Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

lucinda3
4. bře 2010

Dobré ráno!
Včera jsem frnkla z práce dřív, a pak jsme byli s malým na keramice 😵
Terko supéééér, já to věděla - ostatně jako všichni 😉 Gratulace největší, koukej se opatrovat!! 😵 A posílat bacila dál, to je paráda jak nám to tady přibývá 😎
Gambrinusko tak ať Ti clostík chutná, není špatně a ať kouká odvést dobře svojí práci, držím palec na vajucho/y!!
Luci ahoj! Jojo venku je krásně, fakt mám zimu ráda, ale to sluníčko mi dodává energii, je to takový veselý než minulé měsíce bez něj. Hned je lepší nálada, a s ním i krásné těhotenství 😵
Pantomima věřím, že jsi další na řadě, a Avant samozřejmě!! 😉
Jani8 koukej se do tabulky přidat, anebo Tě tam přidáme my, tam nejsou jen těhu, ale i snažilky a čekatelky, ze kterých se za pár týdnů stanou těhulky, to je zázračná tabulka!! 😀 😵 😉
Ilčo s tím jídlem to mám podobný, taky hlad ale chuť na nic 😅 A peru snad každej den, nevim kdo to pořád špiní 😅 Ale těším se až ho začnu věšet venku, to pak voní úplně jinak 😵
Janinam ahoj, co modřina? 😉
Já dneska měla ráno totální motanici hlavy, jak po flámu, no chodila jsem doma od zdi ke zdi 😕 A užuž jsem pokřtila mísu v práci, páč tu byl na chodbě nějaký puch fuj ble, bože některý lidi a věci tak neskutečně zavání to jsem předtím ani netušila 😀 😒
Ostatní zdravím a přeju krásný sluníčkový den!!

adenka84
4. bře 2010

Krásný den všem,
tak jak pak se má naše novopečená těhulka. Tery já mám z tebe opravdu velkou radost. Až teď mi pořádně dochází, že se vám to konečně povedlo. Přeji ti moc a moc štěstíčka a ještě víc zdravíčka. Čekala jsi na to už dost dlouho, spoustu zklamáním si si už taky prošla.Teď už budeš mít jen a jen samou radost. Zasloužíš si to strašně moc. Pěkně se opatruj, amlinko se rozmazluj, zkrátka si to užívej. 🙂

avant
4. bře 2010

Ahoj holky,
tak vám mám dneska nějakou krizi. Sama tady radím všem, že to bude všechno dobré a pak to na mě padne a už začínám pochybovat. Bolesti břicha a to nepříjemné nafukování už začínají odeznívat. Na jednu stranu jsem ráda, ale zase na druhou, takhle mi přišlo, že se alespoň uvnitř třeba něco děje.
No půjdu se asi na chvilku projít ven a někam ty chmury vysypat.
Omlouvám se za své dnešní pesimistické ranní okénko!

lucinda3
4. bře 2010

Avant hlavu vzhůru, to bude v pořádku, chápu Tě, to známe každá, jak nás někde píchne nebo zabolí, ale věř, že je to na dobré cestě!! 😉 To nafukování a bolavé břicho byly vaječníky, mimísové jsou už pomalu zavrtaný a začnou Tě zlobit za chvíli - budou Ti zvedat žaludek a podsouvat nepříjemné čmuchy, neboj nic!! 😀 Jdi se hezky projít, je tam krásně, vyvětrej hlavu, bude líp! 😉

m.evzenie
4. bře 2010

Ahojky holky,
Je opravdu nádherný den. Dnes a zítra mám snad po roce odpolední, tak uklízím a teď půjdu ještě s naším
hafanem na procházku.
Avant, jen se vyvětrej, to pak člověk přijde na jiné myšlenky. Určitě jsi na dobré cestě, moc držím palce a
myslím na Tebe, aby bylo vše ok a ty jsi hlásila krásné //.
Gambrinusko, tak to je ještě týden, já myslela, že už jedeš do Nat. dnes. Tak dlabej clostík a pak bude ukázkový
utz.
Lucindo, ty si užívej krásně těhotenství, ať nevolnosti brzy odezní.
Vás ostatní zdravím.

