Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

marketa137
17. črc 2010

@petra177 chce to ymslet pozitivně, nevěřim že by to oboum dopadlo špatně 😒

petra177
17. črc 2010

Markét, já jim samozřejmě přeju, aby to dopadlo na jedničku, moc držím palce!!!! Všechny přeci bojujeme.

douda
17. črc 2010

Jeli na 14 dní o klidu se zatím nechám jen zdát 😒
Hnusná vychřice my ho překazila , vyvrátila lípu ta spadla našim na plot , dále to nepřežila štumpa , chcípla slepice , vyslenej skleník a aby to ho nebylo málo tak očesané všechny broskve ☹
Jsem grogy nechtěla jsem to nechat jen na manželovi 😉
Koukám že se holky neozvali tak snad dobře pochodili , já se loučím jdu si lehnout 🙂

pantomima
17. črc 2010

@douda tak to je tedy síla, chudák slepice 😉 ....

haaninaa
17. črc 2010

Ahojky,
teda Doudo, u Vás byla pěkná spoušť, to u nás byla jen bouřka od půl šesté do deseti a lilo. Jinak klid.
Holkám taky držím palce, tak snad to dobře dopadlo.

jedna11
17. črc 2010

Ahoj,
tak koukam, ze holky se jeste neozvaly. Tak doufam, ze nekde slavi a ze je vse v poradku.
Ja cely den uklizela na baracku, tedy samozrejmne tak lehounce, ale proste musim neco delat. Kdyz jsem dom, tak porad musim myslet na to zda se povedlo nebo ne.
Petro177, ty si si delala test nez si sla na krev?
Doudo, tedy u vas tedy asi byla smrst. U nas to taky vypadalo zle, rychle jsem utikala uklidit kytky z balkonu. Asi v osm uz to bylo v pohode.

jedna11
17. črc 2010

Lucko, ja vim, ze je to podobne jako s mrskou. tedy porad si to rikam, uz jednou jsem to zazila, ale proste pokazde jsou to nervy. Testit asi budu az ten ctvrtek rano pred krvi. tedy pokud nedorazi mrcha driv.

l.u.c.i.e
18. črc 2010

Dobré ránko.

Holky tu ještě nebyly....

Jedna, obdivuju tě, že dokážeš netestit. To já bych nevydržela. Budu držet pěstě, aby mrška nedorazila a krev byla pozitivní.

Douda, teda u vás se prohnala velmi silná smršť. Ještě, že to nebyly větší škody...

ilca1
18. črc 2010

ahoj všem přeji hezký den, taky nakukuju co holky a oni nikde ☹

petra177
18. črc 2010

Ahojky,

konečně ochlazení 😉

Jedna, já to měla s testováním trošku složitější. Šla jsem na krev a netestila, ale vzhledem k tomu, že mě poslali domů pro noční košili, kvůli kapačkám na hyperstimulák, tak jsme cestou koupili s manžou test a teprve tehdy jsem testila. Jinak se mi na test ptal doktor i sestřička.

pantomima
18. črc 2010

Od rána řežem, vrtáme, ničíme a vztekáme se..a pořád nejsme hotový....doděláváme podlahy, poličky, obrázky...no děs

jana8
18. črc 2010

Ahoj holky,
koukám koukám a Gambrinuska a Adenka se tady vůbec neukázali.......zítra nakouknu když budu moct a doufám,že tu od nich najdu dobré zprávy 😵
Tak zatím holky se mějte hezky

jedna11
18. črc 2010

Ahoj holky,
tak Adenka a Gambrinuska porad nic. Doufam, ze zitra uslysim jen dobre zpravy, moc na ne myslim.
Na me dnes padla depka, mam takovy tuseni, ze se nepovedlo. Brisko obcas poboliva, zrovan ted jako klasicka ms ☹ ☹
Jinak vikend byl supr. Baracek uklizenej, tak uz jen dodelat zabradli, kuchyn a muzeme se stehovat. 🙂
Petro, a mela si uz sama na ten hyperstimulak podezreni? Ja nevedela, ze se muze rozjet tak dlouho po odberu.

pantomima
19. črc 2010

Pěkné ráno!

po včerjšku mě bolí celý tělo, to byl zase odpočinkovej víkend 😖

taky čekám na nějaké zprávy...

petra177
19. črc 2010

Dobré ráno,

Jedna, podezření jsem měla, byla jsem a vlastně pořád jsem jak balon 😒 Ale kromě velkého břicha jsem neměla žádné potíže, jako s dýcháním a tak. A kdy hodláš testovat? Nebo vydržíš na výsledky krve?

petra177
19. črc 2010

Holky, jsem z toho tak vedle, vůbec mi nedochází, že jsem těhule a hlavně dneska jsem byla na ultrazvuku a velký šok!!!!

Pořád koukám na fotečku a na naše DVA mimísky 😀 Jsem úplně vyřízená. 🙂 😅

pantomima
19. črc 2010

@petra177 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

l.u.c.i.e
19. črc 2010

Dobré ránko, děvčata. Jak se máme?
My jsme dneska krásně spinkali až do 7hod. Samozřejmě, že jsme se budili na kojení, ale pak zase hned usnuli 🙂 Kéž by to takhle šlo pořád. To by ale nesměli přijít zase hice.

