Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

gab123
24. únor 2012

@mufmartik ahojky mi se neznáme chodím sem jen na kukačku zjistím co je nového a píšu jen když mám chvilku.Neboj určitě se dočkáš jako mi všichni ostatní....v natu jsou skvělý...

gab123
24. únor 2012

@gambrinuska no koči tobě se to taky už krátí holky já vám závidím ted jsem zrovna byla u boušeho dělal mi utz a zrovna muříkám,že bych se tu chtěla probudit už tak v 15tt a a být vše o.k.....jen se usmál ....

gab123
24. únor 2012

@adenka84 koči vy už jste velký já si to už vůbec nepamatuju strašně mi to utíká v prosinci bude tomíkovi 3.ach jo...

gab123
24. únor 2012

jinak všechny moc zdravím a už mizím

adenka84
24. únor 2012

@gab123 jůůů kam pak to mapíšeme, že jsi se tu také po dloooohé době ukázala..jo, jo rosteme jako z vody..no saa to znáš... a a jak jste na tom vy? chcete druhé miminko ne???

marketa137
24. únor 2012

@gab123 utíká to 😀 . Zvládam ale hodně pomáhá manžel 😉 . dneska zase Tomík začal blinkat tak snad jen viroza a nevrací se mu ty problémy když od září měl klid. jinak je ok ale má i průjem tak uvidíme 😒 . Snad se Vám brzo zadaří 🙂

mufmartik
28. únor 2012

@gab123 Ahojky, díky, věřím, že se taky dočkám, jako vy všechny 🙂. Už se moooc těším!

adenka84
28. únor 2012

@mufmartik jasně, že se dočkáš..jen to chce klid, čas a trpělivost...

mufmartik
1. bře 2012

Ahoj holky, já tu teď moc nebyla, o víkendu jsme s kámoškou byly na rozmazlovacím víkendu v lázních a pak v týdnu z práce na školení. Ten víkend byl úžasnej, masáže, relax, dobrý jídlo, pití, no nádhera, hned bych si to zopákla 😎 . Sice jen dva dny, ale i tak, už jsem to docela potřebovala, takhle vypadnout a jen si užívat 🙂 .
Jinak u nás nic nového, teď čekáme, až přítel půjde na to spermio a podle toho uvidíme, jak dál. Snad už se to pomalu někam pohne, já vím, chce to trpělivost a čas, ale kdo to má vydržet.... Ale mamča mi zrovna před pár dny říkala, že se jí v noci zdálo, jak byly vánoce a já byla u stromku s bříškem a čekala holčičku, tak třeba se sen vyplní 🙂 .....

adenka84
1. bře 2012

@mufmartik to je fajn, že sjte si víkedn užili a kde jste byli?
neboj miminko bude a třeba skutečně už budeš o Vánocích pod tim stromeček s bříškem..

gambrinuska
1. bře 2012

@mufmartik fajn předtuchy 😵 moooooc ti přeju at se vám to vyplní, je to nádhera 😵

jana8
1. bře 2012

@mufmartik .... tak takový relax,kdo by nebral , já bych jela taky hned 😅 , ale teď tak nejdřív pojedu do porodky 😀 , ale i to je supr výlet v tomhle případu 😅 ..... tak možná se maminka trefila a budeš mít u stromečku břiško 🙂 , držím palce 😉

gab123
4. bře 2012

@adenka84 ahojky určit se do nej co nevidět pustíme už mám všechny výsledky dobré jen můžem ob měsíc tak až na duben....moc
nehrotíme nechci se stresovat a doufám,že to vyjde a né,že se zas podívám na locháč 😒
jé nějak mi to odskočilo....tomíkovi se mimínka moc líbí,švagrová čeká za 4 měsíce a říká,že tam má kačenku.

gab123
4. bře 2012

adenka-nějak nestíhám psát s malým nemáme žádný večery malej spí přes den a večer máme bongo bongo 😀
Když nespí tak je na odpis a nedá se sním nic....musíme ješt vydržet než to nějak překlene...

gab123
4. bře 2012

@jana8 no tak kdy už pojedete?koukám 41tt to je úžasný...přeji rychlý a bezbolestný porod..

gab123
4. bře 2012

@mufmartik já byla ted v týdnu 2 dny lyžovat bez manži a tomíka vše bylo v pořádku o vše postaráno a mě bolela hlava celý 2dny,že jsem asi z domova po návratu bolest nikde.Asi je miluju a vůbec jsem si to neužila....

gab123
4. bře 2012

@gambrinuska máte krásný jména ty si nám také líbí..

