Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

ilca1
2. únor 2010

ahoj holky
Jani8 slováci jsou náhodou fajn,můj první manžel je slovák a i po rozvodu jsme dobrý kamarádi
Lucinda tak co testík?Ještě pořád čekáš, nebo už jsi nevydržela? 😎 Drží palečky ať jsou tam // 😉
Terko tak co? Už už?
Já dneska ráno byla na ultrazvuku tak folíky rostou ,ale není jich moc, na levo mam asi pět a na pravo dva, další ultrazvuk mam v sobotu zatim dál pícham(hormony) beru dostinex a ještě jsem dostala injekce na ředění krve tak jsem jako nějakej feťáček 😀 samé injekce a léky , to ii pak musí být zlatý 😀 Trošku mi chvilkama pobolívají vaječníky ale jinak jsem OK na to jak jsem se těch hormonů bála... 🙂

l.u.c.i.e
2. únor 2010

Ilčo, to je dobře, že rostou i když pomalu. Mě zezačátku vůbec nerostly a nakonec jsem to dohnala. Kdypak by měl být odběr? To pobolívání je normální.

ilca1
2. únor 2010

lucko v sobotu jdu na ultrazvuk a Bouše říkal že mě ještě asi navíší injekce o dvě a v polovině příštího týdne by měl být odběr. Říkala jsem že se nebudu stresovat, že je to první pokus, ale už začínám být nervozní když na to myslim 😎

jana8
2. únor 2010

Krásný podvečer všem 🙂
Janinam,děkuji ti za podporu a stěhovat se nebudu,díky,že můžu mezi Vás 🙂 ....i když někdy se cítím jako blázen ale to bude asi z jiného důvodu 😀 ..och zoubky,zoubky,to je děs...já nemám ráda už jen ten zápach 😠 ,tak to vydrž a neboj ono se to přehoupne a bude konec unora,hlavně ať máš výsledky v pořádku.....držím palce 😉
Lucko,děkuji Ti....pokud žádná z Vás nebude proti tak zůstanu mezi Vámi 🙂 ....je super,že máš kamarátky s malými děťmi....vecičky se hodí a ne jenom ty,ale i případné rady a tak.... 😅
Adenko,tak to je s nimi strach a hrůza,fakt si dávají načas 😠....to chce tam vtrhnout a říct jim to z plných plic 🙄,ale ne zkrátka zavolat ať už pohnou zadkem.....držím palce ať je do pátku máš ve schránce
Ilčo, děkuji ti 😅....všude se najdou lidi i dobrí i zlí .....záleží to od toho jaký člověk je a co má v srdci 🙂....držím palce,ať folíky rostou a rostou a příší týden máš odber za sebou a hlavně pak úspěšné vrácení do břiška 🙂
Jinak já docela začínám mít strach,už to vidím,že zítra tak vypiju půl skleničky čaje a nic si nedám do úst.....z toho stresu a pak když mi to budou dělat,tak ani nevím jestli mi bude špatně z hladu nebo z toho co mi budou dělat.....ale vím,že nebudu předtím moct jíst,stačí když budu pít,tak budu lítat na záchod...och ty nervy,už ať je zítra 11hod a já budu vědět na čem jsem...hlavně ať jsou průchodné,protože pak budeme muset rovnou na IVF.....a já chci ještě jednou vyzkoušet IUI.....tak holky myslete na mě ...díky

ilca1
2. únor 2010

Jani8 zítra to určitě uteče a ve čtvrtek si budeš říkat "čeho že jsem se to bála?" 😉 Tak držím všechny palečky ať to dobře dopadne. Já mam sice jen jeden vejcovod ,ale nikdo nezkoušel jesli ho mam průchodnej a možná že pořád mam 😎 , ale jdu na IVF. Jak ti to vlastně budou dělat? To ti postí nejakou tekutinu co je vidět na sonu jestli projde vejcovodama? Myslim že takhle to dělali kamarádce, ale už si nejsem moc jistá. Tak se zítra ozvy až přijdeš jak jsi dopadla.

jana8
2. únor 2010

Ilčo,doufám,že máš pravdu a bude to brnkačka 😅 ....jo je to tak nějako vstřiknou mi tam kontrakstní látku a přes Utz bude dokt. sledovat co a jak......četla jsem to taky na nettu,tak uvidíme....sestřička říkala,že to trvá tak 15min,tak snad to bude rýchle a pak si tam hodinku poležím a šupky dupky domů 😵 ....jasné,dám vědět jak dopadnu......Tobě držím palečky ať se foliky na tebe v sobotu usmívají 🙂

terka82
2. únor 2010

Ahoj holky.

