Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

terka82
11. srp 2009

Markét to je teda síla, že ti to takhle lítá. Ale lepší to od začátku pohlídat, než něco zanedbat.
Moc si iluze nedělam. 🙂

gab123
11. srp 2009

ahoj ženy!
adenko tak koukej se snažit at vám vše vyjde a dohoníš mě! 😉

teri já si měřila jen bazálku a ta těsně před ovulací klesne o nějaký stupen a to je nejlepší vhodná doba a bělavý mazlavý hlen a trochu bolest v podbřišku.Ovulační testy jsem nepotřebovala protože jsem si bazálku měřila 2 roky a už to znám na spamnět!

gab123
11. srp 2009

jaké jsi měla hodnoty od začátku cyklu 9den s s jedním vajochem nebo jak to máš je divný,ale zas má //.na testu!

marketa137
11. srp 2009

No tak te´d jsem si měřila hodnoty po večeři a mam 12,1 což je síla. a to jsem měla předpisovou večeři- tmavý chléb, šunku, plátkový sýr a rajče. takže za týden až jim řeknu hodnoty tak mě asi vezmou dřív než 28. srpna. Já jsem docela ráda že se na to přišlo už te´d, než až ve 20tt. A jediná výhoda je že v rizikové poradně budu vídat mimíse každý měsíc na UTZ 🙂 . Ale docela mě štve že i když jim tak jak se má tak místo max 7,2 mam 11,2 a těch 7,2 mam na lačno kde má být 5,5 ☹ . A prý pokud ráno budu mít vysoký ketolátky tak to znamená že ještě před spanim se musim najíst. takže já te´d do sebe sotva dostanu 3 porce jídla a te´d musim jíst 6x 😉

terka82
11. srp 2009

Gab to vim, že musí před ovulkou klesnout, taky už mam nějaké zkušenosti. Ale 2 roky jsem teda neměřila. Tak rok a pak jsem to vzdala, páč jsem v tom měla hroznej hokej. 😀 A teď jsem začala v červnu, ale v téhle době jsem nebyla doma, takže jsem neměřila a minulý cyklus byl podle teplot neovulační. Včera mi klesla teplota na 36,5 a dneska stoupla ale jen na 36,6. Ale ten vzestup by měl být vyšší. Tak jsem z toho právě volaká zmetená. 😀 Ale hlen by byl.
Vaječníky mam oba. Mě chybí jeden vejcovod.
Jsem zkusila ještě jeden test z té odpol. moči, ale bylo to tak nejdýl 2h po předchozí návštěvě WC, takže nijak dlouhá doba. Druhá na testu je pořád, ale je slabší než testovací. Tak fakt nevim. Do čeho jsem se to zase pustila... 😀 😀 😀

terka82
11. srp 2009

Markét to je fakt divný. Si dáš takhle zdravou véču a ono tohle... 😲
To je super, že budeš mít mrňouse takhle pod dohledem. 😉
Ještě je ti furt blbě? To jsem teda zvědavá jak to jídlo do sebe dostaneš. 😒 Snad už to brzo přejde. Ať si to těhu můžeš začít konečně užívat.
A co malej? Jak se těší?

marketa137
11. srp 2009

No divný to je, ale u Vikína bylo jedno co jima stejně cukr lítal 😒 . To víš jakmile se dostaneš do rizikový poradny tak se dělá furt UTZ 😉 , mam si tam zavolat ve čtvrtek že te´d o prázdninách moc nefunguje ale ve čtvrtek už by měla tak uvidim kdy mě vezmou a nejlepší by bylo tam chodit když půjdu z diabetologie 😉 , přece jenom je to přes půl města a jezdit furt někam se mě moc nechce. te´d je mě celkem ok, ale tak kolem 23h to začne 😉 . No Viki to nevim, je klasický jedináček navíc asi i rozmazlenej, co naděláš vymodlenej po 5 letech. On je hodnej ale když neni po jeho tak se vzteká. napřed říkal že mimi nechce že ho zapálí plamenometem 😉 a od čtvrka když jsem mu řekla že venku musí pomalu že mě bolí břicho a že je tam mimi tak chodí a furt chodí k břichu ž tam mám mimi a když se nají tak vyvalí břicho a prý tam má taky mimi 🙂 . Takže s žárlenim počítam, ale myslim si že to nakonec vezme dobře když bude vědět že je naše, ale zatim mu to moc nevnucuju, ještě je brzo a moc z toho rozum nemá. Počítam že kolem 6 měsíce to bude víc. Až e začnou kupovat věci na mimčo ta si myslim že si na to tak nějak zvykne 😉 . jenom když v časáku vidíkočáry tak že ho koupíme na mimi 😉 . Já si myslim že tohle těhu si prostě užívat nebudu, akorát jsou furt stresy.

terka82
12. srp 2009

Markét tomu cukru fakt nerozumim.. 😖 Snad ti to přizpůsobí té diabetologii, zkus se s nimi domluvit.
Malej je trochu terorista ne? Prej plamenometem... 😲 😀 Určitě si pomalu zvykne, no nic jinýho mu stejně nezbyde. 😀
Neházej flintu do žita, stresů už bylo dost, tak teď už snad přijde ta pohoda.

