Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

ilca1
29. led 2010

Ahoj holky tak jsem ráno v půl 8 byla v nat. a dostala jsem už ty hormony. Ultrazvuk byl úplně v pořádku a v 1 hodinu mam zavolat do nat. a Rokyta mi řekne podle krve jak velkou dávku si mm píchat a asi 7-8 2 by mi měli odebrat vajíčka 🙂 Tak mam radost že už to jde takhle pěkně 🙂
Luci ty jsi si taky pícala tim pérem? Na kolik je to dávek to jedno, na čtyři?

gambrinuska
29. led 2010

m.evzi, asi jo ještě nevim měli jsme stop stav kvuli revz ☹ i, mezi tim nějaká vyšetření a ted mě čeká kontrola folíků a hlavně ovulky a doufam že IUI, ale hlavně jdu příští pátek shrnout všechny výsledky a konečně pro všechny informace 😅
Kestřánek když mi naposled prohlížel když mě pouštěli z nemocnice, tak to tak bolelo, že jsem nemohla bolestí si sednout, nemam s nim moc dobré zkušenosti, ale asi to byl i celkově negativní postoj k celé události 😠
No čekání mě ubíjí stále na něco čekáme a život nám pomalu utíká 🤐
Tak ty už si půjdeš pro sněhuláčky Tery, no konečně vid, kolik si jich necháš dát? 🙂

l.u.c.i.e
29. led 2010

Ilčo, to je skvělá zpráva. Měla jsem pero a v náplni jsem měla 900. Na kolik je to dní, je individuální. Záleží to podle výši dávek, to ti pak řekne Rokyta. Pak jsem si ještě dokupovala 900 a 300. Máš taky Puregon?

terka82
29. led 2010

Ahoj holky. 🙂

Hurá, konečně pátek a dva dny volna. 😀

Jedna11 to je super, tak ať dorazí co nejdříve a ty můžeš mastit na IUI. 😉
Dík za palce, zatim nedorazila. Jeden den jsem lehoullince zašpinila a teď mě začíná bolet břicho. Tak snad už to nebude trvat moc dlouho a ta potvora červená dorazí.
Těžko říct, kolik si jich necham zavést. Myslim, že je mam mražený po dvou a pár samotných. Nevim ale po kolika je rozmrazujou a kdo neví, jestli všechny rozmražované ten šok přežijou. Ale pokud to půjde, tak 2.

Micha tak snad to u mě půjde taky podobně rychle. Na noc si teda vezmu dva kousky. 😀

Evženie, jak už jsem psala, MS zatim nedorazila. Vajochů jsem měla hafo, v tomhle směru jsem měla štěstí. Na KETu jsem ještě nebyla, zatim čekam na premiéru. 😀
Jéje ☹ půl roku čekání - to je hnus. Si pamatuju, že když mi řekli na genetice, že mam taky půl roku čekat, tak jsem to obulela. Ale jak se to přehouplo za tu půlku, tak už to bylo lepší. 😉 Hlavně aby to čekání k něčemu bylo. 🙂 A mezi tim si vyběháte všechna potřebná vyšetření a budete mít všechno připraveno. 😉

Ilčo tak jak dopadl telefon? Kolik budeš píchat? Tak budu držet palce...🙂

Gambrinuska IUI stopro bude. Jsem zvědavá, jaký bude závěr ze všech výsledků, ale určitě to bude všechno OK.
Tak ještě si pro ty naše sněhurky nejdu... Pořád neni stoprocentní, že bude ovulka... 😔

ilca1
29. led 2010

Lucko já mam Gonal-f je tam taky 900 a mam dávku 225 . Dostala jsem rovnou dvě balení(dvě péra )tak to mam na 8 dávek jestli dobře počítam.Teď si mam píchat 4dny a pátý den musim na ultrazvuk a pak asi dál píchat.A ty jsi taky dostala na začátku dvě péra a pak sis ještě musela dokupovat další? Já vím že se ptam asi jako blb ale mě napadá vždycky milion otázek až když odejdu z natu 😎

pantomima
30. led 2010

Pěkné slunečné ráno!
Tak včera večer konečně dorazila mrška, v pondělí naběhneme na náběry a spermiogram, 13. den cyklu sono a pak se uvidí, co bude dál 😀 , zatím jsem pozitivně nalaďěna a věřím, že to bude v pohodě jako posledně a zadaří se IUI na poprvé 🙂

Všem držím palečky ke spokojenosti! a přeju hezkej víkend!

