Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

lucinda3
18. lis 2009

Dobré ránko holky!
Tak jsme se vyvýletili, bylo to super 😎 Sice trochu mlha takže jsme z Riesenradu neviděli moc daleko, ale nádhera, malej si nejvíc užil autodrom a jízdu na koníčcích, a potom samozřejmě Wienerschnitzel 😀 Cestu jsme taky zvládli takže dnes opět v procesu 😝
Evženko ahooj, jak je?
Terko držím palečky ať jsi brzo zaléčená, to je něco, pamatuju si jak mě kolikrát dokázala odrovnat třeba mykóza když jsme se zrovinka chtěli snažit 😠 Držím palce!
Gambrinusko drž se, vidíš jak to utíká viď? 🙂 Po tak dlouhé době do práce, nic moc, mně stačil teď ten o 2 dny prodloužený víkend a už bych zdrhala 😀
Těhulky a budoucí maminky, opatrujte se!
No a já stále nic, do testování se mi nechce, asi budu hodná pacoška, poslechnu MUDr. Švábka a vydržím do toho pondělka - to budu přesně 3 týdny od 2.IUI...Jen nevím když nedojde ms tak se asi budu muset testnout než zalovám do Natalu co, budou se mě počítam ptát jestli jsem si dělala test a jak dopadl...Mně se do toho ale fakt nechce, radši to chci na 100% z krve a rovnou!

m.evzenie
18. lis 2009

Ahoj holky, zdravím Vás z práce. Po třech týdnech doma je to docela fofr a plno změn.
Micha. jak je po pondělku, asi odpočíváš? 😉
Všem těhulkám držím palečky ať je vše v pořádku a užívejte si.
Lucindo, tak si se nám vrátila z výletu v pořádku, to je dobře a možná o Vás přijelo o jednoho víc, moooc
držím palečky a myslím na Tebe. 😎 No jestli dojde na testování, aby byly // čárky. To jdeš už teď 23. na
krev?
No a já jsem teď opět v pracovním procesu, včera jsem byla u kadeřnice, už jsem nějak šedivěla, tak se přeliv
povedl.Dnes jdu odpoledne na bodovou masáž. Zítra s kámoškou na kafe. Tak mám nějak rozběháno a čekám
až bude Ms.
Mějte se fajn a užívejte skoro jarního počasí. 😵

lucinda3
18. lis 2009

Ahojky Evženie! Moc Tě zdravím! 🙂
No já nemám stanovený termín kdy se dostavit na krev, prostě řekl "pokud se ms nedostaví do 3 týdnů od výkonu zavolat do Natalu a domluvit test" Takže počkám do pondělka, pak se budu muset testnout - protože to se podle mě očekává a taky se mě na to sestřička určitě zeptá když tam budu volat - no a podle výsledků na krev počítám. Neměla jsem žádné hormony takže to zpoždění může být i tím, předtím jsem užívala Duphaston a ten mi ms udržoval pravidelnou...No nevím, pocity veškeré žádné, cítím se v pohodě, uteklo to nějak rychle 😨 To víš že bych byla moc ráda abych mohla za pár dní říct že s náma na výletě byla i bublinka 😀 😵 ..........
Je moc dobře že máš takovéhle aktivity, já se také zaměstnávám, dnes si chci jít sama zanakupovat, potřebuju kosmetiku a drogerii a to nejraději nakupuju bez chlapů 😉 Zítra máme s malým kroužky a v pátek má kamarádky malej narozeninovou oslavu, tak se těšíme. No a v sobotu se u mě jako každý měsíc slezou spolužačky z VOŠky tak bude drbárna 😀 A ke kadeřnici jdu 3.12. už se nemůžu dočkaaaaat!!
Kdy vůbec očekáváš ms? A počasícko opravdu paráda, to jo, vždyť byl nedávno první sníh 😅

m.evzenie
18. lis 2009

Ahojky Lucindo, taky Tě moc zdravím.
To víš podle sebe musíme se zaměstnávat, a nemít moc času na přemýšlení. Tak pěkně nakup a co dárečky,
už máš? Na kadeřnici si musíš ještě počkat, ale budeš pak krásnější.
To je dobře , že Ti to utíká, tak uvidíš, dej vědět. Držím všechny čtyři. 😉
Já očekávám Ms kolem 5.12, tak uvidíme, snaženíčko bylo. 😵
Už musím zase pracovat, tak večer.Pa

