Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

l.u.c.i.e
25. říj 2010

Dobré ránko,

@adenka84, tak to jsi dobrá. Já mám zřízení auta panickou hrůzu, proto jsem si ani řidičák nedělala a myslím, že si ho ani neudělám...

@pantomima, je mi to jasné, že se nakonec oslava udělá. Koukám, že tchánojc taky nemusíš. Stejné to je i u nás... Buď ráda, že chtějí přijít. Nám by sem ani nepřišli 😒 Najednu stranu jsem i ráda. Aspoň nám nekecají do života. Manžel s malým k nim chodí jednou týdně... Asi jim to tak vyhovuje. No a když tam manžel nejde třeba 3 týdny, tak se ani neozvou...

@m.evzenie, to těch 14 dní uteče. Budeme se těšit na obrázek bublinky 🙂 Spavost i nevolnost je normální... Jen odpočívej jak můžeš. Těhotenství jsem si maximálně užívala 🙂

m.evzenie
25. říj 2010

Ahojky holky,
Adenko, chodím do práce, dělám v objednávkové kanceláři, tak sedím a to je v pohodě než někde osm hodin i víc
stát. Už se ti odjezd do lázní blíží, co?
Lucko, to dávají pak fotečku z utz normálně nebo si o ní musíš říct? To já už si taky na dnešek odpoledne plánuju
spánek a pak udělám asi fran. brambory na další dva dny k obědu.
Pant., ty jsi ale čiperka.

douda
25. říj 2010

Ahoj
Tako výkendu my tchýně umyla okna já jsem si vygruntovala , museli jsme přestěhovat ložnici , aby se nám ta vešla postýlka 🙂 , úřipravila jsem přebalovací stůl , tak snad máme vše nachystáno .Ve čtvrtek se chystáme do Německa na nákupy tak uvidím jak my bude až se probudím 🙂 , někdy jsem ráda že vůbec uvařím . Dneska my manža nechal auto tak jsem toho využila odvezla Matynku do školky a na zpáteční cestě jsem naštívila Lídl 🙂 , jsem prostě neodolala 🙂 .

pantomima
25. říj 2010

aktuální pupendo 😀

haaninaa
25. říj 2010

Ahojky holky,
@pantomima - teda, já nevím, kde ty mrňousky máte 🙂 . Ilča měla taky takový bříško, než se Eli narodila. To já mám takový normálně.... Jestli budu někdy těhulka, tak budu jak malý slůně... 😀 😀

l.u.c.i.e
26. říj 2010

Dobré ránko,

dnes jdeme na kyčle, tak jsem zvědavá jak dopadneme. Jinak máme novinku 🙂 Matýsek se včera poprvé přetočil z bříška na záda... 🙂

@m.evzenie, o fotečky jsem si vždy říkala. Taky jich mám hromadu 🙂 Třeba z velkého UTZ ve 20tt mám 8 fotek 🙂

@douda, pěkné oblečky 🙂 Sárince to v nich bude slušet.

@pantomima, máš krásný souměrný bříško. Já jsem ho měla o hodně větší 🙂 Viz foto 😀

l.u.c.i.e
26. říj 2010

Hmmm, tak foto nebude, nechce se mi to nahrát. Mrkni do alba, tam mám fotky bříška 🙂

sabcav
26. říj 2010

Ahoj holky 🙂 , tak včerejší kontroly ok 😵 , genetika ok 😵 (3* hurá, vyhnuli jsme se plodovce ), utz srdíčka taky ok 😵 a na 3d fotce máme vyfocenou pipinku, takže u nás je jasno 😀 . a dr. se s tipem v tom 13.tt týdnu nemýlil 😎 i . Jdu dočíst 😉 .

sabcav
26. říj 2010

Malá tipovací soutěž...kdo je kdo 😀 ??? já tam nemít ty datumy, tak to nepoznám, holky si budou myslím dost podobné 😀 😉

sabcav
26. říj 2010

@haaninaa neboj těhulka bdeš 🙂 😉 a slůně určo ne 😉 . I když já taky do hrocha moc daleko nemám 😀

sabcav
26. říj 2010

@pantomima takové malinkaté 😲 , ale hezké 😵

sabcav
26. říj 2010

@m.evzenie protože je placená (50kč/ks - teda u nás 😉 ), tka jí automaticky nedělá, musíš si o ní říct 😉 .

