Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

bubulienka
autor
10. únor 2010

Ahoj holky zatim to ujde 😒 na krev mam jít v patek,ale test jsem si nedelala protože kdyby tam nic nebylo akorat bych to jen obrečela 😔 doufam a věřím,že aspon jedno tam zustalo držte mi palečky a držte mi palečky at vše dopadne dobře a ja budu doufat taky 😉 kdyby něco ja se ješte do patku ozvu všechny tady zdravím a držím vam všem taky palečky papa 🙂

ilca1
10. únor 2010

jani z lékárny jsem měla injekce jen hormony a ty jsem platila hned 5400 kč, teď na tom odběru jsem neplatila nic, ale když po odběru přišla doktorka mě říct kolik mam získaných vajíček tak jsem se ptala jestli je museli napíchnout spermiema nebo jestli je dali jen k nim aby se oplodnili a říkala že je musela napíchnout, že by se do nich ty spermie asi sami nedostali. Ale zatim mi neříkala nic že mam platit těch 7000 kč tak to asi zaplatim až mi je zavedou, jinak fakt nevim 😀 Ale je dobře že je napíchli jinak by to mohl být úplně zbytečný pokus

gambrinuska
10. únor 2010

Ahojky holky, tak zase prd, nosnice ze mě nebude 😅 , vyrostl jen 1 na 12-13mm ☹ tak to jsem se moc neukázala, dostala jsem Clostík a příští cyklus se zas uvidí 🙄 tak další 2měsíce včudu s tim mým cyklem a to jsem se taky těšila na olympiádu 😔
Bubu držim palečky a v pátek budu po12 hypnotizovat comp 🙂
Holky dík že jste na mě mysleli, potěší to 😵
Ilco tak piš jak se embrýsci vyvíjí hlavně at je vše v poho 😉
Terko tak už aby konečně jsi mohla ty sněhový kuličky v sobě pořádně ohřát 😉 a hlavně udržet
Doufam že ten bacil tady ještě pak bude ☹

l.u.c.i.e
10. únor 2010

Ilčo, 8 vajíček je krásných. Uvidíš, že určitě ty zralé se oplodní všechny... Budu držet palečky. Zítra pak dej vědět. Hlavně teď odpočívej, ať se u tebe miminkům líbí 🙂
Ohledně toho napíchnutí. Ilčo, vy jste asi dávali předtím souhlas na ICSI, viď? Protože jinak by ti je nenapíchli... Ale buď ráda. Takhle máš aspoň jistotu. Já jsem to napíchnutí (ICSI) platila dnem transferu... Nevím, jak je to teď.

Bubu, moooc držím palečky, abys v pátek nahlásila vysokou hodnotu hcg. Věřím, ale že je vše na dobré cestě.

Gambrinusko, nebuď smutná. S Clostíkem se již zadaří. Musí! Už kvůli hcg bacilu 🙂

jana8
10. únor 2010

Bubu,držím palečky a myslím na tebe.....věřím tomu,že v pátek jsem oznámíš šťastnou událost 😵
Ilčo,to je jasný ať je to větší šance....a to Vám dokt. neřekl předtím jestli se budou muset napíchnout nebo ne?
Gambrinusko, nezoufej příští měsíc clostík ukáže folíkulum a ty se leknou a vyrostou že se budeš divit a pak hurá na IUI......držím palečky......tak teď zas ať ti rychle začne ms a ty můžeš začít s clostíkem 🙂

l.u.c.i.e
10. únor 2010

Jani, oni nejprve museli podepsat žádost na to napíchnutí. Musí to mít písemně.

