Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

pantomima
29. srp 2010

halo, jsme doma, bylo super!!!
foto zde

http://pantomima.rajce.idnes.cz/Kasperk_29.8.10/

adenka84
29. srp 2010

Koukám, že je tu dnes poněkud mrtvo...

Ještě jsem vám nenapsala, že mi byli schváleny ty Lázně...Zítra si to jedu vyřídit na pojišťovnu..Pak už jen čekat na termín a hlavně místo...napslai mi Františkovy Lázně a Klimkovice..raději bych FL, tam už to znám a hlavně to není tak daleko..Ty Klimkovice jsou až u Ostravy...Uvidíme budu doufat, že dostanu ty FL, mám je tam napsány jako první...

Mějte se přeji pěkný večer...

l.u.c.i.e
30. srp 2010

Dobré ránko,

@pantomima, pěkné fotečky. Je vidět, že jste si výlet užili. Dokonce vám přálo i počasí...

@adenka84, to je super, že ti schválili lázně. Určitě se těšíš, viď? Já bych jela hned... Budu držet palečky, aby tě poslali do Františkových Lázní. Je to tam super, ale ty to víš sama. A hlavně by to za tebou neměl manžel daleko🙂

pantomima
30. srp 2010

@l.u.c.i.e výlet super, jen byla děsná zima, foukal studenej vítr 😉

m.evzenie
30. srp 2010

Ahoj holky,
Pant., i dnes je chladno, lepší už to asi nebude. Fotečky krásné.
Adenko, držím pěsti, aby jsi mohla do těch FL, je to přeci jenom blíž.
Lucko, jak se máš? Co Matýsek spinká pěkně?
My jsme se vrátili včera k večeru z Chomutova, ale vůbec se mi nechtělo, dnes už v pracovním nasazení.Bylo to tam
fajn, byli jsme se podívat v Lesoparku na zvířata, měli tam opice, velbloudy, tuleně, vlky, sovi atd., trochu jsme se
podívali po krámech a večer vyšlo i počasí na oheň.
Jinak jsem čekala Ms o víkendu, ale zatím nic, jsem 32 den, tak uvidíme počkám do středy.
Ostatní zdravím.

l.u.c.i.e
30. srp 2010

@m.evzenie, jojo, malej teď spinká. Dopoledne ještě pochrupuje, ale po poledni už jen kouká co se děje kolem 🙂 Včera po koupání jsem ho dala do postýlky a hned usnul. Spal 5 hodin v kuse, pak se probudil na ojení a zase hned spal. Takhle by se mi to líbilo napořád 🙂
Že by? Už se snažíte?

marketa137
30. srp 2010

@adenka84 tak to je fajn že schválili ty lázně a FL jsou nádherný a je fakt že by to bylo blíž, otázka je jak jsou obsazené 😒 , ale nejvíc jsou místa obsazené od jara a přes léto tak snad pojedeš co nejdřív 😉

@l.u.c.i.e třeba tě takhle bude spinkat už pořád 😉 , Tomík spí taky v noci hezky, bud spí celou noc a nebo se probudí a napije se a do 5 minut zase usne 😉 , on spí teda dost i přes den na to že mu bude 7m, on teda takhle spí od narození 🙂 , kamarádka má holčičku a ta skoro vůbec nespí a v 6m už se jí staví na nohy, zítra jí zase uvidim 🙂 , to tomík je proti ní extrémě pasivní i když už se snaží jít do kolen takže počítam že za chvíli by moh začít lézt po kolenou 🙂

m.evzenie
30. srp 2010

Lucko, to máš hodňoučký miminko, tak ať to Matýskovi dlouho vydrží.
Ano, snažíme se, už ve čtvrtek mě bolelo břicho, tak jsem myslela, že Ms dorazí o víkendu, tak se necháme překvapit.

adenka84
30. srp 2010

Evženie, to by byla paráda, kdyby se už takhle brzy zadařilo, že? držím pěsti...

