Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

l.u.c.i.e
28. únor 2013

@amy75, to jsou dobré zprávy, však ono ještě něco doroste. Hlavně, aby byly zralé 🙂
Vážně? kterápak jsi to byla?

@ilonaat, vzhledem k tomu, že když jsem byla u 1. IVF, tak nebyla možnost 4. IVF, tak nebylo co řešit. Šla jsem do dvou. Tobě bych radila, až půjdete do dalšího boje, tak dej ještě jedno embryjko. Od 3. IVF si už můžeš dávat i 2 embryjka a budeš mít nárok na 4. IVF. Ale doufám, že to nebude zrovna váš případ. Že to další IVF už vyjde! teď taky vyšlo, jen bohužel se špatným výsledkem. Pořád lepší teď než, aby jses nervovala další týdny. Udělají vám nějaké další testy?
Breč, breč a breč. Vyplav to ze sebe! Já jsem to takto měla vždycky. Moc na tebe myslím. Drž se, ať načerpáš další síly do boje.
kdyby něco, klidně piš a piš! jsme tu od toho.

ilonaat
28. únor 2013

@l.u.c.i.e No my jsme u teď měly dvě a tudíž jakoby dva pokusy v prcicich. A čtyři pokusy uz jsou teď normalne. Ale vědět, ze mam od třetího pokusu nárok ba dvě, aniž by se to jako dva pokusy,počítalo, dala bych teď jedno. To je ono. Nic nevím. Bouše nic neříkal. A jak se citis?

mufmartik
1. bře 2013

@ilonaat Ahojky, no tak to je dobře, že už jsi doma. Aspoň jsi v klidu a nemusíš se zabývat nezodpovědnou holkou na pokoji v nemocnici... Ještě, že to nakonec dopadlo alespoň takhle a nepřišla jsi o vaječník. Časem bude líp.... Za pár měsíců půjdete do dalšího pokusu a vůbec nepochybuj, že ten určitě vyjde, smůlu už sis vybrala vrchovatě, neboj 😉 . Taky už snad přijde jaro, sluníčko a půjde všechno líp než teď v zimě.
Hafík určitě ví, že ti není dobře, to oni vycítí hned... Ten musel mít radost, když jsi se mu vrátila, viď 😉 .
Teď odpočívej, nabírej síly, breč... za pár dní bude líp a postupně budeš zas plná energie 🙂.

mufmartik
1. bře 2013

@amy75 ahoj, já to taky tak měla, že na kontrole těch folikulů nebylo vidět tolik, i když doktor byl spokojenej, jak pěkně rostou, no a při odběru jsem jich měla 15 a 12 zralých vajíček, takže pohoda. Taky jsem si nejdřív říkala, proč jich není víc no a pak jsem byla překvapená, že jich je dost . No jo, my ženský se holt musíme pořád něčím zbytečně stresovat 🙂.
My jdeme na tu imunologii teď v úterý, zrovna bych mohla mít i před ovulací, tak bychom to mohli vzít jedním vrzem, uvidíme... Až budou výsledky, půjdu do Natu na hormonální profil a další měsíc bychom mohli zkusit druhé IVF.
Tu neschopenku si vezmeš už po OPU nebo až po ET? Jestli by ses měla nervit v práci, tak je to opravdu to nejlepší řešení, pořádně si odpočineš, prospíš, uděláš si domácí pohodičku 🙂 . A jak je to vlastně s vycházkami v tomhle případě, určitě nemůžeš být jen zavřená doma?

amy75
1. bře 2013

@l.u.c.i.e Myslím, že jsem tě neviděla ani ty mě, protože jsme byla v Natu v 11 a na pokojích zřejmě nikdo nebyl, byl tam klid, takže to jsi už si byla asi pryč 😉 Taky doufám, že jich ještě pár vyroste, myslela jsem, že mohl být lepší počet, ale budu moc ráda, když jich bude tolik, jak minule ...

mufmartik
1. bře 2013

@l.u.c.i.e embryjka už se určitě činí a zavrtávají se... To by bylo, aby nebylo 🙂 . Zvládnou to, prďolky, když né obě, tak jedna určitě! Už se těším, až budeš za dva týdny hlásit, jak vysoký hcg máš 🙂. Opatruj se!

