Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

m.evzenie
15. dub 2010

😀 super nálada 😀 to je paráda 😀
Za chvilku už mi taky padne 😉 hurá

terka82
15. dub 2010

Evženie to je fajn, že už budeš mít padla. 😉

terka82
15. dub 2010

Když je nás tu tolik... Kdy a kde bude ten srazík?
🙂

m.evzenie
15. dub 2010

Dnes razíme do takka, vyhlídla jsem si tam kalhoty. Pak zas zalezu a budu se potit. 😒
Terko, co máš v plánu ty nebo se budeš s hafíkem válet? 😅
Ilčo, u Vás je to pekařství s těma výbornýma koláčema?

avant
15. dub 2010

No nějakej srazík by vůbec nebyl od věci, alespoň bychom se poznaly osobně 🙂 Kde: v Plzni?

terka82
15. dub 2010

Evženie tak dobře pořiď, mě v takku většinou nic nesedí. 😖
zatim od rána sedim u pc 😅

Avant já jsem pro KT 😀 , ale Plzeň je tu asi v přesile. 🙂

avant
15. dub 2010

evžen, a už jsme zase u jídla 😀. Né, že by mi to vadilo. Oběd u Ilči dneska nevyšel 😵 , plotna studená ......... a tasemnice se začíná hlásit.

terka82
15. dub 2010

já chci taky koláč 🙂

terka82
15. dub 2010

Napíšu a srazu a tady to umře... Asi si to budu brát osobně... ☹ 😀

m.evzenie
15. dub 2010

Avant, to víš ten můj jogurt, to nebylo nic moc.........doma máme sice bramboračku a mrazák to taky jistí.
😉 Terko, to budeš muset asi zaběhnout do pekařství. 😀

m.evzenie
15. dub 2010

Já jsem tady 😀

ilca1
15. dub 2010

jojo Evžen 🙂 u nás je ta dobrá pekárna 🙂
koukam že už jsme na straně 161 to jsme se dneska rozjeli 😀 nedávno jsme psali ...týýýýjo už 100 a za chvilku to bude 200 😎

avant
15. dub 2010

Terko, vařím si gulášovku 🙂
Jsem si taky teď vzpomněla, že už se tu dlouho neukázala Vendulka. Na jiné diskuzi jsem četla, že měla jít na kontrolu tohle úterý a ani tam se neukázala, jak dopadla. Snad se jí jen nechce pouštět PC a s přítelem si těhotenství užívají 😀

ilca1
15. dub 2010

já jsem pro sraz 😅 akorát chci vidět jak se budeme scházet 😀 leda tak u natalu 😀 tam to známe všechny 😀

terka82
15. dub 2010

Evženie, jako že bych si zaběhla do Stoda, jo? 😀 Ve Štěpánovicích bych zdechla. 😅 To radši dorazim vo megačokovajíčko od včera.

Ilčo dneska to tu žije jako už dlouho ne. 😉

avant
15. dub 2010

Ilčo, to by se asi divili, kdyby jsme si všechny daly sraz v čekárně 🙂))

terka82
15. dub 2010

Avant tobě se nedivim, když nás nechala Ilča ohladu. 😝 😀
Venda si určitě užívá.
🙂

Ilčo tak to se roznou můžeme sejít v čekárně. Dáme si kavčo, čajík a půjdem. 😀
Tak plzeňandy musí něco vybrat a hodit mapku, abychom my neplzeňské trefily. 🙂

m.evzenie
15. dub 2010

Terko, no vidíš, tak pojedem na výlet. Taky by ty koláče měli mít na husáku v tom pekařství nebo nad dm drogerkou, to máš
blíž. 😅
Balím to 😀 pa

terka82
15. dub 2010

Evženie nad DM drogerkou je nějaké pekařství? 😕 Na husáku jsou Pocinovické, ne? Já jsem úplně mimo. 😀

douda
15. dub 2010

Ahoj holky .
S těma školkama je to hrozný , já měla před rokem jediné štěstí že jsem na chvilku šla do práce , ještě budu mít lumpa týden doma a pak zase pomaže do školky a já budu mít klídek , chlapi si dnes poručili plněné papriky a zítra jim udělám sýrv hrnečku a opečené brambory a o výkendu budu relaxovat Maty jede už zítra večer k babi.

ilca1
15. dub 2010

Douda co je to sýr v hrnečku?

terka82
15. dub 2010

Douda a jak je malému? Už je fit?
Taky jsem se chtěla zeptat, co je sýr v hrnečku.
Užij si relaxační víkend.

douda
15. dub 2010

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=5889, Už je fit jen po dobrání ATB jsem ho měla nechat 14 dní doma , už aby do školky šel zlobí jak čert

terka82
15. dub 2010

Douda tohle neznam, ale vypadá to dobře. 🙂

douda
15. dub 2010

Hlavně je to rychlí 🙂 , tak to vyzkoušej a uvidíš že bude chutnat

pantomima
15. dub 2010

no s tou školkou, já jdu taky teoreticky do práce v říjnu a nikoho to nezajímá- neřekla jsem jim tam, že čekáme mimino, prostě, že musim od října nastoupit a že v současný době dělám na částečnej úvazek...,a stejně to k ničemu nepomohlo, malá je říjnová a naposledy braly červnový děti 😖

terka82
15. dub 2010

Douda určitě to zkusim, vypadá to na rychlou a dobrou véču. 🙂

douda
15. dub 2010

Pantomimo , odkud jsi , jsem měla hold kliku Maty je taky řínovej , nám se to před rokem povedlo, ale je pravda že jsem dala přihlášku jen do jedný školky a do tý není takový nával ,kůli poloze ,ale mají zlaté učitelky a hezkou zahradu v nitrobloku

douda
15. dub 2010

Holky mám ještě jeden dotaz , 21 jdu naposled na kontrolu do centra , nemám hlídání tak budu muset vzít Matyho sebou , myslíte že my ho chvilku pohlídají sestřičky nebo sním mám jít do ordinace a jetě se chci zeptat kupovali jste jim něco když to je poslední náštěva , myslela jsem kafe nebo bombošku

terka82
15. dub 2010

Douda já si minule říkala, že jim něco donesu až se to narodí... S dětma zkušenost nemam, ale asi bych si ho vzala s sebou.