Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

pantomima
10. črc 2010

@michamicha buď vydržíš a nebo porodíš 😀

terka82
11. črc 2010

Ahoj holky.

Lucko gratuluju k narození Matýska a přeju hooooodně zdravíčka. Je krásnej. 🙂

A Micha už je koukam v závěsu a Vojtíšek na sebe zřejmě nenechá dlouho čekat. 😵

Holky, čekatelky na //, kdy budete testovat? Vás obdivuju, já to nikdy dlouho nevyržela. 😅

Douda, ty máš také můj obdiv, protože bych určitě nevydržela si to nenechat říct.

Zbytek zdravím... 🙂
Jdu v rychlosti ještě něco poklidit a pak hurá na sluníčko. Včera jsme byli na pouti a já se zase opálila podle trička, takže už mam na dekoltu vypálenej třetí výstřih. 😖 Je třeba s tím něco udělat. 😀

terka82
11. črc 2010

A změna... Do Natu určitě nepůjdu v červenci, možná srpen?? Uvidíme.

SNAŽILKY
avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, 8.6. utz a začínáme dlouhej protokol
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, 1. IVF,krátký protokol-puregon-ET 30.6-bez sněhuláků
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................4xIUI, 1xIVF-ICSI -vše bez úspěchu
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 2x IVF - ICSI, 1x KET, 3.7. transfer 2 embrísků - test 16.7.
vendulak ...........1IUI 02/10 neúspěšné,2IUI 03/10 missed ab.,další návštěva Natu v srpnu-UTZ 13.-15.DC
terka82 ..............snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-10tt VV plodu, 1.KET 02/2010-8 tt MA, domluva na 2. KET 08-09/2010
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 2.IUI neprovedeno,domluveno IVF+ICSI, červen 1.IVF - 25.6. OPU, 28.6. ET /2 embrya/
haaninaa........... výsledky v normě, 3. IUI v červenci


TĚHULKY:
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 37tt, poradna a první monitor 13.7.
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 26tt, 26.7. poradna + velký utz
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 19tt, čekáme holčičku
roby......................2.IUI 16.2.(stimul. Puregon), 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 21tt, poradna 22. 7., čekáme chlapečka
pantomima.........IUI 16.2. - 22tt, , poradna za měsíc
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 20tt, poradna 29.7

MAMINKY
L.u.c.i.e..............Matýsek, * 4. 7. 2010, 51cm, 3590g

adenka84
11. črc 2010

Ahoj holky, přeji vám krásnou slunečnou neděli....

petra177
11. črc 2010

Ahoj holky,

hlásím se zpět z týdenního výletu. 😀 Parádička. Včera skoro celý den v bazénu 😉 Až jsem se z toho lehce přismahla. V pátek proběhla promoce na Kozlu, bylo to super, teprve teď mi došlo, že mi skončila škola 🙂

Luci, OBROVSKÁ GRATULACE K MATÝSKOVI.Je nádhernej.

Adenko, jak je vše v pohodě? Tak já jdu zítra na krvičku a ta rozhodne. Testit nebudu, protože doma nemám žádný test. Věděla jsem, že pokud by byl doma, už bych bláznila a testila hrozně brzo. Cítíš na sobě něco? Já jo, jsem od úterka nafouklá jak balon, tak doufám, že to není nějaký malý hyperstimulák. Čekala jsem zda se to bude zhoršovat a je to pořád stejné tak už vydržím do zítřka.

Jedna, gratuluju ke čtyřem mrazáčkům a držím palce ať se mimískové u tebe drží celých devět měsíců. 😉

Všechny ostatní moc zdravím 🙂

avant
11. črc 2010

Ahoj holky,
všechny vás v tom vysmaženém počasí zdravím. Jsem dneska zalezlá doma, protože jsem to včera s tím opalováním nějak přehnala a všechno mě pálí 🙂
Lucko, moc ti a manželovi gratuluju k narození Matýska. Tak vidíš, jak jsi všechno krásně zvládla a teď si budete s prďolkou užívat.
Nemám sílu dočítat, ale nějak jsem zaregistrovala, že tu jede jedna stimulace za druhou. V těch vedrech vám to moc nezávidím, ale pokud se cítíte v pohodě, tak je to super! Hlavně vám všem přeji, aby jste se těch vytoužených // konečně dočkali.