Tak dneska 1DC a první bobule. 😀 😀 😀

Ahoj Gab, těšim se na nové fotky Tomíka. Snad se vám ty večery zlepší. 😉

Jana8 zítra na tebe budu myslet, ať to máš co nejříve za sebou a s co nejlepším závěreem. 😉
Jsem zvědavá, jak to ambulantně probíhá.

Janinam toho zubáka ti nezávidim, snad to nebude nic šílenýho. 😖 Do konce února už to uteče. 😉
Snad to bude v březnu lepší a na tu laparku nebudeš muset.

Aduš teda ty si s tebou taky pěkně hrajou. Koukej jim v pátek zvednout mandle. 😠
Užívej si nové bydlení. 😉

Ilčo, jj užžžžžžžžž. 😀
Jsem zvědavá na tvůj sobotní UTZ, jak ti to tam pěkně povyroste. 😉
Žádnej štres, až tam najdeš za čtrnáct dní //, to teprve začne ten správnej nervák. 😀

jana8
2. únor 2010

Terko, no konečne 😀 ,tak to je super,to už se ti to zachvíli rozběhne ,paráda.To už bude utíkat a zachvíli hurá na KET a samozřejmě úspěšný....držím palce 😉 ....
Děkuji Ti 🙂 ...už jsem zistila,že mám dva strachy a to jak to bude probíhat a bolet 😨 ,ale větší jaký bude závěr? 😖 .....jestli budeme mít ještě šanci jít na IUI 😒

pantomima
3. únor 2010

Pěkné ráno!

jana8 držím palce!

beru antibiotika a čekám na ten ultrazvuk, tak se nic neděje 😀

l.u.c.i.e
3. únor 2010

Dobré ráno, i když se nám počasí zbláznilo 🙂

Ilčo, i já jsem byla nervozní. Zvlášť ke konci. Už jsem to chtěla mít za sebou. Pak mě docela překvapilo, jak to vše šlo hladce. To zvládneš.

Jani, moooc na tebe myslím. Možná už to máš touto dobou za sebou. Snad máš průchodnost v pořádku.

Terko, sláva, dočkala jsi se 🙂 Toto trvalo. 😉

lucinda3
3. únor 2010

Dobré ránko holky!
Včera jsem byla celý den na CzechInwestu a doma jsem se už nepřipojovala. Testík mě zatím vůbec neláká, v pátek to spácháme s manžou 🙂
Mám dotaz, když se někomu nepovedlo IUI dostal ms i přes utroš anebo se to vždy dostane až povysazení? Já těm hormonům stále nerozumím ☹
Jani8 mooooc na Tebe myslím, ať to co nejméně bolí a výsledky jsou parádní!! A jen tam mezi náma, můj manža je Slovák a neměnila bych za nic na světě!! 😵 Už dávno jsem z Tvé krásné češtiny poznala odkud jsi 😀 😎 🙂
Janinam držím palečky se zubama, to je kříž, ale neboj, teď se jich zbavíš a při těhu už Tě pak trápit nebudou, bylo by horší kdyby Tě to chytlo s bříškem.
Terko no super, gratulace k mršce! 😉
Luci ahoj, počasí je na hlavu to jo, chtěla jsem jít dneska s malým na led...
Ilčo držím palečky ať to roste jak má!!
Pantomima ahoj!

l.u.c.i.e
3. únor 2010

Lucindo, obdivují tvojí vytrvalost, já bych to nevydržela a testla si 🙂 Já jsem vždy dostala MS i přes Utrouš. Nevím, jak u ostatních holek. Budeme se tedy těšit na pátek až napíšeš, že máte //. 🙂
Snad se počasí umoudří a na ten led ještě půjdete. Ale ty na sebe dávej pozor 🙂

