Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

p1etra
10. únor 2013

Tady přikládám foto mích dětiček

ilonaat
10. únor 2013

@p1etra Jůůůj, ty už jsou velký 🙂 Super....máš páreček, co víc si přát 🙂 🙂 😎

ameliie
10. únor 2013

@lu.c..i.e Ahoj PISCI je stejné jako ICSI? na ICSI máme v plánu na ten březen a doplácí se 7000 Kč.

ameliie
10. únor 2013

@beruskkka Ahoj, my jsme většinu testů měli už hotových, ted už jen čekáme do března a měli bychom začít, mám se objednat a domluvit se na ty injekce a tak.

mufmartik
11. únor 2013

@l.u.c.i.e tak co, už se mrcha uráčila dorazit? Snad se nebude jak naschvál teď dlouho toulat a začneš s injekcemi 🙂 .

mufmartik
11. únor 2013

@ilonaat no ty jo, to věřim, že i psisko z toho má zážitek do konce života. Vlastně je dobrej, že do toho auta vůbec ještě vleze 🙂 . Ale tys to tím docela vyhrála, spadlo ti autíčko do klína, ani nevíš jak 🙂 . Snad už se teda podobný zážitky s ním nebudou opakovat....
Jéé, v Salcburku jsme byly s kamarádkou asi před dvěma lety na dámské jízdě na víkend, bylo to super 😎 . Cesta nic moc, jely jsme v létě, tak to bylo lepší, ale i tak to trvalo docelo dlouho, i když nám to tehdy nevadilo, byla veselá nálada, tak mi ani nevadilo to odřídit 🙂 .
A jak se dnes cítíš?

ilonaat
11. únor 2013

@mufmartik ahoj.....jj, cesta je vážně dlouhá. Na km ne, ale na čas je to na zbláznění, hlavně když jedeš někam jen na otočku. Samozřejmě, nevím jsou zastávky na venceni, ale to je nic, proti tomu, co by pes potřeboval. Minulé jsme vyjížděli ve čtyři ranoa v šest vecer jsme se vratili. Příští čtvrtek, až pojedeme na test, pojedeme den předem, protože tam mam být v osm a to bysme teda jeli nevím v kolik. Naštěstí ma přítel sestru v klatovech, tak prespime tam. Ale to je taky zážitek. Mají totiž tři kočky a náš Tequila je obrovskej "milovník" tohoto živočišného druhu ....hi hi 🙂 Takže člověk pořád ve střehu.

No a jak se cítím? Pořád stejně. Picha me mírně v podbřišku, jakoby vaječníky nebo co, ale začaly pěkně bolet prsa. Nám pocit, ze mi explodujou 🙂. Ale dávám to za vinu praskum. Nebo nevím. ?

ilonaat
11. únor 2013

@ilonaat a jak ty? Byl včera ten svaracek? My byli na ty procházce, ale přítel ma strach, abych nenechala, neuklouzla, nezapadla (hodně nám nasnezilo) 😉 ......uz by me v tóm sněhu taky nemusel najít 🙂.......Takže doma je to lepší. To je aspon,zticha 🙂 chlap, noooo. A co máš za pejska?

ilonaat
11. únor 2013

Koukám, ze jsem tady odpověděla sama sobě. 🙂

l.u.c.i.e
11. únor 2013

@ameliie, PISCI se platí zvlášť 7000 kč a k tomu dalších 7000 Kč za ICSI. Celkem tedy dáme 14000 kč.

@mufmartik, už je to na dobré cestě. Začala jsem špinit, takže zítra volám do Natu a ve středu první 2 injekce 🙂

ilonaat
11. únor 2013

@l.u.c.i.e juhu, super......tak ať ti injekce dělají jen radost 😉

l.u.c.i.e
11. únor 2013

@ilonaat, děkuju. Jak se máš ty?

ilonaat
11. únor 2013

@l.u.c.i.e Jj, jde to, jak jsem psala vejs, akorát me bolí prsa a picha podbrisek. Jinak jsem ok. Nervozitu nepočítám. Celej den myšlenky jinde, ale jinak ok. 😉

l.u.c.i.e
11. únor 2013

@ilonaat, jojo, to čekání je nejhorší, ale zase to k tomu patří. Uvidíš, že to vyšlo!

ilonaat
11. únor 2013

@l.u.c.i.e Ve skrytu duše v to doufám, ale nechci nic zakřiknout. I když to, že me začly bolet ty prsa, mi dává nepatrnou naději 🙂 🙂

mufmartik
11. únor 2013

@ilonaat no tak to si s tím cestováním sem a tam fakt teď užijete, celej den pryč... Ale tak snad to teď vyjde a tyhle cestovatelské strasti se tisíckrát vyplatí 🙂 . Bolavý prsa by mohly být dobrým znamením, podbřišek taky. Jenže stejně se teď nedá nic jinýho, než čekat a věřit.... Na procházku občas vyraž, klidně pomalu, v klídku, ono je fajn trochu si provětrat hlavu venku, mně to teda určitě pomáhalo 🙂 .
Včera jsme na svařáčku byly, tři ženský, psice a šestiletý dítě, fajn sestava 😎 . Předtím jsme daly pomalejším tempem asi 5 km, takže to bylo příjemný zakončení pohodový procházky. My máme už takovou psí seniorku, retrívřici, letos jí bude 12 let. Ale je pořád celkem v kondici a fit, musím zaťukat. Vůbec si totiž neumim představit, až tu se mnou nebude, to budou potoky slz, ale na to radši nemyslet....

