Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

l.u.c.i.e
1. zář 2010

@pantomima, mě se malej přetočil měsíc před porodem. Cítila i viděla na břichu jsem to velmi zřetelně 🙂

pantomima
1. zář 2010

tak snad se taky umoudří..... 😵

jitikyti
1. zář 2010

Ahoj všem,
adenka84-četla jsem ten příběh Tvé kolegyně...Mám velmi obdobný.Chodily jsme s holkama ještě do školy a měly jsme dost hubenou kamarádku.Měla problémy s ms.2měs.jí měla,pak třeba 3měs.ne....Když jí bylo 15,tak si poprvé užila s neznámým klukem......A když jsme slavily její 16narozky do rána na diskotéce......Odpol jí rodiče odvezli s bolestmi s tím,že má slepák a tam jim řekli-Vaše dcera rodí 😲 Celou dobu nikdo nic netušil,nám se tedy zdála jako těhotná,ale moc jsme z toho tenkrát také nebyly moudré.Je to fakt síla.
sabcav-krásná fotečka z ultrazvuku 😀
pantomima-je super,že je vše v pořádku.
l.u.c.i.e.-s temi cystami je mi to líto.Snad se Ti podaří na ně nějak vyzrát.
Neviděla jsem tu Jana8.Jsi oukej?

sabcav
1. zář 2010

@ilca1 jj, píchala, asi tak od 30.tt cca 😕 ? Ale jen trošku, 3 jednotky před snídaní a 3 před obědem. O tom dýchání jsem taky četla ☹ , ale A. byla ok 😵 , teda byla trošku modrá, páč se přimotala do šňůry, ale skóre měla 9-10-10 😎 . Držím palce, ať jsi brzy fit 🙂

sabcav
1. zář 2010

@jitikyti díky, no hezky se jí tam hajinká u maminky 😀 😵 . S tou kamarádkou teda taky docela síla 😕

sabcav
1. zář 2010

@pantomima ještě má na přetočení čas 😉

sabcav
1. zář 2010

@l.u.c.i.e krásná fotečka 😵

ilca1
1. zář 2010

sabcav tak už mam inzulin doma, mam zatim jen 2 jednotky před snídaní a 2 před večeří ale říkala že to je jen na začátek že mě to budou postupně zvyšovat,večer pícham první tak snad už mě ráno nebude tak zle a uvidim taky co zítra na lochotíně.
Lucko malej je celej po tobě viď 🙂

pantomima
1. zář 2010

@ilca1 tak držím palce, ať je ti líp!!!zvládneš to a za mimi to stojí 😵

haaninaa
1. zář 2010

Ahojky holky,
@sabcav - vyšetření nemáme absolutně žádné. Jen jsem byla na laparoskopii a dělali mi rozbory krve na krevní skupinu, pohl.přenos.choroby a ještě nějaký hormony, jinak nic. U mě prý to nemá cenu, když máme spermie od dárce. Taky mi to přijde divný, proto chci začít sama na vlastní pěst, protože tímhle systémem bysme fakt mohli doufat pořád, když nemáme žádné výsledky.
Adenko, děkuju za tip, v pondělí si zajdu k obvoďákovi.

@ilca1 - snad už ti bude po tom inzulínu líp. Za mimíska to ale stojí. 🙂 🙂

@pantomima - Oskárek se určitě přetočí, jen chce čas 🙂 🙂

sabcav
1. zář 2010

@haaninaa já nevím, nejsem odborník, ale genetiku bych ti doporučila, přece jen, i když dárce, tak bude z 1/2 po tobě 😉 . No a protilátky proti plodu můžeš mít taky (třeba já je mám, při ivf jsme musela brát prednison). Držím palce 🙂

sabcav
1. zář 2010

@ilca1 tak to máš malinko, hlavně když to pomůže 😵 🙂

m.evzenie
2. zář 2010

Dobré ráno holky,
Ilčo, tak jak je ti dnes? Je ti doufám líp.
Adenko, co léčitel, už jsi u něho byla po druhé?
Ostatní holky zdravím.

jitikyti
2. zář 2010

Také přeji dobré ránko.Ať se daří.

l.u.c.i.e
2. zář 2010

Dobré ránko,

@jitikyti, doktor říkal, že třeba teď se ani cysty nemusí tvořit, když kojím. Tak uvidíme.

