Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

michamicha
26. bře 2010

tak ještě jedna aktualizace 😉

terka82 .............. 1.KET 17.02 - 2 embrya - test 26.2. //, 3.3. HCG 178, 24.3. UTZ
avant ................. 1.IVF únor 2010 - neúspěšné (neprospívající těhotenství)
lucinda3............... 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 11tt, 1. poradna 15.3., velký UTZ 29.3.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
pantomima............IUI 16.2. - test 7.3.//, 8.3.//, 9.3. HCG 1825, 23.3. UTZ, těhu náběry+průkajda 7.4.
m.evzenie.............dlabe hormony
jedna 11...............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI
gambrinuska..........stimulace clostíkem,11.3 neuspěšná,stimulace injekcema na IUI
janinam................čeká na MS, potom UTZ
jana8...................čekání na výsledky hematologie
roby....................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3.
Adenka84............18.3. laparaskopie
L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 26tt, poradna 14.4.
michamicha...........2.IUI (16.11.2009), 22tt, poradna a velký UTZ 30.3.
vendulak ..............1IUI neúspěšná(17.2), 2.IUI 22.3.
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 2 embrya, krev 29.3

l.u.c.i.e
26. bře 2010

Avant, ani nevíš, jak bych ti to přála, aby se zadařilo přirozeně. I když kdo ví... Jaro před náma, ty jses dala do udržování krásné okrasné zahrady. Budeš odpočatá a když vyjde i nová práce, tak na miminko nebudete myslet a pak vás příjemně překvapí 🙂 To jsem ti to hezky naplánovala, co?
Já jsem obulela i IUI, pak jsme si dali 2 měsíce pauzu a šli jsme do IVF. Musíme se s tím vnitřně poprat a když už se cítíme ok, tak jít do dalšího boje a pak se zadaří.

l.u.c.i.e
26. bře 2010

Micha, jak se máme?

ilca1
26. bře 2010

Ahoj holky přeji krásný den 🙂 Já se musim přiznt že jsem hned po ránu plašila 😎 Už včera večer jsem se nějak začala cpát a nebylo mě vůbec špatně ale to jsem si řekla že mě to holt sedlo ale ráno jsem vstala kupodivu jsem se cítila dobře a navíc mě vůbec neboleli prsa, ale ani trošku a to si na ně normálně nemůžu ani sáhnout 😎 Tak jsem jako pravá těhule usoudila že je asi něco špatně a jela do nemocnice 😅 byla jsem fakt vyděšená už jsem se viděla jak mě řeknou že miminku zase netluče srdíčko jako minule ☹ Ale naštěstí je mimi v pořádku 😵 ještě je o 3 dny větší 😵 Akorát mě tam chtěl primář nechat na pozorování a to jsem tedy odmítla,Našel mě akorát malej hematom tak musim ležet a mít klid . Cestou domů už mě bylo zle a prsa už zase bolí 😅 😅 😅 nu jo nu 😅 plašn 😀
lucko já měla na malého postýlku se dvěma polohama a myslim že je to akorát 😉 Ta tvoje je pěkná 🙂 koukala jsem i na tu od vendy , ta je taky krásná 🙂 ale asi má jen jednu polohu ☹
douda tak co? 😉 testila jsi 😉 ? jsem zvědavá měla jsem úplně to samé jako ty se vším všudy tak držím palečky

ilca1
26. bře 2010

Pant , přeji ti ať máš svatbu na kterou budeš krásně vzpomínat 🙂 hezky si to užijte

douda
26. bře 2010

zatím ne , odpoledne koupím testík a zítra ráno uvidíme

avant
26. bře 2010

Ilčo, ty jsi blázínek 🙂, ale zase na druhou stranu se ti vlastně vůbec nedivím. Hlavní je, že tě ujistili, že je vše v pořádku!