amy75
1. bře 2013

@mufmartik Jo jo, poprvé jsem taky byla vystresovaná z toho, že při první kontrole jich doktor viděl taky málo a pak jsem byla při odběru převapená, že jich bylo 12 a z toho 10 zralých. Kdyby se paní doktorce podařilo v úterý odebrat ovulační hlen, tak by to bylo fajn. U mě už se jí to nepodařilo, byla jsem po ovu a navíc jsem při vyšetření začala trošku špinit, tak se hlen nakonec neodebral. Včera jsem se na neschopenku chtěla zeptat a úplně jsem na to zapomněla, tak se musím poptat v úterý. Každopádně bych si jí chtěla vzít od OPU, protože při prvním IVF jsme byla ještě druhý den "taková nijaká" a ospalá. A navíc - co si budeme povídat, představa, že sedím v práci, zavolám ráno jak se mají embryjka a pak celý den budu sedět a klepat se strachy do rána druhého dne, jestli je všechno v pořádku a přežijou .. to bych stejně moc práce neudělala a myšlenkama stejně byla mimo. Když mi dají v Natu neschopenku až od ET, tak si stejně od OPU vezmu na těch pár dní dovču, už jsem to v práci oznámila a v pohodě, v tomhle mám štěstí, že mi v práci vychází nadřízení vstříc 🙂 Když jsem ležela při prvním IVF po ET, tak si jedna holčina brala neschopenku a sestřička se ptala, jestli chce vycházky vcelku nebo dopo a odpoledne.

l.u.c.i.e
1. bře 2013

@ilonaat, to je divné, že tě tady na tuto možnost neupozornili. Co se dá dělat. Uvidíš, že příště už to vyjde. Musí! Je vidět, že miminko se zavrtalo, ale bylo slabé. být tebou bych šla na další vyšetření, aby se to příště neopakovalo.
U vás v Rakousku není dobrý car, abyste nemuseli takhle pendlovat?
Cítím se dobře. Občas bříško bolí, ale to je spíše tím, jak se vstřebává ta tekutina z embryí. Jinak doufám, že se o víkendu zavrtají 🙂
Co ty? Je dnešek trochu lepší? Posílám ti spoustu síly! Plakej, vyplav to ze sebe.

@amy75, neschopenka se dává hned po OPU, takže můžeš být v klidu 🙂 Jinak v 11 hod jsme tam ještě leželi. To jsem měla krátce po transféru. Šla jsem na něj v 10:35 hod 🙂 Každopádně držím palečky, aby vše bylo úspěšné.

ilonaat
1. bře 2013

@l.u.c.i.e Ahoj,no to víš, ze,se zavrtaji. Moc na tebe myslím a věřím, ze tobě to vyjde. No u nás v Rakousku je samozřejmě Caru dost,ale nevím, jestli sis všimla, tak je v natalartu hodně nemecky mluvících klientu. Je to z jediného důvodů a to finančního. Je to tu nesrovnatelně dražší, takže i pendlovani se vyplatí.
Dneska uz je mi líp, i psychicky. Doma je doma a ono to jednou vyjde. Musím se soustředit na budoucnost.
Tak se opatruj, odpocívej a rozmazluj prcky 😉

amy75
1. bře 2013

@l.u.c.i.e Aha, tak to jsme se úplně těsně minuly, já jsem přišla do čekárny asi v 10.40 - 10.45 🙂 V čekárně byla jen jedna paní a na pokojích bylo ticho a klid, ani ani sestřička tam nenakukovala 😉, tak jsem si říkala, že je čtvrtek asi bez výkonů a nebo už jsou všichni pryč 🙂 No vidíš, kdybych to věděla, zašla bych tě pozdravit 😉 Tak to je pro mě dobrá zpráva, neschopenku si vezmu hned po OPU, nemám těžkou práci, pracuju v kanclu, ale pro mojí psychiku je lepší, když budu doma. Někomu je lépe mezi lidma, já jsem raději sama doma. Opatruj se, dávej pozor na sebe i miminka a držím moc a moc palce 🙂

