Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

haaninaa
9. led 2011

@terka82 - mě by se líbilo Snažilky, těhulky a maminky z Natalartu, ale to je jen můj názor.. 😀

terka82
9. led 2011

Petlus, tahle diskuze zůstane otevřená, takže pro radu klidně sem. Předpokládam, že budeme stejně cestovat z jedné diskuze do druhé... 😀

PCO jsou polycystická ovaria - při PCO nedochází k ovulaci, pouze pokud se tělu pomůže léky, je nepravidelná MS, někdo má sklon k cystám.

terka82
9. led 2011

Petlus a jak říká Hanina, můžeme tě přidat(až bude diskuze vytvořena) a bude po problému. 😀

terka82
9. led 2011

Hani díky za názor. Dnes už asi nic vytvářet nebudu, ale zítra to spácham. 🙂

l.u.c.i.e
10. led 2011

Ahojky holky,

představte si, že malej včera poprvé opravdově lezl. Škoda, že jsem nejde dát video, aby jste to viděly.

@m.evzenie, už se ti bříško rýsuje 🙂 Počkej, jak ho budeš mít nakonci obrovské 😀

@terka82, mě se líbí parta z Natalartu.

@petluska, tato skupina tu zůstane a bude se tu i nadále psát... Rádi poradíme komukoliv na jakýkoliv dotaz. Samozřejmě můžeš požádat o vstup do skupiny.

gambrinuska
10. led 2011

Holky zdravim 🙂
@terka82 výborný nápad, ve své podstatě je úplně jedno jak to nazveš, hlavně že tam budem my 😀 je to na tobě
aden tfuj tfuj tfuj at tam máš celý plato 😉 vajec
@terka82 to je ta naše příšerná toulavka, když jí nejvíc potřebujem ☹
@l.u.c.i.e máte ted úžasnén období(když pominu ty zuby 😅 ), je vidět jak si to užíváš já chci takýý

l.u.c.i.e
10. led 2011

@gambrinuska, uvidíš, že brzo budeš. Věřím, že letos tu budete všechny těhulky 🙂

m.evzenie
10. led 2011

Ahojky holky, dík.
Adenko, moc držím palce.
Terko, takový bříško určitě nemáš 😀 Tak pěkně nám vytvoř tu uzavřenou diskuzi, název nechám na tobě.
Lucie, tak si to pěkně užívej s Matýskem, každým dnem dělá pokroky, to je krásné. 🙂 To se asi na konci nebudu moct
ani ohnout, co. 😀
Ostatní holky zdravím

jedna11
10. led 2011

Ahoj holky,
taky jsem chodim docela málo, tak to už na tu uzavřenou diskuzi nebudu moc chodit? ☹
Ja bych i chodila, ale nějak nestíhám a doma na netu většinou sedí manža a já mám stejně co dělat abych stihla malýho, doma, psa a co jsme se přestěhovali, tak jsou pořád nějaké problémy.

Terko, s malým mám nastoupit ted ve čtvrtek, v pátek by mu to měli dělat. Dnes jsme byli na krvi, tak nevim jak to dopadne, jestli nám dovolí nastoupit. Jsem z toho nervní, chtěla bych aby už to měl za sebou.
A kdy jdete vy na KET? Nějak mi to uplně uteklo?

l.u.c.i.e
10. led 2011

Holky, nebojte se té uzavřené skupiny. Všechny co jsme tady k ní budeme mít přístup. Kdo se pak k nám bude chtít přidat, může kdykoliv. Jenom zažádá o vstup. Sem taky budeme chodit a radit vám...

adenka84
10. led 2011

@l.u.c.i.e. viděla jsem lést Matýska na Facebooku je úžasný...máš doma šikulku..je neuvěřitelné jak ty malé děti rychle rostou...

@m.evzenie a @gambrinuska holky děkuji za palečky...
Dnešní kontrola dobrý, UTZ bez cyst, krev také v pořádku, ale léky na prolaktin mám stále raděi užívat stejně tak i Metformin..
Dnes večer budu zahajovat stimulku, budu píchat Gonal, Decapeptil a Menopur....
Gonal a Decapeptil zvládnu levou zadní, ae mám trochu obavu z toho Menopuru, ne z píchání, ale spíš jak mi půjde ampulka odlomit, mám strach že mi praskne v ruce..Švábek i ta hodná sestřička mi vysvětlili jak na to, nu, ale nevím..snad to nebude prů... a vše bude OK...jde jen o to než na to opět přijdu, je to pro mě novinka...
Jiank kontrola v pátek...jsem zvědavá na úrodičku...

gambrinuska
10. led 2011

@adenka84 tak to je fajn že kontrola dopadla v pořádku, nejlepší je těch lahviček se nebát, ale to se řekne a hůř udělá 😅 , koukam že budeš pěkně rozpíchaná 😕
Tak zas držim palce na pátek, jsem na tebe moc celkově zvědavá 😉

terka82
10. led 2011

Holky, tak jsem něco stvořila. Postupně Vás tam všechny naházim, ale bude to mazec... Kdybych někoho vynechala, tak se ozvěte, určitě to nebude úmyslně. 😉

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/snazilky...

terka82
10. led 2011

Abych v tom neměla hokej, tak koho jsem přidala, tomu jsem poslala IP. Takže vy co máte IP, ukažte se.

terka82
10. led 2011

Kde jste kdo??? Potřebuju, aby jste se některá zahlásila, co když to dělam blbě? 😀

l.u.c.i.e
10. led 2011

@adenka84, jojo, máš naprostou pravdu, je neuvěřitelné, jak rychle rostou. chybí mi ten uzlíček, ale zároveň se těším, že udělá zase nějaký nový pokrok 🙂

Holky, máte se na co těšit... Věřím, že tento rok bude pro vás ten nejšťastnější!

l.u.c.i.e
10. led 2011

@terka82, děkujeme za založení soukromé diskuze a i tady budeme kecat, tak se nebojte 🙂 Chtělo by to nové snažilky, co chodí do Natu, abysme mohly zase radit, co?

terka82
10. led 2011

Přidala jsem všechny, na které jsem si vzpomněla. Pokud se některá nedostanete, pošlete mi IP.