Vlaďko, dneska máš premiéru s injekcema? A jak?? 🙂

Můj testovací koutek: 😀
Včera byla čárka o trošičku světlejší než kontrolní, dneska teplota + 0,1 stupně a čárka slábne. Tak baby raďte. 😀 Bych řekla, že to vypadá dobře, ne?

gab123
12. srp 2009

teri myslím,že je ještě brzy +0,1 je málo,ale hlídej bud bude zítra stát nebo vyleze o trošku a pak už musí vyskočit,nebo ještě sleze a pak už to bude!prostě si dělej pěkný večery obden pár dní 😀 😀 😝

markét máš pěknou pakárnu to ti nezávidím 😒

adenka84
12. srp 2009

Ahoj holky,
tak mám za sebou první píchanec.Šlo to hladce, měla jsem z toho obavy, ale myslím, že jsem to zmákla. 😉

Markét neboj, všechno bude Ok. Těhotenství si užíješ i tak. Určitě ti bude za pár týdnů lépe... 🙂

terka82
13. srp 2009

Gab taky se mi ten nárůst zdá pomalý. No necham to koňovi... 🙂

Vlaďko to je super, že to šlo takhle hladce. Šikula. Kdy jdeš na KO?

Copak asi Renap? Jsem zvědavá, kdy už se objeví. 🙂

Teda tady to posledních pár dní žije. 😀

adenka84
13. srp 2009

Ahoj Tery,
na kontrolu jdu v pondělí v 7:30 hod. Jsem zvědává jak rostou.

Na Renap jsem tak yuž zvědavá, snad jí všechno klaplo jak mělo.
🙂

michamicha
13. srp 2009

ahojky, já se taky po nějaké době hlásím... dneska jsem 24DC, ovulka nevim kdy byla, clostil ani utrouš tenhle cyklus neberu a trochu špiním, včera to vypadalo na mrchu, ale zase to přestalo a teď jen slabé špinění, tak tomu dávám ještě pár dnů čas než mrcha dorazí v plné parádě... si pak musim zavolat do natalu abych se domluvila na další IUI...

gab123
14. srp 2009

čauky 😉

adenka ty jo ty jsi šikula mě by to asi trvalo než bychse přemluvila!
teri uvidíš třeba se ti to hned povede!
micha jen si to domluv at nás doženeš!

dneska mám depku od pondělí jezdím s kočkou na veterinu a je pořád horší a horší.Má nějaký bacil,který nejde u kočky léčit čekáme na ráno zda je to ono.Jsem z toho nějak vyřízená mám jí 7 let je to britská modrá ☹ ☹ ☹

tereza7974
14. srp 2009

Ahoj kočky,
tak jsem tady konečně. No Adenko, takže ty už si pícháš injekce, toto uteklo jako voda, držim palcečky!!!!!! Já bych se asi bála 🙂

Ale u mě jakoby se čas zastavil. Já už chci mít MS za sebou, abych konečně mohla na ten ultrazvuk a hned pak na laparoskopii, vůbec to neutíka 😠 Dneska měla MS dorazit, ale zatim nic. Jen mě hrozně píchá v podbřišku, asi možná ty cysty?

Terko, ty jsi mi nenapsala, u koho vlastně pracuješ 🙂 Čekam na to. A co dovolená? Nech mě hádat, ještě jste nic nevybrali 😀

Micha, držim palce aby MS dorazila tak jak má, abys mohla na další IUI. Už chodíš do práce?

Gab, to mě mrzí, že je kočička nemocná. Snad to dobře dopadne. Moje kamarádka má taky britskou modrou, ale je to pěkná mrška vyčůraná 🙂 Nese se jako dáma a nejvíc jí dělá radost, když jí všichni obdivujou.

michamicha
15. srp 2009

terez, jj chodim do práce, docela záhul po té dovolené ☹

renap
15. srp 2009

Ahoj holky,tak jsme doma,Anežka se narodila v pondělí,měla jenom 2,6 kilo,dneska má 2,4. Je strašně malá,ale snad v pořádku. Porod byl císařem v epidurále,nic moc trochu jsem zkolabovala když mi to píchli a položili na záda,no byl to hnus. Jinak 3.den už mi dali malou na pokoj,neměla sílu tahat,tak jsem přikládala,pak odsávala a ještě dokrmovala Bebou,takže to trvalo tak 1,5 hodiny a za hodinu znova i v noci,tak jsem úplně hotová a nevyspalá. A ještě má prdíky,takže pořád brečí a kroutí se.Nemam čas to tu dočíst ,doufám že jste v pořádku ,musim jít krmit ahoj

marketa137
15. srp 2009

Ahoj tak hlavně že už to máte za sebou. Tak to je docela prcek vi´d, ale vim že při cukrovce buď jsou velký děti nebo naopak. Já jí mam, takže mam glukometr a hodnoty dost vysoký, navíc od pátku mě nefunguje takže v pondělí volam na diabetologii na výsledky a asi mě vezmou hned, když ani nemůžu měřit glykémie a doktorka řekla že je možný že mě cukrovka už zůstane na pořád 😒 . ve středu jdu na ko tak snad je mimčo ok, ale břicho roste, dneska jsem si objednala těhu džíny 😉 . To se ani nevyspíš vi´d, ale až trošku nabere tak to bude ok. Tak te´d když to vidim tak už se nedivim že o vikínovi říkali veliký plod když měl ve 36tt 3600 🙂 .

