Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

l.u.c.i.e
28. lis 2009

Dobré sobotní odpoledne...
Gab, žáha už je dobrá. Koupila jsem si anacit a pomáhá. Již jsem zjistila i příčinu. Dělá mě to sladké. 🙂
Terko, užijte si kino i vánoční nakupování. Snad sežene všechno, co jste si naplánovali.
Micho, dávej teď na sebe pozor 🙂
Adenko, ty jsi šikovná, 7 druhů. Já budu jen dělat 4 druhy cukroví a pak před vánoci jen vosí hnízda. Zítra budu dělat kokosové tyčinky a linecké koláčky...

jana8
28. lis 2009

Hezké odpoledne
Holky, tak chci Vám oznámit,že dnes v noci se bohužel ms rozjela 😢 ....jsem z toho smutná,ale co člověk nadělá snad jsem si nemohla myslet,že to vyjde hned na první pokus ☹ ...i když už dlouho se pokoušíme o děťátko....ten můj nebyl ani překvapený,ještě mi říkal,že vždyť jsem slyšela,že je malá pravděpodobnost otěhotnění.....doufám,že druhý pokus bude úspěšnější...v pondělí zavolám do Nat. a objednám se ....teď se jdu odreagovat a udělat si vánoční výzdobu 🙂
Terko,užij si relax 🙂 ...zasloužíš si to....
Adenko,tak to si se na to vrhla hezky...já plánuji až příští víkend péct..ale těším se...teď na to nemám moc chuť.....
Lucko,jak se vede? Nebývá ti špatně..když vypustím tú žáhu....co je hrozné,po sladkém a teď s blížícimi se Vánoci....

l.u.c.i.e
28. lis 2009

Jani, moc mě to mrzí, že se ms rozjela. Ale nevzdávej to. Povede se příště... Je mi už celkem dobře. Ranní nevolnosti ustoupili. Ale ta žáha pálí... 🙂 No, ale už to mám pod kontrolou... Jinak pachy vadí stále 🙂
Zítra už máme advent, ale venku je jak na jaře.

jana8
28. lis 2009

Lucko,věřím,že se to příště povede a my budeme mít ten nejkrásnější dárek pod stromečkem 🙂 ......já bych ji příště mám dojem,že měla dostat kolem Vánoc...tak snad nedorazí a zamrzne cestou 😉 .....Ještě,že si zjistila příčinu žáhy,to je skvělé.....právě chci ještě vyluxovat,vytřít a půjdu po krabici kde mám ty vánoční věcičky...miluji ty figurky a všechno...tak to hezky vyložím....a když je tak nádherně venku,tak půjdu vypustit štěňátka,ať se taky vyběhají...potvůrky malé 🙂 ....jsem ráda za také počasí....moc zimu nemusím...ale na Vánoce doufám,že bude aspoň trošku sněhu,pak je to takové zvláštní bez sněhu Vánoce...jak v Americe....

michamicha
28. lis 2009

Jani, to je mi líto, do Natalu určitě zavolej a zkoušejte to dál, budu ti držet palečky 😉
Lucko, pozor na sebe dávám, po ránu mě pokaždý bolí břicho jako na ms, tak se chodím kontrolovat, ale musím to zaťukat kde nic tu nic 🙂 a jsem příšerně unavená ☹ dneska jsme byli u švagrů v Praze, tak jsem posedávala v křesle a pořád usínala 😀 a cestou domů jsem to někde za Berounem zalomila úplně a vzbudila se až na sjezdu u Ejpovic 😀 jo a s tím sladkým to mám stejné, taky mě po něm pálí žáha 😖
jo a ještě vám musim říct, že jízda 6 stanic metrem pro mě málem byla smrt 😝 nastoupil tam nějakej zájezd Rusáků a ty ženský byly tak příšerně navoněný, že se mi normálně zvedal žaludek a modlila jsem se, abysme byli co nejdřív na Karlovo nám., protože ještě chvíli a vrhla bych té jedné na kožich 😀 fakt zlatá dvanáctka když jedu do práce...

adenka84
28. lis 2009

Ahoj holčiny, konečně jsem se k vám dostala, koukám, že dnes to tady vůbec nežije...

