Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

pantomima
6. bře 2010

Pěkné zasněžené ráno!
tak jsem měla ráno nutkání čůrat na paírek, ale odolala jsem, tak až zítra 😉 😀

Všem pěkný víkend!!!

adenka84
6. bře 2010

Krásné dopoledne všem,

tak nám opět nasněžilo, vypadalo to, že už nás zima opustila, ale není tomu bohužel tak. U nás je krásně bíla a stále chumelí. Silnice je už taky zapadaná. Nu, nic snad se brzy oteplí.....

Pantonima, zítra ti budu držet palce. Máš velkou trpělivost. Já jsem ¨taky taková, vždy testuji až ten den, kdy mám jít na krev. Tedy pokud mrcha nedorazila dřív než jsem testla.... 😀 Takže pfuj, pfuj, pfuj a zítra dej co nejdříve znát...

adenka84
6. bře 2010

Terezko, jak pak se daří tobě? Je ti dobře? R 😅 aději ze začátku hodně odpočívej...

renap
6. bře 2010

Terko,co to je???To už snad není možný,to musí být hrozný nervy. Ale hcg roste,tak to bude dobrý-musí,držim moc palce,doufam,že dneska už je to v pořádku.

terka82
6. bře 2010

Ahoj holky. 🙂

Zase jen nakukuju, v týdnu vás snad pořádně dočtu. Zatim nemam moc odvahu si sem na delší dobu sednout a dočítat. Už nekrvácim ani nešpinim, ale pro klid duše se furt jen válim. 😀 Dneska přijede švagrová, tchán nás pozval na oběd do restaurace, ale já to radši nebudu riskovat a zůstanu doma. To čtvrteční ráno mě pěkně vyděsilo, myslela jsem si, že už je po všem, takže teď fakt nechci nic pokoušet. 🙂

Doufám, že vám všem se daří dobře. Pantomima nás stále napíná... 😠 😀

Jo Ilčo, abys v tom nebyla sama, zbyl mi doma poslední testík a co myslíš, že jsem s nim dneska udělala... Přece ho nevyhodim, ne?? 😅 😀 😀

ilca1
6. bře 2010

Ahojky přeji krásný víkend
Terko jen si nemysli, já včera hledala v lékárničce náplast a našla jsem tam ještě krabičku od testů tak jsem rychle lovila ,ale byla prázdná 😀 ...Jooo to se nám to testí když jsou tam dvě čárky 😀 😀 😀
Mě dneska psala kamarádka co jsem se s ní potkala v natalu když jsem byla na HCG , ona šla na ultrazvuk , povedlo se jim 3 IVF a měla hroznou radost ,....dneska psala že ještě ten večer jí prasklo embryo v děloze a musela na vyčištění delohy , dělali jí to prý jako císařák ☹ to je hrůza , vůbec jsem nevěděla že se to může stát , doktor jí řek , že se to stává dvoum ze sta ☹ chudák
Pantomima ty nás napínáš 😎 tak to určitě bude stát za to 😎 😵

jedna11
6. bře 2010

tak nakukuju jak Pantonima a ona nas opravdu napina. verim, ze zitra bude dobra zprava hned po ranu. Drzim palce.

Terko, to je dobre, ze spineni i krev uz neni. Musis se hodne setrit a odpocivat. Mam kamaradku, ktera spinila skoro cele tehu, vzdy kdyz se neco stalo, neco ji psychycky rozhodilo, tak spinila. Byla k vuli tomu i v nemocnici. a dneska ma uz skoro 5letou holcicku, tak drzim palce a doufam, ze to dopadne tak i u tebe.

Avant, a co ty? jak se citis? a kdy budes testit? moc drzim palce, at nasledujes Ilcu a Terku.

Jani8, kdy jdete vy do Natu a kdy tedy budete IUI s tema injekcema?

U nas ted nic noveho, cekame na patek 12.3. kdy jdu na utz a uvidi se jestli bude 2.IUI, ale opravdu se s nima domluvim na te IVF, pokud se nepovede.Uz jsem rozhodnuta.

roby
6. bře 2010

Ahoj holky, to je dneska zasněžený den, už je ta zima nějak dlouhá 😉

Jana8 vyjádření pojišťovny k Puregonu bylo za týden, mám všeobecnou. Dostala jsem k tomu pero, takže to píchání bylo jednodušší, je tam jen taková malinkatá jehlička. Ale můžeš si zvolit i injekce plně hrazené pojišťovnou, ty jsou teda normální a musí se ředit a nejde u nich tak dobře odhadnout ta dávka, když ji potřebuješ snížit nebo zvýšit, u toho pera si to přesně nastavíš.

Terko, to je dobře, že je vše vpořádku.

