Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

adenka84
15. dub 2010

Avant, jsem ráda, že nás objednala tak brzy, i když to jsem čekala, protože jsem se měla objednat až budu menstrulaovat..V pondělí mi to bude sice už končit, ale snad to nebude vadit...Jde tu o ty náběry, mají se dělat správně během menstrulace...

Holky omlouvám se za chyby. snad to po mě přeluštíte, já jsem staršný kopyto, nikdy si to nezkotroluji a hned pošlu, nu pak to tak vypadá...

avant
15. dub 2010

jde o to jestli ta akce co vás napadla je dvoje prsa + jedny zdarma, nebo dvě prsa a jedno zdarma 🙂 🙂

adenka84
15. dub 2010

Tery myslím, že kvůli neschopence objednaná být nemusíš.Tedy pokud tě nebude chtít vidět doktor...

teyd holky vy tu máte dnes téma, ale to je dobře, že jste veselý.... 😀

terka82
15. dub 2010

Aduš určitě to nebude vadit, že už budeš končit. 🙂 Mě to třeba dělali na konci cyklu, těšně před MS a taky řikali, že to neva.
Neboj, my si to domyslíme. Taky když něco odešlu než to přečtu, tak je to hrůza. A čim dýl jsem doma, tim hůř píšu. 😀

Avant ta akce měla být prsa plus víčka zdarma(nebo jak to bylo), ale nás samozřejmě napadlo že jí udělají ještě jedno prso grátis. 😀

terka82
15. dub 2010

Aduš já si taky myslim. Navíc pojedu od jednoho doktora, tak snad se ve mě nebudou chtít zase šťourat.

Je třeba tady ty deprese trochu rozehnat. 😉

avant
15. dub 2010

Jupí, cytologie v pořádku, mám přijít za rok 🙂 Doufám, že tam půjdu dřív a těhotná 😀 😀 😀

terka82
15. dub 2010

Super, dobrých zpráv není nidky dost. 🙂 Určitě tam půjdeš už za pár měsíců. 😉

avant
15. dub 2010

Tak mě by snad ani nevadilo, kdyby to bylo za ten rok, ale spíš kdyby mi to někdo zaručil ☹
Holky co dneska makají nám dají, že budou muset tolik dočítat...............jsme se dneska nějak rozjely 😉

terka82
15. dub 2010

Avant to je fakt, kdyby mi někdo, že to tak bude, tak bych to čekání taky zvládla. 🙂
Aspoň se holky večír nebudou nudit. 😀

terka82
15. dub 2010

Chodim od okna ke dveřím a rizoto furt nikde... 😠 Takhle by to teda nešlo. 😠 😀
Hmmm, chudák manžel, holt mu snim kuřecí závitek co měl mít včera k večeři. 😀

avant
15. dub 2010

No tak já dneska nevařím a spoléhám na Ilču 🙂

l.u.c.i.e
15. dub 2010

Koukám, že tu řešíte prsa... No mě se v těhu zvětšily o dvě čísla... Máte se na co těšit. 🙂 A nějaké to prso zdarma... Leda kuřecí v obaleném těstíčku. 😵

Rizoto jo? Taky bych si dala s hodně okurkama...

Aduš, super, v pondělí na tebe budeme myslet. A tu sestřičku vůbec neřeš... Raduj se, že se něco bude dít.

Avant, to je skvělá zpráva, že je cytologie v pořádku. Hurá.

Terko, tak co, dala jsis manželovo závitek? 🙂

terka82
15. dub 2010

Avant já už to vzdala a tlačim tady manželovo večeři. 😀 Snad se dočkáš. 😀

Lucko obalené prsíčko mě nenapadlo. 😀
Na ty prsa se samozřejmě těšim. 😀
Jj, už mu to tady dlabu. Má smůlu, má chodit domů včas. 😀 Ale nebojte, podívam se do mrazáku, co tam máme jiného.