Micha, já dnes byla také na výletě a schodou okolností zrovna v Berouně, byli jsme se tam podívat na trhách.Měli tam moc pěkný věci a to se ví, že jsem si koupila něco do nového bytečku.
Dnes byl zkrátka prima den...Tedy jak pro koho, že Jana8, ale neboj ono se to povede, chce to jen trpělivost, jsi teprve na začátku tak hlavu vzhůru, přeji tě hodně sil do dalšího boje...

Micha ty se teď opravdu opatruj přeji ti, aby jsi měla vše v pořádku..Kdy jdeš do natalartu?Pak nám musíš napsatnějaké info...

Copak asi gab, dnes se neozvala, jestlipak jí nenastal den D

adenka84
28. lis 2009

jakpak se asi má Terezka7974 se tu už dlouha neukázala, jak se jí asi vede? Snad je u ní vše v pořádku.Třeba ji také stávkuje PC, jako mě nedávno....
Nevíte nikdo o ní?

Zatím papa mějte se krásně holčiny, užíte si zítřejší den papa a krásnou dobrou noc a ještě krásnější sny...

gab123
29. lis 2009

Ahoj holky den D pořád nic 😝 manža je ze mě vyřízenej!Každej sexovat sexovat,já teda nevím,ale nám to nepomáhá 😀 a za druhý s tím břichem jsem neohrabaná 😀 ztra jdu na konrlolu na locháč no jsem zvědavá...
luci tu žáhu ti nezávidím mě fakt pálila pořád a pak dýl po všem doufám,že se ti ti s micha uklidní 🙄
adenka já bych taky jela na výlet a na trhy manža říká,že jedu do porodnice! 😀 Tak sned před vánoci nějaký stihnu,no uvidíme
jani nezoufej bude líp...
jdu vařit at se hýbu at malej jde ven papa

michamicha
29. lis 2009

gab, ale třeba bys jela z trhů rovnou do porodnice 😀

terka82
29. lis 2009

Ahoj holky.

Gab tak už jsem si myslela, že to budeš mít za sebou a ty jsi tady pořád. 😀
Neboj výkon podáš, ono ti stejně nic jinýho nezbyde. 😀

Lucko super, příčina odhalena. Tak snad to už bude OK.

Jani moc mi to mrzí, tady je ta pravděpodobnost menší, ale je. Podívej se na Michu. Tak neházej flintu do žita a hudá na další pokus.
Co máte za štěňátka?
Musim začít shánět ženicha pro tu naší potvůrku. Příští rok jí budou 3, tak myslim, že to bude tak akorát na štěníky. Jen se bojim, že pak ty mrňousky nedokážu někomu dát. Už jsem řikala manžovi, že aspoň jedno bych si nechala... 😅 Zatim na to ale moc nechce slyšet. 😠 😀

Včera to bylo fajn. Jen jsem byla zklamaná v fanshopu vašich hokejistů. Manža si na netu vyhlídl mikinu a tak jsme tam vyrazili, že mu jí dam pod stromeček. Ale ve skutečnosti nic moc. Ještě, že jsme ji rovnou neobjednali. A celkově mě tam teda nic moc neuchvátilo, až na dámskou mikinu, ale když tam mají na věšáku asi z 10 kusů 4 špinavý, tak to je fakt vizitka. A celkově mi ty barvy přišly nějaký vycmrndlý. Prostě nic moc.
Tak jsem mu v olympii koupila 2 trika. Vyzkoušel nějaké džíny, ale taky mu nesedly. Takže ježuru budem muset ještě doladit.
Kino bylo fajn, obídek v KFC taky a završila jsem to tím, že jsem konečně našla botky, které by se mi líbily. Shánim něco už 2 měsíce a furt nic. A teď jsme vlezli do jednoho krámku v Olymp. tam u východu od Hypernovy a prostě láska na první pohled. 😀 Budu je mít pod stromeček, ale nosit je můžu už teď. 🙂

