Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

adenka84
12. pro 2009

Jinak holky, dnes jsem viděla v Plzeňském deníku Gab s malým Tomáškem, moc jim to tam spolu sluší. Alešpoň ted už vím jak vypadá i Gab. Je to sympaťačka, jestli ho máte doma tak tam jukněte je vyfocená hned jako druhá...

l.u.c.i.e
12. pro 2009

Micha, jestli si pamatuješ, tak jsem taky nazačátku těhotenství krvácela a byla jsem ve FN na pohotovosti. V natalu jsem taky neměla srdíčko, ale tam už ano. Rozdíl 3 dnů. Byla jsem tehdy 6+3 a taky jsem krvácela. Doktor Kokeš z FN mi předepsal Ascorutín a klid na lůžku. Po vysazení jsem 2x ještě zakrvácela, tak mě ho znova nasadili. Teď už ho neberu skoro 4týdny. Kdyžtak si zítra dojdi do Natalu. Udělají ti UTZ, budeš aspoň v klidnější...

michamicha
12. pro 2009

Lucko, já budu 6+3 až v ten čtvrtek co bych měla jít na další UTZ. Ale v pondělí si zavolam do natalu, řeknu jim co se dělo a uvidíme jestli mi řeknou, abych přišla hned nebo až v ten čtvrtek. Jinak ascorutin asi zabral hned, protože když jsme přijeli z tý pohotovosti, tak už to bylo jen hnědý špinění a teď už nic 😉 tak snad to bude dobrý 🙂 já jsem tohle krvácení z čípku mívala i jako netěhu, řešila jsem to s mým dr. a ten řikal, že mám děložní čípek náchylnější ke krvácivosti nebo tak nějak to řikal....
teď už jsem v klidu, manža mi dost pomohl, uklidňoval mě tady, že to bude v pořádku, že na srdíčko je ještě brzy a v ten čtvrtek že už tam určitě bude, tak v to doufám 🙂

l.u.c.i.e
12. pro 2009

Uvidíš, že bude všechno v pořádku. I miminko pak bude mít srdíčko. Hlavně, že ascorutín zabral. Mě taky pomohl. V pondělí zavolej do Natalu a uvidíš co ti řeknou. Držím palečky, aby všechno dobře dopadlo a srdíčko bylo. Poslouchej manžela, jelikož má pravdu. 🙂

ilca1
13. pro 2009

Ahoj holky,jsem tady poprvé ,před 14 dny jsem byla ještě na stěrech z dělohy a manžel na testech na krev a v lednu by jsem měla začít s hormonama. Chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosi jestli spíš pozitivní nebo negativní ☹ Já z toho jsem zatim docela nervozní.Já už jedno díě mam s prvním manželem ale jsem podruhé vdaná a tady moc uspěch nemáme ☹ Před rokem a půl jsem otěhotněla,ale bylo to mimoděložní, dva měsíce na to jsem otěhotněla znova a potratila v desátém týdnu ,teď se snažíme už rok znova a nic. Mam už jej jeden vejcovod a manžel pomalejší spermie. Teď jsem ještě ke všemu dostala zánět vejovodů a to jsem tim nikdy netrpěla 🙄 prostě nic moc Ilča

l.u.c.i.e
13. pro 2009

Ahojky Ilco,
za sebe můžu napsat, že z Natalartem mám velmi dobré zkušenosti. Nemůžu si na nic stěžovat. Vždycky mi vyšli vstříc a hlavně pomohli. Nemusíš se s manželem ničeho bát. Uvidíš, že i vám najdou vhodnou léčbu a dopomůžou miminku. Držím vám palečky, aby jste se dočkali co nejdřív.

ilca1
13. pro 2009

Ahoj Luci moc děkuju a vám se to povedlo? máte miminko? 🙂 Já jsem ještě zapoměla napsat ze na genetice mi zjistili že mam nejaký gen trombofilie ☹

ilca1
13. pro 2009

Ahoj Luci moc děkuju a vám se to povedlo? máte miminko? 🙂 Já jsem ještě zapoměla napsat ze na genetice mi zjistili že mam nejaký gen trombofilie ☹ a přeji vše nej k svátku

adenka84
13. pro 2009

Ahoj těhulky a snažilky,
Micha jsem ráda, že od tebe slyším, že jsi v pořádku a krvácení ustali. Uvidíš, že zítra bude vše v pořádlu.
Lucie, přeji ti vše nej k tvému svátku...