adenka84
15. srp 2009

Ahoj Renap,
moc a moc ti gratuluji k tvé princezně. Přeji vám, aby jste byli zdraví a šťastní. Aby vám malá rostla jako z vody a dělala vám jen a jen radost a žádnou starost.

Máš asi teď s Anežkou fofr, ale neboj až se zaběhneš bude vše Ok a pořádně si to mateřství užiješ.
Měj se krásně a ať se vám daří. 🙂

tereza7974
15. srp 2009

Ahoj Renap, mocinky gratuluju k narození dcery Anežky. Porod jsi tedy lehký moc neměla, ale teď už budou jen samé hezké chvilky. Anežka je malinká, ale ty jí určitě vykrmíš 🙂 Přeju hodně zdraví a štěstí 🙂 Až budeš mít čas, tak dej nějaké fotečky do alba, tedy jestli budeš chtít. Zatím ahoj a těšíme se na další informace mezi krmením 🙂

michamicha
16. srp 2009

renap, moc gratuluju 😵 😵

gab123
16. srp 2009

jé jů renap mocmocmooooooooc gratuluju pořád jsem na tebe myslela a povídala manžovi,že už to máš za sebou to je skvělé.Malá je malá,ale neboj poroste jak z vody!vše si srovnáš a zvládneš!U dělej nám nějakou fotečku at se máte na co těšit.Ty taky odpočívej a až budeš mít chviličku tak se nám ozvy!

adenka84
17. srp 2009

Ahoj holky, dnes jsem byla na kontrolu v Natalartu. Všechno je prozatím v pořádku. Dostala jsem ještě jeden druch injekcí, takže si musím píchat nyní dvě denně. 😒 No, nevadí hlavně, aby to k něčemu bylo. Na odběr vajíček půjdu buď v neděli nebo v pondělí. Přesně se to dozvím v pátek to jdu ještě na kontrolu.
Mějte se krásně a pěkně si užíte zbytek dnešního, krásného, slunečního dne papa. 🙂

bubulienka
autor
17. srp 2009

Ahoj Renap moc moc gratuluju k holčičce a přeji vám hlavně hodně zdraví a síl do dalšího života doufam,že i my se dočkame takoveho uzlíčku 😵 😵 😵 😵

gab123
17. srp 2009

Ahoj holky tak jak se jinak máte?
Už by nám se renat mohla dát nějaké fotečky jsem zvědavá jak aneška vypadá 😉

u nás nic nového roste mi břich jsem zvědavá co budu za 3 měsíce nosit a docela jak se obuju to bude 😀 sranda

Macík už je lepší,ale doktor mi říkal,že nemám počítat s tím,že se s toho dostane úplně tak uvidíme do pátku co a jak.zatím pa

terka82
17. srp 2009

Ahoj holky.

Jdu jen v rychlosti pozdravit.

Renap moc gratuluju k Anežce a přeju ať vám krásně roste a dělá jenom radost. 🙂

Vlaďko co ti přidali za injekce? Určitě to k něčemu bude. Jsem zvědavá na páteční KO.

Mažu do vany a chrnět. Zítra vás snad dočtu. Pá 😎

adenka84
18. srp 2009

Ahoj Tery,
injekce mi přidal Cetrotide. V letáku jsem četla, že to je na to, aby mi tam ty vajochy vydrželi do té doby než je vyndají.

Mějte se krásně papa. 🙂

marketa137
18. srp 2009

Ahoj holky, tak zítra jdu na kontrolu, UTZ a když bude vše ok tak už dostanu průkazku 😉 . Volala jsem na diabetologii a výsledky celkem ok, štítná žláza ok ale že z krve na cukr vidí že ta tolerance je strašně malá a když jsem řekla ty moje hodnoty tak zítra odpoledna mam přijít a nasadí hned inzulín. Dneska dorazily džíny tak se nebudu škrtit 😉

michamicha
18. srp 2009

ahoj a mě dneska poštou přišly testy, v pátek dám vědět, rozhodla jsem se že dřív testovat nebudu 😎

terka82
18. srp 2009

Ahoj holky.

Jdu vás konečně dočíst a reagovat. Ale mam v troubě švestkový koláč, tak doufam, že ho nepřipálim. 😀