Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

jana8
22. dub 2010

Evženie,to máš pravdu špinila jsem už když jsem měla jít do Nat.,tak jsem se bála aby se to nerozjelo a ono to místo toho přešlo,tak nevím jestli na mě neměla tá injekce opačný efekt....ne silné krvácení ale úplne slabé špinění......a teď zas od pondělí trošku špiním,tak uvidíme co bude dál,doufám,že se to rozjede a když ne,že to bude stačit,tak jak to proběhlo,i když nevím.... 😖 ......
Tak já taky holky pádím.....zachvíli už do práce na odpolední....mějte se hezky

l.u.c.i.e
22. dub 2010

Douda, proč tě chce doktor poslat rovnou na plodovku? Ta se stejně dělá až po genetickém UTZ, ne? Aspoň tak to bylo u mně s tím, že jsem na plodovku nemusela... Jak jsi to nakonec s doktorem vyřešila?

Evženko, včerejší návštěva byla super. Dlouho jsme všichni povídali, jedli, zase povídali atd... Znáš to jistě sama, když někoho nevidíte přes 3 měsíce.

Jani, budu držet palečky, aby se ti MS brzo rozjela. A ničeho se neboj. IVF zvládneš. Když budeš mít nějaké dotazy, zeptej se a my ti na ně rády odpovíme.

gambrinuska
22. dub 2010

jani to je votrava s tou Ms když jí nechcem, tak přijde a když jí potřebujem tak se toulá nebo zlobí 🙄 no naplánovaný to máte hezky, tak at se to opravdu všechno podle plánu vydaří, je fakt že by to tu chtělo nějaký čerstvý bacili 😉
evžen taktéž gratulka k svátečku, mamče držim šíleně pěsti 😔
Doudi s tou plodovkou se mi to zdá taky divný 😕
luci 10 týdnů do porodu to je mazec 😉
micha se nám nějak ztratila
Terko tak si v práci aspon trochu odpočin at máš na nás večer ještě sílu 😉 😀
Holky nebolely vás po utrouši prsa, už je dost cejtim a nic moc příjemný, jsem tam zvyklá v práci nosit vzorky 😅

douda
22. dub 2010

řekla jsem že na genetickém ultrazvuku a náběrech trvám , tak jsem si tam dnes zavolala a objednali mě podle UTZ na 26 .5 , podle doporučení kamarádek jsem volala na genetiku na Slovany , jsem zněho rozladěná , úplně jiný přístup než v centru přemýšlím o změně , mám k němu jít 13.5 , prý udělá krev , průkazku a hold my vypíše žádanku , původně mě chtěl objednat až na začátek června kdybych netrvala na tý genetice

pantomima
22. dub 2010

gambrinusko- prsa bolí děsně!!!utroš už dobírám poslední balení, mě ale budou prsa bolet určitě celý těhu, minule jsem to taky tak měla

l.u.c.i.e
22. dub 2010

Douda, ke komu vlastně chodíš? Genetiku na Slovanech ti můžu jen a jen doporučit. Vidíš, jak u mě nenechali nic náhodně a šla jsem tam ještě 2x na kontrolu, aby měli 100% jistotu, že je malej v pořádku.

Gambrinusko, mě prsa taky bolely když jsem brala utrouš. Kolikátý den jsi po IUI?