jana8
13. pro 2009

Ahoj holky 🙂
Evženie,tak teď mám v tom chaoz.....a už vůbec nevím která jsi byla ty 😀 .........já jsem seděla jak vejdeš tak po levý straně vedle malého stolu a přítel sedel z druhý straně stolu.....doufám,že s těmi čárkami budeš mít pravdu 😉
Micha,držím palce ať v pondělí máš jen samé dobré zprávy ..........nestresuj se zbytočne,uvidíš že vše bude v pořádku.... 😉 .....držím palce
Lucko,přeji Ti hlavně zdravíčko k dnešnímu svátku,dni plné radosti,štěstí, lásky a splnění Tvých snů a přání..... 😵
Vítám Ilču, nevím proč,ale měla jsem pocit,že už jsi tu jednou nakoukla.....ale neboj v Nat. jsou fakt dobrý doktory a uvidíš,že Vám pomůžu ...držím palce... 😉

l.u.c.i.e
13. pro 2009

Ilco, nám se IVF + ICSI povedlo hned napoprvé. Teď jsem 11+2tt. Neboj se, oni si tam se vším poradí. Věř jim. Jsou to profíci.
Adenko a Jani, moc děkuju za přání k svátku. Potěšili jste mě. 🙂

jana8
13. pro 2009

Lucko,to je samozřejmé 🙂 ....doufám,že si užíváš plnými dúšky nejenom dnešní svátek ale i nový stav tvého těla 😅 ...opatruj se.....ten čas ale letí,to už je tak dlouho co si nám oznámila tú nejkrásnější novinku pro nás ženy 😵

terka82
13. pro 2009

Ahoj holky.

Jen v rychlosti gratuluju Lucce k dnešnímu svátku a přeju vše nej nej nej. 😉

Micha doktor určitě jen plašil a zítra na UTZ uvidíš, že je všechno v pořádku. Opatruj se. 🙂

m.evzenie
13. pro 2009

Ahoj holky,
vítám Ilču mezi námi.
Lucce též vše nejlepší k svátku,hodně zdravíčka,úspěchů a opatruj se v tvém krásném stavu.
Micha ty se nestresuj, určitě bude vše v pořádku.
Jani ten chaos jsem udělala Já, nějak jsem nepostřehla, že Tvůj přítel seděl u stolečku. Můj přítel seděl hned u zrcadla a Já vedle něj. Měla jsem červený svetřík.... Už víš? 🙂
Už se zde dlouho neobjevila Lucinda, nevíte někdo o ní něco?

janinam
14. pro 2009

Ahoj holky,
Lucii přeji dodatečně také všechno nejlepší k včerejšímu svátku. Užívej si těhotenství a dávej na sebe pozor 🙂

Micha, uvidíš, že všechno bude v pořádku, určitě doktor na pohotovosti plašil a tebe čekají v Natalartu jen samé dobré zprávy 🙂 Ozvi se, jak jsi dopadla.

Roby a Jani8, držím palce ať vás čeká pod stromečkem překvapení v podobě krásných // čárek 🙂 Držím palce.

Evženie, tebe taky přeju ať ti to tento týden dobře dopadne 🙂 Mějte se všechny fajn 🙂

ilca1
14. pro 2009

Ahoj holky přeji krásné ráno a děkuji za přivítání mezi váma 🙂 Asi tady budu dost často,protože jsem dost velkej poplašňák 😎 Dneska jsem volala na výsledky stěrů z pochvy tak to je v pořádku a ještě musim na náběry krve nahormony první dny měsíčků a dostat o mam 22-23.12 tak jsem zvědavá jak to stihneme když jsou vánoce,dofam,že to nebudu mít akorát když bude zavřeno a pak bych musela čekat další měsíc ☹ Holky já už bych la nejradši rodit ☹ 😀

l.u.c.i.e
14. pro 2009

Dobré ránko,

děkuju vám všem za krásné přáníčka k svátku 🙂

Micha, tak co UTZ v Natalu. Myslím na tebe. Určitě je vše v naprostém pořádku.