lucinda3
18. lis 2009

Tak to je paráda, to by bylo kdyby nám Ježíšek oběma - a ostatním samo taky! - nadělil // 😵 😵
Dárečky máme, takové ty stěžejní, hlavní, takže ještě nějaké drobnosti a bude 🙂
Děkuji za palečky, uvidíme co se z toho vyvrbí...
Taky jdu pracovat, takže zítra pa! Doma se už nepřipojím, ale zítra ráno jsem tu jako na koni 😀
Pa

jana8
18. lis 2009

Ahoj holky,
tak konečně jsem se k Vám dostala.....vše bylo tak nějako narychlo ...v pátek UTZ vyšel výborně ... 😵 ...folík byl 20x23,tak IUI mám za sebou.....odjeli jsme z Natalu a ještě v ten den (když se to povedlo),tak jsem jela kamarádce na svatbu - nevěděla jsem vůbec jestli budu moct jet.....a přijela jsem domů dnes ráno o 2.45hod...a za 3hodky na noční....och vůbec se mi nechce....ale co se dá dělat..penízky se vydělávat musí.... 😉
Micha,mám velkou radost,že ti folik dorostl,tak teď budeme čekat společně ...jak si vůbec dopadla v pondělí?
Luci,drž se,doufám,že už máš vše špatného za sebou.....
Lucindo,tak to se držíš výborně,že tě to netahá do testíku...ale chápu tě....taky budu čekat(aspon zatím si to říkám)....
Terko,to mě mrzí,že zas máte trable ☹ .....to je fakt k nasr... 😠 ....držím palce,ať se konečně výsledky upraví a můžete se pustit do Ketu....

terka82
18. lis 2009

Ahoj holky. Konečně jsem se dokopala k PC. Jsem posledních pár dní řádně vyšťavená. Včera jsem usínala už v 17 hod u TV. 😅
Děkuju za palečky. Dneska jsem volala do Nat. a mam přijít normálně 13DC na UTZ. Tak snad to bude v poho. Tak snad přece... 🙂

Lucko snad už teď vysazení ascorutinu proběhne v klídku a bez krvácení. Týjo tobě už tu svítí 9tt, to je krásný. 🙂

Gambrinuska po 3 týdnech to musí být hnus. Pěkně se do práce ponoř, ať se můžeš odpoutat od toho trápení. Snad se s tim popereš co nejrychleji. 😉

Aduš jé vy jste byli ve Františkových. Jsem na ně zrovna před pár dny koukala, že bych vytáhla manžu. No teď to kvůli té infekci musíme odložit.
Doufam, že jsi leštila pořádně. 🙂
Kdy jdete na ty vyšetření? Držim palce, ať nenajdou nic, s čím by si nedokázali poradit. 🙂

Gab holka, to to uteklo. Za pár dní už z tebe bude mamča.
Už se těšim na foto mrňouska. Jaké jste vůbec vybrali jméno?

Terko moc gratuluju k neteřince. 🙂 Tak teď jsi na řadě ty. 😉

Lucinda koukam, že výlet se vydařil. To je dobře. Teda si fakt dobrá, že ještě netestuješ. Smekam. Doufam, že si za tu výdrž vysloužíš krásné //.

Evzenie hmmmm, pěknej program. Taky bych si dala říct. Za 14 dní jdu na kosmetiku a už se taaak těšim, až mě zase bude chvíli někdo opečovávat. 😀

Holky vy už máte dárečky? Já ještě ani ťuk. Ale v pondělí bych chtěla dovču, tak bych možná mohla něco koupit. Aspoň pro manžu. Zbytek už můžeme koupit společně.

