Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

pantomima
26. únor 2010

Pěkné ráno všem!!

kdo potřebuje, tomu držím pěsti!!! 😵

U mě nic novýho, prsa skoro nebolí, spíš večer, nadmutá jsem jako pátrací balon pořád, a na záchod taky v noci běhám častěji, ale nevím, nesledovala jsem, kolik toho před spaním vypiju, jestli to není tím 😉

Už se mi to zkracuje, ale nevim, jestli vydržím do 8.3. 😀

avant
26. únor 2010

Hezké ráno,

dneska by tady mohlo být pořádně rušno. Od včerejška vyhlížím Lucindu, jak to včera dopadlo, snad je všechno v pořádku a brzy přibude v albumu další foto.
Terka už teď určitě ví výsledek a my si musíme ještě počkat do odpoledne. Ale já myslím, jestli manžel dostal nakázáno koupit testy s //, tak koupil správně.
Ilča je dneska na krvi, tak snad brzy podá zprávu jak to vypadá 🙂

Gambrinuska, to je pech viď. Když chceme aby MS už nedorazila, tak samozřejmě dorazí a když zase potřebujeme, aby přišla co nejdříve tak nic. Pokud je šance, že bys mohla být těhu, tak ať nechodí. Já před IVF už byla nešťastná, 40 dní nic, 50 dní nic .... a po vyvolávačce se to milostpaní přihasila asi až za 12 dní. Přitom takhle dlouhý cyklus jsem snad nikdy neměla. Jestli to tělo pozná, že se na něj něco chystá nebo nevím.

Janinam - statečná holka určitě jsi! Snad už tě to nebude tolik bolet ☹ Dneska asi hezky nebude, tak tě alespoň nebude mrzet, že nemůžeš ven.

Pantomima - ty jo, ty máš testovat až 8.3.? Já jestli si to dobře pamatuju, tak jsem měla testovat vždycky 14 dní po vykonané IUI. Tak snad už ti to taky rychle uteče. 😉

Já se dneska chystám to tu doma trošku poklidit, uvařit si na víkend, abych až zítra přijedu z Natal. jsem mohla jenom a jenom lenošit 🙂

l.u.c.i.e
26. únor 2010

Ahojky holky,

tak copak je nového?

Terko, ty nás napínáš. Večer se těším na skvělou zprávu...

Ilčo, tak jaké máš vysoké hcg?

Avant, určitě se už těšíš na zítra, viď. Budeš mít embrýsky v bříšku. Tak odpočívej... Zítra na tebe budeme myslet. Určitě to vyjde 🙂

Ostatní holky taky zdravím a doufám, že přinesete pozitivní novinky. 😵

ilca1
26. únor 2010

Ahoj holky tak jsem doma,mimíska čekam jen jednoho, HCG mam 162,9 ,Rokyta říkal že Když je po 14 dnech hcg nad 150 tak jsou spokojený 🙂 a jsem dneska 13 den tak říkal že zítra bych měla přes 200 tak je to OK 😵 , 9.3 jdu na ultrazvuk jestli tam bude váček,tak doufam že se bude všechno vyvíjet jak má 😵
terko děkuju 🙂 a jak jsi dopadla ,nemůžu se dočkat až napíšeš 🙂 určitě tam máš // 🙂
Lucindo kde tě máme?Včera jsi se neozvala dneska taky ne ☹ Doufam že je všechno v pořádku,nebo běháš někde se zoubkem?
dneska už jsem nezvracela ,tak kdo ví z čeho to bylo 😎

avant
26. únor 2010

Ilčo, tak je to potvrzené, juchůůůůůůůů! GRATULUJU 😀 😀 😀
Tak koukej nám sem prskat těhubacily 🙂

avant
26. únor 2010

terka82 .............. KET 17.02 - 2 embrya - test 3.3.
avant ................. 1.IVF - OPU 22.2.
lucinda3............... UTZ 25.2. 8 tt srdíčko
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
pantomima............IUI 16.2. - krvička 9.3.
m.evzenie.............dlabe hormony
jedna 11...............IUI 15.2. - test 1.3.