beruskkka
1. bře 2013

Ahojky děvčata,tak se hlásím také po delší době. Dnes mě propustili z nemocnice po operaci,kdy mě odstranovali polyp z dělohy, trvalo to v celkové narkoze asi 45minut. Bála jsem se hodně,nebot jsem ještě nikdy na operaci nebyla,nakonec to proběhla v pohodě,hlavně hodné sestřičky i doktoři,pobyt si nemohu vynachválit,dokonce jsem měla na pokoji moc milou 47letou paní, velmi veselou a optimistickou, takže mě dodávala elán a pozitivitu a moc hezky jsme si povídaly, tak nakonec i něco zlého je pro dobrou zkušenost dobré....
Do Ivf můžeme za dva měsíce, takže plánuji se dát do kupy,jak fyzicky tak hlavně psychicky...mam v plánu spoustu věcí,hlavně se zaměřit na zdravou stravu a dostatek pohybu
Na oddělení jsem se potkala se svojí nej kámoškou,která zrovna tuto dobu porodila, císařem, takže byla na stejném odd jako já,dva pokoje ode mě, ale co je horší, že její malá na tom není dobře,je na neonatologii,je napojená na ventilátor,špatně dýchá,prý má asi zápal plic a dávají jí antibiotika,bylo mi kamarádky opravdu hodně líto,takové trable s malým miminkem,no byla z toho dost zkroušená....kdo by také nebyl .....a pak si tu přečtu o matce,která dá zdravou holčičku pryč,ptž už má tři děti....Tak proč si jí sakra pořizovala???????????????
Všem držím palce, hlavně Lucce, aby se chytlo mimi.

ilonaat
1. bře 2013

@beruskkka Ahoj....no proč si ji porizovala? Protože to zjistila v šestém měsíci. Údajně. Podle me prostě nechtěla platit potrat. A ci je na tom nejvíc zvláštní? Její manžel je rok po operaci a je neplodný. Tudíž se do toho blbka zamotala, když jsem ji rozebírala a vypadlo z ni, ze teda neví, jak se ti stalo.....ble ble ble......ni prostě si to asi uhnala jinde nebo ve všem lze. Nemám slov a jsem rada, ze už jsem od ni stovky km daleko. Uz jsem měla chutě ji profackovat......
Přeju hodně štěstí di boje. Nás to také čeká nanovo .......

l.u.c.i.e
1. bře 2013

@ilonaat, popravdě řečeno, už jsem tam skoro žádné němce neviděla. Hodně jich bylo při malém, ale teď za ten půl rok, co tam chodím, tak jsem na žádného nenarazila. Chápu, že je to tu levnější a navíc aspoň uvidíš i příbuzné.
Jsem ráda, že je ti trochu lépe. Uvidíš, že časem se ta bolest zmírní.
Máte mrazáčky nebo nemáte?

@amy75, děkuji. Včera tam moc lidí nebylo. Jinak kdypak u tebe vypadá OPU? Jak se cítíš?

@beruskkka, to je dobře, že už máš polyp pryč a přeji brzké zotavení, abyste mohli jít do dalšího boje. 🙂 2 měsíce utečou jako voda. Tvé kamarádky je mi moc líto. Musí to být šílené. Člověk s otěhotněním má už doživotní strach o své miminko. Posílám jí hodně sil.

ilonaat
1. bře 2013

@l.u.c.i.e. S náma tam byli zrovna tři německý páry. Příbuzné moc nevidím, protože žijí na druhé straně republiky, jen od přítele sestra v klatovech. A levnější to je o moc, jakože v řádech desítek tisíc, ale i kdyby jsme ty peníze měli, je stokrát lepší si veškeré tyhle věci ohledně ivf vyslechnout od doktorů v mateřštině. Takhle víš, ze jsi pochopila stoprocentně vše, co ti říká. Na to se v němčině rozhodně nemůžu spolehnout. Mrazacky bohužel nemáme. Nezbyly :- A jak je ti ?

l.u.c.i.e
1. bře 2013

@ilonaat, tak to byla asi jen náhoda. Aha, tak to jsem nevěděla, že je to takový rozdíl. každopádně to příště vyjít musí! udělají se další vyštření a nasadí nějaké léky navíc atd. To by bylo, aby se nezadařilo. Pošlou vás někam navíc, když se miminko sice uchytilo, ale neudrželo?
My taky nikdy nemáme mrazáčky. Moc špatný spermiogram ☹
Je mi fajn, nic mě nebolí a furt se něco děje. Takže mysl se zaměstnává, jinak to čekání je úmorné a to je teprve jeden den pryč .-)