sabcav
11. črc 2010

@petra177 :na zítřejší krev moc držím palce 🙂 a dej vědět 😉 . Já si myslím, že to tam je, jestli máš přifouklé bříško 😉 😔 ...navíc pokud se mimčo chytí, tak se ten hyperst. zase na chvíli objeví 😉 ...doufám, že se nemýlím a nedávám ti nějaké falešné naděje...
@lucie: to byla teda rychlovka 🙂 . No já to měla taky rychlý, nejdřív 5 dní vyvolávání v porodce a nic a pak mi prdli vodu, pže už nevěděli co mnou (abych kvůli té cukrovce nepřenášela) a vodu mi prdli ve 13 hodin a to jsem byla otevřená na 2cm a za hodinu ve 14 jsem už byla na 10cm a 14,29 Andí na světě 😵 . Auau, ale Andí za to stojí 😵. Zase si říkám, než se tam třeba 2 dny trápit, tak tohle je lepší varianta, aspoň pro mě 😉.
@avant, na to sluníčko radši bacha 😉.

Jinak všem ahoj 🙂, manžel v pátek na služebce v Brně koupil okurky a meruňky, takže jsme včera celý den zavařovali, v tom horku děs, ale zvládli jsme to. A udělali jsme i meruňkový knedlíky a byly super 😵. Jen mi po nich bylo pěkně zle, ale aspoň prcek o sobě dává vědět 😉. A večer jsme byli v Chebu v letním kině na Bobulích (jsou tu bratři Čadíkové v Krajince), hlídala tchýně a bylo to super 😎 . Venku je horko až moc, tak po sváče možná vyrazíme na Kladskou, tam je to vysoko a stromy, takže by tam neměl bejt takovej hic 😕 😔 🙂 . Hezký zbytek neděle všem 🙂 .

adenka84
11. črc 2010

Ahoj holky,
Petruš ty se máš, závidím ti, že už budeš mít zítra vše za sebou a budeš znát výsledek testu...určitě bude vše v pořádku a budeš moc šťstná...Já se cítím divně, ale opravdu divně...včera večer v 8 hodin jsem začala mít bolesti aty mě drželi celou noc až do 6 do rána...Jsem byl na mrtvici, bolel mě každý pohyb, i když jsem se v posteli otočila..nevím co to znamená, nikdy před tím jsem to neměla...tohle je můj 3 pokus, manžel říká, že to tak určitě má být...já mám starch aby se neozýval mrška, i kydž takhle???navíc je na ni ještě brzy čekám ji až za týden, tedy já už ji nečekám, ale nikdy nikdo neví.... ☹
Petruš ty jsi měla v pátek na Kozlu promoci? Moje příbuzná ji tam měla ten den také, možná se znáte. Neříká ti něco Vladislava Mimrová?
Sbacav, jen si pěkně užívej, ale pozor na sluníčko, je fakt šílený....

Lucie, prosím tě měla jsi také po IVF bolesti břicha?

marketa137
11. črc 2010

@adenka84 kdyby tě bylo hodně zle tak radši jed do nemocnice, aby to nebyl hyperstimulák 😒. Hodně pij, to prý pomáhá 😉. nevim kolik jsi měla vajíček? prý když je hodně vajíček tak bývá docela často. jiank se tam třeba mimísci zabydlujou 🙂

adenka84
11. črc 2010

Markét teď už je to dobré, ale v noci to bylo opravdu dost nepříjemný....vajíček jsem měla pouze 10 myslím, že hyperstymulák mi nehrozí....navíc už mám týden za sebou, že by se mohl ozvat až tak dlouho? Uvidíme jaká bude dnešní noc.....Doufám, že to tak má být a že se ozývají mimískové....

pantomima
11. črc 2010

Ahoj všem po horký neděli!

Celej den jsem se válela u tchánů na chatě u bazénu, klídek, pohoda, teď mám za sebou sprchu a v lednici tzaziky, už se na ně těším, jen ještě čekám na manžu, jede z chaty s malou na kole...blázen, ale co se dá dělat 😀

l.u.c.i.e
11. črc 2010

Ahojky,

všechny vás moc zdravím. Zrovna kojím a píšu jednou rukou...

