Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

m.evzenie
9. lis 2009

Ahoj holky,
Lucindě dodatečně gratuluji k narozeninám, hodně štěstí, zdraví a ať se Ti vše splní. 😅 (hlavně to rande vajíčka)
Michamicha držím palečky, ať folík doroste. Obdivuji Tě, že si pícháš injekce sama, mě je musel píchat přítel.
Janinam, souhlasím s Lucindou, taky jsem si říkala co mě to zrovna potkalo....., ale v Nataraltu jsou příjemní.
Držím Ti moc palečky, aby se vše dařilo. 🙂

lucinda3
9. lis 2009

Ahoj Evženie!
Děkuji moc za krásné přáníčko 😵 Jak se cítíš, zítra znovu na krev viď? Budu v duchu s Tebou... 😉

m.evzenie
9. lis 2009

Ahoj Lucindo, žádné příznaky mimoděložního nepocituji, tak snad to bude v pohodě, ale stoupnout na těhu
by to mohlo, ale co naděláme. Hlavně, aby jsme mohli dál bojovat, ještě máme dva sněhuláčky. 😵
Moc dík za podporu.
Všem těhu ať se vše špatné vyhýbá a držím palečky, aby se vše dařilo, tak jak má.

lucinda3
9. lis 2009

Tak to je fajn, při mimotěhu by snad byly nějaké bolesti bříška apod. myslím...Moc držím palce! No a ještě sněhuláčky máte, to je paráda!! Ty budou zapotřebí za hoooodně dlouho 😉
Já jsem dnes přesně týden po 2.IUI, zatím jsem v pohodě, máme s malým hodně aktivit takže se na to snažím moc nemyslet...Bolí mě akorát prsa a bradavky, a v práci sedím s rozepnutýma džínama, tak jako mě to v podbřišku vadí a táhne když je mám zapnuté, se nechci zbytečně škrtit 😀

m.evzenie
9. lis 2009

Lucindo moc na Tebe myslím a držím Ti mooooooc palečky, aby to vyšlo. 😵
To se máš malý Ti zabere dost času, tak nemáš čas přemýšlet. My máme psa bernskýho salašnickýho, tak si
ho teď, když jsem doma dost beru dovnitř, je hodný a lehne si kde mu řeknu......aby mi nebylo smutno 😖
Tak uvidíme zítra.....jak mi doporučí ze sněhuláčkama, naposledy jsem vynechávala jeden cyklus.

lucinda3
9. lis 2009

Uvidíš, ještě nepředbíhej se sněhuláčkama.... 🙂
To je dobře že máš doma němou tvářičku, že nejsi sama, my máme taky hafana, zlatého kokršpaněla, jsou to prdelky 😵 Ten váš tedy asi pořádný macek 😀
Jsem zatím v pohodě, uvidíme za týden jestli netestneme...Švábek tedy říkal 3 týdny po IUI, chtěla jsem tedy být poctivá a vydržet, ale nevím nevím...Ještě bych si ráda k těm aktivitám přidala nějaké cvíčo, ale času je málo, a máme doma eliptický rotoped tak aspoň na něm se trochu přinutit, jinak se snažím chodit plavat. Co Ty, co ráda děláš? 🙂

lucinda3
9. lis 2009

A také moc děkuju za podporu 😵 😉 Ještě že se máme 🙂

janinam
9. lis 2009

Ahoj holky,
všem děkuju za milé uvítání a taky za podporu. Tím jak jsem tu nová, tak se ještě moc neorientuji a musím si vše ještě dočíst abych byla v obraze. Všem držím palce a přeju, aby každou z nás čekalo už jen to dobré. Mě ještě zbývá měsíc do první návštěvy, tak se budu snažit myslet pozitivně. 🙂

m.evzenie
9. lis 2009

Lucindo, já jsem strašně ráda na zahrádce, ale musí být počasí , ráda pěstuju kytičky i nějakou tu zeleninu.
Ale ještě nemáme okolo baráčku vše upravené, tak zjara to na nás čeká. Kousek máme cyklostezku, tak
kolo a brusle na těch jsem se začala učit....Rotoped to znám, jen se přinutit....
To je fakt, jsem tady s Váma ráda. 😀
Janinam ano je třeba myslet pozitivně, i když je to těžké. Přeji Ti hodně krásných úspěchů.

gambrinuska
9. lis 2009

Tak hcg naštěstí klesá (dnes už jen 9,5), už nikam naštěstí nemusim, nemocnici už nechci vidět, brrrr
Ted už se jen těšit na Vánoce, jako bonus plus bude sex 😀 a Natalart. 🙂 . Musim taky začít cvičit, jinak se už do ničeho nevejdu.
Evženie, na co čekáš ty?? Nějak jsem to nepochopila

m.evzenie
9. lis 2009

Ahoj Gabrinusko, byla jsem na ket a minulý pátek na krvi, hcg 7,48 a slabě jsem krvácela. Bouše mi řekl, že
mám přijet ještě v úterý na krev, jestli hladina klesá. ....podezření na mimoděložní těhu. 😒 Tak uvidíme
zítra.