m.evzenie
15. dub 2010

Holky, vy jste se rozepsaly, prsa, jídlo super téma....... taky bych si dala obalené prsíčko a ty okurky kyselé. N 😉 o nic snědla
jsem jogurt a jablko.
Adenko, na pondělí moc moc držím palce, té sestře se vyhni obloukem a v pohodě jdi k dr.Je fajn, že jdeš takhle brzy. 🙂
Avant, cytologie v pořádku super. Moc ti přeju a ostatním snažilkám, aby dřív než za rok jsme se přidali k těhu 😅
Terko, mrazák to u vás zachrání, tak manža neumře hlady. 😉

ilca1
15. dub 2010

tak hele děvčata já vás pozvala na rizoto k sobě , ne že budu běhat já s kastrulkama 😀 Staňkov 246 😉
Lucko co já bych dala za prsa o dvě čísla větší...tedy co by za to dal manžel 😀 pořád říká že mam krásný prsa 😅 ale vim že kdyby jsem najednou měla o dvě čísla větší tak asi nepujde ani do práce 😅 😅 😅 😀
Závitek jo? 😉 já jsem koupila obložený vajíčka 😵

l.u.c.i.e
15. dub 2010

Ilčo, nechápu, co ty mužští na těch prsech vidí... Je pravda, že se mému manželovi vždy mé dvojky líbily, ale teď se svými čtyřkama, je přímo unešený. Spíše posedlý 😀 Stejně si myslím, že až jednou dokojím, že se mi vrátí původní dvojky, které budou povadlé... Co maminy, jak je to?

adenka84
15. dub 2010

Ilčo, ty jsi ze Staňkova...Já tam jedu zítra za kamarádkou..Neznáš ji náhodou jmenuje se Martina Hablovcová, žije s Jardou Šporem mají holčičku adelku budou jí v září 2 roky a bydlí spolu za poštou v těch malých bytovkách..

terka82
15. dub 2010

Evženie ty ses teda rozjedla. 😀 Jogurt a jablko bych dala tak jako svaačinku. 😅
Jj nebo si cestou domů něco koupí.

Ilčo o tom vůbec nebyla řeč, že si máme dojít. Takže jsme čekaly kastrůlky.😀
Ty naši manžílkové jsou chudáci. 😀 Při minulém těhu mi prsa krásně bobtnaly, ale chudě manžel si nestihl ani sáhnout. Tak strašně to bolelo, že bych ho zabila. 😀
Obložený vajíčka, jo? 🙂

avant
15. dub 2010

A my Ilčo s Terkou myslely, že to bude s obsluhou 🙂 😀 😀
Holky, s těma prsama mě fakt bavíte 🙂 Já k tomu můžu říct jen to, že si občas připadám jako "mič bjůkenen" .........když ovšem vypne hruď 🙂

pantomima
15. dub 2010

tak a jsme tu ze cvíča, účel splněn, malá tuhá...mohla by tak do tří 😝

prsa- tak mě narostly o tři čísla, zmenšily se mi až po těch dvou letech, co jsem přestala kojit, povadlý, povislý nic- zato teď už zase pokukuju po větší podprdě, minimálně o číslo už zase narostly a nevisí 😀

poobědvala jsem dva rohlíky s Pepou, mňam, zase večer dostanu vynadáno, že si nedám pořádný jídlo, když mě tohle zrovna teď chutná 😀

ilca1
15. dub 2010

Adenko jméno mě nic neříká ale určitě jí budu znát od vidění, bydlím kousek od těch bytovek 🙂 Já tady bydlim 6 let , spíš budou znát manžela -Láďa Jánský 🙂

ilca1
15. dub 2010

Lucko mě nerostli prsa ani při Fildovi až po porodu jsem je měla fakt pořádný, ale malej mě uplně rozkousal bradavky jak tahal....šílená bolest a za čtyři týdny mě mlíko zmizelo a prsa taky ☹ ty mě tedy spali někam dolů a už jsem je nenašla 😅 tak ať si je manža pomačká dokud může 😀 a ještě mu je vyfoť a někam vystav ať vidí co krásnýho má doma když pak ukazujou v televizi ty "hvězdy "co je vystrkujou 🙄

l.u.c.i.e
15. dub 2010

To teda nevím, zda by byl dobrý nápad, mu vyfotit prsa... Pak by si je ještě porovnával 😅 Nic, musí si zvyknout na to co přijde 😀

ilca1
15. dub 2010

😀 😀 😀

terka82
15. dub 2010

Koukam, že od krásných prsou jsme se přesunuly ke kokršpnělým úším. Taky už pozoruju, že ta gravitace dělá divy a to jsem ještě nekojila. 😠

l.u.c.i.e
15. dub 2010

Terko, tys mě pobavila...KOKRŠPANĚLSKÉ UŠI 😀 😀 😀

avant
15. dub 2010

😀 😀 😀

avant
15. dub 2010

No a pak že tu nebude veselo!

pantomima
15. dub 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

terka82
15. dub 2010

Dneska se nám to veselí docela daří. Se holky pobaví. 😀