Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

lucinda3
8. bře 2010

Jani8, Janinam klukům gratulace vyřídím, děkuji 😉
Jojo to je ta školka, všichni se o všechno dělí 😅 😖
Za chvilku pádím, mějte krásný zbytek dne, zítra si vás poctivě dočtu!! 😉
Ilčo zítra krásný zážitek s bublinkou, Roby držím palečky - ještě k té otázce ohledně neschopenky a pšíkání 😉 Já chodím normálka do práce, i když kvůli nevolnosti a žaludku na vodě bych to tu občas nejradši zapíchla, uvidíme jak bude dál, a to pšíkání, já na to normálka netrpím, rýmu nemám, a pšíkám o 106! Ilča taky psala že s malým pšíkala, možná další těhu neduh 😀 Taky mě občas píchne, někdy míň někdy víc, a mám strach abych ho nevypšíkla, ale zase zadržet to neumám a přijde mi to horší. Tak veselé pšíkání 😎
Papa

lucinda3
8. bře 2010

Markét dík za tip, zítra juknu! Malej je fakt vlasáč, a i těma vláskama vypadá starší, ono samozřejmě i tou velikostí!! 😉 My měli při narození 4 450g a 54 cm, vel. 56 jsme myslím skoro neužili 😀 Papa

marketa137
8. bře 2010

tak to jste taky byli obříci vi´d. Ani nechci vidět kolik by měl v termínu 🙂 , koukam že máš taky Tomáška tak vše nejlepší k včerejšímu svátku 🙂

avant
8. bře 2010

Tomáškům dodatečně všechno nejlepší k včerejšímu svátku .....Luci a Markétko 🙂

l.u.c.i.e
8. bře 2010

Holky, dobře ukecaly jste mě a přidám se do tabulky k vám 🙂

Jani8, upřímnou soustrast. Úmrtí je vždycky strašně bolestné. Máš to těžký holka, drž se. Snad to schválení opravdu bude trvat jen týden. Teď už tě snad čekají jen samé lepší časy.
Jani a Evženko, snažte se vymarodit... Pijte hodně čajíčků.

Avant, jasně, že je to vidět. Copak ty to nevidíš? 😀

Terko, jen odpočívej a mluv na mimíska 🙂

Frflenko, neboj se, teď se zadaří. Máme tu hcg bacil, ten tě nakazí. 🙂 Určitě se zase ozvi.

Ilčo, vždy když jsem šla na UTZ, tak jsem ultrouš ráno spolkla. Zítra už se těšíme na bublinku 🙂

Market a Lucindo, poslechnu vaši radu a malý věci moc pořizovat nebudeme. Uvidíme na toho našeho kolik bude mít při narození. Já jsem měla něco přes 3kg, ale manžel měl prý přes 4kg. Zatím už mám doma 2 tašky dětských oblečků od kamarádky, ale jsou tam naštěstí různé velikosti 🙂
Taky se připojuji ke gratulacím Tomáškům. Určitě jste již řádně slavili 🙂

l.u.c.i.e
8. bře 2010

Takže jsem aktualizovala tabulku i s mou maličkostí 🙂

terka82 .............. KET 17.02 - 2 embrya - test 26.2. //, 3.3. HCG 178, 15.3. UTZ
avant ................. 1.IVF - OPU 22.2., ET 27.2. zavedeny 2 blastocysty, hcg 12.3.
lucinda3............... UTZ 25.2. 8 tt srdíčko; 10,2mm; 1. poradna 15.3.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
pantomima............IUI 16.2. - krvička 9.3.
m.evzenie.............dlabe hormony
jedna 11...............IUI 15.2. - negativní
gambrinuska..........stimulace clostíkem
janinam................čeká na MS, potom UTZ
jana8...................domluva v Nat. 9.3.
roby....................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3.
Adenka84............18.3. laparaskopie
L.u.c.i.e................24tt, poradna 17.3.

avant
8. bře 2010

Holky, já si utroš zaváděla i to ráno, když jsem šla na transfer a nikdo nic neříkal.
A že to je vždycky pěkná patlála matlála, no vždyť to znáte 🙂

L.u.c.i.e. - no vidiš to, jak ti to v tabulce sluší 🙂

m.evzenie
8. bře 2010

Jani, možná, že jsi už na cestě do práce, tak ať ti tzo rychle uteče. Ty jdeš vlastně taky zítra do Nat, skoro
bych zapomněla, držím palce a zítra hlaš jen dobré zprávy. Půjdeš ještě na IUI po domluvě?
Lucie,tak máme alespoň přehled, kdy jdeš do poradny, super. 😉 Už se těším na fotečku.
Janinam, kdy očekáváš Ms?