Jakpak se má asi Renap. Se tu už nějakou dobu neukázala.

terka82
18. lis 2009

Jani super a folík krásnej. Takže za 14 dní budem čekat // testík. 🙂 Se to tady teď fakt krásně rozjíždí. 😀
Fuj noční. To ti fakt nezávidim.

jana8
18. lis 2009

Terko,mne se taky nechce do práce...vždyť jsem tam byla naposledy ve středu,takže och och 😠 ...ale snad to nějako uteče.....
To je supr,že jedeš na UTZ,to už teď někdy příští týden ne?

terka82
18. lis 2009

Jani se ti vůbec nedivim. Kde vůbec děláš? Snad ti ta noční uteče.
Jj, příští týden ve středu. Snad do té doby tu infekci vyženu. 😕 🙂

jana8
18. lis 2009

Musíš věřit že jo,a já věřím s tebou 😉 ...budu na tebe myslet... 🙂
Dělám v jedné automobilovce...zkrátka fabrika jak má bejt .....co člověk nadělá ☹

jana8
18. lis 2009

Zatím se loučím....jdu se nachvilku natáhnout 😉 ...zítra jsem kouknu...pa pa

adenka84
18. lis 2009

Ahoj holky,
Terezko to víš, že jsem Frantíkovi pindíka řádně vyleštila. už po několikát....
Na genetiku jedeme 9.12. na imunologii mám zavolat až začnu v prosinci přirozrně menstrulovat, pak se domluvíme. Obávám se, že výsledky nebudou v čas. V lednu jdeme do Natalartu domluvit stimulaci na 2. IVF a chtějí vidět před tím oba výsledky.tak nevím... Nemáte s tím některá prosím zkušenosti? Za jak dlouho jste měli výsledky z imunologie.Díky za odpovědi.

Terinko držím ti palce, aby příští středu bylo vše Ok. Musí se nám už krucinál poštěstit, alespoň jednou...

Holky mějte se krásně zdravím všechny snažilky a všechny těhulky...

terka82
18. lis 2009

Jani ď. 😉
Nenaděláme nic. Hlavně že máme práci. Ale neboj, už tam dlouho dělat nebudeš... 😉
Jj ještě si trochu dáchni, než vyrazíš. Zatím papa

terka82
18. lis 2009

Aduš to je dobře, že jsi leštila... 😀
Chjo, to čekání na výsledky... S Imuno neporadim, tam jsem ještě nebyla (se teda divim). Budu držet palce, abys měla výsledky co nejdříve, nemuseli jste nic odkládat a po novém roce hurá na to. 😉
Moc děkkuju.

adenka84
18. lis 2009

Děkuji Tery jsi hodná.Nezbývá nám nic než čekat. Dívím se, že ti ještě neposlali na imunologii? Rokyta říkal, že tam posílají hned po prvné nepodaření IVF. Tam patříš i ty, ne?

terka82
18. lis 2009

Prosim tě, neni zač. Kdyby šlo udělat víc... 😉
Já nevim kam patřim. 😀 Nám se IVF povedlo, to že to pak nedopadlo je jiná.

adenka84
18. lis 2009

Koukala jsem na stránky Zdeńky Ulčové Gallové to je ta doktorka, ke který nás poslal. a ta tam píše, že imunologie se dělá i tehdy pokud žena otěhotní a z nějakého neznamého důvodů to neudrží. No uvidíš, třeba ještě počkají. Nebudeš je třeba ani potřeboval. Pokud se ti to povedlo otěhotnět tak se to povede i teď jen stím rozdílem, že tentokrát bude vše Ok: Držím palce papa.

terka82
18. lis 2009

Jj, to jméno znam. Ona je asi dost dobrá. Možná, že když mam ještě tolik mrazáčků, tak mě nikam dál zatim neženou. Ale kdybych je neměla, tak bych tohle vyšetření asi taky chtěla.
Dík, jsi zlato. 🙂

adenka84
18. lis 2009

Nemáš zač.
Měj se jdu se vykoupat. A pak s manželem budeme koukat an nějaký pěkný film.
Mějte se krásně papa a dobrou noc všem.

terka82
18. lis 2009

Užijte si večer. PA 🙂

gab123
18. lis 2009

ahoj žany dnes jsem už psala a nuložilo se mi to 😲
byla jsem na kontrole prý mam být v klidu ja ješte do termínu čas,jen začínám mít paniku,že bude chřipka a aby manža mohl jít k porodu nebo se pak malej někde nenakazil!
malej sebude jmenovat Tomáš!
adenka mi jsme na imunol.čekali měsíc.Počítej,že výsledky budou až po vánocích a n.roce tím se vše bude posouvat musíš ještě odmenst.před vánoci!To čekání a pořád něco hlídat je děs! 😝
jani to jsi měla docela pěkný program ještě kdyby vám to s micha vyšlo,fuj fuj fuj

