Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

lucinda3
1. dub 2010

Ještě aktualizovat tabulku 🙂

avant ...................1.IVF únor 2010 - neúspěšné (neprospívající těhotenství) , 1.4. kontrolní UTZ
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI
gambrinuska.....stimulace injekcema -fostimonem-na IUI
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................čekání na výsledky hematologie
Adenka84..........18.3. laparaskopie
vendulak ...........1IUI neúspěšná(17.2), 2.IUI 22.3.
terka82 .............. snž. od 06/2006,1. IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1. KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), 2. KET léto 2010

L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 27tt, poradna 14.4.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 22tt, poradna a velký UTZ 30.3.
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 13tt, poradna + náběry 29.4.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3.
pantomima.........IUI 16.2. - test 7.3.//, 8.3.//, 9.3. HCG 1825, 23.3. UTZ, těhu náběry+průkajda 7.4.
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 2 embrya,test 28.3.//, těhotenství potvrzeno z krve HCG 658,7

jedna11
1. dub 2010

ahoj holky,
tak jsme objednany na 21.4. to budu skoro na konci tohohle cyklu, tak nevim jeslti vubec stihneme ten dalsi. jsem zklamana. co myslite?

adenka84
1. dub 2010

Jedna, a z čeho jsi zklamaná? Moc ti nerozumím?

avant
1. dub 2010

Hezký večer holky,
dnešní návštěva byla v pohodě. Druhé IVF se zatím odkládá na neurčito. To samé laparoskopie, která by byla asi vhodná, ale zase ne úplně nutná. Takže uvidím, jak to bude za ty 3 měsíce s prací a pokud žádná nebude, můžu jít do dalšího pokusu.

jedna11
1. dub 2010

Adenko, zklamana, ze mi objednali tak dlouho, myslela jsem, ze mi objedna, ze stihneme vyridit papiry a potrebny veci za tenhle mesic a v kvetnu se do toho pustime. ale kdyz tam jdu az 21.dubna, mam to dostat nekdy 28.dubna, tak to nemuzeme v kvetnu stihnout. budu cekat dva mesice..... z toho jsem zklamana

jedna11
1. dub 2010

Avant, a proc druhou IVFodkladate?

avant
1. dub 2010

Jedna, teď když si po sobě čtu ten příspěvek, tak jsem to možná napsala špatně. Chtěla jsem tím říct, že jsme se zatím na další IVF nedomluvili, a proto se to zatím odsouvá na neurčito. Nejdříve bychom mohli jít na přelomu května/června, ale všechno se bude točit kolem toho, jak a kdy se mi podaří najít novou práci.
A ty nebuď zklamaná, ten jeden měsíc nebo dva ti strašně rychle utečou. Věř mi, než se stačíš rozkoukat, bude první ďobanec 🙂

adenka84
1. dub 2010

Jedna, nezoufej uteče to jako voda. Já tam půjdu taky v dubnu.Mám zavolat až začnu menstrulovat.Možná začneme bojovat spolu....

adenka84
1. dub 2010

Koukám, že je tu dnes mrtvo....Jak pak asi Terezka, snad má vše v pořádku!Zítra se nám už možná ozve....

Dobrou noc všem...

gambrinuska
1. dub 2010

Ahojky holky zdravim, jen jsem chtěla napsat že mam první ďobanec za sebou, neni to tak hrozný, píchala ségra, tak uvidim jestli to časem zvládnu sama 😅
tery myslim na tebe 😔

gambrinuska
1. dub 2010

holky jediný co je spravedlivý, že ten čas utíká furt stejně, koukněte na mě v listopadu jsem byla na sračky 😝 a už to je dneska 5 měsíců 😔 😕
avant-přirozeně nám to asi jen tak nepůjde, nějak neovuluju ☹

pantomima
2. dub 2010

Pěkné slunečné ráno!!!!

janinam
2. dub 2010

Dobré ráno holky,
jakpak asi Terka, snad už jí dneska pustí domů. Chudák holka, už si toho vytrpěla tolik ☹. Držím jí palce ať všechno brzo přebolí (i když je to asi hodně těžký) a můžou se pustit do dalšího boje.