pantomima
8. bře 2010

pěkné popoledne, právě jsem se probrala po noční, počůrala testík- // jsou, ale teda duchařina děsná!!! 😠 , později vyfotím 😉

pantomima
8. bře 2010

terka82 .............. KET 17.02 - 2 embrya - test 26.2. //, 3.3. HCG 178, 15.3. UTZ
avant ................. 1.IVF - OPU 22.2., ET 27.2. zavedeny 2 blastocysty, hcg 12.3.
lucinda3............... UTZ 25.2. 8 tt srdíčko; 10,2mm; 1. poradna 15.3.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
pantomima............IUI 16.2. - test 7.3.//, 8.3.//,krvička 9.3.
m.evzenie.............dlabe hormony
jedna 11...............IUI 15.2. - negativní
gambrinuska..........stimulace clostíkem
janinam................čeká na MS, potom UTZ
jana8...................domluva v Nat. 9.3.
roby....................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3.
Adenka84............18.3. laparaskopie
L.u.c.i.e................24tt, poradna 17.3.

janinam
8. bře 2010

Ahoj holky,
to byl ale dobrej nápad s tou naší tabulkou, chválím 🙂 mám tak přehled co se u koho děje 😀 Teď je nás tu už trochu víc, tak bych si to všechno asi těžko pamatovala a určitě bych něco popletla, jste šikulky 🙂
Evženie, toť dobrá otázka na tu mojí MS 😵. Sama nevím, kdy jí mám čekat. Normálně už měla přijít o víkendu, ale jelikož minulý měsíc dorazila až 34 DC, tak jí čekám spíš až tenhle víkend. Když jsem brala taky půl roku po laparce ty hormony, tak první měsíce po vysazení chodila pravidelně 28 DC, ale teď si poslední měsíce chodí jak chce. Kdyby nepřišla, nezlobila bych se, ale zázrak nečekám ☹, jelikož asi ani neovuluju, tak pochybuju. Už jsem si říkala, že zkusím OVU-testy, ale ještě jsem si je ani nepořídila. Teplotu neměřím - jsem moc velkej lajdák, tak ani sama nevím ☹, ale podle posledního UTZ asi fakt neovuluju 😠 . No a kvůli těm mým moudrákům se snaženíčko taky trochu flákalo, takže zázrak fakt nečekám, myslím že během týdne nebo o víkendu dorazí.

ilca1
8. bře 2010

Holky tak mě dneska není vůbec špatně 😕 na jednu stranu dobrý, ale na druhou stranu mam strach aby to něco neznamenalo 😕 Taky mě trochu pobolívá v břiše tak radši ležim

avant
8. bře 2010

Hele Pant, to jako svýmu testíku říkáš duchařina jo? No tak to teda nevím co mám na testu já 😀 😀 😀

michamicha
8. bře 2010

ahoj,
avant, co to vidím v albíčku 😵 😵 😵

pantomima
8. bře 2010

avant- ten dnešní je takovej za mlhou, vyfocenej je včerejší, ten je docela vidět 😵 , ale taky to máš zřetelný 😵 😵 😵

pantomima
8. bře 2010

v kolik mám jít zítra na to HCG?do kolika nejdýl?

michamicha
8. bře 2010

pantomima, já šla na HCG do natalu hned ráno na půl 8 😉

pantomima
8. bře 2010

jj, to si tak myslím, že tam budu nejdýl do osmi

gambrinuska
8. bře 2010

tak další nákaza? to je úžasný holky avant obří gratulace 😀 , jen tak dál at maj v Natalu prázdný čekárny 😀 já se nemůžu dočkat čtvrtka ☹ , jsem zvědavá jestli něci vypotim, zatim nemam žádný příznaky kromě návalů, tak snad mě ta pandemie tady taky zasáhne 😔 😅 🤐
ostatním držim úpalečky at už ke // nebo rostoucím mimísům a hcg 😉
V tabulce by mohlo i být jak jste otěhotněli a třeba i kolikátý pokus at máme naději i my ostatní, nemyslim že nám to vyjde napoprvý, ale naděje umírá poslední, ne 🤐

jedna11
8. bře 2010

Ahoj holky,
tak to je opravdu parada jak se tehu bacil siri. Avant potichoucku gratuluju. Mam opravdu radost.

U nas se ted nic nedeje a to mi fakt nebavi. Uz aby byl patek a ja mohla jit do druhe IUI. Holky, ja chci taky //. ☹

gambrinuska
8. bře 2010

jedno já taky chci, tak snad ve čtvrtek i pátek budou dobrý dny na // 😉

pantomima
9. bře 2010

pěkné ráno!!!!

jsem doma po náběru, budu tam volat po půl jedný

Švábek mi udělal ultrazvuk, tak jsem tu tečku viděla 😀 😵 , má 3,2 mm 😀 , je to klacek

za 14 dní jdu na srdíčko a dostanu řidičák na miminko

sestřičky byly překvapený, že to vyšlo na poprvý, tak jsem jim řekla, že musíme zvyšovat statistiky!!!, na čtvrtek a na pátek je prý výborná konstalace hvězd a bude se dařit!!!prskala jsem tam všude těhu bacily, tak až tam budete, tak zhluboka dýchat!!!!