vendulak
26. bře 2010

Jé holky vidíte to to jsem si neuvědomila, že tam není napsáno jestli má polohovací rošt, ale tady je ta samá a tam je napsané že má! http://kocarkydeniska.mimishop.cz/detail.php?zb... 🙂
Ilča hlavněže je tedy miminko v pořádku a ty jsi klidná! 😉
Douda tak na zítra ráno držím palce!!! 😉
Avant taky držím palce, aby se miminko podařilo přirozeně, uvidíš že když budete odpočívat od toho stresu a budeš se těšit na zahrádce na sluníčku a budeš klidná tak třeba tě to překvapí! 😉
A já taky IUI obulela, já obulila každou ms 😒. A tedy pokud by tohle IUI nemělo zase vyjít tak jistě obulím i to 😒. Ale jednou se tich miminek jistě dočkáme všechny!!! 😵

pantomima
26. bře 2010

Pěkné poledne!

My máme půjčenou hooodně starou a rozvrzanou postýlku od známých, koupili jsme akorát matraci, rošt jde dát do tří poloh, v současnosti jsou vyndaný tři šprušle, aby si malá mohla vylézt ven

m.evzenie
26. bře 2010

Ahojky holky,
tak máme zase slunečný den, paráda, jen, aby to vydrželo, i když nehlásí.
Pantomima, zítra je Váš velký den, tak si to užij. Těším se na fotečky. 🙂
Douda, držím palce na zítřejší testování, abys hlásila krásné //. 😉
Ilčo, to se ani nedivím, žes takhle plašila, hlavně, že jste v pořádku.Odpočívej a opatruj se.
Avant, držím pěsti na přirozené snaženíčko. Určitě přijdete na jiné myšlenky a pak budete překvapeni.
Terko, odpočívej a čerpej energii s mimískem ze sluníčka.
Adenko, jak se daří tobě? Už se hojíš?
Jani, Janinam,Lucie,Lucindo, Micha,Roby, Jedna a ostatní holky zdravím.
Už se těším na zahrádku, chci zasít ředkvičky, salát a kedlubny do skleníku. Užívejte sluníčka.

l.u.c.i.e
26. bře 2010

Teda Ilčo. ty jsi plašan. Ale nakonec je dobře, žes jela k doktoru. Aspoň víš, že máš více odpočívat, aby hematom zmizel... Takže klid, jasný? 😉
Ohledně postýlky, tak manžel říkal, že by tam klidně i tu jednu polohu udělal, kdybych na ní trvala 🙂 Oba nás zaujala na první pohled, tak jí pravděpodobně objednáme...

Douda, tak zítra ráno hned hlaš, že je na testíku //. Což si myslím, že bude.

michamicha
26. bře 2010

lucko, mám se docela fajn až na tu rýmu a kašel, ale bojuju s tím statečně 🙂 dneska musim ještě skáknout do lékárny pro jitrocelový sirup, pže mi došel, ale doufám, že v pondělí už budu jako rybička 😉 a co ty? ty týdny tak rychle naskakujou 😅

jinak zdravím i ostatní a přeju hezký víkend 😉

l.u.c.i.e
26. bře 2010

Micha, mám taky rýmu 🙂 A taky s ní statečně bojuju 🙂 Snad brzo odejde. Jinak u mě všechno dobrý. Musím zaklepat... Užívám si sluníčka... Jojo, týdny rychle naskakujou. Za pár dní začínám poslední trimestr. Už máš pohyby?

michamicha
26. bře 2010

jj, už od 19tt je cítím 😵

lucinda3
26. bře 2010

Ahoj holky!

Dnes vás jen fofrem zdravím z domova, zůstala jsem opočívat, a v pondělí se u MUDr. domluvím na neschopenku, trochu si odfrknout 😉

Pantomima zítra si to moc užijte, oznamte vaše sladké tajemnství, a napiš pak reakce a Tvoje pocity, a fotečky!! Snad budete mít ještě trochu krásně, budu na Tebe myslet!!