lucinda3
4. bře 2010

Ahoj Evženie!
Je tam fakt krásně 😵 Děkuju Ti, musím vydržet 😎
Já mám ale teď v puse jak v polepšovně - pardon - ať si čistím kolikrát za den jak chci a žvýkám co chci je to děsná pachuť bleble, asi začnu žvejkat koku 😀 Poradíte některá co s tím?
A další prosba, ve školce byla minulý týden spála - jako by těch neštovic nebylo dost 😒 - tak se chci zeptat co o tom víte, spála a těhotenství, 1. trimestr...Není samozřejmě jisté že jí malej donese, ale riziko tu je...
To je něco se mnou co? 😉

jana8
4. bře 2010

Ahojky 🙂
Gambrinusko,já taky myslela,že dnes už jedeš na Utz 😨 ,tak hezky papej clostík a pij Kontryhel a za týden budeš po IUI....držím palce 😉
Lucindo,ani s pachmi ani s spálou ti bohužel neporadím ☹ ale věřím tomu,že holky áno. 😉 a zázračná tabulka to zní báječne 😅 ,tak to šup šup do ni 😵
Avant, každá máme pochybnosti pak optimizmus,ale neboj bude vše v pořádku a ty nám zahlásíš //,vždyť vidíš jak se ten bacil hezky šírí,tak ho hezky posuneš dál....držím palce 🙂

jana8
4. bře 2010

Tak holky už se taky přidávám do zázračný tabulky 😅

terka82 .............. KET 17.02 - 2 embrya - test 26.2. //, 3.3. HCG 178, 15.3. UTZ
avant ................. 1.IVF - OPU 22.2., ET 27.2. zavedeny 2 blastocysty, hcg 12.3.
lucinda3............... UTZ 25.2. 8 tt srdíčko; 10,2mm; 1. poradna 15.3.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
pantomima............IUI 16.2. - krvička 9.3.
m.evzenie.............dlabe hormony
jedna 11...............IUI 15.2. - negativní
gambrinuska..........stimulace clostíkem
janinam................čeká na MS, potom UTZ
jana8...................domluva v Nat. 9.3.

roby
4. bře 2010

Ahoj holky, tak jsem dneska byla na krvi a mám potvrzené těhu 🙂 Hodnota Hcg 676,6. Na UTZ jdu v úterý 9.3.
Terka 82 obrovská gratulace. 🙂
Jana 8 já jsem píchala puregon 10 dní 50 jednotek denně, pak jsem dostala injekci Ovitrelle, tu jsem si píchla večer ve 22 hodin a za dva dny dopoledne jsem šla na IUI.

lucinda3
4. bře 2010

Jani8 ahoj! No vidíš, šikulka, a už jsi tam 😉
Roby parááááda, gratulace, dej se taky do tabulky 😵

ilca1
4. bře 2010

Jani8 a roby kdy jdete v úterý do natalu? Já jdu taky na ultrazvuk , mam tam být v půl 9. 😉
Roby máš krásné HCG po jaké době od zákroku ti ho dělali? 🙂

lucinda3
4. bře 2010

Tam budete mít v úterý slezinu co holky? 😉

janinam
4. bře 2010

Ahojky,
Roby, gratulace ke krásnému HCG 😀
Holky tady to tedy jede, to je paráda, jupíííí 🙂 Já taky chci..... 🙂
Já očekávám mrchu tento víkend nebo příští týden. Už mě začínají bolet zase záda (v kříži) a honí mě hrozně mlsná, což je u mě předzvěst červené ☹ Tak jsem zvědavá co mě řeknou v Natu až tam půjdu na UTZ ☹ Doufám, že mě nepoženou na tu laparku ☹
Lucindo, jinak modřina už lepší, dneska jsem byla vyndat stehy. Hurááá tak už to mám za sebou. Ještě tam ale v dubnu musím - je tam ještě nějakej kazík 😒
Jinak s tou spálou ti neporadím☹ . Ale radši bych neriskovala. Malej asi nemůže zůstat ze školky doma, viď? Asi nemáš hlídání, co?
Jani8, Roby, Ilčo to bude příští týden v Natu narváno, co?

lucinda3
4. bře 2010

Janinam ahoj! To je fajn že to máš za sebou!! A nějakej kazík, to už Tě po tomhle přece nemůže rozhodit 😎
Pádím za chvíli do školky, tak se tam zeptám jestli jsou další nakažení a jak to vypadá, jestli jo tak bych s ním normálka zůstala doma na ošetřování, v 1. trimestru se mi to teda riskovat nechce...
Mějte se krásně, zítra pa!