douda
30. srp 2010

Ahoj holky

Tak jsem volala do Fakultky a sestra nechápala co my řekla sestra u doktora za kraviny 🙂 , kdybych se Vás nezeptala tak jsem hledala diabetologii v přízemí a nesla sebou veškerou moč 🙂 ještě musím najít nějakou 3l
flašku na střádání moče , 🙂 .
Hrozně rychle prázdniny utekli , ve středu jde maty do školky jen sice půjde dva dny 😉 , ale od řína bude chodit už pravidelně 🙂
Ilčo snad se poznáme ve čtvrtek , jak to vypadá tak to bude na dlouho , musím někoho zaúkolovat kdo vyzvedne malýho po obědě pochybuji že to budu stíhat být pro něj v půl jedné.Prosímtě máš mít sebou nějaké peníze na půjčení glukometru nebo ne .
Evženie to by byla paráda kdyby to vyšlo .
Adenko držím pěsti aby vyšli FL.
Luci Matýsek je šikovnej , to jen ten můj byl bída , musela jsem homv roce odstavit , protože chtělpít i v noci snad po hodině 🙂

pantomima
30. srp 2010

@douda já malou kojila do dvou let a určitě do roka a půl to bylo po dvou až třech hodinách, ve dne v noci 😉

sabcav
30. srp 2010

@douda za půjčení toho glukoměru je vratná záloha 500,- (vrací se po porodu 😉 )

sabcav
30. srp 2010

@m.evzenie moc držím palečky 🙂 , začátky těhu a pms jsou si dost podobné 😉

sabcav
30. srp 2010

@pantomima mě se malá odstavila v 5 měsících sama ☹ , nechtěla ani prso ani odstříkané z flašky...zkoušely jsme to nějakou dobu a nic, nedalo se nic dělat, byla to její volba 😉 . Jinak jedla exkluzivně, když jsem doktorce ve 3 měsících řekla, že jí kojím 5* denně (okolo 7, okolo 11, okolo 15, okolo 19 a okolo půlnoci), tak na mě koukala jako na vraha 😠 , přitom přibírala dobře - 250g týdně, takže hlady netrpěla, ale ona to má do dneška, prostě se napere a pak chce jíst až za dlouho 😉

sabcav
30. srp 2010

@adenka84 držím palce, ať ti vyjdou ty fl a hlavně ať ti pomůžou 🙂 😵

sabcav
30. srp 2010

Já si měla volat ráno na genetiku, jenže se jim sekly pc, takže nic a mám si zavolat až zítra po o 😉 . Takže o den delší nervíky 😀 😝 . Zase se uklidńuju, že kdyby to bylo nějaký blbý, že by zavolali sami, mají na mě mobil 😉 . Dneska jsem dělala na oběd cuketovou polívku a Andrej si 2* přidala 😎 , žroutík 😀 . Lepší než kdyby nejedla ☹ , to má kamarádka, ve 2 letech má její dcerka velikost oblečení 74, měří asi 72cm a váží 7,5kg ☹ 😒 . Už neví, co s ní... 😢 😔 . Hezký den všem 😎

ilca1
30. srp 2010

Douda já budu mít asi bílou bundu bílej rolák a tmavé rifle 🙂 Jinak já to budu střádat do 2 l petky a pak to nějak sečtu .já dostala glukoměr už od diabetoložky co mě posílá na ten lochotín a nic jsem neplatila řekla mi že těhotný mají zapůjčení zdarma jen se podepíše nějaký poukaz.Já se musim měřit ob den 4krát denně a teď za pár posledních dní mě to docela stouplo, zatim se ráno na lačno do limitu vejdu ale hodinu po jídle už jsem měla několikrát o něco víc tak jsem na to ve čtvrtek zvědavá nerada by jsem dostala inzulin ☹ jenže už taky nevim co mam jíst když se držim té diety co mě dala tak mam hlad 😅 tak jim aspon víc zeleniny ale už mě leze krkem .Vezmu si sebou i pití a svačinu protože tam určitě budeme do odpoledne 🙄 ach jo , už aby jsme šli rodit viď než nám ještě najdou něco nového 😀
děvčata tak jsme naše miminko zase přejmenovali 😅 Filda si pořád stěžoval že on chtěl Elišku a schválně říkal jůlince Julča protože se mě to tak nelíbí tak jsme se rozhodli že mu uděláme radost , pořád chtěl brášku a když bude mít sestřičku tak ať si vybere aspoň jméno 🙂

pantomima
30. srp 2010

@sabcav to já kdybych terku neodstavila v těch dvou leech, tak bych asi kojila do teď, ještě si každou chvíli vzpomene, že by si dala, potvora, UM ani nějaký kaše a podobně nikdy nejedla, jen masozeleninový příkrmy, to bylo jediný

pantomima
30. srp 2010

@ilca1 tak eliška? to nám už Oskárek asi zůstane 😎

sabcav
30. srp 2010

@pantomima A. právě v pohodě přešla na nuttrilon, do roka ha a od roka obyč 😉 .