janinam
22. dub 2010

Ahoj holky,
jdu vás pozdravit a za chvilku pádím domů, hurááá 😀
Jedna11, mrzí mě že se vám to IVF posune kvůli těm mrchám chlamydiím, ale až budou zaléčený, tak už vám nic bránit nebude 😉 Je lepší je vypudit teď než aby vám třeba zkomplikovaly už rozběhnuté IVF.
Jani8, koukám, že dovolenou jste si užili, škoda že to tak rychle utíká viď? Tak teď už jenom aby nezlobila mrška a rozjela se pořádně ať se do toho pustíte. A hlavně ať máš brzy ten uzlíček v náručí....🙂
Douda, užijte si pouť. Tak doktor prudí, jo? Tak ať to brzo nějak vyřešíš, hlavně k tvojí spokojenosti 😉
Pantomima, krásné fotečky 🙂 Jak to vypadá se školkou, už se něco rýsuje nebo stále nic?
Lucie, tý brďo, ty už to máš fakt za pár. Trochu ti závidím, ale samozřejmě víc ti to přeju 😀 Taky už bych chtěla pupendo, ale kdo si počká, ten se dočká..... snad😉 Malý pupendo už mám, bohužel né to těhotenský
😠 😠 Evžen, taky se přidávám ke gratulantkám. Moc přeju ať se splní všechny tvoje sny a přání 🙂 Mamce přeju hodně zdravíčka, sil a optimismu. Co ty víš, třeba domácí snaženíčko přinese ovoce a mamča bude příští rok už trajdat s kočárkem 😀
Gambrinusko, tak kdy vypukne testovací mánie? Nebo vydržíš a počkáš až na krev?
Terko, snad si včera načerpala síly a budeš mít na nás dnes čas 😉 Tak ať se brzo vrátíš do původního tempa a ať ti to rychle utíká 😀 Nám už se stýská, že jo holky?😀
Ostatní zdravím a přeju hezký zbytek slunečného odpoledne 🙂

adenka84
22. dub 2010

Evženie, všechno nej k tvému dnešnímu svátku, ať se ti splní to co po čem nejvíc toužíš... 🙂

gambrinuska
22. dub 2010

pant, ale já myslela jestli bolí i když bereš utroš a nejseš těhu 😉 taky bych se chtěla dostat minimálně tam jak ty 😉
lucie zítra přesně týden 😉 včera pomalu začly bolet a dneska se to stupnuje, nikdy jsem to neměla, kromě těhu, ale to jsem asi byla víc a uplně přesně si to už nepamatuju 😅 , je mi divný, že by to začlo tak brzo a hlevně se k tomu nechci zas tak upínat abych pak zas tolik nebulela 😅
jinak mě na krev neobjednali, mam si udělat 3-4 dny po očekávané MD těhu test a pak se ozvat 😕 jenže kdy mam čekat MS s mym rozmezím 30-50???

pantomima
22. dub 2010

gambrinusko, já to taky tak beru, vydrž ještě pár dní a cca 14 dní po IUI zkus testit, já tedy testila až den před tím, než jsem měla jít na krev, bylo to 18.den po IUI 🙂

nedostali jsme se do dvou školek, do obou jsem dala odvolání, ale nevěřím, že by jsme se dostali ☹

michamicha
22. dub 2010

ahoj holky 🙂

pantomima, my měli včera ve schránce nějakej časák od magistrátu a psali tam, že pro letošní rok navýšili místa ve školkách v plzeňskym kraji o 500 (tj. o cca 30 tříd) a stejně je to málo, prej tak cca 1000 dětí se nikam nedostane ☹

gambrinusko, počkala bych s testem na ten 14.den po IUI a uvidíš, kdyby byl negativní, tak bych si zavolala do natalu a oni ti píchnou agolutin 😉

zbytek dočtu večer, jdeme s manžou nakoupit 😉

ilca1
22. dub 2010

holky tou genetikou co jí tak chválíte myslíte tu jak je cestou k olympii?Kousek od ní?

adenka84
22. dub 2010

Ilčo, je to ta genetika co jedeš k Olimpii? Jsou tam hodní to jo, ale já s nimi měla pokaždé problémy....Ale až budu těhu tak tam půjdu, doporučili mi v 16.týdnu aminocintézu..manžel má přestavbu nějakého genu, tak aby byla jistota, že je vše v pořádku..To je, ale ještě hooooodně daleko...Jinak myslím, že jsou tam odborníci, to určitě ano, ale vše jim dost dlouho trvá...Já dostala od nich výsledky o 6 něděl později, než slíbyli, musela jsem tam 2x volat apopohánět je...ale jak říkám, jinak jsou dobří...

michamicha
22. dub 2010

ilčo, já tam byla na tom 3D ultrazvuku u dr. Pleváka a byl moc milej 😉

douda
22. dub 2010

Chodím k Andrlemu a přemýšlím dneska celý den jestli tam ještě vůbec půjdu , ale asi my nic jinýho nezbyde , pochybuji že by mě vzal někdo do péče těhotnou 😢

terka82
22. dub 2010

Ahoj holky.