Luci ahoj! Postýlku jste vybrali krásnou, a je to docela pěkná akce i s tou výbavičkou! My máme vydavací špriclíky, 3 polohy, buk, a malej v ní byl skoro do 2 let prostě tak dlouho jak jsem kojila 😵 Sice už kilama totálně přesahoval, ale my jsme si ho ještě chtěli užít v ložnici, no a pak dostal pokojíček s velkou a je taky spokojenej 😉

Vendul ta Tvoje taky krásná!! My máme na horních lištách u hlavy i nožiček uprostřed a po stranách otáčecí dřevěné kuličky, velikosti malého míčku, si s nima malej pak i hrál 😀 Neboj brzo si jí pořídíte 😉

Douda držím palec na zítřejší test, si snad zase zapnu pc doma abych si tu radostnou novinu mohla přečíst pěkně zatepla 😵

Ilčo Ty blázínku 😅 Sice chápu že máš obrovský strach - to my všechny - po tom co sis prožila, ale nestresuj se a koukej si užívat bříšk!

Terko stále na vás vzpomínám a držím moc palce, opatrujte se!!

Gambrinusko tak jak bylo v Natu?

Avant ahoj! Jojo zahrada, to známe, ze 2/3 máme taky okrasnou, jezírka, vrbičky, skalky atd., a pak decentní záhonek na rajčátka, okurky a cuketky, mňam už se na ně těším 😝

Evžen ahoj další zahradnice 😉 Jste holky šikovný, já fakt zatím do ruky jen tu sekačku, ale co taky dobrá práce 😎

Jani8, Janinam, Adenko, Micha, ostatní ahoj, a zároveň přeju krásný víkend, vyrážím pro malýho, papa snad tedy zítra!!

adenka84
26. bře 2010

Ahoj holčiny, všechny vás moc zdravím.

Terezce, držím palce a´t už má konečně vše v pořádku...
Pant přeji ti ať je pro tebe zítřejší den jeden z těch nejkrásnější.
Douda, tobě držím palečky na zítřejší testování...
Micha a lucie ať se co nejdříve zbavíte bacilů..
Ilonko, jsi blázínek, ale oprávněný, chápu tě, že máš strach...Měli bychom ho všechny...
Gambrinusko, jak jste dopadli?

Tady u nás se to pěkně kaboní, vypadá to na velkou bouřku...Docela mám starch, ještě, že je dnes manžílek se mnou doma...Já se hrozně bojím bouřky..

všechny vás zdravím a přeji krásný víkend....

pantomima
26. bře 2010

Tak bouřka opravdu vydatná 😀 , mě nevadí, jen jsem musela rychle všechno sklidit z balkonu,vítr je tedy děsnej 😠

Jsem zvědavá, jak nakonec zítra bude, to to nemohlo jeden den počkat? 😠 😠 😠

l.u.c.i.e
27. bře 2010

Dobré ránko,

nemohu spát, mám staršně ucpaný nos, nemůžu smrkat a bolí mě hlava. Blbý dutiny 😠

Pant, moc ti přeju, aby vám dnes nepršelo a užili si to. Jinak hodně štěstí a lásky v manželství. 😉 Těšíme se na dojmy a fotečky...

Douda, tak co, testila jsi?

Gambrinusko, copak je s tebou, že se neukážeš. Neříkej mi, že máš zase špatné zprávičky. To snad ne...

Lucindo, díky. Ještě musíme postýlku objednat. Což asi uděláme až zítra. Jelikož dneska mi manžel odjel do Norimberka.

Terko, jak se vede? Moc na tebe myslím.