sabcav
26. říj 2010

@adenka84 to jsi šikulka s tím řízením 😵 . Kdy vlastně do těch lázní jedeš? 😉

haaninaa
26. říj 2010

Ahojky kočky, jak se máte? Dneska jsem konečně dodělala podzimní výzdobu, tak pak hodím fotky,....
Kdepak jde dneska Pant? Ještě tu nebyla....
Dneska mi kamarádka řekla, že čekají miminko.... Hrozně jí to přeju, ale nedokážu s ní sdílet radost....
Jestli pak Vendulak našla //, dneska jsem si na ni vzpomněla....

petra177
26. říj 2010

Ahoj holky,

Pantomima, moc krásné bříško a přijde mi takové malé 😉

Sabcav, můj pupík bude obr a ze mě bude hrošík 😀 😀 Už teď mám břicho jako melouna. Paráda, že jsou kontroly o.k. Já jdu na velký utz příští týden v úterý, tak jsem na prďolky zvědavá. A pak nás v listopadu čeká sono srdíček miminek.

Adenko, já taky když řídím, tak se docela bojím.Ještě, když jedu sama tak pohoda, ale když někoho vezu je to horší.

m.evženie, já dostávám fotečky z ultrazvuku automaticky, takže nevím.Jen na genetice jsme platili.

Luci, jak kyčle, už vás vyřadili? Všechno v pohodě?

Ostatní holky zdravím

petra177
26. říj 2010

Haaninaa, naprosto tě chápu, jak se cítíš ohledně té kamarádky. Letos v únoru mi moje nejlepší kamarádka taky oznámila, že budou mít miminko.Hrozně jsem jí to přála, ale obrčela jsem to, přišlo mi to hrozně líto,protože se ani nesnažili a buch bylo to.

pantomima
26. říj 2010

jsem tady, klííd, dám vědět, když to půjde, že jedu 😀

avant
26. říj 2010

SNAŽILKY
avant ...................snaž. 4/2007, 3xIUI, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství, 2.IVF leden 2011
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, 1.IVF neuspesne, 4snehulacky snad v zari KET
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, 1. IVFbiochem.těhu
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................4xIUI, 1xIVF-ICSI -vše bez úspěchu
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 2x IVF - ICSI, 1x KET, 3 IVF podzim 2010
vendulak ...........1IUI 02/10 neúspěšné,2IUI 03/10 a 04/10 missed ab., 10/10 3IUI
terka82 ..............snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-10tt VV plodu, 1.KET 02/2010-8 tt MA, v příštím cyklu 2. KET
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
haaninaa........... snaž.: od 7/2007, 1xIVF - neúspěšné, 4x IUI - vše bez úspěchu

TĚHULKY
roby......................2.IUI 16.2.(stimul. Puregon), 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 37tt, poradna 21.10., čekáme chlapečka
pantomima.........IUI 16.2. - 38tt, 24.9. nástup na MD , poradna + monitor 27.10. TP +- 6.11.(dle PM)
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 35tt,rizikovka + monitor 8.11 . ,poradna 4.11. čekáme holčičku Sárinku
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 1.IVF + ICSI - 25.6. OPU, 28.6. ET /2 embrya/, od 6.7. - OHSS, 12.7. těhotenství potvrzeno z krve, na cestě jsou dvojčátka
sabcav................4 IUI,2 KET,3 IVF, ze 3. IVF Andrejka (7.4.2009,3030g/48cm), nyní přirozeně, nt a tripply negativní, hema ok, gyndr. 21.10, 10.11. hematologie Martínková , dia+riziková poradna Lochotín 11.11., čekáme holčičku Terezku
m.evzenie..........pozitivní test 18.10, potvrzeno z krve,utz gestační váček se žloutkem,

MAMINKY
L.u.c.i.e..............Matýsek, * 04. 07. 2010 v 1.40hod (51cm a 3590g), 14 týden (63cm, 6430g)
michamicha.......Vojtíšek, * 13. 08. 2010 v 17:42hod (50cm a 4320g) , v 8 týdnech (57cm, 5360g)
Lucinda3.............Lukášek, *08. 10. 2010 ve 23:25 (54cm a 4020g)
Ilca1.....Eliška 15.10 2010 v 16.12 (50 cm 3330 g)

avant
26. říj 2010

Hezký večer,
teda Evžen, to je úžasné překvápko, moc ti gratuluju. Vy jste to měli opravdu dobře načasované. Svatba, //, ......určitě nejkrásnější svatební dárek.
Pokud půjde všechno v pohodě, tak hned v prvním cyklu po Novém roce začínám se stimulací a doufám, že se ke mě někdo přidá 🙂, ať se tu nebudu klepat sama!
Holky, jak vy to děláte, že máte všechny tak krásný mimína a dětičky?