janinam
3. únor 2010

Ahoj holky, zdravím vás 🙂
Lucindo, taky tě obdivuju, že tě testík neláká 😀, já bych byla asi netrpělivá a nervózní, tak bych asi testila 😀
Na pátek držím palce, ať s manžou objevíte krásné // čárky.
Jinak s těma zubama máš pravdu, taky jsem si říkala, že půjdu radši teď dokud se nerozjel ještě ten kolotoč s IUI nebo s IVF než pak 🙂. Pak už to budu mít za sebou a můžu se soustředit na to hlavní... 😀
Lucie, zdravím 😀. Počasí se vážně zbláznilo, tak snad se to trochu vylepší 🙂
Ilčo, na sobotu držím palce ať jsou folíky ukázkový 🙂
Terko, tak hurá že se mrcha objevila. Po práškách bude určitě ovulka jako fík a pak hurá na KET 😀
Jakpak asi Jana8, držím jí palce aby jí vše dobře dopadlo. Možná už to má za sebou a je vše v pořádku, uvidíme co napíše.
Vítám Pantomimu a držím palce aby antibiotika zabraly a vše se pak dalo do pohybu 😀

lucinda3
3. únor 2010

Luci tak to jsi mě potěšila s tou ms přes utroš! 😉 Já s tímhle vůbec zkušenosti nemám, při malým jsem ho polykala při snažení asi do 26.dc, a pak až po pozitivním testíku. Já jsem fakt nebývale klidná, do testování se nijak nehrnu, občas ucítím podbřišek, prsa vůbec což je divné ty mě vždycky bolí strašně před ms tak nevím.
S bruslením uvidíme, kdyžtak budeme doma modelovat 🙂 A zítra jsem odpol domluvená s kamarádkou do cukrárny Beruška v Dřevěné ul., jsou tam moc příjemný a mají dětskýkoutek 😉 A děkuji moc za palečky!
Janinam ahoj, , co zoubky? Nervózní jsem byla trochu v pondělí, ale pak to přešlo a nějak na to nemyslím 😅 Bála jsem se včera večer o manžu, letěl v osm do toho Norska a byl zrovna takový vítr ☹ Bát se budu zase zítra až bude přilétat...Takže mám jiné starosti. Díky moc za podporu!!
No a co Janina8, myslíme na Tebe!

gambrinuska
3. únor 2010

ahoj holky, myslim na tebe jani, určo to máš už za sebou, jsem zvědavaá co napíšeš průběh, dojmy a výsledek 😉
Terko, tak konečně se dovlekla, vid, já na ní taky vždycky tak čekam, závidim těm co jí maj jak hodinky 🤐 počkej za chvilku budeš hlásit ohřívání mrazáčků, musíš jim pořádně zatopit 😉 aby se u tebe zakously a nechtělo se jim ven 😀
Taky furt koukam Lucindo kdy nahlásíš testování a pak // nebo /// 😉
Ilco neboj folíky ještě dorostou, pícháš si to vše sama? J8 se bojim jestli to zvládnu když by mě to čekalo, holky jste statečný šikuly, já i připadam jak posera, ze všeho mam vítr 😅
Bubu nějaké pocity po transferu, jsi v klidu? Máš neschopenku nebo chodíš do práce? To bude sranda až tam budou 3 srdíčka, přála bych tě to 😵
Holky jinak to počasí je hnus, já už chci aspon jaro ☹

lucinda3
3. únor 2010

Gambrinusko ahoj! Děkuji i Tobě za podporu 😉 O té ms mi povídej, taky jsem nikdy nechápala jak to může mít někdo pravidelně 😨 A hlavně jsem doufala - marně - jak se mi to po porodu a kojení upraví jak spousta kámošek avizovala a ono prdlajs 😠
Na Jani8 jsem taky stááášně zvědavá!
Jo a co vlastně Bubu, jojo trojčátka nebo dvojčátka, to bych Ti taky moc přálaa 😉
Počasí je takový divný, ani nevím jak vypadá předpověď, tohle je fakt nejhorší roztaje nebo zaprší a pak zmrzne 😒 Je fakt, že na jaro se taky těším, užívám si tedy všechny roční období - v létě je mi sice děsný vedro při těch tropech co už tu taky máme, ale nenadávám prostě to tak je, stejně jako je v zimě zima 😎

lucinda3
3. únor 2010

Holky zatím papa jedu si pro malýho, zítra!