mufmartik
11. únor 2013

@l.u.c.i.e no tak super, že už se mrcha blíží! Takže ve středu první injekce, to někdy v neděli by mohl být ultrazvuk... Snad folikuly porostou tak, jak mají 🙂 .

ilonaat
11. únor 2013

@mufmartik Jezis, na to vubec nemysli a ani to nevyslovuj. Ale je pravda, ze my mame ctyrleteho a taky uz jsem na to pomyslela......Zvlast, kdyz byl minuly rok na operaci, pretrhal si vazy v koleni. Ovsem operace i když draha, rekla bych nepovedena. Kdyz si dyl hrajeme nebo skace po mici, peskovi, tak potom kulha......coy u te teto rasy hodne spatne. Je hyperaktivni a kdyz se ho snazim drzet vic doma, aby zase nepajdal, je proste na zabiti. Ted se snazime davat trosku odvykacku, protoze nic zavislejsiho, nez je muj pes na me snad neexistuje. Mohla bych hodiny vypravet, co mame za rozmazlenyho spratka. Myslim, ze jestli se to povedlo a bude maly, bude mi to pekne davat sezrat. Urazi se, nekomunikuje, strasny, jak jsem ho polidstila. Facku bych si dala.

mufmartik
11. únor 2013

@ilonaat no jo, jsou to zlatíčka, ti naši hafánci 😎 . Kolikrát už mě ta moje psí holka vytahla ze srabu za těch víc než 11 let, co je se mnou... na to se nikdy zapomenout nedá 🙂. Naštěstí je pořád v pohodě, čilá, akorát už tak bláznivě venku nelítá. Na klouby jí dávám chondroprotektiva a fakt fungujou, bych řekla... Nedáváš tomu vašemu taky něco, když byl na operaci? Já naší Gábě slíbila, že se mnou bude chodit s kočárkem, tak doufam, že se toho vůbec dočká 🙂. Rozmazlená je taky, ale oni ti retrívři jsou takoví hodně přizpůsobiví a trochu moulové (v dobrým 🙂), takže to není tak znát, urážená bejt nevydrží a ví, že stejně by jí to u mě bylo prd platný 😀 .

ilonaat
11. únor 2013

@mufmartik Jj, dáváme mu alavis, akorát ne pro psy, ale pro koně. Samozřejmě v jiném množství 😉, ale on ma nějakou látku, kterou potřebuje nejvíc a v tom pro psy ji není obsaženo tolik..... On je taky zlaticko, i když tzv.bojové plemeno.....my mu říkáme bojový vemeno 😉 je zlatý, miluje lidí a děti. Pravda, ostatní psy nemusí, ale to je mi fuk, hlavně když je hodný na lidí. A neboj, vaše zlaticko se kočárku dočká. Ještě tady může být pěknej pár let, hlavně když je fit. To je i pravděpodobny. Ja se taky těším na společné procházky, i když s tím naším aktivcem 😉......no, uvidíme. Nějak se prizpusobime...... 😉

mufmartik
14. únor 2013

@ilonaat ahojky, tak jak se cítíš, pořád stejný? Kolikátý už jsi vlastně den po ET? 😉

l.u.c.i.e
14. únor 2013

Holky, tak jsem si včera píchla první 2 injekce. Nechci se vidět, až budu píchat 3 injekce denně.

mufmartik
14. únor 2013

@l.u.c.i.e Super, tak snad už se folikuly chystají a pěkně rostou 🙂 . Kdy jdeš na kontrolu?

l.u.c.i.e
14. únor 2013

@mufmartik, v neděli a zároveň mám vyfasovat další léky. Jen se bojím, že budu asi platit plnou cenu, když je zavřená lékárna.

ilonaat
14. únor 2013

mufmartikAhoj, cítím se ok. Vše zářím jak jsem psala minulé, akorát mě šíleně začala palet žáha a nemůžu se toho zbavit. Dneska je ti přesně týden po ET a jsem už hotová. Nejsem vůbec trpělivý člověk a tohle je pro mě normální očistec 🙂.. A jak se vede tobě?

ilonaat
14. únor 2013

@l.u.c.i.e Tak ať vše probíhá jak má. 🙂 Ty jdeš v neděli na kontrolu a ja si v neděli chci udělat test. Tak budeme mít obě nové informace.......😉 Držím nám oběma palce 😝

l.u.c.i.e
14. únor 2013

@ilonaat, děkuji a budu ti na neděli držet palečky, abys našla //.

ilonaat
14. únor 2013

@l.u.c.i.e jsi hodná a abych pravdu řekla, vůbec netuším, co uvidím nebo neuvidím. A strašně se bojím. Nejraději bych to udělala už dneska.......Injekce ok? Ja teď picham ty na redeni krve, teda přítel, ale ty bolí jak blázen, m 😠 rchy jedny......

l.u.c.i.e
14. únor 2013

@ilonaat, vydrž. Já jsem byla nedočkavá a testovala jsem vždy brzo. Injekce zatím ok. Na ředění krve pak taky budu brát.

mufmartik
15. únor 2013

@l.u.c.i.e tak to pak v neděli dej vědět, jak to vypadá. Ale určitě teď folikuly porostou tak, jak mají 🙂 . S těmi léky nevím, ale já byla tenkrát taky na kontrole o víkendu, Rokyta mi přídával teda akorát Cetrotide a za to jsem připlácela stejně jako v lékárně. Uvidíš, pochybuju, že bys platila plnou cenu jenom proto, že je neděle....