Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

douda
29. bře 2010

avant .................. 1.IVF únor 2010 - neúspěšné (neprospívající těhotenství)
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI
gambrinuska.....stimulace injekcema -fostimonem-na IUI
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................čekání na výsledky hematologie
Adenka84..........18.3. laparaskopie
vendulak ...........1IUI neúspěšná(17.2), 2.IUI 22.3.

L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 27tt, poradna 14.4.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 22tt, poradna a velký UTZ 30.3.
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 11tt, 1. poradna 15.3., velký UTZ 29.3.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3.
pantomima.........IUI 16.2. - test 7.3.//, 8.3.//, 9.3. HCG 1825, 23.3. UTZ, těhu náběry+průkajda 7.4.
terka82 .............. 1.KET 17.02 - 2 embrya - test 26.2. //, 3.3. HCG 178, 31.3. UTZ
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 2 embrya,test 28.3.//, těhotenství potvrzeno z krve HCG 658,7

adenka84
29. bře 2010

Ahoj holky.....

Douda, tak to je paráda, moc gratuluji

Lucie, určitě bychom šli do dalšího IVF...Uvidíme co na to v Natlartu, pokud by navrhli IUI, tak jednou bychom t¨do toho určitě šli...Ale já tomu nevěřím, hlavně už bych nechtěla čekat další promerněný měsíce...Na IVF jsme si už našetřili a pevně doufáme, že teď už to vyjde.....Třeba tomu ta laparka skutečně pomohla?

terka82
29. bře 2010

Holky dík. Opravdu nedělam nic jiného, než že odpočívam. Manžel mě ani nic nenechá dělat. Je fakt zlatej, uklízí, pere, vaří, žehlí... Chudák v práci dělá za dva a pak přijde domů na odpolední směnu... 😅 😀

Vendul pěkná fotka 🙂 a těšim se na pozit. testík, to budou krásné narozeniny. 🙂

Roby snad tě ty nevolnosti nebudou držet moc dlouho.

Aduš a Gambrinuska snad se vám mrcha nebude nikde courat.
Aduš, jak dlouho musíte po laparce počkat na další pokus? Jestli už jsi to tady psala, tak se omlouvam za sklerozu. 😀

Douda gratuluju. Hcg je fakt vysoké. 😵

adenka84
29. bře 2010

Ahoj Terezko, ne jeětě jsem to nepsla, abych řekla pravdu tak ani nevím...Na kontrolu jdu v pátek tam se vše dozvím...

Holky mějte se krásně, dobrou noc všem...

roby
30. bře 2010

Vendulak, já jsem na alergii vždyckyy brala tak od dubna Claritine a teď mi v Natalu řekli, že je v těhotenství brát nemůžu a oni to na nich i píšou. Zatím mě alergická rýma netrápí, ale když začne, budu to muset nějak vydržet i bez léků, co bychom pro miminko neudělali 🙂

Douda moc moc gratuluju, tak to opravdu vypadá na dvojčátka 😵

pantomima
30. bře 2010

pěkné ráno všem! 😵

m.evzenie
30. bře 2010

Ahojky holky,
Pantomima, také gratuluji hodně štěstí do manželství.
Douda, to je paráda, velká gratulace.
Terko, jen odpočívej a hýčkej mimíska.
Včera jsem byla u dr.Kestřánka tablety budu brát dvě, ale mohu zkusit střídavě 1 a 2 tabl., docela to utíká ještě měsíc a jsem
v půlce. Potěšil mě, že na laparku nebudu muset. Přítel musí na kontrolu spermiogramu, pokud bude vše v pořádku tak bychom se mohli snažit přirozeně, tak uvidíme, máme ještě času.
Janinam, Jana, Lucindo,Vendul, Adenko,Micho, Lucie, Jedna, Avant,Ilčo,Roby a ostatní holky zdravím.

vendulak
30. bře 2010

Douda i já moc gratulujiiiiiii!!!!!! 😉

Teri já taky doufám, že to budou krásné narozeniny 😵. Na tebe myslím a zítra si tu palce snad umačkám!!! 😉

Roby aha tak Claritine mi nic neříká. Jedině Clarinase. To dostávám taky někdy jako přídavek v hodně alergickém období. Ale ty ho tedy bereš jen na jaře? Já beru léky celoročně nonstop. A bez nich by to už nešlo. Zkoušela jsem to na zimu, ale v noci se dusím. A to samé jsem si ověřila nedávno když mi prášky došli. No kdybych fakt otěhu tak se na to budu muset doktorů ještě pořádně přeptat. Díky za odpověď 😉.

A Pantomi a evžen přeji také hezké ráno, nebo za hodinku vlastně už skoro poledne 😀 😎.

l.u.c.i.e
30. bře 2010

Ahojky holky, jak se máme při dnešním krásném prosluněném dnu. Škoda, že tak nechce být už pořád...

