1
22. únor 2010

evženie však se dočkáš 🙂 tstík jsem nedělala 🙂

pantomima
22. únor 2010

holky já chci taky do tabulky- IUI 16.2., na krev 9.3. pokud MS nepřijde, stejně 8.3. nebo i dřív budu testit doma 😉

lucinda3
22. únor 2010

Evženko ahoj, žaludek na vodě mám stále, o víkendu jsem objímala mísu pouze 1x 😎 Napiš co mám do tabulečky napsat a já Tě tam doplním, ať máme přehled kdo co dělá 😀
Ilčo to je dobře že je dobře, máš moc dobře našlápnuto!! 3x dobře 😀
Pantomima dopíšu 😉
terka82 .............. KET 17.02 - 2 embrya - test 3.3.
avant ................. 1.IVF - OPU 22.2.
lucinda3............... UTZ 25.2. 8 tt srdíčko
ilča1.....................1 IVF 13.2 2 embrya...26.2 test
pantomima............IUI 16.2. - krvička 9.3.

m.evzenie
22. únor 2010

Ahojky,
Lucindo, já dlabu hormony už měsíc, tak ani Ms nepřichází a zatím ani nekrvácím ťuk,'tuk to je dobře, protože ty tablety bych dvě nechtěla brát 😒 . Někdy cítím jak jsem taková jak nafouklá, tak se uvnitř asi něco děje. 😉

lucinda3
22. únor 2010

No vidíš taky se u Tebe v bříšku něco děje! 😉

terka82 .............. KET 17.02 - 2 embrya - test 3.3.
avant ................. 1.IVF - OPU 22.2.
lucinda3............... UTZ 25.2. 8 tt srdíčko
ilča1.....................1 IVF 13.2 2 embrya...26.2 test
pantomima............IUI 16.2. - krvička 9.3.
m.evzenie.............dlabe hormony

Jakpak asi Avant, držím palečky!

ilca1
22. únor 2010

ahoj holky tak se přiznám že jsem nevydržela a udělala si testík ,.......na první pohled tam nic není ☹ ale moje pátrací oko tak na druhý hodně upřený pohled neco našlo 🙂 takovýho jako ducha vytoužený čárky 🙂 ale myslim že to nic neznamená , fakt je vidět až na druhý pohled. Tak nevim holky ....je to 9 den od transféru, ráno budu testit znova , z ranní moče tak snad tam bude aspoň o trošku silnější

l.u.c.i.e
22. únor 2010

Ahojky holky,

Avant, super, že se ujmeš nástěnářství. 🙂 Chválím, je to dost přehledné 🙂
Tak jak se cítíš po odběru? Kolik bylo vajuch?

Jani8, osobně bych šla ještě do IUI s injekcemi. Třeba se ti zadaří jako Miche. A určitě bych se domluvila na neschopence, ať nejsi ve stresu.

Pantomima, pojišťovna plně hradí 3 pokusy na IVF. I hormony, ale jsou o trochu horší a je s nimi více práce s pícháním. My jsme si je raději plně zaplatili - Puregon. Už jsem je měla připravené v peru. Pokud půjdu do IVF podruhé, tak už si je asi nechám zaplatit pojišťovnou. Třece jenom budu na rodičovském příspěvku 🙂

m.evženie, my jsme byli na rybářském plesu v Losiné. Taky jsem si zatančila, ale ke konci mě už bylo špatně od toho kouře...

Ilčo1, pokud je tam duch, tak je to na dobré cestě. Doporučuje ale testit spíše ráno, kdy je nejvíce hcg v moči. Zítra už to třeba bude k vyfocení...

ilca1
22. únor 2010

Lucko koukala jsem na tvoje testíky, ty jsi testila vždycky ráno?

l.u.c.i.e
22. únor 2010

Ilčo, jojo, vždy ráno. Aspoň mě to tak řekli v Natalu. Vzpomínám si, že jsem u toho seděla a byla jsem nešťastná, že tam nic není. No a potom po zaschnutí se ta druhá čárka ukázala. Nejvíce byla zřetejné 13 den od ET, kdy jsem šla na krev 🙂 Držím palečky, aby ti jen testík sílil.

