Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

gambrinuska
12. srp 2010

to bych to musela taky narychlo nějak zařídit 😀 snad by mi je napsali, tak at tě to dopadne dobře, já se u doktorů snad nějakej pátek neukážu 🙄

gambrinuska
12. srp 2010

aden a má nějakou úspěšnost s neplodností? a kolikrát k němu třeba budete muset? 😕

adenka84
12. srp 2010

podle mého názoru, úspěšný je...ta paní co od něj odcházela byla moc spokojená, prý ji pomohl od bolesti...
S neplodností přímo nevím...Ale znám, co mi ho právě doporučila...Tam šla stím, že má něco na čípku, a že musí jít na operaci a že ji doktoři říkají,m že nebude mít moc děti...Vylěčil jí, dnes má zdravou čtyřletou holčičku..A na žádnou operci jít nemusel,když jí vidět doktor, tak nechápal jak se to prý mohlo samo ztratit, že byla u léčitele mu,ale neřekla...

m.evzenie
13. srp 2010

Dobré ráno holky,
stále vás dočítám, nějak nestíhám. 😒
Včera jsme byli na houbách a přijeli jsme až po osmé a hned jsem ještě připravila houby na řízky a na ovaření. Už se
těším na řízečky. 🙂
Adenko, lázně i léčitel by ti mohli pomoct. Já chodím k paní co dělá taky masáže, při kterých se nemusíš slíkat a také
pěkně hřeje a já mám vždy pěkný pocit a jsem taková klidnější.
Ostatní zdravím.

l.u.c.i.e
13. srp 2010

Dobré ráno, copak dneska máte v plánu?

@adenka84, hmmm, to jméno mi nic neříká. Doufám, že ti pomůže. Jedna moje známá chodila taky k léčiteli a výsledek žádný. Jen přišla o hodně peněz. Takže doufám, že to nebude tvůj případ... Ale jak píšeš, že už nějaké paní pomohl, tak asi bude dobrý a ne nějaký šarlatán 🙂

Tak co Micha, už rodíš? Včera jsi byla ještě 2v1. Dneska tuším, že máš poradnu, co? Nepsala tu, že už tam rovnou zůstane? Teď si to nějak nevybavuju... Takže by mohl být Vojtíšek o víkendu venku? Teda pokud už není 🙂

m.evzenie
13. srp 2010

Sab, krásná fotečka, jen tak dál. Zkouším baštit tu omáčku, tak uvidíme jestli se povede jako tobě. 😉
Pant, malá byla roztomilá houbařka. 😵
Lucko, tak to budeš moct také s Matýskem do lesa, jestli se mu bude v klokance líbit... 🙂
Gambrinusko, taky plánuješ lázně?
Krásný den 😅

l.u.c.i.e
13. srp 2010

@m.evzenie, na houbách byl minulý víkend manžel a včera přinesl od jeho rodičů další várku hub... Takže o víkendu bude houbovka 🙂
Myslím, že až malého dáme do klokanky, tak houby už neporostou... 🙂 Znáš zákon schválnosti...

michamicha
13. srp 2010

@l.u.c.i.e ahojky, kdepak je to lenoch, furt se mu nechce ven 😢 za chvíli vyrážim do poradny a doufám, že tam jdu naposledy... tak zatím papa 🙂

l.u.c.i.e
13. srp 2010

@michamicha, držím palečky, abys už to měla za sebou a Vojtíška u sebe. Mateřství je nádherné... 😉

pantomima
13. srp 2010

@michamicha Držím palce a třeba pátek třináctýho bude tvůj nejšťastnější den 😀 😵

m.evzenie
13. srp 2010

Micha, držím pěsti, aby to byla opravdu tvá poslední poradna a Vojtíškovi už se chtělo ven. 😉 nehlásí nějaké bouřky 😉 ,

marketa137
13. srp 2010

@michamicha já už myslela ž už budeš mít malého u sebe, snad už na sebe malej nenechá dlouho čekat 😉 , u maminky je přece jenom nejlépe 😉 .

