Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

adenka84
6. dub 2010

Krásný den všem...

Vendul přeji ti vše nej k tvému dnešnímu svátku...nedočkavě čekám na výsledky testíku, snad dopadl dobře?
Douda, čekáme na potvrzení, že prďolové jsou dva 😀 a nebo i jeden hlavně, že tam jněco je a že je to v pořádku...
Jani co hematologie.Můžu se zeptat, kdo ti tam poslal?
Gambrinusko, držím palce, ať ve čtvrtek máš pěkné folikuli... 🙂

Všechny ostatní zdravým papa..

m.evzenie
6. dub 2010

Terko, tak to je ten svět opravdu malý........., to by jsme se mohli někdy vidět. Co máte za psa?Tak to je pěkný hlídač, ten náš
sice hlídá barák, ale kolikrát nás zaspí a ani neví, že jsme přijeli.

l.u.c.i.e
6. dub 2010

Vendul, přidávám se ke gratulacím a doufám, že nám nahlásíš //. 😉

Gambrinusko, vidíš, že jsis nakonec na injekce zvykla a doufám, že tě vajuchy rostou...

Pant, třeba už na odpolední ani nenastoupíš... 😵

Páni, tak to je hezké... Terka se s Evženkou pravděpodobně znají a ani o tom do teď nevěděly... Taky jsem tu na jedné diskuzi našla starou známou. Teď si píšeme přes IP.

adenka84
6. dub 2010

Jo, jo svět je malej...

pantomima
6. dub 2010

Holkky, dneska zatím docela dobrý, byly jsme s malou na prochajdě, teď odpočívám, ve tři jdem plavat, tak uvidím, jak mě to zdolá... 😀

terka82
6. dub 2010

Avant to je fajn, žes byla taky ušetřena velkýho výprasku. 😀

Evženie máme trpaslíka jezevčíka, ale je jí dost. 😀 To se nám stát nemůže, že by nás zaspala. Pokud je doma aspoň jeden z nás, tak štěká na celý barák. 🙄
Vidět bychom se opravdu mohly. 🙂 A nebo se třeba potkáme někdy na schodech. 😀 To bys ale měla přihodit fotku, abych věděla kam s tebou.

Lucko zatim se asi neznáme, ale co není, může být. 😉
A doufam, že se někdy poznáme všechny.

Pant vydrž... 😀

Dneska dopo jsem měla nějakou krizi. Dala jsem si snídani, pak jsem spolkla ATB, pak se mi začalo dělat nějak šoufl, až jsem skončila v objetí se záchodovou mísou. Zítra už bych je měla dobrat, tak snad už se to nebude opakovat. 😠 Až teď jsem zjistila, že se asi nesmí kombinovat s džusem, tak proto... V lékárně říkali manželovi jen o mléčných výrobcích. 😠

adenka84
6. dub 2010

Terezko, snad už tězle nebude..určitě to bylo tou kombinací, džusy jsou kyselé a to se s ATB nesnese...

😒

m.evzenie
6. dub 2010

Terko, ještě zítra vydrž a pak už budeš moct i ven na sluníčko, snad bude svítit, je to hned veselejší. Jo, fotku už jsem chtěla
dát, ale musím příteli nějakou najít, aby mi jí tam dal. To by jsme se mohli poznat. 🙂

terka82
6. dub 2010

Aduš už to tak vypadá, protože jak jsem to vyhodila, tak mi hned bylo líp. Minule jsem se zapomněla před ATB najíst, teď jsem vypila džus... 😖 Příště už to zvládnu na jedničku. 😀

Evženie to doufam, že hezké počasí vydrží. Abych z toho taky něco měla.
Tak šup šup, nějakou fotku najdi, ať se poznáme. 😉

l.u.c.i.e
6. dub 2010

Terko, ještě že zítra dobereš ATB... Hlavní je, že už je ti dobře a ulevilo se ti. Pak si jen budeš užívat sluníčka...

Taky bych byla pro, kdyby se někdy udělal srazík a všechny bysme se poznaly. 🙂

Evženko, na tvou fotečku se taky těším.

ilca1
6. dub 2010

ahoj holky všem přeji hezký den 🙂
Lucko chtěla jsem se zeptat co mě všechno zjistí na první genetice po 12 týdnu? dělají se nějaký zvláštní vyšetření když je to po IVF? a to už i zjistí z krve co to bude nebo to až díl?