Po každém dnu v práci jsem vždycky tak vyšťavená, že bych nejradši rovnou zalehla a spala. A po celodenním intenzivním civěním do PC už jsem líná doma zasednout znova. 😅 Ale dneska se polepšim a dočtu vás.
Ale má to v práci jednu výhodu. Zítra už je pátek, to krásně uteklo. A dneska už mam za sebou třínedělí. 😀

Lucko taky mu to říkám, že pak bude na měkko, až(jestli) tady ti štěníci budou. 😀
No jo, zkusila jsem to. K doktoru se mi nechtělo, ale chtěla jsem mít jistotu, že nic nezanedbam. Taky jsem si říkala, že těhu na sobě poznam, ale náhoda je vůl. Navíc na netu psali, že to může vzniknout až po potratu...
Jéje, takové lichotky... 😅 Děkuju, ale nemyslím si, že bych tady tomu dávala méně než kdokoliv ostatní. 😉 Vždyť já si sem taky chodím dobíjet baterky. 🙂
Koho máš v Klatovech?

Evženie všechno nejlepší k svátku a přeju ti víš co... 😵
Takže se hlásíš o prvního štěníka? 😀
Já chci taky bazén... 😠
Mamče posílam spoustu sil, zvládne to a příští rok už budete mít všichni úplně jiné, krásnější starosti. 🙂

Jedna11 moc mi mrzí, že se to posouvá. Ale s timhle si neni radno zahrávat, je třeba tu mrchu vyhnat. Snad už budou příští testy příjemnější. Drž se.

Jakpak asi válčí Venda? Teď už je jí určitě líp, to nejhorší má za sebou a to nejkrásnější před sebou. Moc na tebe myslim kočko. 😉

Gambrinuska i ty?? Holky, co se to s vámi děje. Se tu budu červenat. 😀 Vždyť si pomáháme všechny navzájem.
15.5. mam asi volno. 🙂 Teď ještě objednat počasí.
Na příznaky je asi ještě brzo, ale moc bych ti je přála. 😉

Aduš mam to v práci tak, že než se rozkoukam, tak už jdu domů. 😀 Ale to mi vyhovuje.

Pant krásný fotky. Jo s dětma na pouť to neni žádná sranda, myslim po finanční stránce. 😠

Janinam jj, od pondělí budu mít nového "vedoucího". 😀 Ale já se nedam. 🙂
Děkuju, zatim to v práci přímo letí.
Jsem tu, když se vám tak stýská. 😀

Jani8 to věřim, že ti bylo smutno, když jsi odjížděla. Ale příště už tam určitě pojedeš se svým pokladem. 🙂
Snad se ta mrcha konečně ukáže.
Jak jsi dopadla na té hematolce?
Na práci si zvykám těžko, ale co mi zbývá. Ale ne, abych tu jen furt nepsala o práci špatně, tak je to docela příjemné být celý den mezi lidma a mít co dělat. A taky už zase krásně spim, jako dřevo. 😀

Avant já mam své údaje v tabulce aktuální, nic víc bohužel připsat nemůžu, i když bych moc ráda. 😀 Si musíš chvíli počkat.
Jj, nemá cenu to řešit, stejně to nevyřešíme. To je někde mezi nebem a zemí... Nebo mezi peklem a zemí? 😖 😀
Co jsi to tady předváděla s tim dlouhým prázdným příspěvkem? Ty mě chceš trumfnout v délce, viď? Zvolila jsi opravdu originální způsob. 😀
Bylinky zkus, určitě ti neublíží.

Douda gratuluju k propuštění z CARu. 😵
Okna počkají, Lucka má pravdu, dokud je přes ně vidět, tak je to v pohodě. 😀
Ty doktoři..., někteří by snad měli odevzdat diplom. 😠

Gab a kdo by tady vyprávět nemohl... 😖 každá máme nějaké to bebí. Holt se s tim musíme porvat. 🙂
Na fotky ráda kouknu. 🙂

Ilčo opravdu už je na čase, aby ses na to zvracení vykašlala. 😀 Takhle budeš na srazu průhledná.