Kaše nejí asi 2 měsíce, jinak ji měla od 7 měsíců každý večer 😎

pantomima
30. srp 2010

@sabcav jakýkoliv UM a kaše plivala, to by asi raději nejedla, potvora, ale já naštěstí měla mlíka hodně, no snad to bude teď zase OK

sabcav
30. srp 2010

@ilca1 to jsou ale zmatky 🙂 , ale Eliška je taky pěkná 🙂

Nám doufám Terez zůstane 😀 , zkratkově bude Tea 😉

sabcav
30. srp 2010

@pantomima já dneska už taky zkoušela 😕 , už tam pár kapiček mleziva je, tak snad to bude ok 🙂 . Andí se neumělaa přistávat a ty moje ploštice 😀 😝, no s kloboučkama nám to pak už šlo dobře 😉

ilca1
30. srp 2010

holky to já kdybych si mačkala bradavky jako vzteklá tak tam nic neukápne, i při Fildovi jsem měla mlíko jen necelé 4 týdny a určitě i teď ho nebudu mít o moc díl když se mi ani teď nic neukazuje,vim že kojit je pro miminko lepší , ale u nás to byla katastrofa pořád u toho v noci usínal pak než si odříhnul to bala další půl hodina a než jsm pak usnula tak už zase malej chtěl pít, nu hrozný a pak přešel na nutrilon vyžyhnul flašku co by dup krknul a spal jak zabitej 😀 tak jsem pak byla i docela ráda, ale je jasný že dokud budu moc kojit tak budu, hlavně je to hezkej pocit 😵
Douda tak si na ten glukoměr radši peníze vem, jak píše sabcav ta už tam byla,tak ví jak to tam chodí

ilca1
30. srp 2010

kde jste všichni?Koukáte na chalupáře či co? 🙂

pantomima
30. srp 2010

@ilca1 ne, na Hříšní lidé 😉

ilca1
30. srp 2010

🙂 tak já jdu do hajan, měřila jsem si cukr a mam 8,1 ☹ já se na ten inzulin fakt dopracuju ☹ ach jo
sabcav to mě řekni co jíš protože já už nevim co mam jíst, a to si to ještě vážim podle toho jídelníčku co mě dala a stejně mě to stoupá,
tak dobrou ženy

m.evzenie
31. srp 2010

Dobré ráno holky,
Moc Vám děkuji za palce, bylo by to skvělé, asi si dnes půjdu koupit testík, tak doufám, že mi prodaj ten správnej. 😉
Ilčo moc držím pěsti, aby jsi měla cukr v normě.
Ostatní holky zdravím.

pantomima
31. srp 2010

pěkné ráno!
@ilca1 snad to nebude tak děsný a kdyby jo, tak píchání není nic hroznýho a pro mimčo to zvládneš 😉

@m.evzenie musíš si říct o ten s dvěma čárkama, nezapomeň!!
držím palce

ilca1
31. srp 2010

hezké ráno,Evženie tak držim palce řekni že chceš jen ten pozitivní 🙂
pant pchání zvládnu už si pícham fraxiparin jen už toho mam nějak moc ☹ dneska ráno jsem měla i v moči ketony ty tym taky nemam mít ,musim si každý den ráno i večer hlídat i moč....
jinak už jsme včera přitopili vkrbu ,venku už je pěkná zima a lepší to asi nebude, teď zjištuju že nemam žádný oblečení na podzim přes bříško měla jsem hromadu letních tunik a ale mikču nebo svetřík nemam a hlavně nezapnu bundu mam jí fest a vypadá jako bych v krámu ukradla kopačák 😅 tak budu asi muset něco koupit 😎