Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

adenka84
19. led 2011

některá centar to nedělají, v natalrtu však jo...jde o to, aby se embria měli čas zavrtat..Rokyta mi říkal, že je lepší, když se leží v klidu...Švábek zase říkal, že když se to má povést, tak se to povede za jekékoliv situace...no prostě to tak v Natalrtu funguje...

adenka84
19. led 2011

@lucienka, ty nohy nemáš zvednuté ve vzduch, normálně ležíš, jen nohy máš s pánví vyvýšené..je to polohovací postel...neboj, že budeš muset držet nohy ve vzduchu...o ne...asi jsem se špatně vyjádřila...

lucienka82
19. led 2011

@adenka84 aha,tak to jo..tak nad nam to vse vyjde tak jak ma 🙂 budem si drzet palecky navzajem

lucienka82
19. led 2011

@adenka84 jo jo,ja to chapu,teda zatim jen teoreticky.kdyz jsme tam zacli jezdit-v pulce listopadu,tak jsem se i tesila-ze se zacina neco dit,jenze ted se spis zacinam bat,jsem posera 😅

adenka84
19. led 2011

@ lucienka...to víš, že ti budu držet palce, jako každé snažilce tady...
to, že si ze všeho vyplašená, je normální...to jsme bily poprvé asi všechny...neboj ty to zmákneš, v Ntalartu jsou fajn lidi..

lucienka82
19. led 2011

@adenka84 v natalu jsou mi vsichni mily az na tu 1 sestru v recepci.zitra te budu drzet palce at kontrola dopadne dobre 🙂

adenka84
19. led 2011

@lucienka děkuji...s tou sëstrou máš pravdu...ne jednou mě Blábolka zvedla mandle a ne jen mě...máme tu s ní snad všechny alespoň jednu negativní zkušenost...jinak jsou tam všichni fajn...a to je moooc dobře...
teď se jdu naposled píchnout, a pak zalehnu k TV...
kdy se pícháš ty? také večer?

lucienka82
19. led 2011

@adenka84 me to picha pritelova mami-je zdravotni sestra,ja bych to nezvladla a to ve 20:40,tak jeste cekam a pak take zalehnu

adenka84
19. led 2011

@lucienka aha...tak to jo... já už mám poslední injekce za sebou...teď budou ještě nějaé do zadku, ty už si musím nechat také píchnout, protože tam si to sama píchnout nedokážu...a manžel mí píchat injekce odmítá...
tak já jdu do hajan...dobrou noc... 😔

lucienka82
19. led 2011

@adenka84 take preji dobrou noc,pa

adenka84
20. led 2011

@lucienka, držřím palečky na zítřejší kontrolu..

adenka84
20. led 2011

@lucienka našla jsem dost zajímavý dokument o neplodnosti, pokud máš chuť určitě ho zkoukni, je tam vše dobře vysvětleno.. www.tvmedicina.cz/kategorie/zeny/105-umeni-​opl...

l.u.c.i.e
21. led 2011

Ahojky,

@lucienka82, taky držím palečky a ať dnešní kontrola dopadne dobře, abys mohla jít brzo na odběr 🙂

ilca1
21. led 2011

Ahoj holky maminy už máte tenhle měsíc mateřskou? V telce prý bylo že se musí od ledna žádat znova ale nevím koo se to týká a mě ještě nic nepřišlo a chodila mě na účet "15" v měsíci. Nevíte jak to je?
jinak všechny zdravím, občas nakouknu ale nějak nestíhá , všichi jsme prodělali chřipajnu

l.u.c.i.e
21. led 2011

@ilca1, poslední část mateřské jsem dostala nazačátku minulého týdne a den nato hned rodičák, taky jen část... Příští měsíc už budu mít jen rodičák. No a předevčírem mi volali z práce, zda nebudu chtít od března chodit zčítat obyvatelstvo. Tak jsem včera byla v práci a domluvila se, že ano. Stejně si toho moc přivydělat nemůžu, tak půjdu jen na pár hodin nějaký den...