gambrinuska
9. lis 2009

To mě mrzí, u mě to doktor s hodnotou 9,5 zcela vyloučil, tak to bude u tebe taky dobrý 😉

lucinda3
9. lis 2009

Evženie tak to jsme na tom se zahrádnou stejně, pomalu ale jistě objevuju její kouzla s malým, zrovna včera jsme hrabali listí a vozili kolečka to byla akce 😀
Gambrinusko ahoj, to je super dobrá zpráva, jsem za Tebe moc ráda!!
Za chvíli mi padla, jedu pro malého, tak krásný zbytek dne a zítra Evženko moc moc moc držim palce!
Papa

m.evzenie
9. lis 2009

Gabrinusko, dík za podporu. Držím palečky na další bojující dráze, hodně úspěchů.
Lucindo, tak si s malým užij zbytek dne a zítra dám vědět.Dík za palečky.

adenka84
9. lis 2009

Ahoj děvčata,
tak jsem opět mezi vámi.Po dlouhé době,ale přece..PC už šlape, ne tak jak by měl, ale snad mi na nějakou dobu vydrží

Koukám jak se to tu pěkně rozrostlo. Také přibilo spoustu těhulek vvšem gratulujia přeji krásně a pohodové těhu..
Doufám, že vás budeme mi ostatní snažilky co nejdříve následovat.

Já mám za sebou první pokus KET. Bohužel jaka jinak než neúspěšný. Embryska už žádně nemáme. A tak jsme se domluvili v Natalartu na druhý pokus IVF -ICSI na leden. Poslali nás ještě na imunologické a genetické vyšetření. Tak jsem zvědavá co nám to ukáže.Na genetiku jsem se už objednala, ale na tu imunologie se nemohu vůbec dovolat. vyzvání to, ale nikdo to nezvedá. Zkoušela jsem to od 12 hod až do teď?

Jsem ráda, že si můžeme s manželem odpočinou a užít si krásných bezstarostných Vánoc. I když bohužel opět bez mimi. Taky jsem rádi, že nemusíme na 2 IVF tak dlouho čekat....

Začínám tomu docela už propodat, je to už na mě nějak moc. Vím, že někdo čeká ještě déle než mi, ale ty tři roky jsou pro nás děsně umorný.... Ale co budu povídat většina z vás to zná....

Jdu vás dočíst, dá mi to fušku je to celých 20 stránek...Pak jsem ještě juknu, tedy jestli mi nezačne PC opět stávkovat.

michamicha
9. lis 2009

ahoj, tak jsem zpátky s novým účesem a musim se pochválit, sluší mi to 😀 dneska je venku pěkně hnusně ☹ jak jsem byla od rána na nohou, tak jsem docela pěkně uťapaná a to si jdu ještě vyzvednout zimní boty, mam je zamluvený ve zdravotnických potřebách u Mráčku, moc se mi už nechce nikam chodit, ale holt musim, tak si vás dočtu večer 😉

l.u.c.i.e
9. lis 2009

Ahojky holky, jdu vás pozdravit... Celý víkend jsem ležela... V sobotu jsem zase začala krvácet, ale dneska už nic. Doufám, že se už to neukáže... Mám vždycky velký strach. Ve středu jdu do Natalartu na kontrolu. Doufám, že všechno už bude ok.
Ahoj Adenko. To mě mrzí, že vám nevyšel ani KET. Určitě to vyjde v lednu. Musí. Budeme držet palečky.
Micha, určitě ti to v novém účesu sluší... Taky potřebuju už jít ke kadeřnici.
Gambrinusko, tak aspoň, že už hcg klesá a nemusíš běhat do nemocnice. Vánoce si užiješ sexíkem 🙂
M.evženie to mě mrzí... Zítra hned napiš, jak jsi na tom.

adenka84
9. lis 2009

Díky Lucie jsi hodná, tobě přeji, aby se ti už všechny trable vyhnuli a ty si mohla těhotenství jen a jen bezstarostně užívat..

l.u.c.i.e
9. lis 2009

Adenko, taky děkuju. Snad máš pravdu. To víš, mám pořád strach a asi už se ho ani nezbavím... Kdypak jdeš na ty další vyšetření? Na genetice jsou fajn. To půjdete na Bručnou? Jak staví 13 trolejbus? Tam jsme taky byli... Ale kvůli spermiogramu.

adenka84
9. lis 2009

To máš pravdu, teď už budeš mít starch pořád, ale to je normální. Každá sparvná maminka se bojí o své mimi. A ty určitě správná mamina budeš!