ilonaat
1. bře 2013

@l.u.c.i.e To ještě vůbec nevím, kam nás pošlou. V pondělí tam teprve budu volat. Ale myslím, ze léky určitě budou jiný. Měli jsme málo vajíček, takže by to asi mělo postupovat jinak. Spermio my naštěstí řešit nemusíme. Myslím, ze teď se to nepovedlo, protože nebylo z čeho vybírat, tudíž kvalita nekvalita, hodili je tam a bylo. Ani prodlouženou kultivaci jsme neměli ....nic. Teď, když se na to dívám zpětně, bych řekla, ze hodně věcí bylo zanedbanych a odflaknutych.....a spoustu vecí jsem se ani nedozvěděla. Tohle me teď zpětně štve a celkem bych byla rada, kdyby nás pro příště neměl pořád jen Bouše. Ne ze bych mu snad za něco dávala vinu, to ani náhodou, za to nikdo nemůže, ale prostě si myslím, ze on není ten správný pro mě. Jsem celkem vyřečena a bouše ze sebe sotva vysouka větu. Myslím, ze nám toho spoustu neřekl, ani možnost iui nám nenabídl a rovnou ivf. Žádné vyšetření, nic..... No, pro příště bych se ráda vyvarovala všech chyb, když uz máme jen dva pokusy, díky tomu, ze jsme nevěděli i možnosti, kterou jsi mi řekla až ty.
Tak uzivej, odpocívej....... Myslím na tebe snad nepřetržitě 😉

l.u.c.i.e
3. bře 2013

@ilonaat, popravdě řečeno, na doktory v centru se nezlobím. Myslí to dobře a dělali co mohli, abych měla hodně vajíček. Jen mě dostalo to, že v laboratoři to berou hákem. Pořádně ti nic nevysvětlí. na co se nezeptáš to ti neřeknou. Viz spermiogram atd. Vše berou jako hotovou věc. Nejvíc mě tam štve ta mladá embryoložka, ta starší je v pohodě.
Tak dej v pondělí vědět co a jak. rozhodně se nenechej odbít. Ono je nakonec dobře mít malou vajíček, ale kvalitních. pak se rozjíždí hyperstimulák a vajíčka nemusí vůbec dozrát, když je jich tam tolik.
Jen mě mrzí, že vás neupozornili na to, že těmi 2 embryi jste ztratili jeden pokus navíc!
Jak se máš? Co dušička?
Děkuji, že na mě myslíš. Dnes to na mě zase dolehno. Včera jsme se byli podívat na miminko po šestinedělí a musela jsem se držet, abych nezačala řvát. Aspoň, kdyby člověk nebyl tak nahormonovanej a neprožíval to tak!

amy75
4. bře 2013

@l.u.c.i.e Ahoj, podle dr. bude OPU pravděpodobně ve středu nebo čtvrtek, dnes mám druhou utz kontrolu, takže už to budu vědět přesně. Stimulka v pohodě jako minule, akorát teda ty hleny co lezou zezdola, to je zase síla 😀 A co ty jak se cítíš, všechno v pohodě? No, co se týče laborky, taky začínám trochu pochybovat, na imunologii nám vyšel spg dost blbě a v Natu je podle embyoložky vcelku normál, ale výsledky jsou téměř stejný. Tak nevím, co si mám myslet.... A které embryoložky myslíš? Já přišla do styku jen s doktorkou Křižanovskou a a se mi zdá v pohodě. Já vím sama jak je to těžký, každý ti řekne, že na to nemáš myslet, ale to nejde, v hlavě to je a bude. Docela už začínám mít strach co bude .... poprvé jsem tyhle dny tak neprožívala, protože jsem pořádně nevěděla, co mě vlastně čeká, ale teď už to vím a o to je to horší ... to čekání, ten psychický nápor jestli to dobře dopadne...

l.u.c.i.e
4. bře 2013

@amy75, pak dej vědět až přijdež z ultrazvuku 🙂 Myslím tu mladou černovlasou. Ta starší je v pohodě, vždy všechno vysvětlí a navíc je lidštější. Tak mi jsme to měli naopak. na genetice v poho a tady katastrofa.
Jinak se cítím normálně. Sem tam bolí bříško, ale to je normální, když je člověk přehormonovanej.

ilonaat
4. bře 2013

@l.u.c.i.e Ahoj, no embryoložky, s tema ja zrovna nejak moc zkusenosti nemam. Jen se mnou jednou mluvila ta mlada a podruhe ta starsi. Dneska jsem volala do Natu a mam zavolat zitra rano, abych se domluvila, kdy prijit, ale my stejne potrebujeme patek...... 😒 Akorat mam zavolat zitra, abych mluvila s Bousem. Ach jo. Takze zase on. To se zase nic nedozvim. A mam trosku vztek na to, ze me nerekli o ty moznosti jak jsme si psaly...no ale co, to uz je pryc a dalsi pokus musi byt uspesny, protoze treti bych uz psychicky neprezila, hlavne, kdybych vedela, ze je posledni mozny ☹
Jinak se citim celkem ok.....bricho jeste po zakroku boli, poradne nemuzu nic delat....o to horsi to je, kdyz me boli vlastne s neuspesnym koncem.....ze vsechno tohle bylo na prd....Slunicko sviti a ja bych nejradej ani neroztahovala zavesy 😢 No vidis, takze jeste nejsem uplne ok, kdyz ze me jeste padaji takovyhle slova ☹ 😖
A co ty? Jak se citis? Uz aby bylo za ctrnact dni, vid? Tesim se na tvoje cisilko 🙂 🙂 😉