včera jsme byla s kamarádkou na nákupech, odjížděli jsme ve 12:30 a domů jsem přijela v 19h 😀 , manžel říkal jestli sjme nejely až do Prahy 😀 . Jinak v úterý jsme byli na 6m a nic moc, minulý týden měl tomík průjem a zhubnul takže ted váží mín než v 5 m ☹ . V úterý jdeme na převážení a snad poslední očkování, ale jí docela hezky, jen to mlíko mu moc nejede 😒

adenka84
13. srp 2010

Ahoj holky,
tak prevenci má za sebou... 😀
Primář, můj gyndař měl dnes volno. 😒 .Takže jsem musel k nikomu jinému¨..byla tam moc příjemná a velice citlivá paní doktorka... 😉 Lázně mě zhřejmě schválí..Musí se jen dohodnout s primářem, který prý rozhodne, zda mají u mě smysl..Hrozně se divla, že jsem tak maldá a už mám toho tolik za sebou...Jsem si v duchu mylsela, kdyby jsi viděla tu řadu holek v natalrtu, by jsi valila oka... 😕
Jestli pojedu se tedy dozvím až za 14 dní, až si půjdu pro výsledky cytologie...Tak uvidíme... 😉

adenka84
13. srp 2010

tak Miška e nozvala vypadá to, že už je opravdu v porodnici...Přeji ji ať má rychlí, nekomplikovaný porad...
Evženi, zdarvím a držím pelečky a´t se ti brzy zadaří to co si tolik přeješ..
Markét, je rpima, že jsi si včerejší nákupy užila....
Lucie zdravím...

adenka84
13. srp 2010

Koukám, že dnes je tu mrtvo.... 😀

l.u.c.i.e
14. srp 2010

Dobré ránko, copak máte dnes v plánu?

@adenka84, to je dobře, že ti snad schválí lázně. Myslím, že smysl mají... Zvlášť když si odpočineš 🙂 Pak to třeba půjde samo... 🙂

marketa137
14. srp 2010

@adenka84 tak to bys měla fajn, alespon by sis odpočala, přece jenom ty lázně jsou fajn a kolikrát taky pomůžou 😉. je fakt že tě je nikdo sám nenabídne, člověk si o vše musí říct al proč to nezkusit ne 😉

adenka84
14. srp 2010

To máte holky pravdu, že je sami nenabídnou...Od čeho mám, ale pusu...Za zeptání člověk nic nedá!Snad to dopadne dobře a budu moc jet...

Lucie, přirozeně? V to už vůbec nedoufám!
Dnes jedeu s manžílkem a tchyňkou do Domažlic na chodské slavnosti...

marketa137
14. srp 2010

Až přijde manžel tak ještě jednou ejdu do tesca 🙂 , Tomík spí tak jsem si hrála s fotkama 🙂

ilca1
14. srp 2010

Ahoj holky přeji hezkou sobotu
Tak jsem včera byla v poradně , Jůlinka má 1050 g a je v pořádku ,zato já...k tomu že mam trombofilii musim si píchat fraxiparin jsem chudokrevná a mam koňskou dávku železa mam teď ještě těhotenkou cukrovku ☹ já si to těhtenství fakt užiju na plný čáře,te´d už jezdim jen pořád na kontroly a vždycky je to horší a horší už aby jsem byla 40 týden a šla rodit

adenka84
14. srp 2010

Ili, to je pech, ale neboj ty to zvládneš..Musíš to vydržet, Jůlinka ti to pak vše vynahradí...

adenka84
14. srp 2010

Mám novinku.....
Michalce se včera ve 17:42 narodil Vojtíšek...Vážil 4320 g a měřil 50 cm...Oba jsou v pořádku...

Už jsem malého Vojtíška viděla, je to kus chlapa a je krásný....
Pátek 13. byl pro Mišku šťastným dnem...

Miško, moc gratuluji a přeji jen to nejlepší hlavně mnoho zdravíčka...Užívej si to naplno....

marketa137
15. srp 2010

Tak se přidávam ke gratulaci 🙂 , Vojtík se teda řádně dopekl 🙂 , to je podobná váha jako měl tomík, i když byl teda o měsíc dřív 😉 . Hlavně že je vše ok a už se těšim na fotečky 🙂

nevíte ěnkdo kam na houby v Plzni? jsem časově omezena a docela bych ráda někam šla 😉

l.u.c.i.e
15. srp 2010

Ahoj holky,

@marketa137, hezky jsis vyhrála s fotečky. 🙂

@ilca1, mrzí mě, že máš tak trochu komplikovaný těhu, ale hlavní je, že Jůlinka prospívá jakmá... Ty to píchání fraxiparunu zvládneš a dietu taky. Nebo máš těhotenskou cukrovku malou?