Ilčo, jsem ráda, že kontrolní UTZ dopadl skvěle 🙂 Koukala jsem na pulečka, paráda. Tak hlavně ať jde všechno dál tak jak má 🙂
Lucindo, taky krásné fotečky mrňouska. Je dobře že jsi zůstala radši doma, odpočineš si a pak sama zvážíš, jestli půjdeš znovu do práce nebo ne, uvidíš, jak se budeš cítit.
Gambrinusko, tak gratulace k první včeličce. Je fajn, že máš někoho, kdo ti to bodne. Hlavně ať se folíci nafukujou 🙂
Avant, moc mě povzbudilo to co jsi psala před pár dny (i když jsi sama byla smutná). Taky jsem minulý týden po kontrole v Natu byla na dně, ale pak jsem si řekla, že pláčem nic nevyřeším a nespravím, že mi to naopak ublíží. Člověk si to musí vážně vnitřně srovnat. Hrozně moc mi pomáhá manžel, je zlatej. Musíme dál věřit a doufat, že pro nás nějaká šance přece jenom existuje.
Držím ti palce ať seženeš brzo práci 🙂 Možná, že nebudete potřebovat ani další IVF a zadaří se doma - bylo by to bezva 🙂
Jedna11, nesmutni, ten čas tak letí že 21.4 je raz dva. Potom to půjde jako po másle.
Adenko, dneska máš kontrolu, viď? Tak přeju samé dobré zprávy.
Ostatní holky moc zdravííííím 😀

adenka84
2. dub 2010

Ahoj holky, všechny vás zadrvím....
Jak pak je na tom asi Terzka, jestlipak ji pustí dnes domů...Určitě ji bude doma s manželem lépe než v nemocnici...

Janinam. kontrola dopadla dobře,další je za 14 dní..MYslela jsem, že už mi pustí do práce, ale vzhledem k tomu, že mám na břiše stále dvě mega modřiny a v práci musím zvedat těžké věci, tak mě do práce ještě neposlal...Po pravdě řečeno jsem ráda...Nějak se mi do práce abi nechce...
Jsem ráda, že je vše v pořádku....Teď už jen čekat na mršku a budu volat do Natalartu, pak se uvidí co dál...Primář říkal, že mi pomoct jinak nemůže a tak to nechává na rozhodnutí v Natalartu, ale do zprávy mi napsal doporučení na další IVF....
Byla bych i raději do IUI se nám s manželem už nechce...další pokus IVF nám už musí sakra vyjít....

Gambrinusko, první ďobanec máš zdárně za sebou, určitě by jsi to zvládla taky sama, ale pokud máš sestru při ruce tk proč toho nevyužít.. 😉

Všechyn zdravím a přeji krásné Velikonoce

m.evzenie
2. dub 2010

Ahojky holky, jen Vás rychle zdravím, je před Velikonocema a v práci blázinec.
Už aby to skončilo, zítra Vás dočtu, poněvadž hned jedeme do Prahy přítel tam má ještě nějakou práci, tak se vrátíme pozdě.

jedna11
2. dub 2010

Adenko, a vas tedy taky ceka IVF? jestli to dobre chapu. Bylo by fajn, kdybysme bojavaly tak na stejno. to je cloveku pak tak nejak lehceji.
Terko, myslim na tebe, doufam, ze dneska je ti uz lepe.

Gabmrinusko a ty stimulujes na IUI? jsem ted moc poctive neprocitala, meli jsme dane a tak jsem moc nestihala, ale ted uz budu lip a v praci snad klid.

terka82
2. dub 2010

Ahoj holky. jsem doma, nic mě nebolí, jen trošku krvácim nebo spíš špinim.
Včera to bylo celkem v pohodě, ani jsem jim tam nevrhla, i když chvílema jsem měla na mále... 😀 Akorát mam za sebou potupné močení na mísu... 🙄 Chtělo se mi strašně na WC, ale vstát jsem mohla až za půl hodiny a to bych už nedala, takže mi nezbylo nic jiného... 😔 😀
Ale hlavně, že už je to všechno za námi a můžem zase přejít na lepší myšlenky. Už abych měla za sebou šestinedělí, mam strašnou chuť na horkou vanu, jela bych někam do aquaparku, taky nějakej ten sex by mohl být... 😀

Jo a ten slavnej internet... 😠 Dostala jsem se různě, ale na koně prostě ne. 😠

marketa137
2. dub 2010

Ahoj holky, terko snad tě pustí brzo domů 😉 .

všem ostatnim držim palce, a´t už k // na testu nabo těm co se testování blíží.