lucinda3
19. lis 2009

Ahoj kočky!
Jani paráda, tak tfuj tfuj tfuj!!
Terko jak je, jak to vypadá s tou infekcí, doufám, že lépe 😉
Těhulky držte se, odpočívejte a nabírejte síly, budete je potřebovat na šmudlíky 😀 😵
Aduš u Frantíka jsme byli taky, ale leštili jsme palec levé nohy alespoň to v průvodci říkali...Taky mě to překvapilo, vždy jsem slyšela o pindíkovi, tak jsem ho samozřejmě preventivně přeleštila taky 😎
Micha jak je po IUI?
Evženko ahoj!

lucinda3
19. lis 2009

Ještě Gab - moc držím palečky, určo se opatruj ať máš na porod sílu 😉 My máme doma taky Tomíka 😵
Jo a jinak já stále čekám a čekám, zrovna teď mě pobolívá podbřišek jako na ms...A včera po spršce jsem si ani pořádně nemohla utřít prsa, šíleně mě bolely bradavky, mám je takové načervenalé, no jako po kojení 😀

lucinda3
19. lis 2009

Tak holky hlásím že ta bolest podbřišku avizovala ms... 😠 😢 Byla jsem na WCčku a červený papír... 😢 😠
No nic aspoň ušetřím za test 😉
Jdeme dál! Holt si příští měsíc naordinuju hormony a to by bylo aby se to nepovedlo!! Zatím to bylo bez nich tak si myslím že na to moje těleso nestačilo...Jenže NEJprůser bude asi v tom, že mužík je od 29. na týden v zahraničí, takže nevím co s tím?! Nechat zamrazit sperma?! Kolik to může stát?

gab123
19. lis 2009

lucinda jé to je škoda mohli jsme se rozmnožit!neboj určo se to někdy povede!

lucinda3
19. lis 2009

Gab dík, doufám že někdy co nejdřív
😉
Nakonec to vypadá tak, že zkusíme ještě třetí IUI bez stimulky a uvidíme. Manža sperma zmrazit nechce, a já se nebudu ládovat hormonama pro nic. Počítám že cyklus budu mít zase delší takže bysme ovulku - pokud budou folíky - mohli stihnout až bude manžílek doma 🙂
Měj se moc fajn, jdu se najíst a trochu protáhnout na čerstvý vzduch, jsem trochu smutná, ale poplakala jsem si na WCčku a je líp...Musím se zase z hluboka nadechnout, vstát a jít dál...Jako všechny snažilky
😎

m.evzenie
19. lis 2009

Ahoj holky.
Lucindo zdravím Tě, to je škoda, tak jsem na Tebe myslela. 😉 Neboj v Natalu Vám poradí, možná se zařadíš
do našich čekacích řad. 😕 na další cyklus. Budu držet palečky. 😵 aby se to co nejdřív vydařilo, nám všem.
Gab ještě vydrž a odpočívej, držím palečky, ať je vše v pořádku a máš jen radost z mimíska. 😅
Micha, už se dlouho neozvala, jak je?
Terko buď v klidu, držím palečky, aby bylo vše v pohodě.
Jani , tak dej vědět, až budou // čárky, držím všechny čtyři. 🙂

lucinda3
19. lis 2009

Evženie ahoj! Děkuju moc za podporu 🙂 Necháme to ještě tehle měsíc jak to bylo a pak bych to viděla v lednu IUI se stimulkou, aby byla větší šance 😉 Do IVF se upřímně ještě nehrnu...
Obě tahle IUI byla s folíkem na pravé straně, tak si říkám jestli třeba není něco s pravým vejcovodem...Zeptat se na laparku...A doufat, že teď bude dozrávat třeba vlevo, a zkusit se počít symbolicky v prosinci čtyři roky po početí malýho 😎

m.evzenie
19. lis 2009

Ahojky Lucindo, to chápu mě se taky vyloženě do Ivf nechtělo, ale Iui se nedařila...... 😖 Budu doufat s Tebou a držet palečky ,aby se snaženíčko zdařilo .....a jinak já taky budu pravděpodobně jezdit do Natalu v lednu.
😅 .
Mějte se všichni pěkně a užívejte krásného počasí.
Odpoledne jdu ke kámošce, už se těším na pokec.Zatím pa