Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

marketa137
14. pro 2010

@l.u.c.i.e tady http://www.loonapix.com/cz/ , ted amalej je šikulka, to za chvíli bude totálně po klidu vid 😉 . Tomíkovi to na plovoučce klouže takže na kolenou je jen na posteli enbo v postýlce a jinaks e všude plazí a počítam že pak si asi rovnou stoupne. já taky pořád peču, ted jsem našla ještě jedno cukroví tak to udělam o víkendu. Dneska ještě potřebuju dozdobit linecký protože zítra jdu na tetování tak pak chci čtvrtek a pátek odpočívat 🙂

adenka84
14. pro 2010

Gambrinusko, dobrá beru ti za slovo, ale běda jestli nemáš pravdu...tak dostaneš na prdku!!!!! 😀 😀 😀

adenka84
14. pro 2010

Markét, jééé tetování...také si už dlouho přeji něco decentního, jen tak malinkého na kotníček... 🙂 Ale nejsou many, many, many... 😒

gab123
14. pro 2010

ahoj holky nějak nestíhám manža přijel minulý týden z operace tak se starám o celou rodinu malej velkej pes a práce mí nervy....
Adenka ty chodíš k boušemu já taky je skvělej....no uvidíš jaký budou výsledky budeš mít všechny vyšetření a pak se vám zadaří uvidíš....
markét dětičky jsou krásný ty šablonky jsou efektivný mi dělali sami kalendář se šablonkama z mimáče a pak v gimpu programu a nechali jsme to vytisknout přes 24print doporučuju levné a pěkné a fotky...
luci to je malej šikula počkej za chvíli bude běhat nám malej začal na konci 10měsíce...

gab123
14. pro 2010

gamrinusko já brala glostík při 2těhu měla jsem asi jen jeden ovulka přišla vždy včas,ale moc mě při něm bolelo břicho a měla jsem šílený návaly hlavně v noci..a pak jsem po něm stejně neotěhotněla...pak najednou samo,ale bylo to špatný....Kámoška po něm otehotněla hned a měla dvojčata....Je pravda,že jsem měla vždy 2 vajíčka při konrole...
hani velikosti jsou dobré ty jsem měla taky...
evženie já jsem chutě v těhu vůbec neměla až na konci to bych snědla úplně všechno a když jsem kojila to ani nemluvím....

gambrinuska
15. pro 2010

@gab123 já jsem ho ž jednou brala, ale bez vajucha a ty návaly byly příšerný, tak to bude mazec když budu brát dvojitou dávku 🙄

@adenka84 si piš 😵

l.u.c.i.e
15. pro 2010

Ahoj děvčata.

@marketa137, díky za odkaz 🙂 Koukám, že jsi taky v jednom kole... Spí ti malej dobře? Mě malej začal zlobit a nechce spát sám...
Co si necháš vytetovat?

@gab123, uvidíme kdy nám začne běhat, ale je to všechno nějak rychlé... Kde je ten mini uzlíček 🙂

marketa137
15. pro 2010

@l.u.c.i.e do 1 do rána jsme dodělávala linecké, no Viki asi na to chodil docela často, je fakt že jsem to dovolila ale nakonec po slepení máme 22 kusů 😀 😀 , pak jsem ještě slepovala kakaové linecké a zdobila ježečky. ještě mam v plánu 2 nepečené a uvažuju jestli ještě udělat pařížské rohlíčky 😉 . Tomík spí pořád dobře, večer usíná mezi 22-23h ale spí celou noc a ráno vstává většinou po 8h ranní 🙂 . Chci udělat vílu a pod ní bude tygr a pes- čínské znamení kluků a po stranách víly ve ztužce roky 2004 a 2009 až to bude hotové a manžel vždycky tetování hned fotí tak sem pak hodim fotku 😉
@adenka84 kdybys chtěla tak mam známého a tetuje pěkně a cenocě taky fajn, já to jen teda nebudu mít moc malinké 😀 a manžel ted přišel s tim že po tolika letech že by jsme si mohli zase enchat udělat něco stejného. před svatbou jsme si nechali udělatnad kotník dáblíka 🙂 . proto chci ted odpočívat protože je mě jasný že ta noha bude asi pěkně bolet, počítam že to bude docela veliký, budu to mít na lýtku. Tak ěnjak už ten motiv mam v hlavě dost dlouho jen jsem pořád nevěděla jak to tam vše dostat aby to vypadalo dobře 😉

adenka84
15. pro 2010

Ahoj holky,

gab123 . nechodím jen k Boušemu, ale i k ostatním..záleží kdo z nich má zrovna volno...tak to v natalartu funguje!!!
Gambrinusko - po clostíku jsem měla také šílené návaly...to asi bude normální, když jsme je měli všechny...
Markét s tím tetováním je to fajn...až se jednou konečně k tomu dostanu tak se ti ozvu a ty mi dáš info...

