Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

sabcav
9. říj 2010

JInak u nás sluníčko, i když zima, tak se pořádně navlečeme a půjdeme po sváče na procházku 🙂 . Krásný podzimní den všem 😎

sabcav
9. říj 2010

@douda Posíláme Sárince do bříška přání vše nej k svátečku 🙂

ilca1
9. říj 2010

Sabcav to víš že moc uvnitř nebyl jen na krajíčku 😎 a to jsem právě nevěděla jestli může spermíky pustit do mě nebo ne 😅 a nevadí to když už nemam tu zátku?Prosím rychlou odpověd.....dneska je krásně dneska by to šlo 😀
už jsem dneska přivezla i kočárek tak ho mam složenej u dveří,vyfotim ho i s pstýlkou co máme dole a pošlu 😉
douda Sárince dneska vše nej nej nej a měla by jsi jí tam poslat aspon čtveeček čokoládky když se už tak dlouho držíš 🙂

pantomima
9. říj 2010

@ilca1 klidně dovnitř!!dokud nepraskla voda, je vše ok 😀

ilca1
9. říj 2010

OK 😉

sabcav
9. říj 2010

@ilca1 jejda, moc rychlá nejsem ☹ , byli jsme pryč, teda u tch a když jsme přišli domů a uložili Andí, tak jsem se nejdřív vychrněla u tv a pak koukala na talentmanii. No já vím, že nebyl jen na krajíčku 😀 , ale spermijky takhle na konci rozhodně dovnitř 😎 . Právě si myslím, že tam není ta zátka, tak tím ještě lepší 🙂 . Takže ráno bude opáčko, jo? 😀 😉 . A zítra by to rozhodně šlo 🙂 , navíc, takový krásný datum 😵 : 10/10/2010 to by se dobře pamatovalo 🙂 😉 . Tak během dne čekám sms 😀

sabcav
9. říj 2010

JInak zdravím všechny 🙂 , v kině jsme nebyli ☹ , plány nám zhatil elektřikář, tchánů známý, kterým jim tam přijel sekat nějaké kabely na zvonek a je tam ještě doteď 😲 😝 . Manžel i tch byli svolní, holt někdy příště 😉 🙂 . Hezkou neděli všem 🙂

ilca1
10. říj 2010

Ahojky přeji hezkou neděli 🙂
ráno jsme sexovali poslali spermíky k Elišce a ta je poslala zpátky 😎 tak jsem zatim pořád doma 😅
Co asi Lucinda?Jestlipak ta už to nemá za sebou,termín měla myslím 6.10 tak už by mohla a dneska by měla krásný datum 🙂
ráno v 5,45 se narodil kamarádce chlapeček Vašík tak té se to datum povedlo 🙂
Sabcav a douda taky máte někdy v moči ketolátky? Já včera měla ,rovnalo se to tomu druhému okýnku ☹ jinak je mam tak 1 za 14 dní úplně slabounce a cukr jsem tam zatim neměla vůbec.
přidávám fotečku kočárku a postýlky co bude mít Eli v obýváku

sabcav
10. říj 2010

@ilca1 to je ale potvůrka, ta Eliška 😀 . Jj, krásný datum, tak kamarádce se to povedlo 😎 . Možná už to má Lucinda za sebou 😕 😵 ?. Ad ketolátky, někdy jo, většinou když se zdržím u pc večer a nedám si druhou véču. Andí vzhůru, hezký dne všem 🙂

l.u.c.i.e
10. říj 2010

Ahoj děvčata,

tak jsme očkování zvládli bez teplot a doufám, že už ani nedorazí. Jen zase začal více pít z prsou. V noci i po 2 hodinách. Jinak už i ta plačtivost řešla a už je zase vysmátý 🙂¨

@ilca1, co ty víš, třeba se Elišce bude chtít ven až večer 🙂 Jinak moc pěkný kočárek a cestovní postýlka v obýváku. Má se na co těšit 🙂

To je možné, že už je Lucinda po porodu. Už se těším na fotečky.

l.u.c.i.e
10. říj 2010

Mimochodem dnes je to přesně rok, co mi do bříška vložili Matýska 😉

terka82
10. říj 2010

Ahoj holky.