Micha story z metra teda hnus. Ještě, že jsi to udržela. 😲 😀

Aduš to je dobře, že ses taky odreagovala a nějaká ta zbytečnost se vždycky hodí. 😀
Taky už si řikam, kde se nám Terka toulá. 😕

terka82
29. lis 2009

Micha, jak dlouho ti léčili ty chlamydie? Jsem četla na netu, že to trvá třeba 1/2 roku i rok... To nedam. ☹

michamicha
29. lis 2009

já brala jen týden nějaký hodně silný ATB

michamicha
29. lis 2009

terku občas vidím online na facebooku 😉

m.evzenie
30. lis 2009

Ahoj holky, koukám, že jste měli výletní a nakupovací víkend jako my. 😀
V sobotu jsme byli v Praze, ale spíš přítel pracovně. Chtěli jsme se podívat do ikey, špíš jsme jí jen proběhli
mezi lidma, už začíná předvánoční nakupování, tak jsme se cestou zastavili ještě v Plzni.
Víkend byl supr, včera jsme byli ještě na hokeji. 😅
Už se mi rozjela i Ms, kterou jsem čekala až o pět, šest dní déle. Tak si musím odpoledne zavolat do Natalartu,
měla bych tam jet 21. prosince. Měla bych dostat nějaké hormony na přípravu ketu, tak uvidíme. 😉
Gab jsi ještě celá? 🙂
Terko, držím palce, ať jsi brzičko zaléčená a něco se zase dělo. 😨
Micha hodně odpočívej a opatruj se, přeju Ti , aby bylo vše v pořádku. 🤐

gab123
30. lis 2009

Ahoj holky tak se hlásím pořád ještě celá,ale zítra mažu do nemocnice nesmím přenášet kvůli té vadě,že prý placenta u takových vad rychle stárne to slyším prvně.Jinak říkal pan doktor,že už je to tam krásně připravený,udělal mi hemiltnův hmat prý to bude bolet i holky mě na to připravily no nic hroznýho, a možná se rozrodím.... 😀 Tak zatím , bud ještě stačím juknout nebo vám pak písne manža jstli se nám povede zítra rozrodit.

jana8
30. lis 2009

Hezký večer 🙂
Tak já měla dnes volat do Nat. se objednat,ale když jsem volala tak mi to nik nezvedal a pak jsem na to zapoměla 😒 ,tak zítra tam brnknu...doufám,že nezapomenu 🙂
Terko,tak to byl hezký víkend..... 🙂 My máme rotvajlera fenku a ješte nám zatím zůstali dvě štěňátka...jsou tak roztomilí 🙂 ....to víš,že mi je líto když si je někdo bere,ale co člověk nadělá...jen si říkám,že se snad budou mít dobře....i když to nám budoucí majitelé říkají...tak doufám,že je to pravda 😝
Gab,drž se, myslím na Vás,přeji ať máš Tomáška brzo v náručí a hlavně zdravíčko 😉
Holky opatrujte se a užite si hezký večer 🙂

gambrinuska
30. lis 2009

Gab ty když držíš mimi v sobě, tak to za to stojí 😉
evzi, já tam jdu taky 21.12, tak se možná potkáme, já jdu na kontrolu po revizi a zjistit co a jak dál ☹
Tery aspoň budeš pořádně prokleplá a vyléčená a pak budou // jak vymalovaný a hlavně ti všechno pohlídaj, já jen čekam co bude a vyšetření mi žádný nedělali, asi změnim gyndařku, neporadíte nějakou šikulku v Plzni?

michamicha
30. lis 2009

ahoj holky, já dneska chytla strašnýho nerva před tím zítřkem jak jdu na tu krev ☹ psala jsem odpoledne manžovi, že až se bude vracet z Chebu, tak ať mi pro jistotu koupí ještě jeden test, abych si ho mohla udělat večer...
jsem měla strach, dneska jsem trochu špinila, ale už je to OK 😉 asi to bylo po tom víkendovém sexíku, teda doufám, že to nebylo něco jinýho, špatnýho...

gab, tak to bys mohla porodit už zítra, když ti dr. udělal hamiltona 😉 mojí kámošce ho taky dělal a porodila do 24 hodin 😉

adenka84
30. lis 2009

Dobrý večer všem snažilkám a těhulkám,

Micha neboj bude to v pořádku, zítra písni jak si dopadla...