l.u.c.i.e
30. led 2010

Dobré ráno všem,

Ilčo, já jsem vyfasovala jen jedno pero a do toho pera jsem si kupovala náplně. Začala jsem na 175, pak na 200 a nakonec jsem měla 225. Máš jinou přípravu. Ale neboj se, zvládneš to. Tak držím palce, ať máš na UTZ hodně vajochů 🙂

Pantomima, super, tak se už něco začne dít 🙂 To by bylo fajn, kdyby IUI vyšlo hned napoprvé.

jedna11
30. led 2010

Krasnou sobotu vsem,
dneska odjizdime na tyden na hory, tak se fakt tesim. Doufam, ze nas tam nepostihne nejake chripcicka jako posledne. Cekam, ze behem pobytu na horach dorazi mrcha, tak se hned mam objednat na utz. Tak jsem na to vsechno zvedava. Taky bych rada patrila mezi ty , kterym vyslo hned prvni IUI 😉 😉

Holky, vsem vam drzim palce, at az za tyden nakouknu, tu vidim nejake // nebo alespon dobre zpravy. Mejte se krasne papa

bubulienka
autor
30. led 2010

Ahoj holky tak se hlasim 3v1 do mrazačku nezbylo opet nic,ale to neni nic noveho jako pokaždy! docela mne pobolíva bříško spíš nepřestalo bolet,ale neni to zas tak hrozné polehavam a doufam,že se aspoň 1 mimisku bude u mne líbit! přeji vam všem hezké odpoledne spíš už podvečer.terko už dorazila ms?tehulky přeji moc štěstíčka a zdravé miminka

terka82
30. led 2010

Ahoj holky.

Ilčo taky jsem měla jen jedno péro a do toho se dokupovaly nové náplně. Asi to je u Puregonu řešené jinak.

Pantomima držim palce, ať ti pozitvní nálada už nezmizí. 😉

Jedna11 užijte si hory a vraťte se bez suvenýru v podobě nějakého bacilu. 🙂
Snad se ti tvé přání splní...

Bubu se 3 embrouškama se to povést musí, minimálně jeden určitě zabojuje. 😉 Odpočívej, ať se prďolkové můžou uhnízdit. Budeš testit nebo počkáš na krev? Strašně mooooooooooooooooc ti přeju ty //. 😵
MS stále nikde. Nevim, jestli do sebe mam rvát ještě utrouš. Přeci jen, když se jde na agolutin, tak tam jdeš taky jen jednou. Takže už ho asi brát nebudu a necham se překvapit... 😕

Aduš, co ta genetika? Už ti to poslali?

Nějak nám blbne net, tak doufam, že se mi to odešle... 😠

douda
31. led 2010

Ahoj holky můžu se přidat doma už jednoho 😉 lumpa mám a teťko čekám na svoje první IVF , ve středu jdeme podepsat papíry a pak hned prý dlouhej profil od 21 dne a někdy začátek března IVF

ilca1
31. led 2010

Ahoj Douda vítám tě mezi náma. Já už taky mam doma jednoho lumpíka a během 14 dní mě čeká první IVF.
Bubulieka moc moc držím palečky.
holky mam opět dotaz , ve čtvrtek mi skončila MS a od pátku píchám hormony ,ale pořád při čůrání špinim ☹ je to normální?Nebo mam radši zavolat do nat?.

l.u.c.i.e
31. led 2010

Ahojky,

Bubu, moooooocinky ti držím palečky a pevně doufám, že se uchytí dvě miminka. Musíš věřit. Hlaď si bříško, domlouvej jim a opatrujte se. 😉

Douda, taky tě u nás vítám. Hodně štěstí při IVF. Snad se zadaří hned napoprvé. S dlouhým protokol zkušenosti nemám, takže ti ani neporadím.

Ilčo, ani tobě neporadím, jelikož já jsem měla stimulaci druhý den menstruace. Snad ti poradí holky. Ale projistotu bych zavolala do Natalu pokud by to špinění neustalo. I tobě držím palečky, aby se zadařilo. 🙂

terka82
31. led 2010

Ahoj holky. Jaký jste měly víkend?

Douda vítej. Jak dlouho se snažíte a co máte za problém? Jestli se můžu zeptat... 😅
Držim palce, ať patříš mezi ty, kterým se povede hned první IVF. 😉

Ilčo taky jsem píchala od 2DC, takže nevim. A je to špinění silné? Pokud ano, tak bych asi radši cinkla do NAT.