Ilčo, každá z nás tu plašila. Jdeš do něčeho nového, ale výsledek pak bude stát za to. Myslím, že v Natalu i přes svátky někdo bude. Ale tím si nejsem 100% jiistá. Možná ti poradí Terka.

janinam
14. pro 2009

Ahoj Ilčo, vítám tě mezi náma. Myslím, že už jsi dřív mezi nás zavítala.. 🙂
Neboj určitě i ty budeš v Natalartu spokojená a dočkáš se. Já jsem zatím taky nováček, v lednu mě taky čeká krev na hormonální profil a možná i ty stěry a pak podle UTZ se uvidí, co dál. Zatím mám za sebou jen první návštěvu. Sice mě hned po první návštěvě přepadla depka (to jak se doktor tvářil na pouze 1 vejcovod, endometriózu a cysty na vaječnících), ale manžel mi nakázal, že nechce vidět žádné další "hrachy" a naordinoval mi dobrou náladu. Někdy to fakt nejde, ale když tady čtu, jak se Lucii zadařilo hned první IVF, Micha měla také úspěch při IUI, tak věřím, že i mě a všem ostatním snažilkám taky pomůžou 🙂

ilca1
14. pro 2009

☹ Ahoj Jani, já mám po mimoděložním už taky jen jeden vejcovod ale myslím ,že to na to nemá moc vliv,když zavedou vajíčko rovnou do dělohy.Akorát že z toho můze být mimoděložní znova ☹ ale budu doufat že ne.Možná se tam v lednu potkáme,když tak napiš kdy tam jdeš

adenka84
14. pro 2009

Ahoj holčiny, tak jaký jste měli víkend?

Kdepak je Micha snad dopadla dobře a má pro nás jen a jen dobré zprávy!

terka82
14. pro 2009

Ahoj holky.

Tak běžim pro zprávy od Micha a tady nic... Kdepak se touláš??

Ilčo neboj, sem tam tady plašíme každá. 😀
S těmi náběry nevim, ale mně řekli, že když to vypadá, že 13 DC, kdy bych měla jít na UTZ kvůli KETu, by měly být Vánoce, tak že mam přijít až v dalším cyklu. Ale KET není otázkou jednoho dne, že? 😒 Takže náběry by ti asi udělat mohli.I bych řekla, že tu některá z holek čekajících na // psala, že má jít na krev mezi svátky, takže tam asi někdo bude.😉

Janinam koukam, že do nového roku máš prima předsevzetí - žádné hrachy a dobrou náladu... 😀 Tak tfuj, tfuj, tfuj, ať se to splní. 🙂

michamicha
14. pro 2009

ahoj holky, jsem dneska hlídala synovce a odpo jsme šly se ségrou do města, tak jsem nakoukla na net jen na chvilku dopoledne a pak nebyl čas 😅

volala jsem po 13.hodině do natalu a sestra se šla zeptat dr. co se mnou, jelikož krvácení přestalo ještě v tu sobotu dopoledne, tak mi řekli ať přijdu na utz až v ten čtvrtek, takže co a jak se dozvím za 3 dny... snad to budou dobré zprávy...

no ale dnešní hlídání bylo super 😵 já chci mít taky tak hodňoučký dítě 😵 😵 dopoledne jsme si hráli, malej mordoval nejdřív traktor (hračku), pak kopačák a stavěli jsme si hrad z kelímků, strašně ho baví ho bourat 😀 no a největší úspěch měl jako obvykle náš nový vysavač neboli hůůů 😀 pak jsme dali mlíčko a během sosání z flašky mi usnul, byl jak andílek, prostě k zulíbání 😵 😵
odpoledne jsme oběhly se ségrou i s kočárem pár obchodů a výlet zakončili i se švagrem u mekáče, malej seděl v dětské židličce, nejdřív koukal z okna na projíždějící auta a pak nám začal něco žvatlat a vejskal tam jak na lesy 😀 moc se mu tam líbilo, byl středem pozornosti 🙂 on je hodně společenský dítě 🙂 🙂
jsem teda dost unavená, ale stálo to za to 😵