Gab, tobě držím palce ať ti porod proběhne hladce a ať na něj jen a jen v dobrém vzpomínáš. Přeji vám mnoho zdravíčka a hooodně elánu do nového života...

Mějte se krásně holčičky a krásnou dobrou noc všem papa..

m.evzenie
1. pro 2009

Ahoj holky,
Micha, tak jak jsi dopadla? 😅 Vše v pořádku, držím pěsti.
Gab, myslím na Tebe, aby byl porod v pohodě a byli jste oba v pořádku 😵
Lucinda se nám už dlouho neobjevila, jak se jí asi daří.
Já jsem včera volala do Nat., abych se objednala na ten 22, 23 den na ket, ještě jsem si to napsala na lísteček
posledně, abych to nezapomněla. Sestra mi řekla, že bych měla jít 13 den a u jakého doktora jsem byla, že v
kartě žádný záznam není uveden. Tak jsem si připadala dost blbě ☹ Domluvila jsem se, že zavolám ještě dnes
dopoledne, už jsem volala, ale nebyl tam žádný doktor, tak mám volat kolem poledního, tak jsem zvědavá, jak
dopadnu. 😒

michamicha
1. pro 2009

ahojky,

koukám, že gab tu dneska ještě nebyla, tak doufám, že už je v porodce 😉

jinak moje výsledky jsou HCG 154, je to prý v normě, jsem teprve 15.den po IUI, a na UTZ jdu 9.12. už by měl být vidět váček 😵

jana8
1. pro 2009

Ahojky 🙂
Micha,to je báječné......jsem šťastná s tebou....tak si to hezky užívej první dni nového stavu 😵 a hlavně si dávej na sebe pozor 😉
Evzenie,tak jak si dopadla už te našli v Nat.?Tak to je docela divné,že si tam neměla žádný záznam...nevím síce moc jak to je,ale mě dali papír i po IUI a tam si ho taky odložili.....tak nemáš ho náhodou taky někde doma?...
Taky jsem myslela na Lucindu,že se tu dlouho neukázala.....tak doufám,že k nám brzo zavítá....
Já předchvílou volala do Nat. objednat se na UTZ a jedu 8.12. .....už aby to bylo.... 😉

l.u.c.i.e
1. pro 2009

Ahojky holky.
Micha, gratuluju k hcg 🙂 Mám z vás radost. Tak hlavně na sebe dávejte pozor. Copak říkal doktor na to špinění? Doufám, že je to už ok.

michamicha
1. pro 2009

to špinění nijak moc neřešil, akorát mi doporučil nesexovat do potvrzení srdíčka, tak jsem to řikala manžovi a nadšený z toho moc nebyl 😅

l.u.c.i.e
1. pro 2009

Manžel to zvládne. My máme zákaz až do 12tt. Ještě, že je manžel stále na služebce, ale už se mi za 14 dní vrátí 🙂

m.evzenie
1. pro 2009

Jana8, už mě našli, neměla jsem v kartě záznam na další návštěvu, tak se sestra musela poradit s doktorem.
Jinak papíry co dostávám po návštěvách z Natal. mám též doma.
Do Natal. jedu tedy 11.12.
Micha moc gratuluji, hlavně se opatruj. 😅

adenka84
1. pro 2009

Micha, gratuluji, teď už to máš jisté!Dávej na sebe pozor a užívej si své těhu! Papa zdravím vás všechny..

gambrinuska
1. pro 2009

🙂 připojuji se ke gratulantům Micho a držím palečky

terka82
1. pro 2009

Ahoj holky.

Micha gratuluju k hcg. Tak konešně ofiko těhule. 😵 Nesexovat vydržíte, ale pamatuju si, jak to bylo hrozný vydržet, to byly sny... 😀 😀 😀

Koukam, že příští týden to bude samá návštěva Nat. Tak koukejte nosit samé dobré zprávy. 🙂 Né jako já... 😖

Jakpak asi Gab?? 😕

michamicha
1. pro 2009

děkuju 🙂

terko, já bych řekla, že gab už porodila 😉 nedala na sebe někomu číslo? ale zase řikala, že manžel kdyžtak dá vědět, tak se necháme překvapit 😉