@adenka84, děkujeme za zprávičku o Míše a napiš jí, že jim moooc gratulujeme k narození Vojtíška. Přejeme hodně zdravíčka a štěstíčka... Taky, že se velmi těšíme na fotečky. Jaký je, když jsi ho viděla?

adenka84
15. srp 2010

AHOJ HOLKY,
Lucie však se můžeš na Vojtíka podívat sma...Na Facebooku mají fotky...Zajeď do mích přátel a najdi si tam Mišky profil...Podle fotky ji poznáš...Akorát nevím jestli tě před prohlížením její fotek nemusí schválit jako za přítele..Ale asi jo, co?

petra177
15. srp 2010

Ahoj holky,

Míšo, obrovská gratulace k Vojtíškovi.Je to pořádnej chlapák 🙂Ať Vám dělá jen samou radost 😉

Sabcav, na kontrolu jdu teď v úterý 17. a prvně ke svému gynekologovi.Bude i první těhu prevence.

Adenko, jsem moc ráda, že máš z léčitele dobrý pocit. Myslím, že jde i o psychiku 😉 hlavní je,aby vám pomohl.

Jinak u mě nic nového,jen mám pocit,že se ty moje nevolnosti stupňují 😖 Mimísové mi dávají pěkně zabrat, tak netrpělivě očekávám ten 12.týden, aby to přešlo.Včera byl manžel na houbách a máme velké zásoby, jak na smaženici, na sušení, tak máme i řízky.Šla bych na houby taky moc ráda,ale za prvé bych tam někde za stromem zvracela a za druhé bych si donesla i nějakého mazlíka a to mi teď opravdu za to nestojí.
Všechny moc zdravím 😉

marketa137
15. srp 2010

@ilca1 to mě mrzí, ale pokud máš i cukrovku tak Tě nechají max do 38tt 😉 , já si těhu s Tomíkem taky vychutnala 😖 , hlavně že malá je v pořádku 😉

@petra177 v těhu bych taky do lesa nešla, manžel se ani moc netváří abych šla do lesa ale asi půjdu, docela mě to láká 🙂 a uvidim jestli teda něco najdu 😉

l.u.c.i.e
15. srp 2010

@adenka84, já její fotečky nevidím... Ale zažádám si jí o přátelství 🙂

@petra177, snad tě ty nevolnosti brzy opustí... Musíš vydržet 🙂

sabcav
15. srp 2010

Ahoj 🙂 , my byli dopo na houbách (nakonec i s Andí, šla docela kus i sama a pak byli jsme na ní 4 - já, manžel, tchýně a švagr, tak jí nosil někdo jiný 😉 ). Úroda veliká, ale je to dost červivý 😠. Andí nejdřív málem vytuhla cestou domů zpátky v autě, pak hrozně zlobila při obědě, snědla jen půl porce, bo chtěla jíst sama a zbytek byl všude na židličce, ve vlasech, na mě, na ní, takže šla celá pod sprchu 🙄 a ve finále byla přetažená a nemohla zabrat a navíc měla asi hlad, bo na mě řvala, mami ci hami, tak jsem jí duělala mlíko a konečně zabrala, uff 🙂 😝 .

@michamicha, obrovská gratulace k Vojtíškovi 😵 . Na fb jsem taky, ale bohužel, neznám tu ničí příjmení, tak se nepodívám 😢 .

@petra177 nezbývá než vydržet, mě už celodenní nevolnosti taky opouští🙂, už je to jak s Andrejkou, třeba jednou za 2-3 dny je mi zle po určitém jídle ☹. Jen doufám,ž e mi to jako s Andí nevydrží až do porodu 😔 🙂, ale pro mimčo vše 😵.

@ilca1 s cukrovkou je mi líto ☹ , ale jak píše marketa137, přežít se to dá, a těhu ukončí většinou vyvoláním okolo 37+0 😉 . Kdybys měla nějaké dotazy, klidně s eptej, mám s tím (bohužel) bohaté zkušenosti, s Andí jsem měla těhucukrovku, po ní poslední stadium před normální a teď už mám zase těhu 😉.

Hezký den všem 😎

haaninaa
15. srp 2010

Ahojky holky, jak se máte? My nosíme z lesa také spousty hub, ale jak píse Sabcav, jsou hrozně moc červivý.
Micha - gratuluju k Vojtíkovi, je to pořádný chlap. Ať Vám dělá jen a jen radost
Adenka - to je fajn, že si s léčitelem spokojená. Třeba kombinace léčitel + lázně zaberou a povede se přirozeně 🙂 🙂 .Jak jsi psala o té gyndařce, že Ti říkala, že tam mladá a co už toho máš za sebou, to jsem koukala i já, kolik ženských chodí do Natalu. Dokud jsem takový problém neřešila, tak jsem neměla ani představu, že se to může týkat tolika lidí. Teď už mi to ani tak nepřijde, ale ze začátku jsem taky valila oči.
Petra177 - neboj, snad už ty nevolnosti brzy skončí a mimískové už ti budou dělat jen a jen radost. Zkoušela jsi ta skořicová lízátka?