Zase se po pár dnech hlásim. Poslední dobou nemam na koně moc času a když je čas, tak už neni síla. Třeba teď tu sedim nad překladama do práce... 😖 Celý víkend jsem se k tomu nedostala, tak mam teď "hezký" večer. Ale beru to jako doučko na angličtinu a to potřebuju jako sůl. A až skončim s tímhle, tak mě tu čeká ještě žehlení. Bezva večer. 😠 😀

Ilčo, takže zítra nástup? Držim palce a doufam, že nás budeš po Sabcav informovat. 🙂 To si budu pamatovat, že jsi ztratila moje číslo... 😠 😀 😀
Strašně to uteklo, když si vzpomenu, že jsi otěhotněla o chvilku dřív než já a teď už budeš mít malou u sebe... Hrozně to letí.

Teď se tady bude rodit jako na běžícím páse, co? 🙂

Lucko, máte dneska krásné výročí. 🙂

Já byla v Natu v úterý. Udělali mi stěry a tenhle týden jedu pro výsledky a na UTZ. Pokud bude všechno OK, tak v příštím cyklu jdem do dalšího pokusu. Takže očekávam zase nějakou "katastrofu" jako třeba nějakou infekci v těch stěrech a nebo třeba megadlouhej cyklus. Jako tradičně, před každým pokusem... Jinak mě pobavil šéf. Jsem mu říkala, že se asi začne něco dít a prý s tim mam něco udělat, aby mi další cyklus začal tak někdy v březnu... 😀 Dřív se to moc nehodí. 😀

Taky jsem tu četla, že jste některá chtěla jít na román pro muže, myslim, že Sabcav? Byli jsme na tom předminulý víkend a nijak zvlášť mě to teda nenadchlo. 😒

Tak se tady opatrujte.

Jó a už mam dole 9 kg.
😵 😵 😵

adenka84
10. říj 2010

Ahoj holky,

Terezko zdravím tě a zároveň držím palečky, aby to už konečně vyšlo a ty se mohla radovat..třeba budete mít letos veselé Vánoce...zasloužíš si to už jako sůl...

Včera jsme byli v Kině na filmu Habermanův mlýn...Bylo to moc hezké, smutné, ale bohužel pravdivé...

Ili, pěkný kočárek i postýlka, na zítra držím palečky..budu na tebe myslet..

adenka84
10. říj 2010

Jinak Tery..obdivuji tvou vytrvalost v hubnutí...Mě se také daří hubnout, ale bohužel to zanedlouho naberu zpátky..Jsi vážně dobrá, klobouk dolů

terka82
10. říj 2010

Ahoj Aduš. Moc děkuju, tobě přeju totéž. 🙂 Jak se těšíš do lázní? Víš, co tě čeká za procedury?
Tenhle film jsem ještě neviděla, ale třeba ho v kině ještě stihnem.
To hubnutí mi jde fakt téměř samo. Vždycky jsem byla tak akorát hubená. Ale jak jsem přišla do práce, tak místo normálního oběda byli tatranky, protože nebyl čas. Pohyb téměř žádný a tak šla kila nahorů. Teď se snažim jíst pravidelně, donutila jsem se i snídat a tomu sladkému se trošky vyhýbám. Poslední dobou teda nezvládam moc cvičit a je to hned znát. Okamžitě se ta váha zasekne. Dolů už by teda ani lézt nemusela. Jen potřebuju zpevnit tu pneumatiku na břiše. Ale třeba dneska jsem si dala k obědu úžasný steak a pak odpoledne palačinku... Takhle se té pneumošky nezbavim, ale zase je mi dobře. 😅

douda
10. říj 2010

Ahoj
Na Matyho jsme monitor neměli , ale teť jsem ráda že jsme ho pořídili , jinak moc děkuji za přání za naší berušku taky jsem jí včera popřála a doufám že až vykoukne že bude zdravá že se na ní cukrovka nepodepíše , jinak hodnota nejvyšší po inzulínu za výkend 5.8 🙂 .

douda
10. říj 2010

Ilčo zítra držím pěsti a trochu závidím že to budeš mít za sebou 🙂 , mě to čeká za 4 týdny 🙂

m.evzenie
10. říj 2010

Krásný večer,
Douda, také přeju dodatečně malé vše nej. Určitě to rychle uteče a budeš mít svou berušku v náručí.
Ilčo, tobě moc držím palce na zítra..Hlavně ať jste obě v pořádku, moc na vás budu myslet.
Už se jistě budete těšit domů na tu krásnou postýlku a kočárek.
Lucinda, to je fakt, že už by to mohla mít za sebou. nemáte nikdo žádné zprávy..
Adenko, tebe se ta chřipajzna nějak drží. Zkus štávu z cibule.
Terko, držím pěsti, aby bylo vše v pořádku a mohli jste jít do ketu.Proč tolik hubneš, kdybych tě někde potkala, tak abych tě vůbec poznala.
Lucko, gratulace. Moc se teda nevyspíš, hlavně, že malý nemá teploty po očkování.