rampepurda11
26. říj 2010

Ahojky holky,
konecne se hlasim mezi VAS🙂 Vcera jsem konecne udelala dulezitou zkousku (jeste rest z predchoziho roku), tak jsem nas dnes za odmenu objednala na prvni navstevu do Natu. Jdeme sice az za mesic, ale s tim jsem pocitala a ono to utece rychle🙂

Holky, jak dlouho Vam trvaly vsechny vysetreni nez jste sli do 1. IVF-ICSI? My mame spatny spermiogram, ja podle mereni teploty a porozovani hlenu mam cyklus OK...

Pa pa, mejte se krasne 😉

rampepurda11
26. říj 2010

@avant: Doufam, ze ja se k tobe pridam a budeme tehulkovat spolu🙂

gambrinuska
26. říj 2010

@avant já to vidim že budem v závěsu, jdem na konzultaci 23.11 do natu to už budem mít všechny výsledky 😕 , ale asi bych to nechala až tak na březen a zkusila bych jěště asi 1 inseminaci záleží jak často se může stimulovat na ovulku, ta mi prostě chybí 😅
holky, jaro bude naše 😉
@petra177 to je dost že taky napíšeš 😉 koukala jsem ti do albíčka co se s tebou děje, ale máš to tam prázdný ☹
Vendul ta\ky vyhlížim ale nemůžu ani najít její fotoblog, tak snad je v pořádku 😅

adenka84
26. říj 2010

Ahoj holky,

tak koukám, že po novém roce tu bude dost živo...My chceme do dalšího pokusu jít také po Novém roce, ale spíše až tak březen - duben...v únoru tam brnknu a uvidíme co a jak...Gambrinusko, možná se tam opět sejdem... 😉

Sabvac, pěkné fotečky..do těch lázní odjíždím příští úterý, což je vlastně už za týden...

Pantonima, máš pěkné bříško, jsi štíhloučká a pěkně se to na tobě vyjímá..líbí se mi hubené maminky...já budu jak balon, vo budu už jsem... 😀 😀 😀

jdu do hajan, dobrou noc.. 😔

adenka84
26. říj 2010

Sabvac, gratuluji k skvělým výsledkům z genetiky.. 🙂

pantomima
27. říj 2010

pěkný ráno !!
@adenka84 no nevim, jestli štíhloučká, ale docela to jde, oproti tomu, jak jsem vypadala s malou 😅 , to jsem nabrala 28kg, teď jen 14, no, snad to půjde pak dolů

jinak už aby to bylo venku, mám pocit, že mě bolí úplně všechno a hlavně všechno mi obtěžuje 😉 , mohlo by to být v ten pátek, na Terky narozeniny....
dneska jdu do poradny, už mi dvakrát našli bílkovinu v moči, prej se mám hlídat, jestli mi nebolí hlava, nemám dvojitý vidění a není mi na zvracení..no a od včera mi není nejlíp, motá se mi hlava a mám mžitky před oočima, tak jsem zvědavá,co mi dneska řekne....jakej budu mít tlak a co v moči

l.u.c.i.e
27. říj 2010

Dobré ránko,

včera jsme na kyčlích dopadli dobře. Vše vyvinuto a už tam nemusíme
Jinak dnes v noci to zase něco bylo. Samé kroucení a ne a ne si najít vhodnou polohu na spaní. Pořád se šmrdlal nebo se lekal. Ve 2 hodiny po vstávání k němu cca po hodině jsem se naštvala s svázala jsem ho do deky, takže se nemohl šmrdlat s ručičkama. Výsledek, spal do rána 🙂

@sabcav, skvělé. Jsem ráda, že je vše v pořádku a malá se vyvijí jak má 🙂 Holky si budou opravdu hodně podobné 🙂 Krása...

@petra177, kdypak uvidíme tvé bříško? Možná ho máš už v albíčku. Mrknu se po odeslání tohoto příspěvku. Pokud tam nebude, honem to naprav 🙂

@haaninaa, tvé pocity moc dobře znám. Měla jsem to taky. Vždy jsem brečela a zároveň klela, že je to nespravedlivé... že my se snažíme tak dlouho a nic. Ostatní si jen jednou vrznou a bum, jsou v tom... Ale co, to snažení má taky dost do sebe. S manžou jsme se dost semkli a o to víc i vážíme Matýska. Jsme centru moooc vděční, že nám pomohli, i když to trvalo rok...