m.evzenie
3. únor 2010

Ahojky holky,
Jani, co ty naše rodilá Slovenko blbneš. Vzpomínám na Tebe a doufám, že Tě dnes moc netrápili a nebolelo to.
Jak jsi dopadla?Určitě nám napíšeš samé dobré zprávy. 😉
Lucindo, to by u mě v testování zvědavost zvítězila. Tak ať se Ti manža v pořádku vrátí na to testování a hlásíš
krásné // čárky. 🙂
Bubu, jak se cítíš? Řádně ty mimísky zahřívej.
Ilčo, tak ať folíky na sobotu řádně dorostou,to to utíká příští týden už odběr, držím palce. 😅
Gambrinusko, to i já mám vždy ze všeho strach, neboj, to jistě všechno zvládneš, ta představa, že se nám všem splní vytoužený sen.

m.evzenie
3. únor 2010

Holky dík za palečky.
Co teď chodím do práce, tak nějak nestíhám, ještě k tomu jsme měli včera doma malíře. Udělali se nám v barvě
takové fleky, tak to museli přemalovat.
Terko, já pracuju v objednávkové kanceláři, končím v půl třetí. Konečně si se dočkala, tak teď odpočívej a
připravuj se na ty zmrzlíky, ať je jim u Tebe krásně teploučko.
Janinam, držím palce, aby jsi měla vše v pořádku. 🙂
Teď jdu zase pokračovat v úklidu.

jana8
3. únor 2010

Ahoj holky,jste moc zlaté.....děkuji Vám za podporu i za palečky 🙂
Já jsem přijela do Nat. o 10hod,sestřička mi dala 2čípky,které jsem si zavedla do konečníku,říkala,že je to proti bolesti,ale zároveň dodala,že to bolet nebude,tak mě uklidnila 😉 ,od 10.40do 11hod jsem byla v rukách dokt., upřimně na začátku když mi tam dávali vodu tak to bolelo docela dost,museli na chvilku přestať,když dali vzduch tak to štíplo jednou víc a pak to už bylo lepší....už jsem si říkala,že jsem v hájí,když to tak bolí... 😖 ,a druhý vejcovod byl lepší....pak jsem přes hodinku ležela na pokoji s dost velkými křečmi a nakonec verdikt u dokt. mě sám překvapil 😕 ,řekl,že pravý mám v pořádku a levý nemůže říct že je neprůchodný .... 😒 mohla jsem si vybrat počkat na příští ms a udělat IUI s indukci a pak kdyby se nepovedlo tak IVF a nebo jít do IUI už teď ale bez hormonu,říkal,že jsou profouknuté vejcovody,tak je větší šance...tak jedu v pond. na Utz 🙂 ,když to nevyjde tak zas na IUI s indukci a až nakonec necháváme IVF /to už snad nebude /....teď odpočívám stále mám křeče a krvácím,řekl,kdyby to do zítra nepřestalo,tak mám zavolat a vzpomínal ascorutin....tak uvidíme 😖 ....jen nevím jestli mám jít zítra do práce,když mi stále neni dobře,přítel mi říká,že ať nejedu a dokt. taky řekl,že kdyby mi nebylo dobře....tak ať zůstanu doma......ale já stále vymýšlím....tak uvidím 😒 ...to jsem se rozkecala 😀 pardon

jana8
3. únor 2010

Lucindo,když jsem si to přečetla,že si to spoznala z mé češtiny tak jsem se musela rozesmát 😀 ...já se tak snažím a ono je to stále znát...och och 😔 .....držím palce ať manžel dojedu v pořádku domu a pak se usmíváte nad testem kde budou namalované // 😉 a jinak nic si z toho nerob já stále nečemu nerozumím 😅 ....já jsem právě při utroši nedostala ms/možná jsi vzpomínáš psala jsem to tady/ a když jsem tam volala,že test jsem měla negatívny a ms nikde tak mi řekli že mám utroš vysadit a pak se ms objevila na 3.den ☹ ....ale to víš u každého je to jinak....a hlavně ty ms neuvidíš 9mes. 😉
Lucko,máš pravdu,že počasí je bláznivé....když jsem ráno odjížděla od nás tak hustě sněžilo a v Plzni to byl více-méně děšt se sněhem....už se teším na jaro 🙂 ...budu více venku na záhradce a tak.... 😎
Gambrinusko,tobě se to už taky blíží...zachvílí pátek.....držím palečky ať je vše ok.... 😉
Evženie,já bych taky potřebovala uklidit....jenže nějako neni kedy....teď nemůžu,pak práce,pak migréna,och doufám,že zítra se do něčeho taky pustím..... 😝....a jinak já neblbnu...já už jsem dávno střelená 😀
Teď jdu na chvilku si zas lehnout....pak zas na Vás kouknu 🙂