adenka84
10. říj 2010

Tery, do Lázní se těšim jo i ne...Bude se mi stýskat po manžílkovi a jemu také, už teď mi to stále připomíná..Naštěstí jedu do FL, takže to za mnou nemá tak daleko..Bude za mnou jezdit o víkendech a už jsme se domluvili, že alespoň 2x tam přespí...tak snad to nějak zvládneme..jen, abych dostala nějakou prima spolubydlící..před 8 lety se mi to opravdu povedlo, dodnes jsme spolu neustále v kontaktu..
Jinak jaké budu mít procedury nevím? Myslím, že se nebudou příliš lišit od těch co jsem měla před 8 lety...

adenka84
10. říj 2010

Evženie, zdravím..díky za radu, ale i to jsem zjoušela a stále nic..už mám v sobě celý mucosolvan, bromexin, jitrocelová sirup..neskutečné množství cibuloého čaje fujj.ten už nemůžu ani cíti, naposledy jsem se po něm pěkně pozvracela..nu uvidím snad mě to už brzy pustí, nejhrší jsou noci a přechod z tepla do zimi a naopak...

terka82
10. říj 2010

Douda, taky se přidávam ke gratulantům.

Evženie děkuju za pěsti. Proč hubnu? Protože mi nedávno jedna chytrá paní řekla, že když nemůžu otěhotnět, ať zhubnu nebo se začnu učit cizí jazyk...Že to pak půjde 😠 . A tak nežeru, učim se anglicky a čekam na zázrak. 😠 😀 😀
Ne teď vážně, už mě štvalo, jak mi to všude přetejká... A tak jsem se rozhodla. Navíc jsem si vždycky říkala, že před těhu zhubnu a nikdy jsem to nedodržela a stimulkou ještě nějaké to kilčo nabrala. Teď jsem to konečně dodržela a mam z toho dobrej pocit.

Aduš to zvládnete. Ale chápu. Když jsem šla prvně do špitálu, tak jsem to skoro obrečela. 😅 😀 A to jsem tam šla tak na týden. Hlavní je ten účinek, který to jistě bude mít. 😉

terka82
10. říj 2010

Jinak když nevíte, kam dřív skočit, tak doporučuju vyprat tmavé prádlo s papírovým kapesníčkem.... 😠 😠 🙄

adenka84
10. říj 2010

Tery... 😀 😀 😀 jsi šikula...

terka82
10. říj 2010

Jo to jsem, bych si nafackovala... 😠 😀

sabcav
10. říj 2010

@l.u.c.i.e s očko jste šikulové 😵 . No a ad to časté pití, už víte, co to je, tak to určo taky dobře zvládnete 🙂

sabcav
10. říj 2010

@l.u.c.i.e hezké výročí 😎

sabcav
10. říj 2010

@terka82 ahoj 🙂 , to víš, že vás budu informovat, jen musí Ilča porodit mezi 13-16 hodinou nebo po 22 😀 . To jsem na pc...legrace, když budu něco vědět, tak hned písnu 😉 . Moc držím palce, ať mrška nestávkuje a ať je vše ok 🙂 . Jj, to jsem byla já, no uvidíme, nic jiného, na co jsem chtěla jít, teď nedávají 😒 . Navíc mi musíme chodit jen v pá nebo v so od 22(22,30), jinak nemáme hlídání, takže ono je těžký něco vybrat 😉 . Kapesníčky fakt dobrý 😀

sabcav
10. říj 2010

@ilca1 na zítřek tfuj tfuj tfuj pro štěstí 🙂 . Držíme s Terez vše, co máme 🙂 . Klidně dávej vědět i během porodu, ať tu máme porod on-line 😉 😀 .

sabcav
10. říj 2010

My byli odpo nakonec na návštěvě u prababi a taky na na hřišti. Přikládám důkaz 😀 , jedna houpací fotka s Andí 😅 a jedna velrybková 😀 😝

sabcav
10. říj 2010

Už je moooooooc hodin, jdu taky konečně spát 🙂 . Krásný den všem 😎 .