lucinda3
9. bře 2010

Dobré ráno!
Pantomima paráda, supér, bomba!!! 😵
Týjo a hned utz, to mě napínali celý týden a pak až byl utz 😕
Bezva, tak pak nahlaš krásné hcg 😎
Na srdíčko jdeš ještě taky do Natu viď, a pak ke svému MUDr. pro průkajdu? Já už se jí taky nemůžu dočkat!!!!

pantomima
9. bře 2010

lucinda- já budu do natalu chodit celý těhu, mám Švábka jako dvornáho gynekologa 😀

kdysi jsem k jedný gyndařce chodila, neustále mi cpala antikoncepcí, když jsem měla bordel v MS, tak se ani neobtěžovala mě vyšetřit, jen mi změnila tbl, tak to bylo několik let, až jsem tam jednou ve 26 letech přišla, že jsem to zase nedostala a ona, že už si se mnou neví rady a poslala mě do Natu, tak jsem se dostala ke Švíbkovi, ten mi okamžitě udělal sono a sdělil mi, že jsem ve 4.týdnu, tu pipku ani nenapadlo, že bych mohla být těhu

tenkrát jsem ale v devátým týdnu potratila ( dnes s odstupem si říkám, že zaplaťbůh, žila jsem s jedním pitomcem, kterej se na mě stejně po potratu vykašlal), Švábek se mi ptal, jestli se vrátím, ke svý dr, já že ne, že ji v životě nechci vidět a jestli můžu zůstat u něj, tak jsem k němu chodila normálně na prevence a před třemi lety jsme udělali první IUI, povedla se a teď tedy zase 😀 , tak už si ho nechám nadosmrti, nosí mi štěstí 😀 😀 😀

lucinda3
9. bře 2010

Pantomima tak to jo, to je jiná 😉 To je super že jste se našli a evidentně vám to prospívá 😀
Sis teda užila s bývalou gyn., to jsou občas neuvěřitelný příběhy 😒
Já jsem nevěděla že MUDr. za Natu může být i "normální gyndař"? 😀 Je fakt, že Mejchar je taky napsanej v týmu lékařů Natu, ale v životě jsem ho tam neviděla.

pantomima
9. bře 2010

třeba mám nějakou protekci 😉 😀

na švábka já prostě nedám dopustit

lucinda3
9. bře 2010

Na mě působil taky velice solidně, navíc mi byl moc sympatický tím že všechno opakoval, nejdřív mi to řekl a pak při psaní ještě zopakoval, což já potřebuju 😀 Jednou jedinkrát jsem nebyla ráda že ho vidím, a to když mi stopnul IUI kvůli nalezené cystě 😅 Ale zato samozřejmě nemohl, být tam Rokyta nebo Bouše neviděla bych ráda ani je 😀

pantomima
9. bře 2010

jj, opakuje si všechno jako školák, ale taky mi to vyhovuje 🙂 , líbí se mi, že mi vždycky pozdraví, podá ruku a zeptá se, jak se mám, co je novýho..., prostě fajn přístup

lucinda3
9. bře 2010

Přesně! To je dobře že jsi spokojená, já s Mejcharem taky 😉 Těhu je prostě zásadní období, a nebýt spokojená s gyndařem u kterého trávíme poměrně dost času nevím nevím...Já byla se svojí bývalou gyndařkou taky spokojená, jenže pak během těhu tam měla x krát záskok - z toho několikrát babu v důchodu, po každém jejím vyšetření jsem myslela že budu rodit ☹ 😠 Byla neskutečně necitlivá, a to u mě rozhodlo, řekla jsem u druhého mimi to riskovat nebudu! A tak jsem na doporučení několika kamarádek přešla k Mejcharovi 🙂 Navíc minimální čekání, prostorná čekárna s dětským koutkem - ten ocenil Tomík - lidský přístup, utz i monitor, tak věřím, že to tomhle bezva duchu bude pokračovat do zdárného konce 😵

l.u.c.i.e
9. bře 2010

Dobré slunečné dopoledne všem 🙂

Avant, vážně mě to tak v té tabulce sluší? 🙂 Děkuju.

Evženko, i já se už těším na fotečku. Jsem zvědavá o kolik prcek vyrostl za měsíc. Mám ale už pocit, že dostanu žádanku na cukr. Uvidíme.

Gambrinusko, když teď bereš ten clostík, tak tam vajuch bude. Neboj se, tentokrát to vyjde, když je tu pandemie hcg.

Jedna11, do pátku ti to uteče a hurá na IUI. Držím palečky, aby to tentokrát vyšlo. Musí.

Pantomima, tak to je skvělé, že už jsi viděla mimi tečku. Hlavně, že je v bříšku. Jsem zvědavá, jak budeš mít vysoké hcg. Teď jsi v 5tt?
Za ten rok, co jsem byla v Natu, jsem prošla všemi doktory, ale Švábka jsem měla nejraději. Byl vždycky vstřícnej a ukecanej 🙂 Je dobře, že si u něj zůstala.

Jani8, tak co, jaká byla domluva?

Ilčo, co bublinka?

Lucindo ahoj