Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

m.evzenie
26. lis 2009

Ahoj holky,
Micha držím palečky, ať v pátek vidíš krásně zbarvené ty // čárky 😅
Gab, tak snad se bude chtít malému brzičko na svět a budeš to mít za sebou a bude vše v pohodě. 😵
Terko vycházka byla úžasná, taky by si se měla provětrat, abys přišla na jiné myšlenky. Ono se to řekne, ale
mě to občas pomáhá. Drž se, hlavně to musíš teď překonat a snad ten rok 2010 bude pro nás všechny
příznivější a dočkáme se těch // čáreček.
Také mě čeká v lednu ket. 🙂

jana8
26. lis 2009

Ahojky
Terko,to je děs stále něco..... 😢 ....ale hlavně,že na to přišli teď ...budu držet palečky ať si brzo fit a Nový rok začneš radostně 😉
Micha, taky se připájím k držení palečku a pak ať čteme samé pozitívné zprávy.....doufám,že příznaky tomu nasvědčují..... 😉
A co se týče mně? Tak bohužel už od úterý špiním - hnědá krev trochu..... 😢 ..ms mám dostat v pátek tak teď čekám že už dorazí..... 😠 ......já to tak mám,že předtím špiním ....někdy i uprostřed nebo tak...teď to sice uprostřed nebylo,tak jsem měla radost....ale bohužel teď to začalo,tak už dorazí mrcha ......tak když dorazí,tak se objednám na druhou IUI.......

gambrinuska
26. lis 2009

Teda holky co nás ještě nepotká, hlevně tebe Terko, obdivuju tě za tvojí sílu a vytrvalost. 😔 dáváš mi příklad, že se má se všim bojovat, tak vydrž a bojuj 😀 ty zvládneš úplně všechno.
já zatím čekám na první porevizní mrchu a poprvé se jí nemohu dočkat 😒
Holky, rok 2010 bude pro nás určo lepší, musí a budou se ty // šířit jak ta prašečí chřipak 😉 😉 🙂
Gab to chce postrčit zevnitř 😝

janinam
26. lis 2009

Ahoj holky, zdravím všechny,

teda Terko, to mě mrzí že tě potkalo ještě tohle. Uvidíš ale, že se to vyléčí a všechno bude zase dobrý. Já vím, že má občas člověk chuť s tím seknout a vykašlat se na všechno a rezignovat, ale uvidíš že bude líp
🙂

Micha, zítra budu držet palce ať se vybarví krásné //

Doufám, že pro nás ostatní čekatelky bude ten rok 2010 opravdu lepší, protože tenhle rok u mě nestál za nic.
Uvidíte, že bude... 😀

l.u.c.i.e
26. lis 2009

Ahojky holky, děkuju za rady na pálení žáhy... Je to fakt hrozný.

Terko, vydrž a nevzdávej to... I já jsem s mužem musela brát antibiotika, kterým se všechno posouvalo... Když to nevyjde letos, tak nový rok bude krásný, jelikož se staneš maminkou. Musíš věřit. Dočkáš se!

Gab, uvidíš, že se Tomík už brzo narodí...

Uvidíte holky, že všechny v roce 2010 budete těhu...
😉

terka82
26. lis 2009

Ahoj holky.

Nejdřív vám musim všem poděkovat za podporu. Včera mě to zase pěkně smetlo, ale dneska už je líp. Už aby bylo o týden dýl a měli jsme výsledky. Si tu se mnou užijete... 😅 😀 Jen to musim rozdýchat, když už nic víc dělat nemůžu. 🙄

Aduš teda že by mě tvoje smůla zrovna uklidňovala, to se fakt ne. My jsme se tady fakt hledaly... 😀 Každá máme nějakou tu potvoru. Třeba budeš fakt z výsledků překvapená a strepkouš zmizí. Já bych měla v lednu znova na náběry kvůli HSV, doufam, že z toho nebude zas nějaká podpásovka. 😖

evzenie na procházku bych kllidně šla, ale potmě už ne. 😀 Tak třeba o víkendu, pokud nebude zrovna hnusně.

Jani nestraš, dokud to neni MS, tak to nemusí nic znamenat. 😕

Gambrinuska myslíš, jo? 😀 Tim si nejsem až tak jistá a už vůbec ne po včerejšku. 😅
Doufam, že tahle tvoje očekávaná mrcha je jedna z posledních na hodně dlouhou dobu.