kyzi
4. bře 2010

Ahojky.Všem novým těhulkám moc gratuluji hlavně tobě Terko 🙂 .Jsem strašně ráda,že ti to vyšlo,ted už to bude určitě dobrý,uvidíš.A ten strach taky moc dobře znám,měla jsem ho ještě do nedávna,každej ultrazvuk jsem trnula aby bylo všechno o.k.Ale to má asi už každá v hlavě když prožila něco jako my.Já do tedka nic nenakupovala,pořád jsem čekala až po té genetice.Ale ted už pomalu začínám nakupovat,sice mam věci po malej ale to jsou hodně holčičí a my ted budem potřebovat klučičí 😀 .Jinak kamarádka byla na plodovce nedávno a zvládla to skvěle.Ale taky se bála.Popravdě já jsem byla ráda že všechny testy dopadli dobře a nemusela jsem na ní.Jsem totiž hroznej posera 😉 .Lucie fotku bříška ještě nemám musim se vyfotit,ale už je pořádné.Mam ho ted už pomalu tak velké jako když jsem šla s malou tenkrát rodit.Ale to jsem měla taky o pár kg mín haha.Holky mějte se hezky papa

l.u.c.i.e
4. bře 2010

Roby, velká gratulace. Další těhulka. Super 🙂 Takhle se mi to líbí... Pěkně vysoké hcg. Kolikátý den jsi od IUI?

Janinam, nejhorší už máš za sebou a nějaký kaz už je prkotina. To zvládneš levou zadní. Neboj se. I těhu se dočkáš 🙂 Jsou tu teď ty těhu bacily 🙂

Lucindo, ani já se spálou nemám zkušenosti, ale asi bych raději byla s malým doma než se situace ve školce zlepší.

Kyzi, tak se brzo vyfoť. Určitě ti to moc sluší. Já teď nějak zadržuju vodu v těle. Mám oteklé nohy, snad to zmizí. I váha už mi jde pomalu nahorů.

roby
4. bře 2010

Lucinda 3 tak se taky přidávám do tabulky 🙂

terka82 .............. KET 17.02 - 2 embrya - test 26.2. //, 3.3. HCG 178, 15.3. UTZ
avant ................. 1.IVF - OPU 22.2., ET 27.2. zavedeny 2 blastocysty, hcg 12.3.
lucinda3............... UTZ 25.2. 8 tt srdíčko; 10,2mm; 1. poradna 15.3.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
pantomima............IUI 16.2. - krvička 9.3.
m.evzenie.............dlabe hormony
jedna 11...............IUI 15.2. - negativní
gambrinuska..........stimulace clostíkem
janinam................čeká na MS, potom UTZ
jana8...................domluva v Nat. 9.3.
roby....................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3.

Ilca1, já mám být v Natu taky v půl deváté, to se nás tam sejde 🙂 Krev mi brali dneska, takže 16.den po IUI. Měla jsem dva folíky, tak možná byla i dvě vajíčka, a že by dvojčátka? 🙂

l.u.c.i.e
4. bře 2010

Roby, podle hcg to asi opravdu vypadá na dvojčátka. I když kdo ví. 🙂 Byla bys určitě za ně ráda, co?

Je super, že se tabulka tak krásně rozrůstá. 😉

ilca1
4. bře 2010

roby budu mít bílou bundu 🙂 a bílej obličej od strachu aby byl vidět v děloze váček 🙂

roby
4. bře 2010

Lucie byla bych za ně moc moc šťastná a manžel taky 🙂

Ilco já budu mít modrou bundu a bílá budu taky-z toho, aby bylo na UTZ vše tak, jak má být.

jana8
4. bře 2010

Ahoj holky 🙂
Ilčo,Roby,tak my jedeme do Natu v úterý až o půl druhý a to zatím jen na domluvu.....a to už mám teď nervy,aby pak z pojišťovne poslali rychle ty papíry ....myslíte,že by mohli přijít za týden?...jak se Vám to holky táhlo z pojišťovne? 😖
Roby,blahopřeji ještě jednou k krásnému hcg 😉 ....můžu se zeptat ty si asi injekce měla platené a ne od pojišťovne,že? a to si mě překvapila,že po píchnutí poslední injekce až za dva dni na IUI 😨 .....když vždy mi píchli injekci v Natu ráno a na oběd už mi dělali IUI 😒

terka82
4. bře 2010

Ahoj holky.