@ilca1, když se malej narodil, tak byl velmi podobný manželovi. Zvlášť když udělal určitou grimasu. No a teď s odstupem času vidím v něm i samu sebe.
Inzulín ti pomůže. Co bys pro miminko neudělala, že? 🙂

@haaninaa, taky bych ti doporučila, aby jsis zašla na genetiku. Zkus se tam objednat bez doporučení. Za to nic nedáš a budeš mít klid.

ilca1
2. zář 2010

Ahoj holky přeji hezké ráno , tady svítí sluníčko,
Dneska je mě líp ale hodnoty mam i po inzulínu větší než bych měla mít na lačno i po snídani,tak dneska na diabetologii mě poví víc, jsem zvědavá jestli mě řeknou že tam budu muset rodit, myslim že asi jo ,
Lucko já když kouknu na tu fotku jak se malej směje tak vidím úplně tebe, aspon jak tě znam podle fotek 🙂

douda
2. zář 2010

Ahojky
Tak dneska máme srazík s Ilčou na diabetologii , vůbec se my tam nechce a na Lochotíně taky rodit nechci 🙂 , jinak v sobotu se žení bratr tak jsem upekla takový dobroty mraky a ovocný řezy a budu na ně jen koukat a na ostaní taky jak se cpou koláčkama ☹ .

gambrinuska
2. zář 2010

Ahoj holky 🙂 ,taky jsem zvědavá Aden co ten léčitel a jak pokračujete 😉
my včera byli na té genetice, tak uvidíme, výsledky by měli být do měsíce, ještě jse, zvědavá na to imuno, ale tam je to asi ještě na dlouho 🙄 ještě ani nejsem objednaná-jsoutam až od 14.9
miminka jsou krásný a cukrovku nezávidim, holky ale užívejte si to co by jsme za to dali my ostatní 😔
hani-taky bych zkusila obvodáka na tu štítku a nebo na gyndě y vydupej i i tu genetiku, po mně první co chtěli bylo doporučení 😅

jitikyti
2. zář 2010

l.u.c.i.e.-tak to by bylo fajn.Kojení tedy zabraňuje tvoření cyst?Zajímavé.
ilča1,douda-ať Vám to na dia dopadne,jak nejlépe může.
Můžu si přivodit těh.cukrovku sama tím,jak teď jím?Já nemám chutě,ale spíše nechutě.Ale nejraději mám teď sladké,na to chuť mám každý den.

adenka84
2. zář 2010

Ahoj holky,
tenhle týden je mám děsně nabitý, každý den u nějakého Mudra....Nějak se to všechno nahrnula najednou..Zítra mě čeká ještě sono prsou a pak už budu mít klid..
Dnes jsem byla u léčitele už po čtvrté, další návštěva příští středu...Cítím se báječně, myslím, že něco to dosebe má..Nejsem tak unavená, stihnu toho mnohem více...jen teny den, vždy když od něj odcházím, hrozně hicuji...V noci se pak potím jako blázen, to u mě není běžné, potím se málo i když jsem nemocná...Říká, že to ze mě jde vše to špatné ven...stále mi říká, že těhotná budu..že nejsem první ani poslední koho na neplodnost vyléčil....Tak uvidíme...

mějte se krásně holky všchny vás zdravím...

adenka84
2. zář 2010

Douda a Ili držím palce ať dobře pochodíte na diabetologii, ať vám to tam utíká....

Hani, to je divné, že vám nedoporučili žádné vyšetření...My jsme ho dostali hned po 1.IVF a KET...

l.u.c.i.e
2. zář 2010

@ilca1, už mi to řeklo více lidí. Ale já v malém vidím stejně nás oba 🙂
Jaký byl srazík s Doudou? 🙂 Snad bude relativně vše v pořádku.