janinam
26. únor 2010

Hezké odpoledne holky,
Ilčo, tak super, další těhulka 🙂 Velká GRATULACE 😀 😀 😀
Copak asi vykouklo na Terku dneska ráno na testíku, určitě // 🙂 Musíme si ale ještě chvilku počkat, než napíše ☹ Že by se tu ten těhu bacil šířil rychlostí blesku? 🙂
Avant, určitě už se nemůžeš dočkat zítřku, co? Budu na tebe zítra myslet 🙂
Já mám dnes dovču, pořád leduju pusu, tak snad mi brzo splaskne a přestane bolet, ať můžu taky mezi lidi 😖
Taky vyhlížím Lucindu, snad je vše jak má, asi jí ten zoubek pozlobil, že nepíše ☹
Zdravím ostatní 😀

l.u.c.i.e
26. únor 2010

Ilčo, gratuluju k hcg. Pěkné číslo. Už je tu další těhulka. Hurááááááá. Tak holky přidávejte se... 😉

Janinam, snad už ti ta bolest brzo odezní. Aspoň to už máš za sebou.

m.evzenie
26. únor 2010

Ahojky holky,
konečně dnes pátek, za chvilku už razím dom, už se těším dnes toho bylo až moc.
Avant, na zítřek držím palce, hlavně odpočívej zahřívej mimísky. 🙂
Ilčo, ještě jednou gratulace, to je skvělý další těhule. 😀
Terko, copak ty a testík, to je napětí, určitě se přidáš k holkám, bacilu je tu stále dost. 😉
Copak asi Lucinda ?
Vás ostatní holky zdravím.

ilca1
26. únor 2010

Děvčata děkuju moc moc moc ,já mam takovou radost 😵 Dneska je super den ,dopoledne super zprávy tď se válim a v šest jedeme do kina do cine staru na "Doktor od jezera hrochů" tak jsem na to zvědavá ,vypadá to jako sranda, i když do ukázek kolikrát dají to nejlepší a zbytek je ptákovina, Ale troškovo filmy mam ráda tak snad se nařechtáme 😀
Začínám mít o Lucindu starost 😕

l.u.c.i.e
26. únor 2010

Ilčo, pak napiš jaký ten film byl. My na to chceme jít v pondělí... Trošku mám moc ráda. Užívej si těhu 🙂

ilca1
26. únor 2010

Jojo Luci hned zítra ti napíšu jaký to bylo 🙂 Těhu si užívám ,tedy zatim ten pocit,ale dokud neporodim tak tomu pořád nevěřím jsem hroznej pesimista 😎

douda
26. únor 2010

ahoj holky můžu se přidat , začínám stimulovat a asi 8 první odběr

avant
26. únor 2010

Holky, jsem z vás nervozní ........kde jste? Lucindo, Terko.....

Ahojky Doudo, to víš že se můžeš přidat, taky jsem tu ještě takový nováček .... To je tvoje první IVF?

m.evzenie
26. únor 2010

Ahoj holky,
Doudo, vítám Tě mezi námi. Co je u Vás za problém?
Terko, ty nás ale napínáš.....to určitě slavíš ty // čárky nebo čekáš až na zítra s testováním? 😉

jana8
26. únor 2010

Hezký večer Vám všem 🙂
Ilčo blahopřeji k potvrzenému krásného nového stavu 😵 , testíky jsem prohlídla a je vidět i ten duch kterého budeš vidět za pár dní přes monitor.....hlavně se opatruj a dávej si na sebe pozor.....teď jste v kine,tak doufám,že se super zabavíte a nasmějete 😀 a taky ti film dodá optimizmus,neboj vše bude v pořádku,chce to jen pozitívne myslet 🙂 ..taky mám radu troškovo filmy 😉
Avant,udělala si si dobrý plán,protože zítra si zasloužíš lenošit.....a taky pár dní potom,jen odpočívej a zahřívej mimi....kolik si jich budeš dávat?....zítra na Tebe budu myslet a hlavně držím palce,ať pak šíríš bacil dál 😉
Terko,kde si?Už tě tady vyhlížit a jsem netrpělivá 😀...věřím tomu,že testík byl kladný .....držím palce 😉
Douda jasné,že se můžeš přidat ...vítej mezi námi?....můžu se tě zeptat jak to myslíě asi 8 první odběr?.....nějak si sedím na vedení..... 😎 a kdy jedeš do Natu?
Janinam,to je hrůza ty zuby...přeji ti ať máš pusu čím-dřív v původním stavu a můžeš vyrazit do víru 😅

