Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

caricia1
10. říj 2011

@adenka84 Ahojky,ty sis na HCG krev vezla do Privamedu sama?

caricia1
10. říj 2011

@adenka84 A jak se cítíš? 😉 😉

adenka84
10. říj 2011

@caricia1 jo, jo vezli jsme si to tam vždy sami a i pro výsledek vždy jeli..byla cca za 1 hodinku a půl...dali nám vždy výsledek na papíry a my ho dovezli zpět do NAtu...já jsem ho vždy rozbalila...

cítím se dobře, jakobych vůbec neměla před porodem..

caricia1
10. říj 2011

@adenka84 no My jsme vezli sami jen když jsme zaspali a přijeli jsme pozdě 😀 Tak uvidíme jak to bude ted.
To je fajn že se cítíš dobře..Za kolik dní už to máš?Těšíš se? 😉

adenka84
10. říj 2011

@caricia1 TP mám zítra...jasně, že se těším, ale myslím, že to ještě jen tak nebude...snad do pátku..víc jí nedávám.. 🙂

caricia1
10. říj 2011

@adenka84 jo už to vidím v albíčku máš nááádherné fotečky 😀 Krása 😉 to bříško 😵 Koukala jsem i na testíky,já jsem se bála že mám slabý a ten co máš uprostřed já mám dnes - 13.den po KET. 😵

adenka84
10. říj 2011

@caricia1 jůůůů tak to ti moc amoc gratuluji.... takže zítra jedeš do Natu pro výsledek HCG? To je super, že ti to vyšlo...Kolik jste si nechávali zavést bobků 😀

caricia1
10. říj 2011

@adenka84 No jsem obj.až na středu 😵 ale mám strach aby se to nezkazilo jako prvně..taky jsem měla // ale jen tři dny..Ale ted už mam // od 8.dne a sílí 😵 tak snad...Moc děkuju. 😉 Zavedené máme zase dvě,ale jedno bylo jen 4 buněčné.A druhé 6ti buněčné.Tak myslím že spíš to jedno.

caricia1
10. říj 2011

@adenka84 Za jak dlouho jsi šla na uz??

adenka84
10. říj 2011

@caricia1 určitě to bude vše v pořádku..pokud sílí tak je to na dobré cestě... na UTZ jsem šla..9 dní od testu HCG takže 23.den od ET... to jsem byla5+5tt a byla vidět pouze dutinka a další utz byl 7+4tt a to už jsme měli srdíčko..pak už nás předali zpět do péče mému gynekologovi...

adenka84
10. říj 2011

@caricia1 v albíčku mám fotečku dutinky a pak i fotečku srdíčka..

caricia1
10. říj 2011

@adenka84 Máš tam nááádherný fotky,nemůžu na to už koukat jinak bych řvala-jsem hrozná plačka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adenka84
10. říj 2011

@caricia1 díky za pochvalu...to se teprve připrav na to pravé plačtivé období....ale krásné období... 🙂

hello_kyttinka
24. říj 2011

Ahojík, prosím Vás, jak to chodí v den odběrů v Natu, jak dlouho se tam leží..... atd... atd.... Chci vědět všechno.... 😀. Může se mnou kromě manžela jít i kamarádka?

caricia1
24. říj 2011

@hello_kyttinka Já jsem tam po odběru ležela 3 hodiny a jmyslím že je uplně jedno kdo tam s tebou bude 😉

hello_kyttinka
24. říj 2011

@caricia1 - a co si sebou mám vzít? Od kolika dělají odběry? Co ta narkoza? To tě proberou už na sále? Budu muset být zase asi nalačno, viď? A můžu se tam potom najíst? Já když se nenajít, omdlívám... Tak jsem zvědavá, co mě asi čeká...

caricia1
24. říj 2011

@hello_kyttinka No od kolika nevím,ale já jsem byla už na 8h ráno..Tak myslím že dřív asi ne.Vem si sebou košili,přezůvky a pití.Jestli nevydržíš bez jídla tak i svačinu.Narkoza je uplně v klídku,na sál si dojdeš se sestřičkou,celé to trvá jen asi 10 minut víc ne a probudí tě už na sále.Odvezou do pelechu,za chvilku sestřička změří tlak a mě dala i čípek proti bolesti protože já jsem ho chtěla.Nalačno samozřejmě jo.A vůbec se ničeho neboj 😉 😉 😉 😉

l.u.c.i.e
25. říj 2011

@hello_kyttinka, všechno už ti řekla caricia, což s ní musím jen souhlasit. Kdy jdeš na odběr?

@caricia1, gratuluju k těhotenství. Koukám, že jsi v 7 tt... Jsem ráda, že se podařilo.

caricia1
25. říj 2011

@l.u.c.i.e Ahoj,moc děkuju 😉 😉 😉

hello_kyttinka
26. říj 2011

@l.u.c.i.e - ahojky, to se dozvím zítra, ale asi někdy o víkendu, buď sobota nebo neděle,.... Docela mám strach... Folíci nějak extra nerostli, tak uvidíme, zítra, třeba ještě vydržím do pondělí...

l.u.c.i.e
26. říj 2011

@hello_kyttinka, neboj, vajuchy budou. Měla jsem 11 folikulů a z toho jen 6 vajíček... Dobré byly jen 3 a ty oplodnili... No a mám Matýska hned napoprvé. Tak se neboj. Držím palečky!

hello_kyttinka
30. říj 2011

Ahojky, mám po OPU, a teda přístup strašnej... Folikolů bylo 8, podle papíru 11, tak si vyberte, a vajíček máme 5.... Zítra voláme, jak si naši miláčkové vedou, snad budou všichni dobrý...

gambrinuska
30. říj 2011

@hello_kyttinka určitě to buádou bojovníčci, hlavu vzhůru čísla nic neznamenají stejně si tělo udělá co chce, odpočívej a připravuj bobkům pelíšek 😉

hello_kyttinka
30. říj 2011

@gambrinuska - připravuju, posílám do bříška samý dobroty, ať mají lásečky z čeho brát.... Kde je ten Privamed, až tam povezu tu krev?

l.u.c.i.e
31. říj 2011

@hello_kyttinka, držím palečky a věřím, že bojovníčci jsou a brzo ti 2 zevedou do bříška...

hello_kyttinka
31. říj 2011

@l.u.c.i.e - ahojky, dneska jsme si volali a jeden bojovníček to vzdal, máme čtyři.... Zítra budu volat v jaké jsou kvalitě a ve středu si pro ty naše lásečky jedu.... Kolik toho musím vypít? Mám mít plný močák, ale to pak musím ty tři hoďky vydržet a nejít, né? Nebo je vyčurám....

l.u.c.i.e
31. říj 2011

@hello_kyttinka, vidíš, neboj se, určitě 2 bojovníčky do bříška dostaneš a snad bude i co na zamražení. Já jsem se šla vyčůrat půl hodiny po zavedení. Nevydržela bych to 2 hodiny...

caricia1
1. lis 2011

Ahoj holky,chtěla bych se vás zeptat jestli jste měli v Natu sebou na utz manžu nebo přítele?Chtěla bych ho tam vzít sebou ale nevím jestli mi to dovoli? 😉

pantomima
1. lis 2011

@caricia1 úplně klidně 😉 já pokaždý 😀

caricia1
1. lis 2011

@pantomima děkuju to ráda slyšim 😉 ještě teda neni jistý jestli manžu pustí z práce ale pokud jo tak ho tam vemu 😉