Holky s těma testama je to sranda. Taky mi doma ještě jeden zbyl, tak jsem si říkala, že než pojedu v úterý do Natu, tak si ho taky ještě udělám. Já se zatím cítím fajn, jen ráno mi začíná být trochu šoufl, tak to vždycky rozdejchávám, ale vydržím, po tom jsem přeci toužila takovou dobu 🙂 Jinak pořád zavádím Utrogestan 3x1 a baštím Calibrum Baby Plan.

douda
6. bře 2010

Ahoj holky zítra jdu 😉 opět do centra a doufám že budou folikuli dost velký už na odběr

jedna11
6. bře 2010

Doudo, tak drzim palce. To by ti je hned zitra odebirali? nebo jak to chodi?

jana8
6. bře 2010

Hezký večer holky 🙂
tak my jsme dnes byli na třech návštěvách 🙂 - dvě jsme brali jen tak na rýchle,protože jsme potřebovali na jednej návštěvě něco udělat, druhá to byla oslava - přítelov táta slavil narozky a pak jsme se zastavili ještě na jednej návštěvě,ale to jen na skok něco odevzdat.......
Terko,pozvání na oběd do restaurace láká,ale teď raději ať počká a ty hezky odpočívej a uvidíš že bude vše ok....držím palce 😉
Pantomima,tobě taky držím palce na zítřejší testování 🙂
Ilčo,to je hrůza co se vše může hned stát.....nejdřív člověk prožívá největší radost v životě a za pár okamžiku zas velkou ztrátu a bolest v srdci 😢
Jedna,my jedeme do Natu v úterý ale ještě jen na domluvu - na podepsání papíru pro pojišťovnu,proto doufám,že mi to schváli za týden,protože pak další týden mám dojem že ve čtvrtek by měla přijít ms,tak ať stihnu to píchaní v tomto cyklu,ať nemusím čekat zbytečně měsíc......uvidíme co nám řeknou v úterý 😔
Roby,taky mám všeobecnou,tak budu doufat,že se do tej doby vyjádří 😖 Vím,že si můžu zvolit i injekce hrazené,ale raději bych to pero,když to bylo do těch 2000kč......jo,a prosím tě,to stě podepisovali ty papíry oba - i ty i manžel že? nebo jak to je.....tam jsou i naše údaje i podpis co?....aspon na tom IUI to taky tak bylo....ptám se proto,že jestli tam fakt musíme oba do Natu....i přítel,ale asi jo,co? 🙂
Doudo,držím palce na zítra 😉

pantomima
7. bře 2010

Dobré ráno 🙂

pantomima
7. bře 2010

je tady někdo zvědavý???? 😉

pantomima
7. bře 2010

je to taaaaaam!!!!!!!!! 😵 😵 😵

// načůraný 😵 😵 😵 , tak v úterý na krvičku 😵 😵

jedna11
7. bře 2010

Pantonimo, super. moc gratuluju. Verila jsem, ze tobe se povede. Opravdu mam radost jak to jak tehulky pribivaji. Superrrrrrrrrrrrrrrrr.

pantomima
7. bře 2010

jedna11- díky, teď aby bylo vše OK, do úterý budu ještě taková nejistá 😖

janinam
7. bře 2010

Dobré ránko,
Pantomima, superrrrrrrrr, moc gratuluju. To je fakt nádhera jak se daří a těhulky přibývají 😀 😀 Mám z vás holky radost 🙂 Držím palce na úterý, těšíme se na hodnotu hcg 😉
Jdu vás dočíst, byla jsem zvědavá na Pantomimu tak jsem ostatní příspěvky přeskočila ☹

terka82
7. bře 2010

Pantomima moooooc gratuluju. Holky jen tak dál. 😵 😵 😵

roby
7. bře 2010

Pantomima supeeeer, další těhulka po IUI. Holky tenhle rok snad bude pro nás pro všechny ten nej 🙂

Jana8, mně to nějak splývá s těmi podpisy na IUI, ale myslím, že pro pojišťovnu to vyplnil doktor a my jsme nic nepodepisovali, ale stoprocentně si jistá nejsem.

Terko pěkně odpočívej 🙂

Pro mě je teď nejhorší, když chci pšíknout, protože to mi v podbřišku vždycky tak píchne, doufám, že to nevadí. Holky nevíte, jak je to s neschopenkou, vy jste zůstali doma nebo chodíte do práce?

adenka84
7. bře 2010

Ahoj holky,

pantonima moooc gratuluji. Koukám, že rok 2010 je velice plodný, snad to tak zůstane i nadále a my ten malý zbyteček se k vám přidáme...