Jinak u mě stále žádná změna. Včera jsem si myslela, že už MS dorazí, protože čípek už jsem měla "v rozkladu" 😀 , ale ráno nic. Chjo, mrchoooo, kde jsi??? ☹ Dneska jsem 38DC a minule dorazila po 42DC, pokud do té doby nedorazí, tak vyrazim k Dr. Ale asi zajdu jen sem do KT ke své doktorce. 😠

ilca1
31. led 2010

Ahojky tak jsem volala do nat. službu má Rokyta tak říkal že se to může na začátku objevit tak je to v pořádku. A špinim jen trochu tak snad to přejde.
Terko to je něco, tak si zkus dát hodně horkou koupel a pak svařák , mě to vždycky pomůže když mam zpoždění , horká voda rozproudí krev a víno krev ředí tak třeba to zabere i tobě 😉
Jinak víkend dobrej tchán bude mít "50" tak jsme mu koupili štěně Irského vlkodava 😎 je to štěňátko ale už teď vypadá jako malé tele 😎 😀 ale je kouzelný a on si ho přál.....už máme doma zlatého retrývra t 😀 tak tu máme hodně veselo 😀 😀 😀

terka82
31. led 2010

Ilčo, tak jsi aspoň klidnější, když víš co a jak. 😉
Horkou vanu si dávam skoro každý den 😖 . Tak holt zkusim i to vínko, i když teda já jsem naprostej nepiják. 😀
Jé tak to máte doma veselo s dvěma hafanama. 😀 My musíme sehnat ženicha pro naší jezevčici, chceme ji na jaře připustit a tak furt manžela provokuju, že si k ní necháme ještě jedno její štěnátko... 😀 Zatim na to nechce vůbec slyšet. Fakt nechápu proč... 😀 😀 😀

jana8
31. led 2010

Ahoj holky,
tak já jedu zítra na krev,tak snad bude vše ok a budu moct na průchodnost....
Terko,tebe tá mrcha fakt napíná,držím palce ať už dorazí a můžeš pro mrazáčky 😉
Evženie,to je pech.....hlavně ať máš výsledky imunologie a genetiky v pořádku a na konci dlouhý čekací doby přeji vytoužené // ....moooc ti to přeji 😉
Ilčo,držím palce ať tvoje první IVF je zároveň i poslední a hlavně úspěšná 😉
Bubu,jen odpočívej a uvidíš že mimi se pustí až za 9měs. .....myslím na tebe 🙂
Jedna,užij si hezký týden a pak hurá do IUI 😉
Lucindo,kdepak jsi? Budeš testovat? Držím palce,ať hlásíš // 😉
Gambrinusko,přeji ať folíky rostou a ty můžeš směle do IUI a pak nám jen napíšeš pozitívny výsledek......zasloužíš si to...drž se 😉

m.evzenie
31. led 2010

Krásný večer,
vítám nové snažilky.
Bubu, moc na Tebe myslím, aby se mimískům u Tebe v teploučku líbilo, opatruj se 🙂
Jani, držím palce, aby bylo vše v pohodě. 😉 Tu průchodnost Ti budou dělat ambulantně v Nat.?nebo jinde?
Terko, to je něco s tou Ms, určitě už se moc těšíš na mrazáčky..... 🙂 Můžu se zeptat ke komu chodíš v Kt
na gyndu?
Jedna, naber síly, hlavně si to užij na horách a vrať se v pořádku. 😅
Ilčo, tak to máte s pejskama veselo. Držím palce, aby Tvé IVF bylo úspěšné. 😵
Dlouho se nám neozvala Adenka, jak výsledky?
Lucindo, jak jsi na tom Ty, už jsi testila?

terka82
31. led 2010

Jani zítra určitě přineseš jen dobré zprávy a na povalíš na průchodnost. Zase o jeden krůček blíž... 😉
Jj je to fakt potvora. Před IVF jsem měla cyklus dlouhej 43 dní a taky jsem musela na agolutin. Že by se historie opakovala?? Pokud to bude s lepším koncem, tak to beru. 😅 😀