Vložila jsem pár foteček 😉 , až z těch fotek vidim jak oba kluci rychle rostou 😉 . Přeju všem krásné Velikonoce, já jen upeču beránka a víc nedělam, nějak tyhle svátky moc neslavíme 😉

pantomima
2. dub 2010

Terko, vítek zpátky mezi námi, odpočívej, užij si Velikonoce. 🙂

za chvíli razím s malou do města, doufám, že jsou na náměstí ještě trhy???když už jsem se konečně dokopala přežít s malou cestu tramvají 😀

marketa137
2. dub 2010

terko hlavně že to máš za sebou 😉 . To já bliba vždycky po revizi a laparo docela slušně 😒 . Hlavěn že seš doma, to ěm tam vždy nechávali ěnjak dlouho ☹ . tak až přestaneš krvácet tak si udělejte někam výlet a´t přijdete na jiné myšlenky a pro mě je vždycky červen ten nejplodnější tak třeba se taky v červnu nebo v létě zadaří 😉

Jo a vzali nás do školky 😉 , sice první meil přišel že nás neberou lae další den mě přišla omuva že mě poslali špatný dokument 🙂 , tak pokud to nebyl aprílový žertík tak Viki v září má nástup 😉

janinam
2. dub 2010

Terko, je fajn, že už tě pustili. Doma je doma. Odpočívej, užijte si s manžou velikonoce a věř, že bude líp - prostě musí 🙂 Kolikrát si říkám, že to štěstí se přece musí usmát i na nás. Tak všechny věřme, že se brzo usměje. 😀
Markét, kluci rostou opravdu jak z vody 😀 Viky dělá malému asi ochránce, co? Velkej brácha se přece musí o brášku postarat, ne? Nebo snad žárlí? Snad ne, určitě je pyšnej bráška 😀
Holky, všem vám přeju krásné a pohodové velikonoce 🙂

adenka84
2. dub 2010

terezko, tak to je fajn, že tě nic nebolí....Hlavně, že už to máš za sebou, pořádně odpočívej a až se dáš do kupy tak si pořádně užívej a rozmazluj se...Zasloužíš si to a hlavně přijdeš na jiné myšlenky...

Jedna....vypadá to, že nás čeká opravdu 2 IVF....Uvidíme jaks e vyjádří v Natlartu....Bylo by fajn, kdybychom to podstupovali spolu, alespoň bychom si mohli vymněňovat pocity a hlavně bychom na to nebyli tak sami... 😀

marketa137
2. dub 2010

janinam, utíká to až moc rychle 😒 . je fakt že když jsme se snažili tak se ty měsíce nějak vleki a te´d ty týdny nějak letí. Napřed Viki o miminku nechtěl ani slyšet, byl hodně proti 😒 , ale tak nějak jsme s tim počítali, Viki byl docela vymodlenej a je i celkem rozmazlenej 😉 no a pak kolem vánoc už začal kdy bude Tomík venku a teď pořád za nim chodí 😉 , nikdo na něj nesmí koukat a ani šahat a včera jsem si nějak neuvědomila že Viki vedle něho sedí a já Tomíkovi říkala že je takovej medvídek a Viki že neni medvěd ale Tomík 😀 . Prostě překvapil a žárlení vůbec nebylo, možná ještě bude ale zatim je to ok 😉

adenka84
2. dub 2010

Markét, je krásný jak má Viki Tomáška rád....Je to dobře, že nežárlí....
Jinak klucí jsou oba úžasný...Určitě jsi moc spokojená..Docela ti to i závidím, ale ještě víc přeji...
Měj se krásně ať se vám vede

ostatní snažilky moc zdravím

jedna11
2. dub 2010

Adenko, a kdy se mate jit domluvit? takze to bude vase 2.IVF? verim, ze ted kdyz mas za sebou tu laparku, ze to bude vse v poradku.