terka82
26. únor 2010

Ahoj holky. Koukam, že už jste netrpělivé, tak vás nebudu napínat... 🙂
Musim se teda přiznat, že jsem neodolala už ve středu a byl tam slaboulinkej duch a dneska už byl silnější, ale pořád je to duch. 😵 😵 😵 Mam strašnou radost a zároveň strašný strach. Asi jako každá. Zítra testnu asi zase, tak snad bude zase silnější. 🙂

Teď si jdu najít něco k jídlu, terpve jsme dorazili z práce a večer vás dočtu a zkusim přidat foto. Pokud už to půjde vyfotit.

Ilčo mooooc gratuluju. 😵 Konečně ofiko těhulka.

jana8
26. únor 2010

Terko,paráda 😅 ....já mám z tebe takovou radost,konečne bacil se tady rozprsknul naplno 🙂 .....ty jsi tajnůstkárka,věděl o tom manžel,nebo i před ním si to tajila?.....jen hezky odpočívej a uvidíš že čárka bude sílit a sílit....manžel koupil ty správné testy 😉

avant
26. únor 2010

Terko, no to je paráda...... juchů, juchů, juchů. Všechno je na dobré cestě 🙂

janinam
26. únor 2010

Teda holky, že tu bude až takováhle těhu epidemie, to je teda něco 😀
Terko náááádhera, mám z tebe radost. Manžel se ujal nakupování testů svědomitě, paráda 😀 Ať čárka jen a jen sílí 🙂
Tak holky, která budete další? Nejlépe VŠECHNYYYYY 😀 😀 😀

adenka84
26. únor 2010

Ahoj hoky, po dlouhé době se hlásím.
Ty brďo normálně čučim jako blázen co se to tady za těch pár týdnů změnilo. Ilonko moc ti gratul¨luji k těhu. užívej si a opatruj se .
Terezko tobě to přeji strašně moc, protože vím, že na to už strašně dlouho terváš. Vím, že je ještě brzy, ale určitě ti teď vyjde. držím palce pfu, pfuj, pfuj.

Všem ostatním čekatelkám také samozhřejmě držím palce a přeji mnoho štěstí.

kyzi
26. únor 2010

Ahojky holky.Tak vás jdu konečně pozdravit.Občas jen na rychlo nakouknu,ale dočíst už vás asi ale nezvládnu.Ale koukam Terko že máš mimísky u sebe a že jsi testovala.To je super,určitě ti to vyjde.Moc ti to přeju i všem ostatním snažilkám.
Jinak já do nedávna ještě zvracela i večer,ale ted už se to konečně uklidnuje,zvracím jen ráno.V pondělí jsme byli na genetice,klepu na všechny zuby,vše o.k.Dozvěděli jsme se že čekáme chlapečka,takže manžel je štastnej jako blecha.Malá byla trochu zklamaná,chtěla ségru,ale pak řekla že i brácha je dobrej a ted už se na něj moc těší.Měříme 27 cm a vážíme 440g.V pondělí jsme byli hned na tom srdíčku jako ty Lucko,takže ted už ty vyšetření máme všechny.Lucko to je dobře že malej je divoch,je to super když člověk konečně toho mrnouska cítí kopat.Náš prdola kope nejvíc kolem 11h a pak večer.Holky,držte se ten boj za to stojí a určitě se každá co nejdřív dočkáte.Já snad konečně přidám fotky z ultrazvuků 🙂 .Mějte se hezky papa