m.evzenie
21. led 2011

Ahojky holky,
Lucienka, držím palce na kontrolu.
Lucko, už se ti zachtělo pracovat, kdo bude hlídat Matýska? Prosím taky jedna otázečka, kdy jsi si byla vzřídit mateřskou, chtěla bych jí jen na tři roky, když se prý nezažádáš, tak ti automaticky dají čtyři roky? Někde jsem četla,
že to má být až asi do šesti nebo devíti měsíců dítěte, tak nevím. 😒
Ilčo, ahoj, jak se máš?

lucienka82
21. led 2011

@adenka84 ahojky.tak dnesni kontrolu mam za sebou,dopadla dobre.v utery rano jdu na odber.a jak jsi vlastne dopadla ty??

lucienka82
21. led 2011

@l.u.c.i.e dekuju,tak z dnesni kontroly vim ze odber bude v utery.jsem z toho uz nervozni.. 😅

adenka84
21. led 2011

@lucienka - ahoj tak to je dobrá zpráva....
já včera dopadla dobře, na odběr jdu zítra...a v úterý možná na ET, ale jen možná..záleží na tom jestli nám vyjde PK...moc bych si to přála, kdyby nám vyšla byl by transfer o něco později...
Lucienka budu ti na úterý držet palečky a neboj určitě to zvládněš velice dobře...to je normální, že máš nervíky... 😉
@ilonko, zdravím tě a dodatečně přeji vše nej k tvému včerejšímu svátku... 🙂

adenka84
21. led 2011

@lucienka nechceš se přidat do naší soukromé skupiny? jsme tam všechny holky tady od tud...řekla bych, že je to tam mnohem akčnější a hlavně mnohem bezpečnější než tady...máme tam přístup jen my co chodíme do
natalartu...pokud ano tak se k nám přidej...tady je odkaz mělo by stačit na něj jen kliknout...
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/snazilky...

lucienka82
21. led 2011

@adenka84 tak to te zitra budu drzet palce,at je to o.k 🙂 urcite vam pk vyjde,musi!tak ja se k vam pridam a mam dotaz,jak dlouho trva ta pk?my si ji take nechame udelat,kdyz to pujde

adenka84
21. led 2011

@lucienka.....děkuji....

posílám ti odkaz kde najdeš vše o natalartu i o všech léčebných metodách mezi nimi je i PK - prodloužená lultivace
www.natalart.cz/

adenka84
21. led 2011

@lucienka - adresu jsem ti sem dala, ale njde otevřít - zadej si nirmálně do seznamu a tm vše najdeš, máš tam i fotografie...můžeš si prohlídnout do čeho jdeš....

roby
29. led 2011

Ahoj holky, tak vás vůbec nějak nestíhám dočítat, malej už vyžaduje spoustu pozornosti, takže se mu maximálně věnuju, a pak nějaké domácí práce,....vždyť to znáte🙂 Ale jinak je to zlatíčko, je moc hodnej a já si to užívám plnými doušky🙂 Snad se mi podaří vás postupně dočíst. Píšu tedy jen v rychlosti info z poradny ve 3 měsících: vážíme 6300g, měříme 58,5 cm, obvod hlavičky máme 41,5 cm.
Mějte se moc krásně, všechny vás zdravím a ať se vám splní to, po čem nejvíce toužíte.

pantomima
31. led 2011

Ahojky! my byli přes víkend v Domu pohádek 😵

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/pantomima/al...

l.u.c.i.e
31. led 2011

@pantomima, pěkné fotky. Už se těším až bude malej větší a taky tam vyrazíme!!!

ronel
10. únor 2011

CO MUŽI CHODI TAM TAKE

ilca1
13. únor 2011

Ahoj všichni Sabince se dnes narodila holčička Terezka má 3010g a 48 cm byla to rychlovka tatínek to nestihl 🙂

l.u.c.i.e
14. únor 2011

@ilca1, děkujeme za info a Sabince gratulujeme. Terezce přejeme hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky v životě... 🙂

m.evzenie
14. únor 2011

Ahojky,
Sab, moc gratuluji, to je dobře, že se Terezce chtělo rychle na svět 😉 hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka celé rodině. 🙂