Market, kluci jsou fakt krasny. Taky mam doma jednoho triletyho raubire a taky zatim prohlasuje,ze zadne miminko domu nechce. ☹

Terko, to je supr, ze uz jsi doma a mas to za sebou.

holky, vsem krasny Velikonce 🙂

jedna11
2. dub 2010

holky, prosim vas ted jsem cetla na jedne diskuzi, ze existuje nejaka minimalka [nativ], ze se nestimuluje nebo jen clostikem a ze je to bez pojistovny? holky, dela to taky Natalart? nevite o tom nektera neco?

marketa137
2. dub 2010

Adenko taky se dočkáš, když to vezmu zpátky tak na Vikiho jsme čekali dlouhých 5 let a kdyby mě tenkrát v roce 2004 po potratu někdo řek že jednou budu mít 2 děti tak bych tomu ani nevěřila 😉 . určitě to neni jednoduchý, mluvim z vlastní zkušenosti ale to čekání za to stojí 🙂

jedna nic si z toho nedělej, Viki dokonce říkal že miminko vyhodí z okna a dost hrůzný věci ☹ , ale mluvili jsme s nim o mimču hned od // na testu a časem to teda vzal a když věděl že to bude kluk tak už byl spokojenej a teď stačí že Tomík začne pobrekávat a už jde za mnou že Tomík pláče 😉 , takže oni většinou děti potřebujou čas aby to mohli přijmout. nejhorší bylo když jsme byla v nemocnici, to prý Viki byl strašně smutnej a ani moc nechtěl jíst ☹ , ale zatim má Tomíka rád a ani mu nevadí když něco koupim jen pro Tomíka 😉

adenka84
2. dub 2010

Jedna o tom co jsi psal nic opravdu nevím, přiznávám, že to slyším poprvé...Myslím,že to bude buď nějaký blud a nebo nějakí novinka o které se ještě moc neví...

Jinak IVF by to naše druhé. Už jsme jedno podstupovali v srpnu 2009 a v listopadu jsme byli na KET.Bohužel nám to ani jednou nevyšlo...Tak pevně doufám, že ta laprak a hyteroskopie k ničemu bylo a že se nám zadaří...
Teď musím počkat na mrchu a hned ten den tam zavolat. A oni mě do 2 dnů objednají. Musíme s manželem na náběry a ty se musí u mně dělat v době menstrulace.No a rovnou se domluvíme jak dál...Takže teď jen doufám, že se mrška nebude loudat apřijde tak jak má....Měla by dorazit do 14 dnů....Možná se tam spolu sejdeme... 😉

adenka84
2. dub 2010

Markét, koukám, že jste taky dlouho čekali než se zadařilo...My zatím čekáme 3 roky a 4 měsíce...Je to, ale pro mě nekonečné čekání...Vím, že to jednou přijde, ale kdy..Nejvíce mně vždy srazí na kolena, když nikdo v mém okolí, který o děti nikdy nestál mi vzdělí, že čeká mimi...A nejhorší je jak mi to vzdělují...Některé se chovají tak povrchně, jako já čekám mimi heč!Při tom moc dobře ví jak si to přejeme...Já jim to přeji to joo, ale vadí mě prostě jejich chování vůči mě..Když se začnou ptát, kdy mi už něco budeme mít...Prostě provokoce největšího kalibru...Někteří lidi jsou fakt hnusný, nemají vůbec potuchu jak se mi co chceme mimi a nedaří se nám asi citíme...To prostě pochopí jen ten kdo to zažije na vlastní kůži...

jedna11
2. dub 2010

Adenko, ja o tom cetal dneska poprve a pochopila jsem z toho, ze to nedelaji v kazdem Caru. ja jeste vubec nemam ve vsem uplne jasno. co prosimte znamena KET. kdyz rikas, ze budete podstupovat druhou IVF a pak rikas, ze jste v srpnu podstoupili prvni a v listopadu KET. vubec tomu nerozumim. ty skratky jsou pro me fakt nejaky nepochopitelny. a co je prosimte hysteroskopie? ptam se jako hloupa, omlouvam se, ale fakt vubec nevim o cem mluvis?