@avant, to je fajn, že v lednu půjdete do druhého IVF. Tentokrát to už musí vyjít... Jak děláme, že naše mimina jsou krásný? To je přesně jasný. Jsou vymodlené a mají pěkné a milující rodiče 😉 Neboj, vaše dítka taky budou hezké...

@rampepurda11, nám samotná stimulace na IVF trvala měsíc. Předtím jsme ale brali antibiotika, pak mě upravovali cyklus atd... Upřímně řečeno než jsem otěhotněla to byla trať na dlouhé měsíce... Což ale u vás být nemusí... Káždý to má jinak. Budeme držet palečky.

@adenka84, vám se to může podařit po lázních přirozeně. Moc bych vám to přála...

@pantomima, je vidět, že se ti to už blíží.

michamicha
27. říj 2010

@l.u.c.i.e Lucko, gratuluju ke kyčličkám 😉 my tam jdeme 8.12., tak jsem zvědavá co nám řeknou 🙂

dočtu si vás později, teď musim dovařit oběd, manžel je dneska doma, tak nemůžu obědvat až v půl 3 jako jindy 😅

pantomima
27. říj 2010

Pěkné odpoledne

celej den jsem strávila po doktorech, dopoledne tedy u Švábka, ale nelíbil se mu záznam z monitoru, tak mě poslal na kliniku, tam je vždycky děsně lidí, no hrůza, ale monitor ok
Švábek mě vyšetřil i spodem, prej v pohodě, že prej dneska rodit nebudu, na hamiltona to nebylo, že by to moc bolelo, nechtěl mě trápit, otevřená na jeden prst
bílkovina v moči nebyla, tlak v normě

pantomima
27. říj 2010

SNAŽILKY
avant ...................snaž. 4/2007, 3xIUI, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství, 2.IVF leden 2011
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, 1.IVF neuspesne, 4snehulacky snad v zari KET
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, 1. IVFbiochem.těhu
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................4xIUI, 1xIVF-ICSI -vše bez úspěchu
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 2x IVF - ICSI, 1x KET, 3 IVF podzim 2010
vendulak ...........1IUI 02/10 neúspěšné,2IUI 03/10 a 04/10 missed ab., 10/10 3IUI
terka82 ..............snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-10tt VV plodu, 1.KET 02/2010-8 tt MA, v příštím cyklu 2. KET
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
haaninaa........... snaž.: od 7/2007, 1xIVF - neúspěšné, 4x IUI - vše bez úspěchu

TĚHULKY
roby......................2.IUI 16.2.(stimul. Puregon), 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 37tt, poradna 21.10., čekáme chlapečka
pantomima.........IUI 16.2. - 39tt, 24.9. nástup na MD , poradna + monitor 3.11. TP +- 6.11.(dle PM)
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 35tt,rizikovka + monitor 8.11 . ,poradna 4.11. čekáme holčičku Sárinku
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 1.IVF + ICSI - 25.6. OPU, 28.6. ET /2 embrya/, od 6.7. - OHSS, 12.7. těhotenství potvrzeno z krve, na cestě jsou dvojčátka
sabcav................4 IUI,2 KET,3 IVF, ze 3. IVF Andrejka (7.4.2009,3030g/48cm), nyní přirozeně, nt a tripply negativní, hema ok, gyndr. 21.10, 10.11. hematologie Martínková , dia+riziková poradna Lochotín 11.11., čekáme holčičku Terezku
m.evzenie..........pozitivní test 18.10, potvrzeno z krve,utz gestační váček se žloutkem,

MAMINKY
L.u.c.i.e..............Matýsek, * 04. 07. 2010 v 1.40hod (51cm a 3590g), 14 týden (63cm, 6430g)
michamicha.......Vojtíšek, * 13. 08. 2010 v 17:42hod (50cm a 4320g) , v 8 týdnech (57cm, 5360g)
Lucinda3.............Lukášek, *08. 10. 2010 ve 23:25 (54cm a 4020g)
Ilca1.....Eliška 15.10 2010 v 16.12 (50 cm 3330 g)

haaninaa
27. říj 2010

Ahojky holky, dávám ukázku podzimní výzdoby.... Když nevyšla IUI, tak jsem se aspoň zabavila jinak, abych na to pořád nemyslela... ☹