Všem přeju pěkný a pohodový víkend 🙂

l.u.c.i.e
27. bře 2010

terka82 .............. 1.KET 17.02 - 2 embrya - test 26.2. //, 3.3. HCG 178, 24.3. UTZ
avant ................. 1.IVF únor 2010 - neúspěšné (neprospívající těhotenství)
lucinda3............... 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 11tt, 1. poradna 15.3., velký UTZ 29.3.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
pantomima............IUI 16.2. - test 7.3.//, 8.3.//, 9.3. HCG 1825, 23.3. UTZ, těhu náběry+průkajda 7.4.
m.evzenie.............dlabe hormony
jedna 11...............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI
gambrinuska..........stimulace clostíkem,11.3 neuspěšná,stimulace injekcema na IUI
janinam................čeká na MS, potom UTZ
jana8...................čekání na výsledky hematologie
roby....................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3.
Adenka84............18.3. laparaskopie
L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 27tt, poradna 14.4.
michamicha...........2.IUI (16.11.2009), 22tt, poradna a velký UTZ 30.3.
vendulak ..............1IUI neúspěšná(17.2), 2.IUI 22.3.
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 2 embrya, krev 29.3

gambrinuska
27. bře 2010

ahojky holky, omlouvam se že jsem nenapsala, ale nešel nám net
Dopadla jsem relativně dobře, cystu naštěstí nemam, vyfásla jsem fostimon instrukce a injekce a ted zas čekam na mrchu 🙄 tak uvidíme jak to bude působit
jak dopadla janinam, ta tam šla po mně 😉
holky ty nevolnosti vám trošku závidim, ale je to asi děs 😅 žádný stres a koukej te si to užívat a odpočívejte 😉 práce neuteče 😵

l.u.c.i.e
27. bře 2010

Gambrinusko, to je dobře, že žádnou cystu nemáš. Injekce už ti teď určitě pomůžou. Přeju ti, aby ti mrcha přišla co nejdříve a hurá do píchání 🙂

gambrinuska
27. bře 2010

Jo aspon že cysta neni, jen doufam, že na tu mrchu nebudu čekat zas 40 a víc dní 🙄 , injekcí se bojim, ale snad to přžiju, jen aby to mkělom efekt, holky musím mastit mamča dneska slaví 50 tak mam hafu práce 😉 tak zatim a všechny moc zdravim

adenka84
27. bře 2010

Ahoj holky,

pant má dnes svůj den, určitě si to krásně užívá..

Douda, jak dopadl testík, jsem napnutá jak kšandy.... 😀

gambrinuska
27. bře 2010

taky jsem na pant myslela, škoda že nemam čas skočila bych se na ní kouknot, no snad dá aspon nějaké foto 😉
doudo, ty nás pěkně napínáš 😅
Adenko, jak ty kdy se můžete snažit, ted když tam máš uklizeno tak by to chtělo co nejdřív // ne 😉

adenka84
27. bře 2010

Ahoj Gambrinusko,
pant se nám určitě pochlubí nějakou fotečkou...

Kdy se můžeme začít snažit nevím? Na kontrolu jdu až příští pátek, tam bych se měla dozvědět už konečně výsledky z histologie a už se nechám asi uschopnit...
Jinak podle primáře, přirozeně ani teď neotěhotním..nic se pro nás prý nemění....Máme se objednat opět do Natalrtu a domluvit další IVF....IUI u nás nemá prý smysl, protože mám v sobě nějaký bacil, který ničí spermie...mám ho hned ze začátku..v děloze je už vše v pořádku...Takže Ulčová Gallová nám dávala planou naději, že se zadaří přirozeně...prim říká, že si protiřečila, protože ve zprávě od ní mám napsáno, že tam mám toho bacila, který spermie likviduje...Takže jedině opět IVF...Probírali jsem to s manželem i on je toho názoru, že chce další IVF...Uvidíme co řeknou v Natalartu, podle primáře bude pro ně právě důležitý to imunologické vyšetření....