jana8
10. únor 2010

Lucko,díky za info....tak to se musí podepsat žádost i na to zmražení embryí kdyby to chtěli....je to tak?Teď jsi jdu na hoďku lehnout,taky jsem si dala utroš tak ať tam zůstane 😀 ,pak ještě na Vás mrknu ...dnes jsem spala 5hodin a zachvilu do práce tak snad nebudu mít krizi.....zatím pa pa

ilca1
11. únor 2010

Podepisovali jsme jen ty papíry co nám dali při první návštěvě jak tam vysvětlujou co a jak,Dokor se nás tenkrát ptal jak by jsme to chtěli tak jsme řekli to, cobude pak nejlepší a on nám ješt řek že by u nás napíchnutí bylo možná zbytečný že když už jsme spolu otěhotněi dvakrát tak by to mohlo jít bez toho, ....no a nic jiného jsem nepodepisovala ☹ ale to neva hlavně ať to vyjde
Lucko a ty jsi je taky měla napíchnutý?Já vim, že nám říkal doktor že už je to pak zase jakoby větší zásah do přírody a posílají pak na plodovou vodu jestli je v pořádku, je to tak?Za hoďku a něco budu volat jak jsou na tom děti moje tak jsem trošku nervozní

pantomima
11. únor 2010

Pěkné ráno!

Já jdu dnes konečně na ten ultrazvuk, tak budu zase o něco chytřejší, jak to uvnitř vypadá, jestli mám vůbec s PCO, sliznicí a pod nějakou normální šanci a jak vypadá hlavně můj hormonální profil 😖

Holky, všem Vám držím palečky!!!Ať to dopadne podle vašich představ 😵 😵 😵

lucinda3
11. únor 2010

Dobré ránko!
To máme zase venku nadílku co? 😅 Musím vás dočíst!
Pantomima držím palce ať je to uvnitř v pořádku 😉
Ilčo mooooc na Tebe myslím, dej pak vědět!!!!
Luci krásná fotečka 😵 Už se těším na tu naší 😵 😵
Jani8 koukej trochu odpočívat, jseš na nejlepší cestě k těhu!! 😉
Gambrinusko škoda, ale s Clostíkem to bude lepší neboj, držím moc palečky ať ms dojde včas a můžeš začít se stimulkou!
Bubu na zítra držím vše co mám! 😵
Janinam tak vidíš, už máš dva za sebou, šikulka, ještě poslední a budeš mít klid 😉
Terko jak ses ptala toho 9.2. - to jsem byla na krvičce kvůli hcg - byl 39.DC. Tobě moooc fandím, hezky si připrav pelíšek pro mrazáčky!
Evženko ahoj, ať Ti to čekání na výsledky utíká! Jak je?
Ostatní holky moc zdravím!
Já se nemůžu dočkat úterka, jsem jak kšandy 😅

ilca1
11. únor 2010

Holky tak jsem volala do laborky.....z těch 8 vajíček co získali oplodnili všechny jen 4 z nich byli zralé a z těch se chytili jen 2 ☹ zítra si mam zavolat v půl desátý jestli se rýhujou(vyvýjejí)...Já se fakt bojim aby mě zítra neřekli že už není žádný ☹

l.u.c.i.e
11. únor 2010

Ahojky,

Ilco, nám taky dal při první návštěvě úplně všechny papíry k podepsání. Podepsali jsme je všechny. Jak souhlas k IVF, tak na to napíchnutí (ICSI), zamražení (kryokonzervace) embryí i spermií (manžel pak odlétal na službní cestu), prodlouženou kultivaci (tu nám nakonec neudělali, jelikož to dělají, když je více oplodněno vajíček... Tyto vsechny papíry jsem odevzdala a pak jsem vyfasovala hormony na stimulaci. Je mi divné, že byste to nepodepisovali. Jinak by vám to bez vašeho souhlasu nemohli udělat. Pak jsi přece musela podepisovat i souhlas na anestezii + vyplnit dotazník...Ale jak říkám u nás to proběhlo na podzim. Třeba je to teď od nového roku jiné.