Janinam pro nás byl tenhle rok zatim jednim z nejbolavějších a to nejen díky mým problémům. No snad bude ten příští opravdu lepší. 😕

michamicha
26. lis 2009

já to taky řikam, do léta tu budem všechny těhule 😵 😉

terka82
26. lis 2009

micha běda ti, jak nebudu. si tě najdu. 😀 😀 😀

michamicha
26. lis 2009

😀 😀 😀

terka82
26. lis 2009

Jen počkej, to myslim smrtelně vážně. 😀

terka82
26. lis 2009

Jdu se odvalit na chvíli k TV. 🙂

adenka84
26. lis 2009

Ahoj holky,

Terinko, to je dobře, že už máš lepší náladu.TY depky jsou fakt hnusný. Ale mi to zvládnem, jednou se přeci musíme každá dočkat.

Micha tobě držím palce, určitě si už nervozní. Cítím, že tentokrát se ti to povede.Nevím proč, ale mám takový pocit.

JAna8 nevzdávej to.Dokud špiníš tak to nic neznamená, ba naopak to může být dobrí zpráva. A kdyby to tentokrát nevyšlo tak hlavu vzhůru a půjdeš s námi opět do boje. To by bylo, aby se to nepovedlo 😀

Holky jdu péct cukrový 2 druhy už mám pečený a ještě 2 chci dnes zvládnout.
TAk se loučím papa.

michamicha
26. lis 2009

teda adenko ty jsi rychlík, my budem zítra péct ty perníčky 😉

adenka84
26. lis 2009

TAky se divím, jak jsem to zvládla. Dnes mám dovču a tak jsem plná energie. Tak a teď už musím oparvdu jít péct. Chci mít hotovo než se vrátí manžílek z práce.

gab123
26. lis 2009

adenka toho streptokoka já mám.Než jsme těhotněli tak mi ho zaléčili,ale tím že jse nositelka už homám zpět.Je to problém v tom,že než porodím musí ti dát silné antibiotika,aby se mimísek nenakazil páč by pak byl pořád nemocný na zápal plic a nějaké podobné nemoci.Nebo když by praskla voda tak se musí jet hned aby bacil nešel nahoru do porodních cest.Tak mě to řekli.

teri je fain,že už máš lepší náladu,vydrž....
micha koukej ráno hned napsat mooooc ti to přeju 🙂
jana pátek je už zítra tak se nám taky ozvy co a jak! 😉
evzénie ket bude malý dáreček po vánocích
janin a teri to budou jarní vánoce holky věřte....

já pořád nic.Dnes mi trochu začalo bolet břicho tak jsem to rozdýchala lehla a bylo po....

michamicha
26. lis 2009

já jdu do hajan, jsem totálně KO 😔

adenka84
26. lis 2009

Tak děvčátka mám pečeno, hurá. Zítra pokračuji na novo.
Přeji všem dobrou noc a zítra čekám, jen a jen dobré zprávičky.

michamicha
27. lis 2009

ahoj holky,
jdu se vám pochlubit 😵 máme krásně pozitivní testík 😵 😵 😵

janinam
27. lis 2009

Ahoj Micha,

no tak to je bezvadný, moc a moccc blahopřeju 🙂 Držim palce, ať je vše OK.
To je super zpráva 😀
Mám fakt radost, že jsi se dočkala.

michamicha
27. lis 2009

dala jsem fotku do alba 😉

m.evzenie
27. lis 2009

Ahojky,
Micha , tak to je super, blahopřeju, hlavně, aby bylo vše v pohodě 😵 Nádherné. 🙂
Gab , ty se šetři , budeš potřebovat hodně síly, přeju Ti, aby jsi měla malého , co nejdřív v náručí. 😅
To opravdu bude malý dárek po vánocích a k narozeninám by to mohli být // čárky 😉 To si všechny
vždy přejeme 🙂