l.u.c.i.e
4. bře 2013

@ilonaat, s Boušem si fakt moc nepokecáš. nejraději mám Rokytu. Přijde mi z nich nejrozumnější. Uvidíš, třeba mile překvapí. Pak dej vědět. určitě si vydupej různá vyšetření, když už jste kvůli nim promarnili jeden pokus. Raději počkat půl roku a mít vše vyšetřeno. myslím, že by vás měli poslat na genetiku a imunologii.
nedivím se ti, že máš depku. Je to normální! Breč, breč a breč. To je snad jediný lék. Za týden bude o trochu lépe, za 14 dní ještě líp a za měsíc už jen smutno.
Odpočívej, ať tě bříško přestane bolet a snad tě bude brzo trochu lépe.
Jak se cítím? Všelijak. Navíc se hrozně pozoruji. Občas mi hrozně rýpne v podbříšku a už jančím, že se to nepovedlo. Už aby byla sobota, abych věděla na čem jsem.

amy75
5. bře 2013

@l.u.c.i.e Táákže, pan doktor viděl 8 vajíček, čekala jsem tedy větší nášup, ale co naděláme. Ale vzhledem k tomu, že je všechno stejně jako při prvním IVF, tak snad jich nakonec bude odsáto víc. Minule bylo při druhém utz viděl taky osm a odsáto bylo 12, z toho 10 zralých, tak snad budeme úspěšní jako předtím. OPU je zítra a už to se mnou cvičí ... Za chvíli mám ještě píchnou Dexamed do svalu, večer ještě jeden a pomalu zítra vzhůru do boje 🙂

ilonaat
5. bře 2013

@amy75 Tak tfuj tfuj a hodne štěstí..... 😉

ilonaat
5. bře 2013

@l.u.c.i.e To je jasné, že se pozoruješ, ja jsem se pozorovala a pozorovala a hlídala a byla na sebe až tak hodná, že jsem z toho přibrala deset kilo. No s tím musím něco udělat. Jsem jako vzducholoď 😀 ..... V podbříšku tě rýpe, protože se ti tam pěkně zakusujou a dávají ti to mršky pěkně navědomí 😝 , takže to je určitě dobře.
Dneska jsem teda volala do toho Natu, no Bouše opět nezklamal. Ne že bych si nepokecala, on tam dokonce ani nebyl, jak měl..hi hiii 😉 , takže máme přijet v uterý, sebou zprávu z histologie a propoštěcí zpravu no a uvidíme, co dál. Sestra říkala, že musíme dodržet šestinedělí, ale ja si určítě chci dát oraz dýl. Ne, že bych do toho nechtěla jít okamžitě znovu, klidně bych šla, ale chci si odpočnout od toho věčnýho cestování. To mě na tom nejvíc štve. Sice to není na km tak daleko, ale cesta přes Železnou Rudu je opravdu unikátní. Celkově je tahle cesta sama serpentýna....hnus. A ještě pořád ten náš ufňukanej pes s náma. Ten, když se blížíme k autu, tak se obrací a táhne nás domů. Jak cestování miloval, i jemu se to už zhnusilo 🙂 🙂
No nic, tak odpočívej a odpočívej a zase písni, jak ti je.

l.u.c.i.e
5. bře 2013

@amy75, na zítra budeme držet palečky a ať je to tentokrát úspěšné 🙂 Dej hned vědět až budeš doma a bdeš schopná být u počítače.