Když jsou napíchnuté vajíčka, tak by se mělo jít na plodovou vodu, ale taky záleží na tom jak dopadnou všechny sreaningy a ultrazvuky. Jak vidíš, já jsem se tomu zdárně vyhla. Mimi je v pořádku. Ale na tu plodovku můžeš jít i při přirozeném početí, když se doktorovi něco nebude líbit.

Pantomima, tak dej vědět, jak dopadneš.

Lucindo, ani se ti nedivím, že se do úterka nemůžeš dočkat. Uteče tit to, neboj 🙂

ilca1
11. únor 2010

lucko ,to jo souhlas na anastezii jsem podepsala ,ale to už bylo o něčem jiným. To je jedno, hlavně ať do zítra vydrží 🙂

l.u.c.i.e
11. únor 2010

Asi jo. Ono už je to asi jinak. Píšu jen to, co si pamatuju za mě 🙂 To víš, že do zítra vydrží. Neboj se. Jsou to bojovníčci. 😉

lucinda3
11. únor 2010

Ilčo držím všechno co mám, ať zabojujou a jdou pak k Tobě do teplíčka!!!!!!
Luci jak jsem byla pořád klidná tak teď začínám mít občas nervík 😅 A normálka, nějak mi vystouplo-nafouklo se břicho, jsem si říkala není přeci možný abych od 6tt nosila těhu jeansy 😀 😀 Mám je samozřejmě po malým tak je fakt asi v nejbližší době vytáhnu, páč mě všechny kalhoty - vesměs bokovky - tlačí a musím sedět v práci vyvalená a rozepnutá 😅 Je to možný že by se mi ten pupík už trochu zvětšoval?? Taky je tam trochu špíček to je jasný 😅 😀 Si už nepamatuju jak to bylo při malým, ale taky jsem začala s těhu oblečkama brzo, jsem vypadala na konci 1. trimestru jako min v půlce druhýho, on taky malej měl při narození 4 450g 😎

l.u.c.i.e
11. únor 2010

Lucindo, všechno je možné. Miminko si dělá prostor. Buď ráda 🙂 Malej byl teda pěknej kus chlapa... Je vidět, že se mu u tebe líbilo 🙂 Já si zatím ještě vystačím i se svýma normálníma kalhotama, i když už taky mám těhu, ale jsou mi ještě volné...

Ilčo, pro miminka si máš jít už zítra nebo až v sobotu? Uvidíš, že to všechno dobře dopadne. Moc na tebe myslím a držím palečky i na nohou...

lucinda3
11. únor 2010

Luci tak to jsi dobrá ve 21tt nosit normal kalhoty! Každý to má jinak, hlavně že je všechno v pořádku 😵 Jojo malej mi dal zabrat, tak se malinko "děsím" té pověry že druhé dítě bývá ještě větší... 😅 😵
Ilčo jsme s Tebou, musí to být strašné nervy, ale věř že to dobře dopadne!!!

ilca1
11. únor 2010

Holky děkuju jste zlatý 🙂 Pro miminka si mam jít v sobotu tak snad půjdu a za měsíc se přidam k vám maminam 🙂 , myslela jsem že budu mít nervy až mi mimi zavedou, vůbec mi nenapadlo, že se budu bát toho aby se vůbec oplodnili ☹
Kdyby tenhle pokus nevyšel, tak za jak dlouho můžu jít na další?

marketa137
11. únor 2010

http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?... tak jsem doma, zatim bez malýho 😒 . musel ven akutnim císařem v 36tt, měl 4140gr a 50cm. Do včerejšího dne potřeboval pomáhat s dýcháním ale už to zvládá sám tak asi příští týden bych mohla jít k němu na pokoj a pak až se anučí nějakou formou jíst tak půjdeme domů 😉