Adenko, uvidíš, že teď vám to vyjde hned napoprvé. Vždyť laparka určitě pomohla. Pokud chcete něco ušetřit, tak si nech hormony proplatit pojišťovnou... Uvidíte, co vám v Natalu doporučí 🙂

Terko, jsem ráda, že jen odpočíváš a na zítra ti držím palečky, aby všechno dobře dopadlo. Manžela máš zlatíčko, že se o tebe tak krásně stará.

Vendul, uvidíš, že narozeniny budou krásné a dostaneš ten nejhezší dárek. 😉

avant
30. bře 2010

Ahoj holky,
přišla jsem vás jen pozdravit.
Douda paráda, tak to vyšlo. Když se tak na to koukám, tak se většinou zadařilo holkám, které už nějaké dítko mají. Tak holky ............vy už máte splněno a teď je řada na nás, bezdětných. Lucindo, ale to třetí ti nedovolím dřív, než já budu mít alespoň jedno 🙂 🙂 🙂
Venku je dneska zase tak krásně, za chvilku má přiject kamarádka, tak to vidím na sedánek na zahradě.
Dostala jsem hroznou chuť na buřty, tak až manža přijede z práce, bude opekání. Mňam.

gambrinuska
30. bře 2010

ahojky holky moc zdravim 🙂 😉
douda to jsem byla ján 😅 říkejte mi Sibyla 😉 😀 gratulka k hcg
jé avant jak se to vyvííjí u vás??
mrcha furt nikde, snad dorazí co nejdřív 😔 ale znáte ty moje dlouhý cykly
jinak těhulky at zvládáte ty svoje nevolnosti 😉 stejně vám je závidim 😅

vendulak
30. bře 2010

Ahojte holky!
Avant taky jsem měla radost z toho jak je dneska nádherně zase 😵. A i si mě inspirovala a přivodila mi děěěěsnou chuť na buřty na ohýnku 😀. Takže jsem hned domluvila s příťou že budeme na chatě opékat 🙂. Já už se tam tak těším na ohýnky, buřtíky, gril, klobásky, masíčko 😀. A vínko...ale kdyby to nešlo tak mám slíbené místo něj dobré džusy a ty bych snad teď radši 😀.
Gambrinusko a kolikátý si teď den cyklu? 😕 Snad mrcha dorazí co nejdřív! 😉 Já tohle taky nesnáším, když je něco přede mnou a nemohli jsme se k tomu dohrabat protože mi nechodila ms, nikdy sem nevěděla ani jestli čirou náhodou přijde sama nebo jestli mám chodit na vyvolávačku ☹.

michamicha
30. bře 2010

ahojky, tak mám z dnešní kontroly takový smíšený pocity, všechny výsledky v pořádku, mimís nespal a spolupracoval s dr. při UTZ, akorát jsem nedostala ani fotku ani DVD 😢 tak snad příště, ale to bude až 4.5. ☹
jo a to hlavní, manža je z toho nadšený, pže budeme mít chlapečka 🙂

l.u.c.i.e
30. bře 2010

Micha, já si vždycky o fotečky říkám a DVD jsme si platili... Budeš si chtít nechat nahrát 4D? Už jste se objednali? Hlavní je, že mimís je zdráv a gratulu k chlapečkovi. Jak se bude jmenovat?

Holky nemluvte mi o buřtíkách. Taky bych si dala 🙂

jedna11
30. bře 2010

Ahoj holky,
dnes mam blby den. Ani druha IUI se nepovedla, tak nas ceka IVF. Zitra budu volat do Natu, tak uvidime jak to bude vypadat a za jak dlouho se to uskutecni.
Mich, chratuluju k chlapeckovi. Tak se tvoje tuseni nepotvrdili, co? Tipovala jsi holcicku, jestli si dobre vzpominam. Tak holcicka az na druhy pokus, aby byla spokojena i maminka 🙂 🙂 , ale tohle jsou jen takove reci. Je uplne jedno co to je, hlavne , ze je to zdrave. tak jeste jednou gratuluju.

jinak take gratuluju Doude, k dvojcatkou. Je to krasny. tak at se vse dobre vyviji a mimiskovoe jsou v poradku.

Lucie, koukam, ze tobe se to pomalu ale jiste blizi, co? uz mas nachystane veci a vybavicku?

Terezko, tak co jak ti je? kdy jdes zase do Natu? I kdyz jsem ted nejaky cas nepsala, sledovala jsem jak jsi na tom a moc ti drzela palce.