jana8
27. lis 2009

Ahojky
Micha,to nám začíná pomalu ale jistě nádherný víkend s takovou supr zprávou 🙂 .....z celého srdce blahopřeji a přeji ať čárka jen sílí a sílí.. 😵 😅 ...a kdypak půjdeš na krev?
Terko,neboj ten týden přejde a výsledky budeš mít před sebou...o víkendu hlásí hezké počasí,tak aspoň načerpáš ze sluníčka hodně energie a věřím,že po novém roce to bude tvé nejkrásnější období 😉
Adenko,jak to myslíš že by to mohla být dobrá zpráva pokud špiním?...Nejsem si jistá já už čekám že dorazí... 😠 ....ale nemusí to být přesne dneska,protože když špiním předtím tak to může být trochu posunuté,ale plus mínus to mám dostat dnes,tak uvidíme co o víkendu,to už by měla dorazit....necháme se překvapit.....Adenko,tak ty už pečeš? Já přemýšlím kdy začnu,aby jsme to nesnedli 🙂
Tak zatím holky mějte se hezky 🙂

gab123
27. lis 2009

micha JE TAM KRÁSNĚ VIDĚT Jé moc gratuluju....

gambrinuska
27. lis 2009

micho, gratulujuuuuuuu, jsou opravdu krásné // 🙂 😀 🙂 , tak ted jen přeju at je vše v naprostém pořádku, držím palce!!!!!! Ať na nás můžeš plivnout nějaký ten těhu bacil 😉 😉
Teda Gab vy si dáváte s mimísem na čas 😵

adenka84
27. lis 2009

Ahoj děvčata,

Micha, čárky jsou krásné mocinky gratuluji a pevně věřím, že se tady to povedené těhotenství pořádně rozjede....

Jana8, to špinění opravdu nic neznamená. Rokyta mě říkal, že pokud budu špinit jak po IUi tak po IVf, že to nic neznamená ba naopak, většinou jue to známka úspěchu, tedy pokud se mrch nerozjede úplně. Neztrácej naději....

Jinak holky, už mám pečené 3 druhy cukroví. Až odjede manžel do práce začnu opět.Dnes chci upéct 4 druhy cukroví.
Zítra jedeme na celodenní výlet, tak nebude čas. NA baráčku jsme dnes makali jako divý, už máme dodělanou plovoučku v ložnici, příští týden ji nastěhujem, huráááá....

Mějte se krásně pap večer přijdu

l.u.c.i.e
27. lis 2009

Micha, velká gratulace. Moc ti to přeju, tak ať čárka jen a jen sílí 🙂

Adenka, fakt chceš zvládnout za dnešek 4 druhy cukroví? 🙂 Nechceš přijít ještě k nám? 🙂 No, já budu péct 2 druhy o víkendu a zbytek o dalším víkendu...

adenka84
27. lis 2009

Ahoj holky, tak jsem tady. Mám hotovo jsem, ale ztahaná jak pes, docela mě to unavilo.

Lucie, opravdu jsem za dnešek zvládla 4 druhy cukroví celkem jich mám už sedm.
Měla jsem včera a dnes dovolenou a tak jsem chtěla upéct co nejvíc. V týdnu bedeme opět pracovat na baráčku, chodíme domů až večer a pak už se mi nechce nic dělat.

Zatím se mějte papa.

terka82
27. lis 2009

Ahoj holky.

Aduš teda ty jsi šikula. Tobě to pečení jde jako po másle. Původně jsem myslela, že bych mohla letos už konečně něco upéct a ne jen fasovat od maminek, ale nevim nevim. 😀

Micha konečně jsem se sem dostala a mooooc gratuluju a ať sílí. 🙂 Fotka pěkná. 😉

Jani zítra se chystáme do Pl. na nákup ježíška a do kina, tak to bude takovej malej relax. Už se těšim.
Co to špinění?

Ještě že už je dneska pátek, jsem úplně vycucnutá a počítam, že jakmile si lehnu k TV, tak jsem tuhá. 😀

gab123
27. lis 2009

adenka ty jsi šikula 7 druhů já mám 5 a to nám stačí páč manža by snědl všechny na ráz má to hrozně rád....pak mi nadává,že je tlustoch 😀

teri já jsem taky nějak vyštavená nevím z čeho a to mám udělat nějaký výkon... 😀 😝
luci co žáha?

adenka84
27. lis 2009

Gab, tak to jsi dobrá, že v tvém požehnaném stavu pečeš, klobouk dolů.
Mějte se krásně papa.