gambrinuska
3. únor 2010

😉 tak to nepadlo špatně Jani 😉 hlavně že je aspon jeden určo průchodný a druhý je třeba taky apon trochu 😉
SPermíky a vajuchy snad protlačí všude, jsem blbá co je to to IUI s indukcí??? 😅 a tys měla to pedchozí IUI s hormonama?
Jestli nejsi ve své kůži tak zůstan doma a relaxuj 🙂

terka82
3. únor 2010

Ahoj holky.

Jani8 jsem ráda, že to máš úspěšně za sebou. Až mi naskočila husina, když jsem četla, že museli na chvilku přestat. Není lepší, když tohle člověk zaspí? 😒
Budu držet palce, aby se IUI vydařila, když máš vše profouknuto. 🙂
Díky. 😉

Lucko jj, trvalo, ale hlavní je, že už jsem se dočkala. Teď už aby bylo 15., jsme zvědavá co na tom UTZ bude. 😕

Lucinda máš můj obdiv, takle odolávat testíkům. 😀
Po IUI jsem dostala MS až po vysazení utrouše. Ale je fakt, že jsem ho vysadila asi o 3 dny dříve, tak těžko říct, jestli by přišla sama. A hlavně při těch mých divokých cyklech ... 😖 😀 Takže v tomhle neporadim.
Zítra se těšim na foto testíku. 😉
Tak to chápu, jaký jsi musela mít strach o manžu... Nikdy jsem si tohle nijak nepřipouštěla, ale po tom, co jsem prvně lětěla na dovču, tak mam z letadel fakt repsekt. Myslim, že vlézt do letadla příště pro mě bude mnohem horší, než když jsem tam vlezla prvně. 😅 A když jsem se dozvěděla, že bych měla pracovně letět do Polska, tak jsem řikala šéfovi, že to teda radši otěhotnim. 😀

Gambrinuska neboj, u mě jim bude jako v peřince. Zalezem si s hafinou do peřin a ta naše potvůrka malá tak božsky hřeje... Hmmm, to bude relax. 🙂
Taky už bych brala aspoň jaro. Nebo aby aspoň už slezl ten sníh. To je humáč. 😠

Jo, pravidelné cykly. To je pro mě taky sci-fi. Byla jsem ráda, když jsem se dostala na plus minusl 32 dní. 😀

Evženie tak to máš fajn, že si aspoň stihneš něco oběhnout po práci. 😉
Dělam co můžu, tak snad to klapne. 😅

jana8
3. únor 2010

Gambrinusko,dokt. mi napsal do zprávy....vpravo zřetelný průtok,vlevo se nedaří prokázat /neznamená stop/....on říkal,že se to tam může stáhnout a tak,takže nic neni ztraceno....já měla 2-krát IUI bez hormonů a 3.IUI s hormonami a utrošem a teď jedeme do IUI bez hormonu a s utrošem,ale s profouknutými vejcovodmi to snad klapne 😵 ...a to IUI s indukci ovulace je vlastně s injekcemi ale to by byl problém záleží jak by mi to vyšlo protože píchat na večer v tú samou dobu je problém - mám trojsmenné šichty takže snad to nebudeme potřebovat 😉 a už jsem se rozhodla...zůstanu doma,křeče mám ješte teď 😒
Terko,to máš pravdu,že je asi lepší když člověk zaspí....taky jsem přemýšlela,že jim řeknu ať mi klepnou kladivkem po hlavě 😀 ,ale každý člověk to snáší jinak....bylo to nejdřív tak nepříjemné a bolestivé,ale ten pravý byl už ok....a taky mě překvapilo,když mě odvezli na pokoj a pak přišla za mnou hned jiná sestřička a ptala se mě jak mi je a jestli to bolelo....jsou tam fakt milí 🙂