Vendulak, tobe preju at se vam druha IUI povede a nedopadnete jako my. drzim palce.

adenka84
30. bře 2010

Micha gratuluji k chlapečkovy, neboj až se ti kulíšek narodí tak ti bude úplně jedno co to je,hlavně, že budete oba v pořádku a šťastný...
mimochodem to mi připomíná, že Bohunce dlužíš lentilky...Tak jí je nezapoměň koupit!!!!! 😀

Jedna, nebuď smutná, já vím je to zklamání, ale další šance před tebou...neboj ono to vyjde...

renap
30. bře 2010

Ahoj holky,nestíham dočítat,jenom jsem chtěla napsat Terce,že strašně moc držim palce na zítra,uvidíš,že to bude v pořádku a konečně tě doktoři přestanou nervovat,už z toho musíš být na prášky,já bych teda byla. Někdy to taky není dobrý když člověka moc sledujou. Budu na Tebe myslet a Anežka taky bude držet palečky

michamicha
30. bře 2010

Lucko, mě zatim vždycky fotku dal, teda v minulé poradně ne, pže mi dělal jen krátkej UTZ a mimís byl blbě natočenej, že byla vidět pořádně jen hlavička ☹ no a když mi sestřička řikala minule, že může přijít i tatínek na ten velký UTZ, tak jsem to pochopila tak, že už to bude ten 4D ultrazvuk, ale dr. mi nedal ani fotku ani se o tom DVD nezmínil, tak nevim... jsem byla ráda, že jsem prďolku viděla, tak jsem se na to ani neptala... holky nevíte jak to u Mejchara chodí? myslim, že k němu chodí Lucinda nebo některá jiná?

michamicha
30. bře 2010

Adenko, jj lentilky, myslim na to 😉

jedna11
30. bře 2010

Mich, ja take chodim k Mejcharovi a ja tedy od nej pred 3roky dostavala fotky skoro pokazdej utz. Vim, ze se u nej plati ten priplatek za sluzby {neco jako nadstandart] bylo to neco kolem 400kc . to jsem si zaplatila a on mi vzdy fotky daval automaticky. ale za nahravku miminka se platilo jeste k tomu navic. Jak to ma ted to bohuzel nevim.

michamicha
30. bře 2010

jedna, já si právě zaplatila ten roční poplatek 500,-Kč a v tej smlouvě je ten 4D ultrazvuk uvedenej, plus k tomu 2 DVDčka, tak nevim 😖 se na to zeptam sestřičky až si budu volat na výsledky cukrtestu 😉

michamicha
30. bře 2010

se ještě zeptam kámošky, taky k němu chodí a má půlročního chlapečka, tak si to snad ještě bude pamatovat 😉

douda
31. bře 2010

Ahojky , no uvidíme za týden jestli jsou tam dvě tak to se doma nudit nebudu , Matýsek marodí měl 39 , zvrací a průjem a ke všemu jak má obrovský krční mandle tak se v noci dávil , no nádhera , ještě že jsem na neschopnosti a snad něco dospíme teť přez den , Terko držím moc moc palečky dneska ostatní zdravím a přeji pěkný den .

l.u.c.i.e
31. bře 2010

Dobré ránko holky,

můžete se mrknout do alba, mám tam ze včerejška novou fotečku bříška. Už se pěkně kulatím 🙂

Jedna11, velmi moc mě mrzí, že ani druhá IUI se nezdařila. Ach jo. 😠 IVF se snad zadaří hned napoprvé. Počkáš si jen pár dní na schválení a pak to půjde velmi rychle, neboj.
Jojo, pomalu ale jistě se to blíží. Už se těším. Výbavičku už pomalu chystáme, respektivě jsme zatím vše podědili nebo dostali darem... Dneska mi zrovna mamka přinese 20 látkových plen a 3 osušky... Postýlka je objednána (měla by přijít do měsíce) a v sobotu se půjdeme podívat ke známým na kočárek. Je půl roku starý a ještě v záruce... Takže pak uvidíme, jak se nám bude líbit 🙂

Micha, můj gynekolog mi to taky nenabízel. Musela jsem si o to říct sama... O fotku si říkám vždycky, jelikož je soustředěný na mimi, jestli je vše jak má být, až na to zapomene 🙂 Sám mi říkal, ať si o fotečky připomínám... No a na DVD jsme se s ním domluvili v 16tt. První dělal ve 20tt, pak ve 24tt a poslední ve 26tt. Za to jsme platili 1000kč, které pak spojil v jedno. Celkem 16min. Takže bych nečekala a domluvila bych se co nejdříve. Pak se ti malej natočí hlavou dolů a už z toho nebudete mít nic. Jako u nás při posledních dvou. Možná to tvůj gynekolog ani nedělá, v tom případě bych se objednala na genetiku na 4D UTZ za 1000kč. Koukám, že dělá, tak se domluv telefonicky.