@jitikyti, kojení nezabraňuje tvoření cyst, jen díky hormonům jsou vaječníky v útlumu. Jako když beru antikoncepci, která není 100%. . Asi jsem se prve špatně vyjádřila.

@gambrinuska, ahoj holka. Po imulologii už budete mít všechny výlsedky? Na genetice jsou fajn, co?

@adenka84, jsem ráda, že se ti u léčitelé líbí a snad se brzo dostaví i výsledek? Jak dlouho k němu máte chodit? Ty sezení probíhávají pořád stejně? Chodí tam s tebou i manžel?

sabcav
2. zář 2010

@jitikyti já si myslím, že si ji přivodit nemůžeš 😉 , jen jestli ti jí náhodou nedejbože najdou, budeš to mít horší, vydržet dietu, když ti to chutná 😉 . Ale držím palce, a´t jí nemáš 🙂 . Nechceš si dát do profilu, v jakém jsi týdnu??? 😉

sabcav
2. zář 2010

@l.u.c.i.e to je dobře, že se cysty při kojení utlumí 🙂

sabcav
2. zář 2010

@adenka84 to je dobře, že z něj máš dobrý pocit 🙂 . Chodíš jen ty nebo i manžel??? 😕 . Někdo má po takových alternativních metodách teploty, jiný průjem, další zase zelenou rýmu nebo i výtoky, jak se to tělo čistí...to je normální 😉 . Držím palce 🙂

sabcav
2. zář 2010

@gambrinuska ať přijdou výsledky z genetiky co nejdřív 🙂 . A UG na imuno je (alespoň pro mě 😉 ) úžasná osoba 😵 .

sabcav
2. zář 2010

Já se dneska dovolala na dia 🙂 , měla jsem z toho trošku strach 😝 , co mi řeknou na to,ž e jsem vysadila ty prášky 😕 . Ale dobrý 😵 , naopak mě pochválila, že když mi neseděly, že je lepší je nejíst...takže zatím jen na dietě 😉 . Akorát mi sprdla, za poslední 2 týdny jsem zhubla 1,5kg ☹ , prý mám víc jíst...jenže já jím, jak mám chuť, víc toho do sebe brát nebudu 😉 . Mimčo roste doufám ok, že tím hubnutím taky není malý 😔 🙂 . Už aby bylo úterý, to mám konečně zase kontrolu 🙂 , už se těším, až berušku zase uvidím 😵 . Po sváče se jdu nechat ostříhat, tak ze mě bude dočasně zase člověk 😀 🙂 . Všechny ostatní zdravím a hezký den všem 🙂

jitikyti
2. zář 2010

sabcav-já jsem si to dnes v profilu přepsala,ale neukázalo se mi to tady.Když jsem se registrovala,tak se mi ukázala jen slovenská verze.Tak nevím,jak to udělat.Jsem teď 9t a 5.
15.9.jdu na krev a tu pak pošlou na genetiku,kvůli vývoj.vadám.Bojim bojim. ☹
l.u.c.i.e.-nene.Ty jsi to napsala dobře.Já jsem to ale pochopila takhle.

sabcav
2. zář 2010

@l.u.c.i.e nebo DOUDO, ILČO, nepoužíváte nebo nebudete používat huggies? My ne, A. nesedí, my jen pampersky 🙂 . Mám tu slevu do DM 😉 (2 kupony, expirace do října 2010, 90ks těch nejmenších plenek za 299,-). Kdybyste chtěly, písněte do IP adresu, pošlu vám to, my to nevyužijeme 😉.

sabcav
2. zář 2010

@jitikyti to je divný s tím profilem 😕 ☹. Tak se zkus registrovat ještě jednou pod tím samým nickem na modrykonik.cz, jestli to nepomůže 😉 . A neboj 🙂, vše bude ok 😎