Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

haaninaa
12. pro 2010

@adenka84 - tak to u mě není, každý měsíc je to jiný, plus minus den dva.... Dokud jsme nezačali chodit do Carů, tak jsem si podle toho mohla řídit hodinky, 28 den, v půl druhé odpoledne....

adenka84
12. pro 2010

a co se stalo, že není teď pravidelná V natalartu ti ji snad rozhodili?

gambrinuska
12. pro 2010

@haaninaa zkus tu teplotu, těm kalkulačkám moc nevěřím 😒 ale je to vzhledem k mým PCO a dost častým anovulačním cyklům 🙄
jo ta cena mě odrazuje a musela by jsi testovat asop 3 dny a já asi celej cyklus 🙄

adenka84
12. pro 2010

Gmabrinusko, tak ti přeji ať ti ta noční rychle utíká...Já na ni kdysi také chodila, ale víc času jsem ztrávila s hlavou v záchodé míse než prací...proto mi pak mistr umožnil dělat jen dvousměnný provoz...a navíc jsem si to kvůli šťebetajicím spolupracovnicím nechala napsta i od Mudra....

gambrinuska
12. pro 2010

@adenka84 já z nich taky nejsem nijak nadšená, ale to volno se pak kvuli doktorům hodí a když je klid tak si občas i zdřímnu , tak to neni tak hrozný 😅 i když paní Ulč-Gal je silně proti, ale co mam dělat když místo na 2 směny a ni ranní tady neni ☹

adenka84
12. pro 2010

jasně chápu, jsi porstě ráda, že nějakou práci máš....dnes by to bez práce nešlo..peníze se potřebují... a my snažilky jich na miminko potřebujeme sakra dost... ☹

gambrinuska
12. pro 2010

@adenka84 asi tak ale ta Dr. to vůbec nechápe ☹ musim taky šetřit na další IVF, zas musíme mít připraveno 20tis 😔

adenka84
12. pro 2010

My jsme na tom podobně....teď jak jsem byla v Lázních tak jsem přišla o dost peněz...navíc jsem přišla o 8 000 odměny...je to znát a je to naprd..navíc do toho Vánoce...do poloviny ledna musíme dát dohromady 20 000 Kč..naštěstí nám hodně pomohly moji rodiče...dostaneme od nich pod stroměček 10 000 Kč..na miminko... 🙂

gambrinuska
12. pro 2010

@adenka84 to je v čudu s těma penězma, taky je furt řešíme, je to dokola 😔 . To je od rodičů pěkné, my jsme taky dostali na první IVF příspěvek na vnouče 😅 a prd ted už to musíme zvládnout sami

adenka84
13. pro 2010

Gambrinusko, je to od nich hezké ...To je pravda, na každý pokus nám dali vždy půlku...je mi to už, ale hloupé si to od nich brát...Chudácí to našetří, chtějí nám pomoct, věří, že už se konečně zadaří a pak prd...Jak už jsem psla poslední pokus a šmitec....Tedy pokud budeme mít sněhuláčky tak pak to samozhřejmě budeme zkoužet dál...
Jak jsi dnes dopadla na UTZ? Bude IUI?

adenka84
13. pro 2010

Lucie a Douda vše nej k vašemu dnešnímu svátku....Hodně štěstí a zdraví, ať vám vaše ratolesti dělají jen samou radost... 🙂

haaninaa
13. pro 2010

@adenka84 - ne ne, v Natalartu už jsem to měla rozhozený, začalo to u v ČB, když mi dali nesprávný hormony a od té doty se to pořád tluče....

haaninaa
13. pro 2010

@adenka84
@gambrinuska - ty jo holky, já Vám závidím, že Vám takhle rodiče pomáhají, to mě by nic nedali, to radši vnouče mít nebudou... ☹ ☹ ☹

m.evzenie
13. pro 2010

Hezký večer holky,
u nás zase chumelí.
Adenko, koukám, že stále pečeš. To já dnes udělala perníčky, aby nám to trochu provonělo domeček, ale jinak mám
cukroví ze svatby v mrazáku, tak ho vyndám. Snad bude dobrý, nikdy jsem ho nemrazila.
Lucko, neprodávají nějaký čajík pro mimi na řídší stolici nebo to jsou možná jen čaje na větry. Moc ti také neporadím.
Hani, Gambrinusko, Adenko a ostatní snažilky moc moc držím palce, aby už se konečně u vás taky to těhu povedlo.
My jsme byli dnes na genetice,vše je v pořádku dle utz, ještě mi brali krev, tak za týden budou výsledky. Dělali mi screening prvního trimestu, mimi nechtělo moc spolupracovat bylo totiž stočené do klubíčka a dr. ho potřeboval
narovnané. Dostali jsme fotečky, tak časem dodám do alba.Bylo to krásné, když mimi začalo spolupracovat, tak i
pěkně jako by nadskočilo.
Vendul, ten screening nehradí pojištovna, tak jsme platili 1000 kč. Až půjdeš ty pěkně si to užij a pak dej vědět.
Zatím pa

gambrinuska
13. pro 2010

@haaninaa to ne vaši určitě by byli štastní když budeš štastná ty 😔

@adenka84 zas prd 🙄 Rokyta povídal že optě anovulační cyklus, domluvili jsme se na březen na to IVF a do tý doby budem zkoušet IUI pokud budou vejce, na další cyklus mam clostilbegyt 2x1 a uvidíme, možná se Aden zas potkáme 😉

gambrinuska
13. pro 2010

Jo abych nezapomněla vše nej Lucinkám k svátku 😵

@m.evzenie asi to musel bát zážitek co, taky doufam, že se dočkam 😔

adenka84
13. pro 2010

Gambrinusko, určitě se odčkáš...všichni se dočkáme...jen doufám, že už hodně brzy...
Bylo by fajn se zase potkat..Teď už se poznáme, když víme jak vypadáme... 🙂 Třeba se ti do březan poštěstí a IUI možná postačí k tomu, aby jsi byla šťastná maminka...a pokud ne tak IVF to v březnu jistí pfuj, pfuj, pfuj...