ilca1
22. únor 2010

Lucko takhle jsem u toho dneska stála i já 😀 chodila jsem od jednoho okna ke druhému a hledala kde jí nejlépe uvidim, chvilkama už mě z toho boleli oči jak jsem je měla až na štopkach 😀
ráno budu testit v 7 hodin než odvedu Fildu do školy .Mě tam taky byla ta silueta čárka vidět líp když byl test suchý a to píšou , že po 10 minutach se to nepočítá 😎 ty jsou hloupí co? 😀 To by jsme se asi zbláznily

l.u.c.i.e
22. únor 2010

Ilčo, přesně tak jsem taky pochodovala a pořád jsem testík vyndavala a zandavala... Byla jsem jako blázen. Chvilkama jsem se radovala, pak zase strachovala... Stejně jsem lítala na záchod kontrolovat zda nepřišla červená... 😉

ilca1
22. únor 2010

Na záchod taky chodim ještě pořád z hrůzou 😀 dokonce jsem koupila i cistě bílej toaleťák ,aby jsem pozorovala jestli náhodou nezačínám špinit 😀 jak psychouš 😀 😀 Ale myslim že takové jsme tady všechny tak to klidně
můžu napsat , co holky? 😀
Lucko já jsem na jednu stranu šťastná že tam byl aspoň ten duch a na druhou stranu mam hroznej strach , že ráno už tam nebude zase nic ☹

l.u.c.i.e
22. únor 2010

Ilčo, ty pocity znám dobře a určitě je má každá z nás. Proto obdivuju holky, co vydrží netestit. Hcg roste ob den.

pantomima
22. únor 2010

holky- já když jsem testila malou po tý IUI před třema rokama, tak jsem večer měla test negativní, no, nevěřila jsem tomu a hnala jsem ještě do lékárny pro další testík a z ranní moče to tam bylo!!!takže teď jestli budu testovat,tak určitě ráno

s tím toaleťákem- máme s růžovýma kytičkama na bílým podkladu a já to pořád pokaždý jako magor studuju, takže plně každou chápu

venku jsem potkala Švábka z Natalu a tak pěkně se na mě usmál,když zdravil, tak snad nám to přinese štěstí 😀

avant
22. únor 2010

Ahojky holky,

všechny vám zdravím a jen v rychlosti.
Nakonec mi odebrali 22 vajuch - z toho 18 jich zkusí oplodnit. Takže jsem docela nosnice 🙂
Teď šupky dupky do pelíšku, z té "snesené" úrody mě pořádně bolí břicho. Narkóza byla OK, špatně mi nebylo.
Večer zkusím ještě nakouknout. Pa pa a díky všem za palečky 🙂

l.u.c.i.e
22. únor 2010

Pantomima, když se na tebe tak Švábek usmál, tak to by bylo, aby nepřinesl štěstí 🙂 Stejně jsem ho měla z doktorů nejraději.

Avant, páni, ty jsi opravdová nosnice. Zítra asi budeš volat kolik vajec se jim podařilo oplodnit, viď? Pak dej vědět, ju? Jen jdi odpočívat a hlavně hodně pij.

jana8
22. únor 2010

Ahoj holky,
tak nejdřív Vám oznámím radostnou událost,že sestry malý Jakubko už vykoukl na svět v noci 23.35hod 😵 ....tak jsem tak šťastná už to má za sebou a jsou v pořádku 🙂
A na druhou stranu jsem v depresi - je to divné.....jedna půlka se raduje se sestrou a druhá by chtěla brečet 😢 .....jsem to ale blázen.... ☹ ...volala jsem do Natu a sestřička mi řekla ,že ať přijedu 9.3. na domluvu IVF,tak jsem ji říkala,že jsme se s dokt. bavili i o IUI s injekcemi a ona,že by mi to dokt. neodporúčal /i když pochybuji jestli to právě dnes řekl/, říkala,že v papírech mám napsáno při neuspěchu - domluva na IVF /teď jsem se na to koukala a je to tak mám to napsáno,ale vím,že jsme s dokt. mluvili o tom že by se mohla zkusit ještě IUI s injekcemi/....a já jsem se jak blázen stále divila,že mám přijít na domluvu a pak mi to došlo,když mi to stále opakovala,že ty injekce na IVF i IUI musí schválit pojišťovna a to nějaký čas trvá.....věděla jsem že to musí schválit pojišťovna u IVF,ale nedošlo mi,že to samé je i IUI s injekcemi ☹ .....a teď zas váhám....jestli fakt máme jít do toho IUI s injekcemi....mám strach že když to nevyjde,tak promárnime zbytečně čas a pak zas by jsme čekali na schválení injekci na IVF......i když ráda bych šla raději do IUI s injekcemi jen mám strach .....když já bych chtěla aby to tak vyšlo ☹ ...holky promiňte,když vy mi tak dobře poradíte a já to musím někomu říct,kdo ví o čem mluvím.....