gab123
15. pro 2010

ahoj holky
markét manža má tetování a chtěl by abych si ho nechala taky,ale já se bojím moc se mi to líbí,ale nemám odvahu....
Jsem zvědavá o sinecháš.Ted se nechla tetovat naše kadeřnice v práci je to moc pěkný....
Luci já si ted začala dávat malýho do postele vždy ráno na mlíčko pak ještě usínáme,ale on je tak zvyklý spát sám,že mu to dělá problém a já bych se pomuckala 😀
adenka já chodím jen k Boušemu.

Mi začneme mimíska od další MS čekala jsem na cytol. a na vyšetření srdce vše je v pořádku i když na cytol. jsem byla po porodu už po 2 páč se Bouš.něco nelíbylo,ale bylo to i ted vpořádku.Dneska jsem se objednala po novém roce s výsledky tak myslím,že budem mít povoleno už začít...

pěkný večer

marketa137
16. pro 2010

@adenka84 určitě, neni problém. hlavně to chce si promyslet návrh. Stačí přinést obrázek a on si to pak namaluje.

@gab123 já už jich mam víc, ono je to spíš nepříjemné. Ale třeba manžel říkal že na lýtko je to hnusný a ěm to nebolelo, takže asi jak koho. Hnusný to je nad kotník, tam kde je málo svalstva tak nic moc. já mam hodně barevný a cca 15cm obrázek a dělal ho necelý 2h 😉 . my máme s manželem jedno společné, to jsme si enchali dělat před svatbou a ted manžel říkal že by jsme si mohli udělat další stejný. mam nad kotníkem dábla, ale ted jak tam mam to nové tak ten dábel je nějaký nevýrazný 😀

adenka84
16. pro 2010

GAb...tak ti budu držet palce, aby jsi se brzy dočkala dalšího mimíska..

marketa137
16. pro 2010

Tak posílam slíbenou fotku,a le dost se to leskne takže lepší fotka bude až se to zahojí 😉

gambrinuska
16. pro 2010

@marketa137 mam osobní dotaz nejmenuješ se Boudová a manžel Miloš?? 😅 a ten kamarád Petr nebo Jirka Calta??

gambrinuska
16. pro 2010

@adenka84 na zítřek držim palce 😉 dej vědět, musíš mi pak napsat jak probíhá ten dlouhej protokol, hlavně jsem zvědavá na tu úrodu 😎

marketa137
16. pro 2010

@gambrinuska No to jsme my 😀 😀 😀 . my se známe? ten kamarád co tetuje je Petr a jeho brácha jirka 😉

adenka84
16. pro 2010

Ahoj Gambrinusko,
no na to jsem zvědavá také...snad to k ničemu bude dobré!
Ze zítřejších výsledků mám docela strach, mám z nich už teď takový nedobrý pocit...Hlavně, aby se nic neprodlužovalo...

Holky už jsem se vás jednou tady ptala, ale nedostla jsem žádnou odpověď...Vy které jste byli na IVF a zadařilo se vám...jaký jste měli protokol? Lucie, Douda, Sabvac, Ilonko a spol prosím písněte mě...zajímá mě to....

rampepurda11
16. pro 2010

@marketa137: Market, mas krasny kluky🙂 A fotecky se ti taky moc povedly🙂

@l.u.c.i.e: Ty jo, to to leti. Z Matyska uz je peknej rostak🙂 Krasne vam roste 😉

@adenka84: Drzim palecky, at jsou vysledky v poradku!!! 🙂

@gambrinuska: Jo, jo, v penizkama je to kriz. Taky ted pocitame, jestli to po Vanocich vubec na IVF vyjde, tak snad se nejak dopocitame...