Tak mam zase špatný zprávy. Dneska ráno jsem v práci začala hodně špinit a byla tam i krev. Takže mě manža hodil domů, celý den jsem ležela, po 3 ascorutinech už teď nekrvácim, ještě trochu špinim, ale bůh ví... Zítra ráno máme přijet znova na krev, aby zjistili jestli potrácim nebo co se to děje. Strašně se bojim. Doprdele to to nemůže být jednou v klidu??? ☹ 😢

Pokud to půjde, tak vám písnu hned jak přijedu. Držte palce. 😔

adenka84
4. bře 2010

Terezko prdelko naše,
nebuť smutná a nemysli hned na nejhorší. Vím,musí ti být strašně, ale třeba to vůbec nic neznamená a bude vše ok. Držím ti moc palečky a budu na tebe myslet. Zítra nám určitě písni jak jste dopadli. Musí to bý v pořádku moc ti to přeji. Papa a nezoufej...

pantomima
5. bře 2010

Pěkné ráno!

Terko- držím moc moc palečky 😔 😔 😔

Holky, jak je to teď s náběrama v Natu, když půjdu v úterý ráno na HCG, v kolik budu mít výsledky? a ještě se pro ně musí někam jezdit? já si tak matně pamatuju, že před těmi třemi lety jsem si musela pro výsledky do Privamedu dojet

avant
5. bře 2010

Terezko ☹ ☹ , držím všechny palce co mám!!!! Drž se.

marketa137
5. bře 2010

Terko držim palce a´t je vše ok. Plno ženskejch na začátku těhu špiní někdo má i klasickou MS. Dokonce jedna na MMB byla po IVF a najednou dostala MS a o dost silnější i velký kusy z ní šli tak už nepočítala s ničim ale krev měla pozitivní a nakonec těhu byla a když se nám narodil Tomášek tak ona taky porodila chlapečka. tak se drž, snad už to bude ok 🙂 , hlavně odpočívej a nic nezvedej 😉

ilca1
5. bře 2010

Terz moc na tebe myslim určitěě to dopadne dobře, Já v těhotenství taky krvácela a dost taky jsem myslela že je po všem ale HCG rostlo 🙂
pantomimo krev si bud můžeš sama ovezt do laborky v Privamedu a máš výsledky do hodiny nebo to necháš v natu ale musíš čekat až do půl jedný

lucinda3
5. bře 2010

Dobré ráno!
Co to čtu, Terko jsem s Tebou, drž se holka, moc moc na Tebe myslím a držím palce.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pantomima ahoj, já byla ráno na krvi a pak si ve 13h zavolala pro výsledky, ani jsem se neptala je-li nějaká jiná možnost, přišlo mi to takhle nejlepší, když už jsem i předtím tak trpělivě čekala 😉 Držím palec na víkendové testění 😵
Ilčo, Roby, takže v úterý bude srazík "bělob" v Natu 😀 Budu na vás myslet, a hned jak vylezete z ordinace chytnete jinou barvičku 😉 😀 Roby já měla HCG 21. den od IUI 1 133
Jani8 s těma papírama a pojišťovnou Ti neporadím, bohužel, to ostatní holky určo budou vědět 🙂 Budu Ti každopádně držet palec aby to bylo co nejrychleji!!
Luci, Janinam, Gambrinusko, Avant a ostatní ahoooj!
Jinak spála ve školce snad zažehnána, nakonec tam byl jen jeden případ tak se to snad podchytilo včas 😅

terka82
5. bře 2010

Holky jsem tady a pořád těhotná... 😵 😵 😵
Dnešní HCG je 544. Takže stoupá nádherně. Nechala jsem si napsat neschopenku, jdu zase zalehnout. Už nehodlam nic pokoušet. Hlavně, že se mrňousek drží. 😵

Vím, že to krvácení může být. Při minulém těhu jsem skoro pořád špinila a 2x jela na pohotovost s krvácením... Doktoři pak řikali, že to mohlo být tim, že plod byl špatný a tělo se ho snažilo vypudit. Snad to tentokrát neznamená nic... 😕

Děkuju všem za podporu, jste zlatý. Mooc děkuju. 🙂

pantomima
5. bře 2010

Terko!!!!SUPER!!!! 😵 😵 😵