To je zase výkon, co? 😀 😀 😀

m.evzenie
22. dub 2010

Holky, dík moc moc za přáníčka. 😅
Jsem po dnešním odpoledni KO, už půjdu do hajan.
Terko, to to utíká, to je fajn 😉 ........no nevím, co by náš čtyřiceti kilový hafík dělal, jestli by takového drobečka jěště nezalehl......
Jani, s tou toulavou Ms je to děs, tak ať se dostaví co nejdřív a můžete začít s Ivf.
Dobrou. 😉

jedna11
22. dub 2010

ahoj holky,
Evženko, taky přeju vše nej, hodně štěstí , zdraví a at se ti splní ten tvůj velký sen a brzy máš u sebe ten ružovoučkej pokládek o který se tady všechny snažíme.

Jani8, já dostala ms o týden dřív, takže vůbec nevím jak to bude na 15dní mám atb. pak musím na kontrolní kultivaci a to prosím minimálně po 14dnech, takže u mně to bude asi až za dva cykly. gyn sice říkal, že mám prijít po týdnu po atb. ale to asi budu mít zase ms, tak pak můžu dodržet tych 14dní a na IVF to vidím tak červen.... ach jo....

pantomima
23. dub 2010

Pěkné slunečné ráno!!!

Zase jsem měla s malou budíček v šest 😖 , její energii bych chtěla mít, večer nechce usnout a ráno vyleze dřív než sluníčko...asi mám trénovat na nespání s mimčem 🙂

Dopoledne vyrazíme asi na písek, odpoledne to vidím tak, že pojedu do města na Majáles, i když s malou to bude očistec 😀 , ale podívat se trochu mezi lidi mi neuškodí a jí taky ne 🙂 , pokusíme se ještě přesvědčit tatínka, aby se utrhl z práce 🙂

l.u.c.i.e
23. dub 2010

Dobré ránko všem.

Gambrinusko, pokud je to dneska přesně týden, tak bych prvně zkusila testnout ve středu nabo ve čtvrtek. Dřív to nemá cenu.

Pant, se školkama je mi to líto. V dnešní době je tohle fakt hrozné. Kdybys nebyla těhu, tak bys ani nemohla nastoupit do práce, když bys neměla kam dát malou...

Ilčo, ano ta genetika je cestou k Olympii. Pan Lošan je moooc milej starší pán. Určitě s ním budete mít první pohovor, kde vám udělá strom a pak byste měli jít na genetický UTZ pokaždé u pana Pleváka a byl úžasný. Byli to snad i ty nejhezší UTZ jaký jsem měla, protože on jediný dokázal malého vzbudit, aby s ním spolupracoval. Pamatuju si, jak jsme s ním společně počítali prstíky. Bylo to nezapomenutelné.
http://www.genetika-plzen.cz/index.php?goto=hom...

Douda, Andrleho neznám. Ale myslím si, že pokud s ním nejsi spokojená, tak bys jiného gynekologa našla. Třeba přes kamarádku či tak.

Terko, moji prarodiče i rodiče pochází z Klatov. Mamka se pak odstěhovala do Plzně, protože můj otec si vzal její nejlepší kamarádku. Nedokázala se s tím vyrovnat. Což se nedivím. Asi bych udělala to samé být na jejím místě.
Jinak tam mám tety, strýce, sestřenice a tak... Celkem rozsáhlou rodinu 🙂 Zítra si k nim jedu ještě pro nějaké věci na mimi jako je povlečení do postýlky a tak...
Na tvé příspěvky zkrátka nikdo nemá 🙂