Adenko, po Ivf jsem měla bolesti břicha. To jsou ty zvětšené vaječníky... nebo taky náběh na hyperstimulák. Doporučuju hodně pít.

Později vás snad všechny dočtu a odpovím... Malej nemůže moc v tom vedru spát. Ani na procházky nelze chodit...

m.evzenie
11. črc 2010

Holky zdravím vás po krásném slunném dni.
Péto, moc držím na zítra palce, pěkně sis to užila, tak moc přeju, aby jsi zítra hlásila vysokou hcg, když jsi vydržela netestit, máš můj obdiv.
Adenko, to se asi mimísci zabydlujou.Držím pěsti na úspěch.
Lucko, ty vedra nejsou moc dobrý, tak si to užívejte raději doma.
Včera dopoledne jsme byli na pouti a pak jsme byli na návštěvě u známých, domů jsme dorazili až po 23 hod, ale
bylo to super, pohodička pod slunečníkem až se nám ukazovaly první hvězdičky. Dnes jsme se celý den cachtali v
bazénu.
Užijte si večer a ostatní zdravím.

pantomima
12. črc 2010

Pěkné ráno!

@petra177 Držím palce!!!

l.u.c.i.e
12. črc 2010

Dobré ránko,

malej mi spinká, tak toho musím využít 🙂

Děkujeme za gratulace. Jste zlaté.

@michamicha, to špinění je normální. Opravdu to může být tím, že se ti zkracuje čípek. Navíc jsi napřed, takže u tebe porod může nastat prakticky kdykoliv. Nebo to může být i ta hlenová zátka. Mě odešla 8 hod před porodem, ale může odejít i o týden dříve. Určitě se už na Vojtíška těšíš. Přeju ti, co nejkratší porod a co nejméně bolesti...

@petra177, na dnešek ti držím palečky a čekám, že zde napíšeš hladinu hcg. Obdivuju ti, že jsi vydržela netestit. Já bych to nevydržela...

@adenka84, jak ti je?

Ostatní holky zdravím a čekám jen samé // 😉

douda
12. črc 2010

Krásný den všem.

Dneska musím k praktikovi domluvit si ECHO srdce prý doktorka na endokrinologii slyšela šelest , tak já toto těhu zrůjnuju pojišťovnu kamkoliv vlezu tak něco najdou a posílají mě dál , musím sebou vzít Matynku nemám hlídání tak to bude náročný v tom vedru , jinak odpoledne budeme jen na zahradě u bazáne nebo doma koukat na pohádky 🙂 .
Jinak v pátek my Matynka odjíždí s babi a s dědou do Chorvatska na 14 dnů tak se my bude určitě stýskat a mám v plánu omrknout kočárek , přebrat věci po Matym abych věděla co dokoupit budu mít na to klid , jestli ty hyce nezkončí tak nevím kde budu s váhou od pátku mám zase půl kila dole dohromady už 4 , já se vůbec nezlobím ale mám pocit že doktor mě chválit nebude 🙂 .Chtěli by jsme s manžou páreček tak uvidíme jaké předvánoční překvapení na nás čeká , stejně je to úplně jedno hlavní je že vůbec bude mít Maty sourozence ,a bude mít koho učit lumpárny 🙂
Jinak čekám že holky začnete hlásit // 🙂 🙂 ,.Petruš dneska držím palečky a doufám že HCG je pěkně vysoké , třeba budou konečně dvojčátka.
Michamida za chviličku budeš mít Vojtíška u sebe .
Luci , neboj snad vedra už taky poleví a s Matýskem se vydáte na procházku.
Ostatní zdravím a přeji hezký den.

gambrinuska
12. črc 2010

Ahojky holky, uff už jsem vás dočetla 😉
Ztratili jsme se s manžou na týden do divočiny na chalupu a byloé nám skvěle, blbli jsme a odpočívali a chytali ryby a bylo nám úžasně 😀 😀 😀 o to horší byl dnešní návrat do reality 😔 zkusila jsem test a sněhobílo, tak mam čas do středy na krtev se stim vyrovnat 🙄
Jinak Luci gratulka k miminku, je nádherný, jen ty horka-chudáček
těhulkám-gratulka ke kontrolám
Jedno-jsi úžasná nosnice 😉 hlavně že jsi plašila, ale jsme všechny stejný 😅
Aden břicho mi bolí už týden a prsa taky ale když jsem koukala na ten test tak jsem si říkala co všechno je a neni pravda 😔
peto držim palce at jsi úspěšnější 😉