gab123
4. bře 2012

holky jdu spát držte se a mějte se papa

adenka84
5. bře 2012

@gab123 ahojky Kočko...tak budu moc držet palečky..určitě to tentokrát vyjde samo.. 🙂
to odloučení chápu..já Marunku nevidím 3 hodinky a také se mi po ní stýská..nikdy už i v noci když se probudím si říkám ať už se vzbudí a mohu ji pošmajchlovat.. 🙂je je to pouto jako hrom.. 🙂

mufmartik
5. bře 2012

@adenka84 to si právě myslím, že budu mít já, až bude mimčo, nebude se mi chtít nikam odcházet a když, tak si to pořádně stejně nedokážu užít... Tak teď si to ještě užívám, dokud to jde, už máme v plánu další víkend s další kamarádkou 😎 . Mně se stejská i po našem pejskovi, když jsme pryč a pár dní ji nevidím, tak si to neumím představit, až budu mít dítě 😀 .

adenka84
5. bře 2012

@mufmartik 🙂 jen si užívej dokud můžeš..samosebou, že až bude mimnko budeš si užívat také, ale už trochu jinak..vše co máš ráda veškeré koníčky atd půjdou stranou..budeš se točit jen okolo toho maličkého andílka..samosebou to dělám ráda,a le nikdy je dobré se od všeho toho odreagovat...

mufmartik
14. bře 2012

Ahoj holky, tak dnes byl přítel na tom spermiu, má sníženou pohyblivost spermií, počet pohyblivých je v normě, ale linerární pohyb nic moc. Jinak vše ostatní ok. Tak máme doporučeny vitamínky, studenou sprchu, volné prádlo atd. a za dva měsíce kontrolní spg. Dr. na té genetice říkala, že tohle bude možná ten problém, proč se za ten rok nezadařilo, že spermíci hůř k vajíčku putujou, nicméně zadařit se může i přirozeně, akorát to třeba trvá dýl.... Tak se objednám ke své gyndařce, proberu to s ní a uvidíme, jestli nás odešle do toho Natu nebo ještě udělá nějaká vyšetření ona mně.
Trochu jsem se uklidnila, že to není nic hrozného, co by se nedalo řešit a možná i tím, že trochu aspoň víme, kde může být ten problém, že se zatím nedaří.... A zase o trochu víc věřím tomu, že mimčo prostě tak či onak bude 🙂 .

adenka84
14. bře 2012

@mufmartik tak to není nic tragického..to jste dopadli dobře..neboj spermie se uklidní..také jsme měli tento problém a opravdu za 2. měsíce bylo spermio v pořádku...manžel užíval vitamíngy ENERGIMAN..takže pokiud je máte také, tak určitě zaberou..věřím tomu, že se vám miminko podaří přirozenou cestou držím palečky... 🙂

werinka1
6. dub 2012

Ahoj holky, příští měsíc se chystáme do Natu na KETík, chtěla jsem se zeptat, nevíte kolik to stojí??Díky 🙂

adenka84
6. dub 2012

@werinka1 Ahojky..před 2 lety jsem za KET platila 3200 kč..jestli je cena, stále stejná, ale bohužel nevím...možná tě přesněji odpoví ostatní holky..

adenka84
6. dub 2012
werinka1
7. dub 2012

@adenka84 Děkuji, už mi odepsala caricia1, takže je to momentálně 3500Kč. Hezké velikonoce 🙂

adenka84
3. kvě 2012

@werinka1 tak jak jsi na tom holka..už jsi byla na Ketíku?

werinka1
3. kvě 2012

@adenka84 Ahoj, jeee děkuju že sis vzpomněla, zatim ještě nebyla, ale chystáme se každým dnem 🙂 Včera jsem byla na UTZ, protože jsem měla minulý cyklus cystu žlutého tělíska, tak jestli je pryč. Sliznice prý dobrá, ale jinak je to se mnou složitější 😀 Ani jsem nečekala nic jiného. Cystička už skoro pryč, prý jen zbyteček, ale na levé straně mam údajně buď taky cystu nebo sactosalpinx(to je zánět ve vejcovodu) a pak tam dr. viděl folík 15 mm. Musim tam ještě zítra, prý mi taky vezmou krev kvůli progesteronu (ale to nevim přesně proč se sleduje) a snad naplánujem ten KETík. Máme 3denní embryjka, takže 3 dny po ovulce. Minulý měsíc byla 17 den, takže to vypadá, že to tak bude i tenhle. Folík prý roste 2 mm za den. Odhaduju, že snad příští středu si pro ty naše mimouše pojedem 🙂Jestli se teda dobře rozmrazí.....s KETem zatim zkušenost nemam, takže nevím nevím....

danda81
5. kvě 2012

Ahoj holky, na červen jsem objednaná do Natalartu v Plzni, pravděpodobně (pokud neotěhotním do té doby) nás čeká iui. Můžete mi napsat vaše zkušenosti s tímto centrem, např. co nás čeká na 1. schůzce atd.? Děkuju 😉