Douda, kdypak jdeš na UTZ? Bylo by to hezké, kdyby jsi měla dvojčátka... Matýska je mi líto, že má tak vysoké teploty... Samé starosti. Snad se mu brzo uleví.

Terko, moc na tebe myslím a držím palečky!!!!

pantomima
31. bře 2010

Pěkné ráno!

Douda- to je mi líto s Matýskem, snad se z toho brzy dostanete 😖

Tedy, já jsem ze včera z práve děsně vytočená. Jsem zdr. sestra. Když jsem zjistila, že jsem těhu, zažádala jsem si, že nebudu dělat noční !sloužíme v jedný), ale jen ranní a odpolední, vypadalo to, jako že není problém. o a včera naše staniční, dost nevybíravým způsobem, jak si to jako představuju, jak budu chodit do práce a jak to budu dělat. Mám poze částečnej úvazek, jsem ještě s malou na mateřský, tak si myslím, že těch pár služeb v měsíci (dělá jich to asi deset) v pohodě zvládnu. Říkám jí, že budu dělat normálně svojí práci, jen že nebudu zvedat těžký lidi, že s nima mi snad někdo pomůže, kdo tam bude se mnou, nebo, že si někoho zavolám, pořád to nebyla schopná pochopit, jak to jako bude, co budu dělat, když mi nikdo nepomůže a podobně, měla jsem sto chutí jí říct, že právě odcházím na neschopenku, ať si trhne nohou, minimálně měsíc za mě náhradu nedostanou, tak ať se tam z toho třeba pos.., ona má totiž asi hrůzu z toho, že bude muset hnout zadkem, když já nebudu moct...fakt uvažuju o tom, že se na to vykašlu a požádám Švábka o neschopenku.

no, tak jsem napsala román a trochu se mi ulevilo 😀

l.u.c.i.e
31. bře 2010

Pant a v práci ví, že jsi těhu? Protože mám takový pocit, že ze zákona těhotná žena ani nesmí dělat noční. Pokud ti nevyjdou vstříct, tak bych šla na neschopenku, než se v práci nervovat... Natož se tahat s těžkými lidmi.

pantomima
31. bře 2010

jedna11- je mi to líto, ale věř, povede se příště ☹

pantomima
31. bře 2010

jo, ví to, musí mi umožnit dělat práci, která neohrozí mě a ani moje dítě, v sobotu mám denní a v úterý jdu ke Švábkovi a apk mám mít odpolední, tak se rozmyslím a domluvím, jestli se na to fakt nevykašlu, připadala jsem si jak nějaká méněcenná, vždycky je v práci někdo, kdo mi pomůže, od staniční to byla divná reakce, asi ji před tím někdo naštval, jsou u nás teď dost napjatý vztahy, dost lidí je sesazeno z funkcí (nemají patřičný vzdělání) a jí to hrozí taky, ale aby se po mě vozila, na to nejsem zvědavá

janinam
31. bře 2010

Dobré ráno,
Terce na dnešní kontrolu moc moc držím palce ať je vše v pořádku. Nervů už si zažila dost a dost, tak teď je řada na dobré zprávy a pohodové těhu. Moc na vás myslím.
Douda, gratuluju ke krásnému hcg. Dvojčátka, tak to se opravdu nudit nebudete. Uvidíš příští týden, co ukáže UTZ 😉 Je mi líto malého, přeju ať je brzo fit 🙂
Pantomima, dodatečně gratuluju k svatbě. Do manželství vám přeju jen to nejlepší, ten nejkrásnější dárek už je na cestě, tak to ostatní už přijde samo 🙂
Micha, gratulace k chlapečkovi 😀 To věřím, že je manžílek pyšný 😀, tak ať i dál běží vše tak jak má a příště už se snad těch fotek dočkáte 😵
Vendul, držím palce ať dostane přítel k narozkám ten nejhezčí dárek 😀
Jedna11, je mi líto, že IUI nevyšla. Tak teď už to při IVF musí klapnout, budu držet palce.
Evženie, jsem ráda, že tě dr. Kestřánek potěšil. Ty 2 tabletky nejsou sice nic moc, ale hlavně aby zabraly a ty jsi byla v pohodě a hlavně bez další laparky 🙂
Gambrinusko, přeju ať zvládneš ty injekce a hlavně ať ti zaberou 😅. Aspoň někdo přinesl z Natu lepší zprávy než já ☹
Ostatní těhulky, maminy, snažilky zdravím 🙂

l.u.c.i.e
31. bře 2010

Pant, pokud to ví a nezmění jednání k tobě, tak bych na neschopenku šla. Ať si to pak udělá jak chce.
Tak co, už jste dostali nějakou fotečku ze svatby? Jsme tu natěšené 🙂

Janinam ahojky, jak se máš?