pantomima
12. črc 2010

@gambrinuska ještě nesmutni, třeba se duch ješ´tě objeví 😨 ☹

adenka84
12. črc 2010

ahoj holčiny,

Gambrinusko neházej flintu do žita, třeba budeš ve středu mile překvapena, i když chápu jak ti asi je....Já na tom nejsem mnohem lépe, jestli ti to uklidní...Jsem už od soboty na nervy, bolesti břicha mám taky, pras citlá má jen po ránu, když se zvedám z postele tak mám pocit, že mi prasknou...S manželem jsem se rozhodli, že tentokrát si test dělat nebudu a počkáme na páteční výsledek krve....Musíme doufat, že se zadaří...budu na tebe myslet a držet nám všem palce...
Petruš, ennapínej a pochlub se se svým výsledkem, musíš ho mít pozitivní, aby to nás ostatní čekatelky pozitivně nabylo....

l.u.c.i.e
12. črc 2010

@gambrinuska , ještě není nic ztraceno. Uvidíš podle krve. Někomu se stává, že má test sněhobílí a hcg vysoké... Držím palečky, aby to tak bylo.

@douda, tak doufám, že žádný šelest miminku nenajdou a jen plaší. Užij si chvilku volna od Matýska a připrav si oblečky pro miminko. Váhu neřeš. Taky jsem tomu moc nedala...

ilca1
12. črc 2010

Ahoj holky všechny vás zdravím, byla jsem nakoupit a jsem uplně hotová ☹ vždycky ksem chtěla mít bříško přes léto aby jsem se s nim mohla chlubit...ale v tomhle vedru je to šílený
Gambrinusko taky bych ještě nesmutnila ještě máš dva dny a třeba se mimi zakouslo díl 😉 a ve středu to bude ok 😉
douda já taky lezu po všech doktorech , všude mam všechno v pořádku a stejně mě pošlou dál 😠 a taky v tom vedru nejim , mam pořád nahoře jen to jediný kg jinak nepřibíram , ani nevim co mam vařit nemam na nic chuť.Malej mě včera večer taky odjel na prázdniny k babi na slovensko tak jsem tady sama ale objednávám stejně všechno přes internet protože nemam v tom vedru náladu lezt po krámech
lucinko to je něco vid matýska máš doma a stejně s nim nemužeš ani na procházku ☹ a večer to je přijatelný až kolem 9 a to už spinka viď ☹ snad ty vedra brzy přejdou.Já se pořád koukam jak je Matýsek pěknoučkej a t ☹ aky jsi moc nepřibrala viď? Kolik jsi vlastně nabrala za celé těhu?
Adenko taky držim palečky ať vám to všem konečně vyjde

ilca1
12. črc 2010

Luci naskočil mě tam za Matýskem smutnej smailik 😕 vubec nevim jak má tam být veselej 😵

l.u.c.i.e
12. črc 2010

@ilca1, na začátku jsem dala dolů 3 kila a šla jsem rodit s 1 kilem nahoře od původní váhy. Což znamená, že celkem jsem přibrala 4 kg. Dole mám 10kg. Což je parádička 🙂
Nedivím se ti, že se ti nikam nechce. Je tam strašně... Kolem 21hod už většinou Matýsek spí. Snad ty vedra příští týden poleví. Zítra jdu s ním prvně do poradny. Máme tam být na 13hod. To nevím, jak zvládneme. Ještě, že to máme kousek od domova...

pantomima
12. črc 2010

s tou váhou se tak někdo má, já už mámnahoře 5, ale uklidňuje mě, že s Terezou jsem přibírala podstatně rychlejš, v týhle době už to bylo skoro 17kg, taky mi to pak ale děsně dlouho trvalo, než jsem to shodila, snad to teď nebude tak děsný 😖

sabcav
12. črc 2010

Ahoj 🙂 , u nás je děsnej hic 😖 🙄 , ještě že nebydlíme ve městě, tam to musí bejt 100* horší 😒 . Andí chrní (a doufám, že dlouho bude 😉 ) a po sváče vyrážíme směr kamarádka, děti + bazén 😎 . Já teda do bazíku ne ☹ 😢 , dr. mi to moc nedoporučil, tak si holt namočím jen nohy 😉 .