lucinda3
11. únor 2010

Ilčo myslím na Tebe a věřím, že se k nám přidáš!! 😉
Markét ahoooj mamino! Gratulace k malýmu!! To jste si teda "užili"...!! Ale je důležitý, že je to pašák a bojuje!! Týjo, v 36tt pěknej macek! Já rodila ve 40tt a malej měl 4 450g a 54cm 😵 Opatruj se a držím palce ať jste brzo spolu, ať už v nemocnici nebo pak doma a vše klape jak má 😉 😵

m.evzenie
11. únor 2010

Ahojky holky,
Lucindo, dík, myslela jsem jak budu mít už výsledky u sebe a zatím se to čekání ještě protáhne 😠 . To je dnes
teda sněhová nadílka, ale já bych radši už jaro a hlavně sluníčko, už chci sít papriky a dám je za okno. Moc na
Tebe myslím a držím palce, aby bylo vše v pořádku. Hezky odpočívej. 😉
Ilčo, věř tomu, že mimíska budou bojovat, hlavně jim připrav teploučko, aby se mohli pěkně zabydlet u Tebe
na devět měsíců. 🙂
Market, velká gratulace, to byl macek a bojovník.Ať jste brzo spolu. 😅
Pantomima, jak jsi dopadla?

l.u.c.i.e
11. únor 2010

Markéto, obrovská gratulace k malému Tomáškovi. I když jsi rodila o měsíc dříve, tak je to pořádný macek, aspoň podle fotek. Už chtěl zkrátka ven 🙂 Začátky jste neměli zrovna růžové, ale teď už to bude jen a jen lepší... Hlavní je, že už dýchá sám a pak už budete jen spolu 🙂 Držím palečky, aby vše dobře dopadlo.

Ilčo, určitě se k těhulkám za 3 týdny přidáš. Věř jim, že to ty 2 bojovníčci zvládnou a bude se jim u tebe líbit v bříšku. Ani se nepřipouštěj, že by se to nepovedlo. Povede se!!!

bubulienka
autor
11. únor 2010

Ahoj holky tak dnes sem malinko začala špinit a mam strach,že zítřejší krev ukaže to co si myslím ☹ teda jestli se mrcha ješte do zítra nerozjede víc bojím moc bojím 😒 vkladala sem do toho nadej,ale už tomu moc nevěřím a už nemám sílu ani brečet a nevím už naozaj co dal 😖 Vám všem přeji krasné tehu a ja se toho asi nedočkam nikdy už jsem naozaj zoufala!Držím ostatním palečky at se aspon vam to povede a ja skusím vydržet do zítra a uvidime co dal 😨 Mějte se tady hezky.....

l.u.c.i.e
11. únor 2010

Bubu, pokud jen slabě špiníš tak to ještě nic neznamená. Moooc držím palečky, aby zítřejší krev vyšla. Je mi s tebou smutno. Ale věřím, že aspoň jedno miminko je u tebe zavrtané a ty se staneš maminkou.

pantomima
11. únor 2010

holky jdu až v půl třetí, pak dám vědět 😉

bubu držím palečky, věř a bude to dobrý!!!!

Ilčo- držím palečky

Markét- malej je krásnej, velikej a vlasatej, určitě bude už vše v pořádku, je to kus chlapa!!!

avant
11. únor 2010

Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala, jestli mě vezmete mezi sebe.

lucinda3
11. únor 2010

Bubu mooooc na Tebe myslím a držím palečky se všech sil!!!!!!! Drž se holka a bojujte!!
Pantomima tak dej pak vědět 😉 A samé dobré zprávy!! 😀

lucinda3
11. únor 2010

Ahoj Avant! Vítej 😉 A pověz nám něco o sobě!!

avant
11. únor 2010

Snažíme se skoro už 3 roky, v Natalartu jsme už přes rok , 3xIUI - negativní, žádný velký problém proč to nejde nám nezjistili. Včera první bodanec a hurá do 1.1VF.

avant
11. únor 2010

Jinak se teda musím přiznat, že vám diskuzi už celkem dlouho šmíruju 🙂