m.evzenie
15. pro 2009

Ahoj holky,
včera jsem nějak nestačila napsat ( byly jsme vyměřovat v lese hranici, máme spor se sousedem, při kácení, že
jsme mu porazili jeho stromy ), tak jsem byla večer už unavená. 😒
Jinak jsem byla včera v Nat. na ultrazvuku, děl.sliznice v pořádku, krátce po ovulaci, tak ve čtvrtek jdu na ket.
Mám tam být na 9 hod., už se těším na sněhuláčky, tak snad se jim bude u mne v teploučku líbit. 😅
Micha, to je fajn ¨, že jsi si den krásně užila. Moooc držím palečky, aby bylo vše v pořádku a užívala jsi si ten
jiný stav v pohodičce. 😉

jana8
15. pro 2009

Ahojky
Evženie,mám v tom stále chaoz ale co už....tak to si seděla jak tam vejdeš po levý straně a hned tam sedel tvůj přítel a pak ty? a vedle mně?....tak já už fakt nevnímám nic....vůbec si tě nevybavuji.... 😒 ...promiň....byla jsem nějak vyčerpaná.....držím palce ať ve čtvrtek proběhne vše jak má a sněhuláčky pořádně zahřeješ 😅
Micha,tak to si měla super den,tak si užívej více takových dní a ani se nenazdáš a už budeš mít u sebe taky malého drobečka.... 🙂 ...dávej si na sebe pozor...
Ilčo, neboj ještě by si to mohla stihnut tento rok...já jedu do Nat. 28.12.,tak tam musí být.....hlavně se zbytečně nedeptej a nemysli hned na nejhorší....taky je to o psychice,tak se navoď hezkými myšlenkami a vše pude jak má....držím palečky 😉

m.evzenie
15. pro 2009

Ahojky holky,
Jani, jak tam vejdeš po levý straně seděl můj přítel, vedle já a ty jsi si pak přisedla ke mne.....z toho si nic nedělej.........příště se možná poznáme. 😅
Moc děkuji za palečky.
Chodím k jedné šikovné paní, která dělá klasické,reflexní,čínské, lymfatické masáže a psychografii, která mě vždy
dodá hodně elánu a příjemně mě naladí, tak za chvilku tam jedu.

l.u.c.i.e
15. pro 2009

Ahojky holky,
Micha, tak to je super, že jsis včerejšek tak pěkně užila a ve čtvrtek se těšíme na srdíčko 🙂
M.evženie, držím palečky, aby se ve čtvrtek KET povedl a za 14 dní abys hlásila //.

michamicha
15. pro 2009

m.evzenie: tak doufám, že budeme mít ve čtvrtek obě dobré zprávy
holky já se tak strašně bojim, že tam to srdíčko nebude 😔 všichni mi řikají ať na to nemyslim, ale to prostě nejde nemyslet na to ☹

adenka84
15. pro 2009

Ahoj holky,
Micha neboj budete v pořádku. snaž se na to opravdu nemyslet nebo si to přivoláš!Je to těžký chápu, ale nemá smysl se trápit ničím co není jisté. Tak pfuj, pfuj, pfuj ..

Evženie, držím ti stejně jako Micha ve čtvrtek palečky, aby tvůj KET byl úspěšný a ty se přidala k našim těhulkám...

Mějte se holky přeji krásný a pohodový večer papa.

m.evzenie
16. pro 2009

Dobré ráno holky,
moooc děkuji za palečky 🙂 snad se sněhuláčkům bude u mne líbit 😉
Micha, moc se nestresuj, to bude opravdu vše v pořádku a teď se těš na srdíčko 😵 ...držím moooc palečky.
V kolik hodin jdeš ve čtvrtek do Nat.?.......nepotkáme se náhodou........ 😅

janinam
16. pro 2009

Ahoj holky,
Micha, uvidíš, že zítra bude všechno v pořádku a bude i srdíčko, neboj a opatruj se 🙂
Evženie, tobě taky přeju ať zítra všechno klapne a sněhuláčci ať se u tebe pěkně zabydlí 😀
Zítra vám oběma budu držet palce 🙂