@lucie, to jsi šikulka s těma kg 😵 , já za 3 stimulace (a vlastně jsem při tom měla 3 umělé přechody) nabrala 20kg, s Andí 6kg a vážím stejně jako před porodem 😨 ☹ . Držím palce na poradnu, ale určo bude vše ok 🙂 .
@douda: ať je echo ok 🙂. No já jsem taky nadšená, že mě čeká rizikovka v Plzni, ale zkusím je tam nějak ukecat, že můj gyndr. má utz a je pečlivej a fakt mi pokaždý utz dělá 🙂. Jezdit co 2 týdny do Plzně se mi moc nechce, ale kdyby nebylo zbytí, tak to holt absolvuju 😉, pro mimíska vše 😵.

@ilca1: já jsem naopak ráda, že přes léto velký bříško mít nebudu, holt budu mít opět bříško schovaný pod kabátem 😉. Hlavně musím někde nějakej pěknej kabát splašit, s Andí jsem měla půjčenej od tch a s tím obr břichem a jak nejsem moc vysoká, jsem ho měla pomalu po kotníky 😝.

@gambrinusko: neházej flintu do žita, držím palce na st 🙂.

@adenko: tak vy jste se nakonec rozhodli netestovat 😲.

Co ta Petra? Snad přijde s dobrou zprávičkou 😵.

Všechny ostatní zdravím, hezký den všem 😎

adenka84
12. črc 2010

Lucie, to jsi dobrá, že jsi přibrala tak málo...Jak jsito dělala? Já mám za poslední týden nahoře 3 kila, ani nevím kde jsem je vzala...Asi to bude to večerní grilování, jinak nevím,protože přes den tomu jídlu v tomhle hycu moc nedám...
U našich jsem si prohlížela sobotní deník a našla jsem tam tebe s Matýskem, tak jsem si vás vystříhla a mám vás doma...Moc vám to tam spolu sluší....

Petruš, kdy jsi? Snad má dobré zprávičky, určitě to te´d nikde s partnerem slavíte....

marketa137
12. črc 2010

Ahoj, tak dneska jsme byla s obouma venku a šílený vedro. Vytáhla sjem golfky a žádný nadšení takže zítra do nemocnice beru zase nosítko 😉 tam je hodnej. viki pak běhal kolem kašny až jsme čekala kdy tam spadne 😀 . byla jsem s kamarádkou na kafi a nakonec jsme tomíka měla na sobě a když usnul tak chvíli spinkal na pohovce v kavárně a já v klidu vypila kafe 😀 . On asi fakt neni kočárkovej 😒

adenka84
12. črc 2010

Ahoj Markét, opravdu jsem se ještě nesetkal s tím aby dítě nemělo tak nerado kočárek jako právě tvůj Tomík....můj synovec zase nikde jinde neusnul než v kočárku...Místo postýlky chtěl i vnoci do kočárku, taky jsi s ním užila...snad ho to brzy přejde nebo budeš muset vydržet do té doby než začne chodit...

Tedy Petruš ty nás napínáš?

adenka84
12. črc 2010

Pant, pěkná nová fotečka...Koukal jsem, na fotečky jak ti krásně začíná růst bříško...

marketa137
12. črc 2010

@adenka84 Viki taky kočár nemusel ale alespon neřval 😉 . tomík je štastnej na zemi na dece, v postýlce spinká nejlíp a právě jsme šla s kamarádkou do kavárny, sice 5 min od baráku ale říkala sjme si že pro oba bude lepší vzít kočár než nosítko. A pro příště beru zase nosítko. už doma v něm ječel, pak se na 5 min zklidnil a jak jsme kupovali kafe tak zase řval. tak sjem ho měla na sobě a to usnul a apk tam asi 30 minut spal 😉 . třeba až bude sedět tak to bude lepší ale zatim teda nic moc. takže zítra v největšim vedru půjdu s nosítkem.

Takže až tady budou další těhule tak nabízim kočárek za super cenu a po tomíkovi 5x ježděný 😀 . Docela mě to štve že ani nikam daleko s nim nemůžu jít 😒 a v nosítku v tomhle vedru taky nic moc 😒