Holky, jak dlouho trva ta zadost na pojistovnu pred IVF? Manzel ma jit jeste na genetiku (3.1.) a pak asi bude chvilku trvat nez budou vysledky a pak zase cekat, co pojistovna... Bouse rikal, ze vzhedem ke spatnymu spermiogramu mame zacit stimulovat v lednu, ale mam strach, ze se to zase minimalne o mesic protahne☹

douda
16. pro 2010

ahoj všechny zdravím
Hrozně to utíká zítra je nám měsíc a jdeme na vážení 🙂 , nějak vůbec nestíhám.
Adenko já měla dlouhý protokol 🙂

douda
16. pro 2010
gambrinuska
17. pro 2010

@marketa137 my se neznáme, ale s manželem a klukama Caltojc jsem chodila na základku 😅

l.u.c.i.e
17. pro 2010

Dobré ránko, jdu vás v rychlosti pozdravit.

@gab123, malej s usínáním problém nemá. To usne, ale za půl hoďky hodinu se probudí a řve... Usne, položím a řev... Ale dnešní noc byla fajn, to se budil po 2 hodinách na mlíčkoa hned usnul a spal i v postýlce. Tak nevím co to bylo...

@marketa137, pěkné tetování.

Ostatní holky zdravím a omlouvám se, že nemůžu reagovat více, ale malej si tu na hrací dece hraje a už začal kňourat... Musím mu dát papu.

marketa137
17. pro 2010

@gambrinuska tak to potom jo 🙂 .

haaninaa
17. pro 2010

@adenka84 - ahojky, tak co výsledky? V práci jsem ti držela palečky.... Já mám také tetování, motýlka na lopatce.... Původně jsem chtěla delfínka, ale paní, co mi to tetovala, povídala, že delfínek vypadá sice hezky, ale až mi bude třeba padesát, že to bude vypadat divně a s odstupem času s ní souhlasím... Zkusím dát fotku, ale až budu mít v provozu notebook, mám v něm fotky...

Ještě že už jdeme jen v pondělí a v úterý, a pak čtrnáct dní volno, leháro,.... to budu super.. Dneska už jsem myslela, že nevstanu....

marketa137
17. pro 2010

@haaninaa hlavěn co vim tak snad každý tatér nerad dělá delfína. je fakt že ho chce skoro každý 😒 a říká se že když se dá na břicho a pak je ženská těhu tak je z delfína ošklivá velryba 😀

adenka84
17. pro 2010

Ahoj holky,
právě jsem dodělal základ na svíčkovou...doufám, že mám s obědem vystaráno alespoň do pondělí...
Rampepurad, se s chválením na IVF si vůbec nedělej hlavu...to se ti vůbec netýká, v natalartu si to vyřizují sami...pokud máš VZP tak je to úplně bez problému, protože s ní Natalart dobře spolupracuje... 🙂

Douda - díky za odpověď, jsem ráda, že alespoň mi někdo napsla, že dlouhý protokol měl a vyšel... 🙂 fotečka dětiček je pékná..

Hanina - výsledky kultivace OK..ale panu Mudr. Švábkovy se nelíbil ten vysoký prolaktin, prý že je to opakované zvýšení a před 3.IVF nežádoucí atak jsem musela jet do Natalartu...dostala jsem nějaké léky...UTZ 22.12. platí a to je pro mě nejdůležitější, že vše pokraačuje dál...

petra177
17. pro 2010

Ahoj holky,

jdu Vás pozdravit. Trošku nějak nestíhám. Konečně se budeme po tří měsíčním azylu u rodičů stěhovat do svého a budeme zařizovat. Já to tedy budu především organizovat a dávat rozkazy 😀 .Přes pupík už nemůžu nic moc dělat.
Fotky pupíku dodám až najdeme kablík na připojení telefonu a pc až budem v novém.

Holky-maminy od kdy jste měly připravenou výbavičku?

Adenko, já měla dlouhý protokol, vyplodila jsem 18 vajuch. A hned napoprvé se zadařilo,sice s hyperstimulačním syndromem,ale i tak to stálo za to.My ženy vydržíme hodně. Moc Ti držím palce,aby tvůj první dlouhý protokol byl taky poslední!!!!!!!!!!!!!!!

Ostatní zdravím.

adenka84
17. pro 2010

Ahoj Péťo, moc ti děkuji...
Přeji ti ať se vám v novém bytečku líbí a jste tam spokojeni.. 😀

gambrinuska
18. pro 2010

Ahojky holky 😉

@adenka84 dobrý výsledky, ten prolaktin ohlídaj, je fajn že jsou tak pečlivý, jsem na tebe zvědaví a strašně na tebe myslim, koukam že zatim donbré zprávy z dlouhého protokolu, asi si ho taky prosadim 😀 😀
děsně ráda bych dopadla jako petra 😵 😅