marketa137
7. bře 2010

teda holky to je radost sem nakukovat 😀 . Rok 2009 teda nic moc ale je začátek roku a Vás tady je. Konečně jsem vložila fotku těhu bříška do alba, ale jen pro otrlé 😀 , až dle fotky už chápu že se mě lidi ptali jestli tam nejsou dvojčata, a vložila jsem zase pár fotek Tomíka. už váží 4,5kg a měří 55cm takže pro těhulky rada, fakt nekupujte moc věcí v malých velikostech, už mě skoro 56 neoblíkne takže jsem dala na stranu plno věcí co ani neměl na sobě 😒

m.evzenie
7. bře 2010

Ahojky holky,
pantomoma, to je skvělé, moc gratuluji 🙂 opatruj se a odpočívej.Tak snad bude pro nás ostatní ten rok 2010 úspěšný a dočkáme se vytoužených //. 😀
Market, ten pupík opravdu vypadal na dvě. Tomík je nádherné miminko. 😅 a jak roste jak z vody, to vám dělá
jen radost.

ilca1
7. bře 2010

pantomimo moc gratuluju 😵 😵 😵 krvička bude určitě OK 😵
Já v úterý ten ultrazvuk, 🙂
Jinalk holky , dneska jsme byli pozvaný k našim na oběd..kachničku bramborový knedlíčky a zelí 🙂 normálně to miluju , ale jak mi teď bývá špatně tak jsem myslela že to nevydejcham 😝 ale nakonec jsem to silou vůle snědla , musela , u nás nikdo ještě neví že čekáme 😵 tak jsem se musela přemáhat a jíst. Teď jsem zalezla do pelechu a musim to nějak strávit 😝 😀

frflenka
7. bře 2010

Ahoj holky,muzu se zeptat prosim jak vysokou sliznici jste mely pri transferu?
Ja na nem byla vcera a mam strach,ze ji mam nizkou ☹ moc dekuju a preju krasnou nedeli...

jana8
7. bře 2010

Ahoj holky,
Pantomimo,gratuluji a neboj hcg bude vysoké....držím palce...
Roby,děkuji.....protože mám teď taková menší dilema jestli tam má jít přítel se mnou....tým pádem vynecháme oba v práci....ale pro mimi vše.....tak uvidíme,co nám řekne pán dokt.
Frflenka,vítám tě mezi námi, se sliznici při transferu ti bohužel neporadím,ale holky určitě áno....a proč si myslíš,že si ji měla nízkou? říkal něco dokt.?
Ilčo,budu na tebe myslet ať utz dopadne výborně a ty si můžeš zas o trochu více vydýchnout .....
Jinak holky,jak jsem Vám psala o starých rodičů tak bohužel právě jsem se dozvěděla,že dědeček už neni mezi námi 😢

douda
7. bře 2010

K testíku moc gratuluji , jinak u nás to vypadá bledě tak to musím opět vydýchat a bojovat dál ☹

adenka84
7. bře 2010

Ahoj holky, koukám, že to tu dnes moc nežije.

markét., koukala jsem na fotky, tomík je pěkné mimi a pořádnej vlasáč. Má pěkné baculaté tvářečky je vidět, že se má dobře. Jinak tvůj těhu pupík byl opravdu mega, muselo být šílený ho nosit. Ale hlavně, že je vše v pořádku a že se máte čile k světu..

gambrinuska
7. bře 2010

Pantomima, gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😉 , tak ty bacily fakt fungujou 😀 jen doufam, že tu vydrží ještě v březnu 😔 😅
zítra poslední Clostík a ve čtvrtek se uvidí 😔 , jinak mam po něm pěkný návaly, ale pro mimi vše, tak snad se zadaří 🤐
markét, tak to fakt bylo pořádný bříško, mimi je úžasný 😉
doudo, jak to, že to vypadá bledě? pant to psala taky a vida jak hlásíí // 😉

marketa137
7. bře 2010

Holky díky 😉 , mě fakt to bříško tak velký nepřišlo a tim že jsem přibrala "jen" 11kg a šlo vše do břicha tak jsem vlastně fungovala víceméně normálně. jen zvedání z postele byl záhul. Tomík je zatim strašně hodnej, díky nervům co byly jsem čekala uřvaný mimčo a zatim se vzteká jen při výměně plen a oblíkání ale jinak je ok a v noci vstává většinou jen 1x a pak hned většinou usne.

Tady je fakt super jak se těhubacil šíří a doufam že i ostatnim tento rok přinese miminko nebo // na testu. Já do dneška se prostě nemůžu vzpamatovat z toho co bylo těsně před porodem 😒 , prostě furt přemýšlim jestli se dalo něco dělat dřív a do dneška si mylsim že doktorka co dělala UTZ 6 dní před císařem tu váhu neodhadla dobře a kdyby třeba se zjistilo že je malej větší tak by možná ho vyndali dřív ale zase kdyby šel na svět v 35tt tak by měl dýchací problémy stejně 😒 , ale fakt mě to štve a jestli jí ještě někdy potkam tak to bude asi zajímavý 😉

pantomima
8. bře 2010

Pěkné ráno všem!

jsem doma po noční, byl klid, tak jsem i odpočívala 😀

Teď půjdu spát a pak ještě zkusím testík, který tu mám, přeci nezůstane nevyužitý, že??? 😀 😀 😀