adenka84
26. únor 2010

Jinak jestli vás zajímá jak jsem na to my. Tak naše snaženíčko o mimi jde teď trochu stranou. Výsledky už máme všechny. Na genetice našli manželovi odchylku v genu.Ale není to nic vážného na jeho zdravotní stav a na otěhotnění to nemá vůbec žádný vliv. jen až budu těhotná.Tak musíme v 16. týdnu na plodovku. Pro jistotu, abychom věděli, jestli to nemá nějaký negativní vliv na plod.
Na imunologii je vše v pořádku. Jen mi doporučili laparoskopii. Jsem už objednaná nastupuji 17.3. ale na zákrok jdu až 18.3.
Říkala mi, že nevidí žádnou překážku, dokonce nám dala šanci na přirozené těhotenství. Jen se divila, proč mi tuz laparku neudělali už dávno.
Našla mi jen malé protilátky na spermie, ale mám je pouze na začátku u dělohy už nemám žádné. na to mi předepsla injekce....

Tři měsíce po laparce se máme snažit přirozeně a až pokud se nepodaří tak máme zavolat do Natalartu.
Můj gynekolog říkal, že ho úpřímě mrzí, že mi tu alparku neudělal sám před tím než mi odeslal do Natalartu. myslel si, že to bude jejich první krok, ale bohužel....
Zbytečný 1 rok pryč a hlavně těch peněz..

Manžel se na Ntalart zlobí,a trácí v nich důvěru.Já ale ne. Ulčová nám sice řekla, že z nás úplně zbytečně cucali peníze.. Ale pokud se nám nepodaří přirozeně otěhotnět tak se na ně opět s důvěrou obrátím.

m.evzenie
26. únor 2010

Ahojky,
Terko, to je úžasný, jen tak dál, manžel nakoupil správné testíky, tak ať čárka sílí.....ty jsi, ale tajnůstkářka,
takhle nás napínat..... 😉 ....hezky odpočívej.....
Lucinda řádně rozprskla těhu bacili...super, jen tak dál.
Kyzi, zdravím tě, to je dobře, že už ti není tak špatně. Tak klučina to bude, to malá bude jistě pomáhat.
Adenko, to je dobře, že jsi se ukázala, kam nastupuješ do nemocnice na tu laparku? To jsme na tom podobně,
mě také až po Ivf dělali laparku a hysteroskopii. Držím palce, aby jsi měla výsledky z laparky v pořádku a mohli
jste pokračovat ve snažení.......

terka82
26. únor 2010

Manžel odfrčel na florbal, tak jsem tady. 🙂

Moc děkuju za palečky, snad to vyjde... 😕 😅 Zkusila jsem to vyfotit, ale moc to vidět neni. Jednak už je šero a navíc jak to uschne, tak je to ještě slabší. No posuďte samy.
Dneska jsem musela volat do Nat. Mam brát 3x denně tu divinu, ale vychází mi jen do pondělka ráno a na krev mam jít až ve středu. Nevěděla jsem, jestli se Dr. sekl ve výpočtu a nebo to tak je schválně. No a špatně to spočítal, takže v pondělí ráno pomažu ke své Dr, aby mi ji ještě předepsala.

Jani8 do kolejnic mam ještě daleko, ale doufám, že jsme na dobré cestě. 😕
Jj, hlavně ať je to zdravé. 😉
Manžel o tom ví. To bych utajit nedokázala.
Mělo to stejný průběh jako tenkrát. Testuju, nic nevidim a tak jdu si jdu zpět lehnout. Když jsem vstala na budíka, tak jsem šla ještě zkouknout test no a něco tam bylo. Jdu do obýváku na lepší světlo, viděl mě manža a prý co tam zkoumam. 😀 Tak mu řikam, že ducha.... 😀 No, takhle rychle z postele nevstal ani nepamatuju. 😀