@ilonaat, kila neřeš. Důležité je, abys byla v pořádku ty a nečerpala si novou sílu do boje. Každopádně pokud jste nebyli na genetice a imunologii, tak si to vyžádejte, abyste do dalšího IVF měli vše vyšetřeno 🙂 Chápu, že potřebuješ větší rozeztup, to je pochopitelné. Třeba někdy po létu do toho znova půjdete. Užijete si sluníčko, dovolenou a to by bylo, aby se to potom nepodařilo. Moc na tebe myslím. každopádně na nás nezapomeň a choď sem dál 🙂
Bříško bolí furt. Dnes v noci mě v něm několikrát rýplo. Kéž by to tak bylo, že by už mimísci byli zavrtaný. Přesně za týden bych to měla dostat. Mám cykly 32 DC, tak snad nedorazí.

mufmartik
5. bře 2013

Ahoj holky, zdravím, my byli teď o víkendu na horách s kamarádama, to byla nádhera, sníh, sluníčko, dlouhý procházky s pejskama 😎 . Dnes jsme byli na imunologii, já jdu ještě pozítří na odběr ovulačního hlenu a partner pak někdy na spermiogram, no a 3. dubna už budou výsledky, což mě překvapilo, že je docela brzy.

@l.u.c.i.e moc na tebe pořád myslím, už jsou určitě embryjka nebo aspoň embryjko zavrtaný a zdárně se vyvíjí 🙂 . Kdyby se tak daly teď ty dva týdny přeskočit a hned vědět výsledek... nejde se nestresovat, chvíli je to lepší, chvíli horší, ale v té hlavě to pořád je a nedá se pořádně soustředit na nic jiného. Ale pak bude sladká odměna, neboj 🙂 .

@ilonaat to je dobře, že už se cítíš líp, doma je fakt doma a čas pomůže... Venku už je hezky a až budeš ok, vyrazíte s hafanem na větší procházky a přijdeš na jiný myšlenky. Příště už bude všechno tak, jak má být 🙂 . Aspoň, že se neprokázalo to mimoděložní, sice je to malá útěcha, ale aspoň něco pozitivního. Takže v úterý zase vyrážíte do Plzně? To se teda najezdíte, no šílený... Se nedivim pesanovi, že už nemůže auto ani vidět 😀 . Ten Bouše je fakt morous, já ho naštěstí nikdy moc neměla, jen občas na ultrazvuk, ale fakt si s ním člověk vůbec nepokecá.

@amy75 takže už zítra OPU, moc držím palce a pak dej vědět, kolik jich nakonec bylo. Ale bude jich dost, jestli jich viděl dr. 8, to jich bude 10-12 bohatě. Budete mít PICSI jsi říkala, viď? Určitě to pomůže, aby se líp vše oplodnilo a hlavně pak zdárně vyvíjelo. Už jsem zvědavá, jaký budeš hlásit pěkný čísla 😎 .

mufmartik
5. bře 2013

@beruskkka ahojky, tak to je dobře, že už máš polyp pryč, teď už to uteče a za chvíli začneš se stimulací na IVF 😉 . A jak je na tom kamarádky malá? Tohle je mi vždycky neskutečně líto, když vidím, jak se narodí miminko s nějakými problémy, snad se z toho rychle dostane a bude všechno v pořádku. Kamarádce musí být hrozně 😖 . Místo, aby se těšila z miminka, musí řešit takovéhle komplikace... No a pak přijde ženská, která si ničeho neváží, a rodí jedno dítě za druhým. Radši nad tím nepřemýšlet nebo bychom se fakt jen rozčilovaly 😒 .

l.u.c.i.e
5. bře 2013

@mufmartik, přesně jsi to popsala. Kéž by. Moc si to přeji! Manžel si je skoro jistý s dvojčátky, ale já jsem pevně na zemi. Ba naopak se bojím zklamaní.
Copak vám říkali na imunologii? Co se tam všechno vyšetřuje?

mufmartik
6. bře 2013

@l.u.c.i.e ahojky, ty jo, kdyby se fakt povedly dvojčátka, to by byl nášup 😎 . Ale proč ne 🙂 . A jak se cítíš? Kolikátý jsi vlastně dnes den po ET?
Na imunologii nám včera nabrali krev, zítra jdu na odběr ovu hlenu, a pak koncem března partner na spermio. Začátkem dubna tam jdeme na zhodnocení výsledků. Vyšetřují tam různý protilátky proti spermiím, proti ováriím, embryjím... Pak nějak zkoumají hlavičky spermií... Je toho víc, ale víc si nepamatuju 🙂 .

l.u.c.i.e
6. bře 2013

@mufmartik, jak se cítím. Lépe než včera. břicho sece pořád cítím, ale už to není takové a přestalo i to píchání, tak nevím. Dnes jsem 6 den po ET.
Aha, vidíš to, toho je 🙂 Tak snad budete mt všechno v pořádku. Určitě potom dej vědět.