Na genetiku jdem až 9.12. Jdeme k Lošanovi. Rokyta nám řekl, že Natalart s nimi spolupracuje. Kdysi jsme tam už byli na vyšetření spermiogramu. Zítra se chci objednat na tu imunologii, doufám, že se dovolám...

jana8
9. lis 2009

Ahojky 🙂
Terko,musíš věřit,že vše bude dobrý a teď se to už povede....musí 😉 ...zasloužíš si to.........držím palce a myslím na tebe....
Kyzi,taky držím palce,ať zítra vše výborně dopadne...dej pak vědět 🙂
Luci,och zase.....nestresuj se a hlavně odpočívej....ať si nic nepřivoláš..... ☹ ...neboj jsme s tebou a malý mrňousek se pustí až za 9měsícu 😵
Adenko,to mě mrzí,že ket nevyšel 😢 .....ale hlavu vzhůru a uvidíš,že tento-krát už vše vyjde.......držím palce 😉
Micha,držím palce na zítra.....ať nám pak napíšeš že máš IUI za sebou....neboj folík poroste a zítra v tuto dobu už to budeš mít za sebou .... 🙂

jana8
9. lis 2009

Jsem to popletla....to mělo být psané Evženie a ne Kyzi....Kyzi ty si hlavně dávej na sebe pozor a odpočívej... 😉 ....tak Evženie,zítra nám dej vědět co ti řekli...držím palce 😉
Janinam,máš toho hodně za sebou ....ale zároveň je super,že manžel je ti oporou a optimista,tak se nakaz jeho optimizmem a věř tomu,že všechno dopadne jak má a první návštěva ani nebude.... 😅
Tak holky zatím pa pa...já byla dnes po 2týdnech v práci a jsem nějaká vyřízená,tak půjdu asi brzo do postýlky... 😅

gab123
9. lis 2009

adenka na imunologii volej ráno jsou tam jen určité dny už si to nepamatuju ale mám pocit,že po a út.Tuhle jsem tam volala jak mám brát ještě léky a taky mi to pořád nikdo nebral a pak mi to zvedla dětská gynda.

gambrinuska
10. lis 2009

Holky, jak je to stou imuno??Musí mít člověk na to speciální doporučení, docela bych na to šla, jen jestli je vše ok

gab123
10. lis 2009

gambrinuska já měla doporučení od boušeho,ale myslím,že se můžeš objednat i sama nebo si ho vyžádej.Na gallovou mám číslo popřípadě.Nevím zda ti ho budou chtít udělat,když se vám to stalo jednou....určitě se potej za to nic nedáš!

m.evzenie
10. lis 2009

Ahojky holky, dnes mi vzali krev, tak mi hladina klesla, je to v pohodě,ale neschopenku mám do konce týdne a to jsem se už tak těšila do práce. Doma už je to docela dlouhý.
Gab prosím, jak vypadá vyšetření na té imunologii? 😉

michamicha
10. lis 2009

ahoj, tak já nemám moc dobré zprávy, dneska jsem 12dc a ten folík co měl v pátek 11mm, tak měl dneska jen 16mm ☹ zítra si ještě píchnu puregon a ve čtvrtek znovu na utz 😖 fakt by mě hodně mrzelo, že jsem zaplatila 1500,- za puregon a nic z toho nakonec nebylo ☹
tak mi držte palce, ať naroste aspoň na 20mm 😔

jana8
10. lis 2009

Ahoj Micha, tak to mě mrzí ☹ ,myslela jsem na tebe a doufala,že to máš za sebou....budu držet palečky na čtvrtek ...neboj to už folik vyroste a bude mít i 21mm... 😉 ...hlavně nezoufej a opatruj se....

michamicha
10. lis 2009

no já doufám, že ve čtvrtek bude mít aspoň těch 20mm, píchnou mi pregnyl a v pátek nebo v sobotu by mohla být IUI... ale moc tomu nevěřim 😔 navíc už mi došel puregon, mám poslední dávku na zítra a Bouše mi dneska víc neřekl, co by se dělo dál, kdyby nenarostl dostatečně, tak nevim ☹

lucinda3
11. lis 2009

Evženko ahoj! To je dobře, a co bude teď vlastně dál?
Micho to mě mrzí...Nejdřív obavy že jich nebude moc, nebo naopak málo, jestli budou velký...No to je fakt od začátku samej stres... ☹ Držím palce, na IUI stačí 18-19mm tak to dáte určo 😉
Jani jak je Tobě?
Já mám dnes 9.den po 2.IUI, pocity žádné, ale je mi strašně bájo, v práci se daří, malému ve školce taky tak jsem tááák sťastná 😎 😵 Přeju vám všem podobnou náladu! 😉