Pant, podlahy dodělané? Nám by tento týden měli přijít udělat žaluzie a přivést nový nábytek do obýváku. Spíše ale počítám, že to bude se zpožděním, když jsou teď ty dovolené.

Jedna, ještě to nevzdávej... počkej na krev nebo zítra testni... Slabá čárečka už by se ukázala... Aspoň to tak bylo u mě 🙂

Adenka a Gam tu stále ještě nebyly...

l.u.c.i.e
19. črc 2010

@petra177, velká gratulace ke dvojčátkům. To tu jsi jediná 😵 Užívej si těhu a dávej na sebe a mrňousky pozor...

petra177
19. črc 2010

Holky, já se z toho nemůžu vůbec vzpamatovat. To jsem si dala parádní dárek k sobotním třicetinám.
Jsem úplně vedle. Děkuju za gratulace...Kdybych mohla dala bych si panáka 😀 😀 😀

pantomima
19. črc 2010

@l.u.c.i.e ty podlahy jakž takž jsou, dáváme lišty, ale ani jeden roh tu není do pravýho úhle, tak je to docela na bednu

pantomima
19. črc 2010

@petra177 jdi se projít, kup si něco hezkýho a oslavuj 😵

roby
19. črc 2010

Krásné ráno holky 🙂
Petro, moc velká gratulace ke dvojčátkům, to je hned dvojnásobná radost, užívej si to a hlavně se opatruj 😉
A co holky, pořád nic?

marketa137
19. črc 2010

@petra177 moc gratuluji a o to víc na sebe dávej pozor 🙂 . taky jsem chtěla dvojčátka teda poprvé, u Tomíka tam dvojčátko hledali a nenašli 🙂 a příště dvojky už raději ne i když při clostíku bývá taky větší šance 😀

ilca1
19. črc 2010

Petruš moc moc moc gratuluju k mimiskum 😵 dávej teď na sebe i na ně velikej pozor 😵 a užívej si to

michamicha
19. črc 2010

@petra177 moc gratuluju 😵 😉

já sem furt nakukuju co adenka a gambrinuska a ony se ještě neukázaly ☹

michamicha
19. črc 2010

napsala jsem vzkazík Adenky kámošce se kterou se znám, že na ní moc myslíme a jestli to nedopadlo dobře, tak ať se tu ukáže až jí bude líp 😉

sabcav
19. črc 2010

Ahoj holky 🙂 , my byli přes víkend emigrovaný u tchánů, pže se u nás předělával komín, už padal 😨 Jeslti to bude ok, poznáme, až na podzim zatopíme 😀 . Jinak nic novýho, mě furt stejně blbě 😝 , takže mimčo zřejmě v nejlepším pořádku 😵 . Ve se kontrola gyndr., čt dia Plzeň a pá hema Plzeń, takže se tenhle týden rozhodně nudit nebudeme 🙂 . Andrejska jsme chtěli vzít s sebou, ale zase mají bejt hice, tak si tchýně vezmu dovču a budou se hlídat😀.

@petra177: obrovská gratulace 😵 , no to ti věřím, že to musel bejt šok 🙂 , ale krev odpovídala fakt na jedno 😕 .

@pantomima to jste si asi dali, ale zase to budete mít pěkný 😎 .

@jedna11: jj, buď testni, možná by se tam doušek už mohl objevit, nebo počkej do čt na krev 😉 . Držím palce 🙂 .

@l.u.c.i.e. to Matýsek krásně spí🙂 , no konečně na pár dní vedra pominuly, tak to je jiná 🙂. Já ráno Andí tahám z postýlky heverem, aby vstávala včas (no včas, do 7,30), aby šla po o spát a já si taky chvíli odráchla 😉 . No tuhle jsme pěkně po obědě vytuhly u tchánů, Andí na 3,5 hodiny a já na 3 😀.

No a Adenka a Gambrinuska fakt nenapsali ani řádku, to moc dobře nevypadá 😢 😔 . Snad jsou ok🙂 .

Hezký den všem🙂

michamicha
19. črc 2010

mám zprávy jen o Adence 😔
@adenka84 Vladí, je mi to moc líto, ale věřím, že se ty i @gambrinuska toho mrňouska v bříšku dočkáte 😉 my všechny vám budeme držet palce na další pokus 😉 moc na vás obě myslím a až se budete cítit líp, tak se tu za námi zase stavte 😎 😉

avant
19. črc 2010

Hezký den holky,
tak nakukuji co je nového a koukám, že kromě dvojčátek žádné dobré zprávy ☹
Petruš, tak to je pecka 🙂 Opravdu krásný dárek!
Jedna: My se zatím na další pokus nechystáme, přes léto to necháme být a uvidíme, jak se to vyvrbí 🙂 Téda, tak vás už co nevidět čeká stěhování do baráčku. Ještě k tomu určitě // na testu.............to bude léto 🙂
Adenko, buď statečná, je mi to líto.