Teď se jdu věnovat svým manželským povinnostem. Koupila jsem manželovi kávovar, uvařila jsem mu dvě kávy, tak teď musim vysondovat jaké to bylo. 😕

gab123
12. led 2011

Ahoj holky,už jsem chtěla psát od minulého týdne,že mužem začít plodit chváleno od boušeho od úterka....
Jenže ve středu jsem zjistila,že jsem těhu,ale na utz v úterý nebylo nic vidět a hlavně jsem to vůbec netušila , i jak se nám to povedlo....Můj cyklus 45+ takže hokej....Hned jsem si volala pro léky ty jsme nasadili,ale dneska už jsem začala krvácet letěla jsem tam....No zatím vyčkávám jaký bude hcg,ale velký naděje si nedělám....Tak jsem otěhot. už potřetí v nepravid. cyklu a nic z toho...No ještě že mám tomíska jsem na tom celkem dobře....Zítra dám vědět...
teri ip mi došla....
Musím hnát pak vás do čtu malej béké

terka82
12. led 2011

Gap máš IP, držim moc palce a určitě dej zítra vědět.

pantomima
12. led 2011

@gab123 tak se nám pak ozvi!

gambrinuska
13. led 2011

@gab123 držim palce, hodně sil 😔

l.u.c.i.e
13. led 2011

@gab123, držím ti moooc palečky!!!

gab123
13. led 2011

ahojky odkud začít...
ráno jsem dostala zas šílený křeče ,že jsem si říkala,že jdu rodit fakt hnus do toho tomík a manža byl zrovna pryč.Hned jak přijel jsme jeli na locháč...Tam mě hned vyšetřili a nabrali krev...
Včera hcg 835
Dneska 1000
No doktor byl ze mě vyřízenej,že těhotná jsem,ale neví kde....Ještě to není vidět....
Podle cyklu bych měla být 7tt,ale vysvětlila jsem mu že ovulace byla 20prosince a poslední MS byla 25.11 ,byl ze mě vyřízenej....Vyvětlila jsem mu,že mimčo jsme chtěli a měřím si kvůli nepravidelnému cyklu teplotu....
Pak tedy řekl,že eventuelně by to mohlo být prosperující těhu,které ještě není vidět,nebo mimoděl. nebo už rozpadlé páč mám moc volné tekutiny v děloze .....Pak,že krvácím od porácení nebo tekutina jde ven...
závěr rozhodující bude zítra ráno utz a hcg pak se uvidí....a takhle to mám s každým tuhu...se picnu zestárnu o 100let..už jsi nestěžuji,vím,že jste na tom někdo hůř..
stejně stím nic neudělám vyčkám.....

gab123
13. led 2011

adenka ty jo já bych si to nepíchla to by musel manža když mi stím hrozili na pregnyl tak jsem šla ke kámošce...
Jsi šikula,člověk udělá vše pro mimíska...

l.u.c.i.e
13. led 2011

@gab123, musíš být moooc silná. Moc držím palečky, aby se zítra miminko ukázalo a nebylo to mimoděložní. Pfuj, pfuj, pfuj pro štěstí a moc na tebe myslím.

adenka84
13. led 2011

GAb, koukám jako blázen...Mocinky, moc ti držím palečky, musíš být silná, určitě to bude dobré...vzpomínám si, že když jsi čekal Tomíka, bylo to to samé..nejdřív tě strašili a podívej jakého máš dnes kkrásného klučíka...drž se .....

terka82
13. led 2011

Ahoj Gab, myslela jsem na tebe přes den, ale na net v práci není čas, navíc nám to hlídaj. Jak jsem ti psala včera, moc ti přeju, ať už to nějak dopadne, hlavně rychle a hlavně ať to není mimoděložní. Tohle nevědomí je hrozné. Vydrž kočko. 😒 A klidně si postěžuj, děláme to všechny a ty to opravdu nemáš jednoduché. 😉

gambrinuska
13. led 2011

@gab123 myslim na tebe furt, znam to jsou to šílený nervy, držim palce, at hledaj pořádně když HCG stoupá 🙄

gab123
13. led 2011

holky moc děkuju jdu spát at je rychle ráno a už něco vidět nebo vědět...Pokud se vrátím domů hned vám písnu...
gambrinusko hcg je prý vidět s hodnotou nad 1000hcg když to poroste tak snad už bude videt já jsem tak 5tt tak už snad něco jo...jinak mě to čeká den po dni....chodit na kontroly mají strach....
adenka s tomíkem to bylo dobrý hned od začátku protože jsem otěhotněla v pravidelným cyklu...Od začátku rostl jak z vody,ale ty 2 předchozí byli z nepravidel. cyklu a vždy nic....
Prostě když z toho mimísek nebude musí být prav.cyklus a prášky včas....pro příště.....
kočky mizím zítra se ozvu ...papa