Evzenie to je jasný, jak moc se těšim. Jen aby k tomu vůbec došlo. Když pozoruju ty svoje cykly, tak začínam mít strach, aby na to ty bobule stačily. 😕
Chodim ke Kastlové. Kam ty?
Aduš tu už pár dní nebyla, tak ani nevíme, jestli už výsledky dorazily, ale snad už jo, to už by bylo fakt na pěst. 😖

jana8
31. led 2010

Evženie,průchodnost mi mají dělat ambulantně v Nat. ......aspoň mi to tak řekli,tak snad žádná změna....ani nevím v kterém DC se dělá....uvidím co mi řeknou zítra...
Terko,to si piš,že to bude s vynikajícím koncem..... 🙂 ....to budeš valit oči když to pak uvidíš...//...držím ti moc palce,ať ten dres rychle oblečeš a v břišku ti začíná nový život 😵
Taky jsem koukala,že Adenka nějako nestíhá nett......tak doufám,že je vše ok a brzo se nám ozve 🙂

lucinda3
1. únor 2010

Dobré ránko!
Bubu moooc na Tebe myslím a držím palečky!!
Terko Tobě taky, ať už je mrcha tady!
Evženko ahoj, to jsem ráda že je dobře, uvidíš, uteče to rychle a mezitím budete mít všechny výsledky a k tomu pak // 😉
Jani8 držím palečky na krev!
Já bych měla testit od zítřka dále, ale vůbec se mi zatím nechce...Je mi bájo, občas cítím podbřišek, mám doma 1 testík ale ten není moc citlivej, od 25, tak přemýšlím koupit si raději ted RapiClear nebo tak nějak ten už rozpozná od 10. Co vy, jaké jste používali testíky aby byly pozitivní 😉 ?

pantomima
1. únor 2010

Pěkné dopoledne!
tak jsme byli v Natalu odnést spermíky, snad budou OK a oba nás nabrali. Akorát jsem minule neměla dobrou kultivaci, tak jsme dostali antibiotika, ach jo, no žádná radost. Na ultrazvuk jdeme 11.2. v půl třetí, tak jsem zvědavá, co se dozvím. Co dělá moje PCO, sliznice, vaječníky a podobně, nikdy to nebylo moc veselý, ale třeba bude všechno jinak??? 😉

jana8
1. únor 2010

Ahojky 🙂
Tak já jsem dorazila z Natu, mám si zavolat o 13hod na výsledky,tak snad bude vše ok a zároveň by mi řekli kdy bude průchodnost....sestrička říkala,že by mohla být už tento týden tak doufám,že má pravdu,ať se zbytečně dlouho nestresuji...jinak jsem myslela,že potom půjdu hned domů a ona mi řekla ať si vezmu pyžamo a pantofle,že tam hoďku potom zůstanu 😒 ,tak jsem se ptala jestli mám přijít s doprovodem,řekla že nemusím....tak snad to nebude až tak zlé..... 😖
Lucindo,a kdy by ti měla přijít ms? Která jasné,že nepřijde.....držím palce ať nám za pár dní zahlásíš // 😉 ...taky jsem se bála testit,tak Tě chápu,ale neboj vše dopadne na výbornou 😵
Pantomima,neměj strach všechno bude ok a ty budeš moct jít na IUI....držím palce

lucinda3
1. únor 2010

Jani8 ahoj!
Tak držím palečky na výsledky, a taky ať je ta průchodnost brzo za Tebou!
Ms jsem měla 2.1. Při malým jsem testila 2 dny po vynechání, tak si myslím že bych to mohla pro úspěch zopáknout 😉
Pantomima držím palečky! Uvidíš dočkáme se!

jana8
1. únor 2010

Lucindo,já myslela,že teď kdy by jsi ji měla dostat?

lucinda3
1. únor 2010

Jo promiň Jani8 já to beru tak automaticky, jelikož jsem v ms měla vždycky hokej, ale bylo to cca okolo 30 dní, takže po měsíci, proto jsem avizovala toho 2.1. 🙂

jana8
1. únor 2010

Tak to by ti měla přijít ms zítra nebo se mýlím? ale ty si vlastně už dneska 13.den po IUI,tak to už by si mohla zkusit testík.....držím palce,neboj bude pozitívny 😉

lucinda3
1. únor 2010

Jani8 děkuju zlato! Ano zítra...Takže buď testnu zítra anebo až v pátek - manža je od zítřka do čtvrtka v Norsku, a určitě bude chtít být při testování aby vše proběhlo jak má 😀

jana8
1. únor 2010

Tak pak nám dej vědět....myslím na tebe a držím palce 🙂

lucinda3
1. únor 2010

Jani určitě dám!!
A Ty jak to vypadá odpol s výsledky a s tou průchodností, držím palce ať to máš co nejdřív za sebou!!