Jsem z toho nějaká blblá, všude slyším něco jiného...Kdo se v tom má vyznat?
včera na mě zrovna po dloooouhé době padla taková depka, že jsem celý včerejší večer probrečela...Hotový psychooo
Já už chci být maminkou!!!!!

gambrinuska
27. bře 2010

a já myslela, že vám řekli, že to půjde normálně ☹ ad neboj já mam taky pěkný depky, furt doma přendavam ty injekce a čekam kdy to dostanu 🙄
snažila jsem se něco najít něco o tom fostimonu a aby čert nechtěl, otevřelií se mi zrovna asi 3 diskuse a ty holky tam psali jak jim nerzabral ☹ , tak mam vztek ještě ted na sebe 😠 😠 , že se zas budu bát 😔

jedna11
27. bře 2010

ahoj holky,
dlouho jsem tu nebyla. Posledni dobou mame v praci hroznej blazinec a ja chodila az vecer domu, tak malyho pomuchlovat a ulozit do postele. Takze dneska prvni den tak nejak v klidu.
Zitra vas v klidu doctu , tak se omlouvam, ze nevim co je noveho.
Jen bych se chtela zeptat jestli nevite zda muze utrous nejak posunout mrchu. Cekam ji zitra, bricho citim, ale zatim ani spineni. tak abych nejak nedoufalav nejaky zazrak a ono to bylo tim utrousem. ☹

douda
28. bře 2010

Ahoj , moc se všem omlouvám za čekání , ale v čera jsem řešila vážné problémy rodinné , dneska testík // 🙂 🙂 , tak doufám že bude i krev zítra v pořádku, všechny pozdravuji
terka82 .............. 1.KET 17.02 - 2 embrya - test 26.2. //, 3.3. HCG 178, 24.3. UTZ
avant ................. 1.IVF únor 2010 - neúspěšné (neprospívající těhotenství)
lucinda3............... 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 11tt, 1. poradna 15.3., velký UTZ 29.3.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
pantomima............IUI 16.2. - test 7.3.//, 8.3.//, 9.3. HCG 1825, 23.3. UTZ, těhu náběry+průkajda 7.4.
m.evzenie.............dlabe hormony
jedna 11...............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI
gambrinuska..........stimulace clostíkem,11.3 neuspěšná,stimulace injekcema na IUI
janinam................čeká na MS, potom UTZ
jana8...................čekání na výsledky hematologie
roby....................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3.
Adenka84............18.3. laparaskopie
L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 27tt, poradna 14.4.
michamicha...........2.IUI (16.11.2009), 22tt, poradna a velký UTZ 30.3.
vendulak ..............1IUI neúspěšná(17.2), 2.IUI 22.3.
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 2 embrya,test 28.3.//, krev 29.3

ilca1
28. bře 2010

Ahoj , moc se všem omlouvám za čekání , ale v čera jsem řešila vážné problémy rodinné , dneska testík // , tak doufám že bude i krev zítra v pořádku, všechny pozdravuji
terka82 .............. 1.KET 17.02 - 2 embrya - test 26.2. //, 3.3. HCG 178, 24.3. UTZ
avant ................. 1.IVF únor 2010 - neúspěšné (neprospívající těhotenství)
lucinda3............... 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 11tt, 1. poradna 15.3., velký UTZ 29.3.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 13.4 poradna
pantomima............IUI 16.2. - test 7.3.//, 8.3.//, 9.3. HCG 1825, 23.3. UTZ, těhu náběry+průkajda 7.4.
m.evzenie.............dlabe hormony
jedna 11...............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI
gambrinuska..........stimulace clostíkem,11.3 neuspěšná,stimulace injekcema na IUI
janinam................čeká na MS, potom UTZ
jana8...................čekání na výsledky hematologie
roby....................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3.
Adenka84............18.3. laparaskopie
L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 27tt, poradna 14.4.
michamicha...........2.IUI (16.11.2009), 22tt, poradna a velký UTZ 30.3.
vendulak ..............1IUI neúspěšná(17.2), 2.IUI 22.3.
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 2 embrya,test 28.3.//, krev 29.3

douda tak moc gratuluju 🙂 🙂

ilca1
28. bře 2010

jééé já zase blbnu 😀 chtěla jsem zkopírovat od doudy jen tabulku a přidal se mě i text 😅 😅 😅