Evženi, to je moc dobře, že prďola je v pořádku jen si to pěkně užívej...
Cukrovíčko z mrazáku bude určitě dobré...už jsme to také párkrát udělali a nebylo to vůbec znát... 😀

adenka84
13. pro 2010

Zítra budu volat do Natalartu, jak dopadli výsledky krve...snad bude vše OK...spíše se bojím těch pátečních výsledků kultivace...prosím, jen ať je to v pořádku... ☹

gambrinuska
13. pro 2010

@adenka84 Aden moc ti budu držet palečky, hlavně jsem zvědavá na ten´dlouhej protokol kolik bude vajoch a pak hlavně dětiček 😉 😵

m.evzenie
14. pro 2010

Ahoj holky,
Gambrinusko, určitě se dočkáš, moc přeju, aby to bylo co nejdříve a postačila jen IUI. 😉
Adenko, držím palce na dnešní výsledky, aby bylo vše ok. Víš mě teď sladké nechutná, já jsem spíš teď na kyselé okurky, ale manža a návštěva sladké může. 😅
Lucko, dodatečně vše nej k svátku, ať ti malý dělá jen samou radost a žádnou starost. 🙂

gambrinuska
14. pro 2010

Holky já se zapomněla zeptat na ten clostík, mam brát 2 denně a najednou a nebo ráno a večer 😅 zapomněla jsem se zeptat 😕

marketa137
14. pro 2010

@gambrinuska tak já brala ráno a večeč a snažila sjem se ve stejnou hodinu 😉

Já poslední dobou ěnjak nestíham 😒 , dneska máme výročí svatby ale slavili jsme už včera tak alepson posílám vánoční pozdravy

haaninaa
14. pro 2010

Ahojky holky,
měla bych takový dotaz. Když mi vajíčka dorůstají velikosti 19, 21, 22 ovuluju normálně, nebo to nezáleží na velikosti folíků?
Dneska dorazila ms, tak jsem se hned objednala na gyndu, chci, aby mi nějak srovnal cyklus a aby mi řekl, jestli vůbec funguju tak, jak mám....

@adenka84 - ahojky kočko, tak jak jsi dopadla? Držela jsem palečky.... a v pátek budu také..

gambrinuska
14. pro 2010

@haaninaa nevim jistě, ale myslim že folikuly mají mít nad 18 mm, je to normální a aovulce proběhne když ti praskne a avjíčko se uvolní do vejcovodu 😅 myslim že z hlediska velikosti jsi úplně normální 😉

adenka84
14. pro 2010

Ahoj holky,
Gambrinusko . Clostibelgit jsem brala také jeden ráno a jeden večer, jak píše Markétka nejlépe ve stejnou hodinu...
Hani- mylsím, že tvoje folikuli jsou ukázkové...já takovou velikost neměla ani při braní Clostibelgitu...můžeš být na ně hrdá...
Jinak, moje výsledky - opět zvýšený prolaktin v krvi....Bouše říkal, že pro recept dnes nemusím, že počkáme na výsledky páteční kultivace a pokud by pak byl výsledek kultivace špatný...musela bych si dojet ten den pro recepty a zaléčit se co nejdříve...ale pokud bude kultivace dobrá, tak jezdit nemusím, že léky na ten zvýšený prolaktin bude stačit užívat až od toho dne, kdy mám k nim jet na UTZ...to je tedy 22.12. tak doufám, že to bude OK..a i kdyby důležité je, že se tím naplánované IVF nešoupne...(tedy snad)

adenka84
14. pro 2010

Evženi - tvé chutě teď naprosto chápu a malinko závidím.... 😀
Markét - pěkné vánoční pozdravy...Tomík a Viky jsou pěkný klučinové... 🙂

gambrinuska
14. pro 2010

@adenka84 Aden no budeš zas pořádně proklepnutá 😅 budeš mít všechno zkontrolovaný a pak to bude na to šup, kdyby jsi potřebovala něco vyzvednout nebo zařídit, tak neni problém abych ti tam skočila 😉 a pak stejně skoro každý pátek jezdíme přes vás na chalupu 😉

l.u.c.i.e
14. pro 2010

Ahojky holky,
všem moc děkuju za přáníčka. Svátek jsem oslavila už o víkendu 🙂 Včera mi Matýsek udělal radost. Zjistil, že může pérovat na nožičkách. Už je to podle mě otázka času a začne lést... Viz foto 🙂
Jinak stále peču cukroví, takže vás tu zanedbávám. Omlouvám se, ale musím mít už neustále oči na malým. Navíc na mě visí jako opička 🙂 Ani u táty být moc nechce... Aspoň kdyby v noci spinkal ☹ Stále se budí...

@marketa137, krásný vánoční pozdravy. Kde jsi vzala šablony?

@adenka84, držím ti palečky, aby vše dobře dopadlo... Už musí 🙂

adenka84
14. pro 2010

Gambrinusko, jsi hodná, ale kdybych musela do natalartu, tak není problém tam sjet...Jeli bychom z práce dříve , to by se nějak udělalo...
Vy jezdíte na chalupu přímo přes Honezovice?To by jste se mohli nikdy klidně stavět?
Lucie, díky za palečky...Matýsek je šikula...

gambrinuska
14. pro 2010

@adenka84 to ne ale je to při cestě 😉 jezdíme Stod-Stankov..., mohly by jsme se v létě stavit až budem na nemocenský doma s pupíkama 😵