Jedna11 na to noční čůrání si taky pamatuju. No holt to k tomu patří. 😖 😀

Aduško, jsem ráda, že jsi se ukázala. Moc děkuju a přeju, ať se u vás všechno dořeší, máte rychle laparku a následné hojení za sebou a můžete se zase začít snažit.
Mrzí mě, že se to u vás takhle zamotalo a že manžel nemá k NAT důvěru. Strašně moc ti držim palce, ať se vám to povede co nejdříve. 🙂 A když to bude přirozeně, tak to bude úžasný. 🙂

Ahoj Kyzi, tebe to zvracení teda drží dlouho. 😖 Těšim se na fotky z UTZ a gratuluju k chlapečkovi. 🙂

Pantomima držim palce, ať najdeš //. 😉

Avant zítra moc držim palce, ať má embryoložka šťastnou ruku a vybere ty dva nejlepší kousky. Necháš si zavést dva, viď?

Ilčo ještě jednou vééliká gratulace. Mam z tebe moc velkou radost. Jak to dneska probíhalo? Čekala jsi na výsledky nebo sis to odnesla do laborky?
Jaké bylo kino? Taky mam jeho filmy ráda. 🙂

Janinam co pusa? Už je to lepší?

Lucinda, kdepak tě máme?

Douda vítej a držim palce. 🙂

Evženie budu odpočívat celý víkend. 🙂

ilca1
26. únor 2010

Terko mooooooooooooc gratuluju 😵 víš že jsem to tušila že už jsi určitě testila dřív 😵 😎 mam velkou radost ...holky nám se daří 😵 😵 😵
Akorát ta Lucinda mi dělá starost ☹
Lucinko tak film ...byl pěknej...ale ne zase super,,,chvilkama se zasměješ ale ekala jsem že se to bude odehrávat v africe ale tam je to jenom 5 minut, tak uvidíš třeba se ti to bude líbit víc než mě

terka82
26. únor 2010

Ilčo děkuju, ale zatim je to fakt jen duch. Snad bude sílit. Na té fotce to sice neni moc vidět, ale v reálu je to lepší. 🙂
Hmmm 😅 , jsem slaboch a nevydržim. 😀 😀
Lucinda je určitě v pořádku, jen se sem nedostala. 😕
A jéjé, takže film tě neuchvátil. Tak to si to ještě rozmyslim. POčkam jak se bude líbit Lucce.

jana8
26. únor 2010

Terko,koukla jsem na testík a máš pravdu je tam duch a dopadne to tak jak Ilče,tá taky viděla slabého ducha a pak zesílil anebo zkus jak to říkala ona jiné testy....taky ji tam byl vidět ten rozdíl báječně .....v pondělí budu na tebe myslet 😉 mám z tebe takovou radost 🙂 .....jinak dnes pustili sestru z nemoc. a volali jsme přes skype,tak jsem viděla malého,je úžasný 😵 a teď mám takové smíšené pocity 😖 ....pojedeme tam asi tak za měs. ....říkala,že ten první měsíc si to chtějí užít s manžílkem a Jakubkem sami 😵
Ilčo, tak ještě že si se aspoň chvilkami smála,že to nebyl pro tebe až takový nudný film 😨 ....příště bude snad lepší 🙂
Adenko, konečně si mezi nás nakoukla....tak laparka a šance přiroz. otěhotnění.....tak to je super...držím palce 😉
Kyzi,och ty nevolnosti,to je hrůza,ještě že trochu ustoupili ..... 😒 ...sestrička bude ráda,že má bráchu,je to super,že se těší.....přeji ať máš co nejméně nevolností a můžeš si vychutnávat svého pokladu v bříšku 🙂

douda
27. únor 2010

Do Natalartu jdu teť v pondělí , podle Rokyty tak vypadá odběr na 8 nebo 9 března , bude to naše první IVF , máme za sebou 3 neúspěšné IUI, jinak problém je umanži má málo a špatně pohyblivé spermie , náš první prcek byl asi náhoda 😎

pantomima
27. únor 2010

Krásné slunečné ráno! Dneska určitě bude optimistický a nádherný den!!! 😵