Copak plánujete na víkend? Dneska u nás slavíme manželovo narozky a svátek, tak tu budeme mít veselo 🙂 Ještě, že zítra jedeme pryč až v 9:30hod 🙂

douda
23. dub 2010

Ahoj holky tak jsem to vyřešila , na doporučení kamarádky jsem zavolala k její doktorce taky tam přešla a ta mě vzala , tak snad bude vše ok , kontrola je 7.5 mezi udělá my náběry a dá průkazku , mímu doktoru už bych nevěřila a dodělala to sestra včera která my řekla že teťko po porodu už budu k nim chodit jen nainterupce

pantomima
23. dub 2010

lucie- ono se to jednoduše řekne, že bych nemohla nastoupit do práce, musela bych to nějak udělat, mám smlouvu na dobu neurčitou, 30.10 bych měla nastoupit do práce a nemůžeme si dovolit zůstat doma na pracáku, krom toho jsem slyšela, že když na pracáku nahlásíš, že nemáš zájem shánět práci, že se musíš starat o dítě, tak ti nepřiznají podporu, takže maximálně nějaký sociální dávky...no,nevim, s hypotékou na krku a malým dítětem by jsme asi brzy skonšili pod mostem, muselo by se najít jiný řešení, i když tedy nevím jaký...asi bych zkusila přejít na menší úvazek, pokud by to zaměstnavatel dovolil a zbytek řešila babičkama, pokud by tedy byly ochotné hlídat pořád...což moje mami není a tchánojc zase nemusim moc já- tam máme každou chvíli názorovej střet ve výchově 😠

l.u.c.i.e
23. dub 2010

Douda, tak to je super novinka, že se to takhle vyřešilo. Buď ráda, že jsi od doktora odešla včas. Ta sestřička by potřebovala přes hubu za takové kecy... Vidíš, že tě nakonec vzali někde jinde. Kam teď budeš chodit? Tak to už brzo budeš mít průkajdu. Hurááá.

Pant, já vím, že jsem to zlehčila a že to pak taky budu muset jednou řešit. Vůbec ti tu nezávidím. Ale zajímalo by mě, jak se to tedy dělá, když malou nikde nevezmou. Předpokládám, že babičky taky pracujou, hlavně se nedají neustále využívat a zaměstnavatel určitě nemá taky nějakou firemní školku...

pantomima
23. dub 2010

asi si maminy platí chůvy, jinak nevím, ale na to taky nemáme ☹ , no, naštěstí to letos nehoří, ale příští rok my jí už nevezmou určitě,když budu doma s prckem, další rok potom už budou muset a já pomalu začnu řešit, kam s miminem 😖 a tak pořád dokola

hanninka87
23. dub 2010

Ahoj, snažíme se rok o první miminko a 20.4. jsem byla poprvé v natalartu. Nějak jsem nestihla pročíst všechny příspěvky - je jich fakt moc. Chci se jen zeptat, jaká u vás byla úspěšnost a co všechno jste podstoupily za vyšetření. Moc moc děkuji. Hanka

l.u.c.i.e
23. dub 2010

Pant, jak říkám vůbec vám tu situaci nezávidím, jelikož je mi jasné, že to pak tady bude řešit každá z nás. A že teď dětí přibívá a budou stále. Kde vlastně bydlíte? A kolik školek máte v okolí? Určitě jste zkoušeli každou, co? A to je nemůžete otravovat neustále, jestli se neuvolnilo místo a tak?

douda
23. dub 2010

Doporučila mě paní doktorku ŠUBRTOVOU , tak uvidím , jinak od pondělka jde Maty opět do školky to budu mít doma klídek

l.u.c.i.e
23. dub 2010

Ahojky Hanninko, tady ti zkopírovávám tabulku našich úspěchů i neúspěchů... Věřím, že i ostatním holkám se díky doktorům podaří otěhotnět, jen to má každá jinak složitější. Jinak bych řekla, že v průměru do roka tu otěhotní každá. Mě osobně to trvalo bez jednoho měsíce rok, ale prošla jsem si přes IUI po IVF. Je pravda, že jsem nebyla na žádné operaci, tak jsem to měla o to rychlejší. Sama za sebe můžu říct, že žádné vyšetření nebylo nějak zvlášť bolestivé a přístup doktorů je maximální.
Jaký máte problém?

avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................čekání na výsledky hematologie
Adenka84..........6.5. konzultace v Natalartu
vendulak ...........1IUI neúspěšná(17.2), 2.IUI 22.3., od 2.4. //
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10

L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 31tt, poradna 5. 5., velký UTZ
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 24tt, 12.4. test na cukrovku, 15.4. 3D/4D UTZ, 4.5. poradna
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 13tt, poradna + náběry 29.4.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3.
pantomima.........IUI 16.2. - 10tt, 29.4. UTZ, 5.5. poradna
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 8tt,poradna 22.4.

douda
23. dub 2010

avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................čekání na výsledky hematologie
Adenka84..........6.5. konzultace v Natalartu
vendulak ...........1IUI neúspěšná(17.2), 2.IUI 22.3., od 2.4. //
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10

L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 31tt, poradna 5. 5., velký UTZ
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 24tt, 12.4. test na cukrovku, 15.4. 3D/4D UTZ, 4.5. poradna
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 13tt, poradna + náběry 29.4.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3.
pantomima.........IUI 16.2. - 10tt, 29.4. UTZ, 5.5. poradna
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 9tt, poradna+ náběry 7.5

jana8
23. dub 2010

Ahoj holky
Lucko,děkuji,neboj otázky přijdou,jen teď ještě se pokouším moc na to nemyslet,tak uvidíme,co bude dál.....tak to se taky vůbec nedivím tvé mamince že odjela,taky bych to asi tak řešila,to je hrozné....hlavně že má tebe na blízku a za pár týdnů i malého drobečka do kočárku 😵....to manželovi hezky vyšlo i narozky i svátek,tak vše nejlepší a ten nejhezčí dárek mu dáš co nevidět.... 😵
Gambrinusko,ten nový čerstvý bacil nám hodíš hned ty 😉 ,jen se opatruj......já už mám dnes hezké křeče,tak piju kontryhel a uvidíme doufám,že to bude lepší potřebuji uklidit aspoň něco,doufám,že už se mrcha rozjede,včera večer už to vypadalo,že áno a dnes ráno si to asi zas rozmyslela 😠 tak čekám......já jsem po IUI taky testila těsně před mrškou i když mrška vynechala a bohužel nic.....mě ten utroš mršku posunul,až když jsem ho vysadila tak se dostavila ms,ale asi na tvém místě bych taky testila tak 14 den po IUI a možno i pak......držím palečky 😉
Janinam,děkuji.....dovča byla fakt nádherná i když krátká ☹
Terko,vidím,že práce má i svou kladnou stránku a to že se konečně pořádně vyspíš 🙂,jasné,že je dobré být mezi lidmi pokud máš dobrý kolektív a do toho tempa se dostaneš raz dva,neboj 😉.....na hematologii jsem měla všechno v pořádku,jinak by jsme asi nepokračovali v IVF.....tak jsem ráda,jen ať se nic už nezkazí.....
Evženie,díky,doufám,že už dnes se rozjede na plné otáčky ať se zastaví do pondělí,co nevím nevím 😖 abych nevolala do Nat. a neposouvala objednání....
Jedna,ja bych to neviděla tak strašně , jeden cyklus vynecháš,ale pokud bude vše v pořádku,tak by si to od toho dalšího mohla zkusit.....protože jak jsem četla tak taky máš dlouhý protokol......a to si te objednají asi na 22DC na kontrolní utz a píchnutí první injekce.....takže by to mohlo klapnout hlavně ať je vše ok .....držím palce 😉...jo a ty si se mě ještě předtím ptala jaké máme hormony,tak my máme plně hradené pojišťovnou.....tak jsem zvědavá,jak to zvládneme a to proto,že penízky váznou.....
Pantomimo,to je hrozný,oni vůbec nechápou,že ne každý má možnost hlídaní,já bych taky nevěděla co bych dělala,ono už jen mateřská tady nestojí za nic a pak když by si chtěla do práce a nemůžeš tak dělají problémy 😠 a penízky člověk potřebuji,strhávat to oni umí velice dobře ale ten opak už jim nejde 😠