lucinda3
4. únor 2010

Dobré ránko!
Jani8, bezva zprávičky, gratuluju, tak teď to půjde jako po másle 😉 A tu češtinu máš krásnou neboj, rozumíme všemu, ty slovenské vsuvky mi přijdou kouzelný 😀 Koukej odpočívat! Jsem si až teď uvědomila jak jsme na tom podobně, já měla také 2xIUI bez hormonů, 3. s clostíkem a utrošem 🙂 Tak uvidíme zítra jak to dopadlo...Stále se cítím fajn, taková plná energie, od začátku týdne mě teda překvapuje pravidelný probuzení tak kolem 5h na čůrání, ale to přikládám tomu jakej jsem večer "ochlasta" 😀
Terko dík, zítra budeme moudřejší 😅 Je to sranda s tím létáním, manža byl ještě v roce 2004 letadlem nedočtenej, a o dva roky později se to rozjelo, v nové práci, nalétá ročně tisíce mil, Anglie, Špaň, Norsko, Rusko atd., no odvázaná z toho nejsem, ale aspoň se někame podívá, i když ty služebky nejsou vůbec "turistický", kolikrát vidí jen Ruzyň tady a letiště v místě doletu a zpět to samé 😒
Luci jak je, kdy máš ten utz? 😵
Ilčo držím palečky ať to roste holka!
Bubu jak je, myslím na Tebe moooc!!! Jsem zvědavá kolik bublinek budete mít 😵 😵
Evženko ahoj, hezky pomalu se zapracovávej, o víkendu začínáš hormony je to tak?
Gambrinusko, Janinam, ostatní ahoj!

ilca1
4. únor 2010

Ahoj Jani8 tak to jsou dobré zprávy 🙂 teď to určitě klapne 😉 Já mam Filipka taky po profouknutých vejcovodech 😉 rok jsem nemohla otěhotnět tak mi udělali profuky a druhej měsíc jsem byla těhotná a přirozeně 😉 tak myslim ,že už to máš skoro jistý 😉 🙂 🙂

l.u.c.i.e
4. únor 2010

Ahojky holky,

Jani8, jsem ráda, že to tak dobře dopadlo a že bude hned IUI. Pevně doufám, že se to teď vydaří... Vidíš, Ilče se to taky hned po profoknutých vajcovodech povedlo 🙂 Co křeče a krvácení? Snad už je nemáš. Jen odpočívej...

Lucindo, na UTZ jdu v úterý na genetiku a podle toho a výsledku z II. sreaningu se dozvíme zda bude ještě ten den amnio nebo ne. Ale říkám si, že dokud do teď nevolali, tak je snad vše v pořádku. Jinak do poradny jdu 15. 2., kdy nám doktor bude natáčet miminko na DVD a prý za měsíc znova. Pak nám to teprve vypálí, aby jsme viděli i ten rozdíl, jak miminko rychle roste. Už se těšíme 🙂
Jak se těšíš na zítřejší test? My už jsme tu nedočkavé.... 😉

Jdu nakoupit a pak vařit 🙂 Zatím paaaa

lucinda3
4. únor 2010

Ahoj Luci!
Určitě bude vše tak jak má být, a navíc budete mít krásný nový celovečerní film 😵 😵
Zatím jsem v poho, ale to víš až nade mnou bude zítra stát manža se skleničkou a testíkem tak začnou trochu nervíky 😅
Děkuju moc že na mě myslíte, moc ráda bych vám zítra sdělila radostnou novinku... 😵

adenka84
4. únor 2010

Ahoj holčiny,

Tery jsem ráda,že ti mrcha konečně dorazila.Ta se, ale loudala potvůrka jedna.

Lucindo, tobě držím pěsti ze všech sil, aby zítřejší den byl pro tebe radostný.

Jinak, já včera už nevydržela a zavolala jsem na Genetiku. Když jsem jim to tam vysvětlila, tak sestřička řekla jen AHAAA!!!!Myslela jsem, že zní vyrostu. No nakonec se omluvila, řekla, že výsledky už tam jsou, ale, že nejsou ještě phromadě a že to řekne paní doktorce a co nejdříve nám je pošlou nebo zavolají co jak dál...Tak jsem zvědavá co unich znamená co jak dál....

Mějte se krásně o víkendu vás snad už dočtu.Mám v tom docela zmatek...

lucinda3
4. únor 2010

Ahoj Adenka!
Díky moc za pěstičky! 😉
Ty máš tedy docela rozpolcené zprávy 😒 To je něco, takovou dobu to trvá a nakonec to ještě není??!! Asi bych jim dala maximálně ještě příští týden a pak bych tam poslala manžu aby jim na udělal halo - tak by to bylo určo u nás 😉 Držím palce ať se pohnou!!