ilca1
22. únor 2010

Avant tak to máš úrodu 🙂 zítra až zavoláš tak napiš kolik se jich chytilo 🙂 ale když jich máš tolik tak to máš v pohodě, já měla dobrý jen 4 a z toho se oplodnili jen dvě. teď hezky hajej ať máš tělo fit na přenos 🙂

jana8
22. únor 2010

Avant, super zprávy,tak držím palce na zítra,ať se jich oplodní co nejvíce a pak hurá k tebe do pelíšku 🙂
Ilčo,držím palce na zítřejší testík,ale věřím tomu,že dnes ten duch nebyl jenom duch ale bude silnější a silnější a nakonec neni to duch ale mimi ve tvém břišku 😉 A taky jsem někdy ten psychouš s toaleťákem 😅

pantomima
22. únor 2010

Avant- tedy 😵 to je úroda 😉 držím všechny palečky!!!

jana8- nedělej si s tím teď starosti, odpočívej, raduj se z miminka a těš se na to, co tě čeká, mě taky mnohdy sestry řekly nějaký bláboly a já na ně nikdy nedala, vždycky jsem chtěla mluvit s doktorem a vše bylo na dohodě, určitě s tebou možnost IUI s injekcema minimálně ještě probere 😉

l.u.c.i.e
22. únor 2010

Jani8, gratuluju k synovečkovi. Ohledně toho zda IVF či IUI, tak se domluvíš s doktorem. I když teď ztratíš jeden cyklus. S doktorem byla vždycky lepší domluva než se sestřičkami. Ony se vždycky řídí tím, co mají napsané v počítači. Nemůžeš se na ně zlobit.

jana8
22. únor 2010

Pantomimo,já vím,že je to na dohodě....my jsme o tom s dokt. mluvili že by jsme zkusili to IUI s injekcemi.....jen pak jsem řekla,že přemýšlím nad tím,že když už jsi mám píchat injekce /vlastně přítel/,tak jestli nemám jít do toho IVF 😖 , proto mi do papíru napsal jen to IVF.......ale já mám strach ,že když to nevyjde,tak si budu říkat,že jsem měla jít hned do IVF........och když já mám v tom chaoz ☹

michamicha
22. únor 2010

jani, pokud je problém jen s ovulkou, tak bych do další IUI s injekcema šla 😉 ale jestli máte horší i spermio, tak bych se rozhodla spíš pro IVF, přeci jen je tam ta úspěšnost někde jinde než u IUI 😉 každopádně se o tom poraďte s dr., navrhnou vám pro vás nejvhodnější řešení, v Natalu nejsou jako v jiných CARech, kde každého cpou jen na IVF 😉

jana8
22. únor 2010

Lucko,děkuji 🙂 ......jak jsem už psala,tak dokt. to nechal více-méně na nás,ať se rozhodneme,že jestli chceme tak můžeme zkusit ještě to IUI s injekcemi.......na sestričku se nezlobím,já vím,že mi říkala jen to co má napsáno....tak to chápu

jana8
22. únor 2010

Micha,děkuji,problém s ovulkou taky myslím,že nemám.....měla jsem i IUI v přirozeném cyklu a spermio říkali,že je dobrý.....tobě se podařilo IUI bez hormonu?