l.u.c.i.e
6. dub 2010

Ilčo, měla jsem to tak, že I. sreaning (ve 12tt) mi udělal můj gynekolog. Vzal mi krev a nahrál UTZ, to vše poslal na genetiku. V 16tt jsem si došla s mužem pro výsledky na genetiku, kde nám rovnou udělali II. sreaning neboli tripple testy opět mi vzali krev + UTZ). I sreaning dopadl výborně a při druhém sreaningu u UTZ se doktorovi nelíbili ledviny. Prý musí dopočítat nějaké riziko. Kdyby dopadlo špatně, musela bych na plodovku. Naštěstí vše bylo ok a i ledviny ve 20tt byly v pořádku. Jinak na genetice s náma dělali ještě takový strom nemocí u všech našich příbuzných...

janinam
6. dub 2010

Zdravím všechny po velikonocích,
u nás koledníci nějak vymizeli, letos prvně nikdo nezvonil ☹ Tak mě manžel trošku vyšupal, ale jen tak symbolicky, prý abych mu neuschla 🙂
Terko, ještě se šetři, vím že už je to asi dlouhý, tak ještě vydrž 😉 A nebo jen pomaloučku, polehoučku, žádné hrrrr hrrrrr 🙂
Jé, s těma antibiotikama je to tedy něco, tak příště už to bude bez překvapení a v poho 😀
Vendul přeju taky vše nejlepší k svátku, hlavně ty vytoužené dvě čárky. Možná už na Vendul vykoukly, nás bude asi napínat, myslím že má dovolenou a tráví jí na chatě, tak si holky asi ještě počkáme ☹
Adenko, příští týden přeju kontrolu na výbornou ať se můžete pustit do dalšího snaženíčka 🙂
Douda, taky jsem zvědavá kolik tam těch mrňousků bude 🙂 Dej pak vědět.
Gambrinusko, super že injekce zvládáš, na čtvrtek přeju obr folíky😀
Evženie, jak snášíš tabletky? Docela ti to utíká, viď? Přeju ať se ti to brzo přehoupne a hurá na další snaženíčko.
Jani8, držím palce na hematologii, snad nebudeš na výsledky moc dlouho čekat. Dlouhé čekání na výsledky už vybrala Adenka, tak snad je budete mít brzo.
Pant, tak co, už je ti líp?
Lucie, super kára pro Matýska, hned máte o jednu starost míň😉 Týdny ti naskakujou nějak rychle, nemyslíš 😀? Užívej si dokud můžeš 🙂
Ostatní moc zdravím.

terka82
6. dub 2010

Lucko to jo, ulevilo se mi hned. 😀 Ale jinak je znát každý den, dneska už třeba o břichu ani nevim. 😉
Tak šup šup, naplánujte nějaký sraz. Ale pro mě připadá v úvahu tak víkend, abych se za vámi mohla nějak dopravit. 😅

Ilčo, jak ti je?

Janinam já a hrrrr?? Jak tě tohle vůbec napadlo? 😅 😀
Přes antibiotika já jsem prostě expert. 😀 A to jsem se ještě domluvila, že půjdu naproti manželovi do práce. Tak mě snad to sluníčko moc neoslní. 😀

pantomima
6. dub 2010

Jsem doma s malou z plavání, třičtvrtě hodiny dá docela zabrat, v šatně nse mi udělao mdlo, že jsem sebou málem sekla a než jsem dolezla domů, tak jsem toho měla plný zuby...tak je o neschopence asi rozhodnuto 😉

adenka84
6. dub 2010

Pant, máš recht, proč se unavovat, když můlžeš být doma...Já jsem už také 100% rozhodnuta, že až budu těhu, tak jdu okamžitě na neschopenku....

Jinak jsi si doufám, plaváníčko s Terezkou užila? 😀

gambrinuska
6. dub 2010

jéé holky taky plánuju hned po// že budu doma, tak šup aby to bylo a budem se celý dny flákat 😉 chtělo by to stihnout do prázdnin 😀 už se vidim na chalupě u bazénu 😀

adenka84
6. dub 2010

Gambrinusko, to já už se vidím taky....navíc jak jsem měla u nás přes noc synovce, tak mi říkal, kdy už budeš teto mít konečně nějaké to miminko, já jsem pak budu k tobě jezdit na každý prázdniny...Bylo to od něj tak krásný a upřímný... 😅

pantomima
6. dub 2010

S Terkou jsem byla doma ještě o den dřív, než byla udělána IUI, prostě jsem šla za svou dr a řekla jsem jí, že zítra budem dělat miminko a že chci být doma, takže čekání na dvě čárky už bylo na neschopence, pak jsem jen v práci nahlásila, že se povedlo a že už nepřijdu 😀 , teď jsem si tak nějak myslela, že ten částečnej úvazek zvládnu, přeci jen to není každej den, ale nějak mi to nebaví 😉

terka82
6. dub 2010

Pant myslím, že ses rozhodla dobře. 😉
A koukam, že jsme tady v PN naladěny stejně. 😀

Aduš synovec je sladkej. 🙂

Hlásim, že cestu do práce jsem přežila bez úhony. Čekala jsem, že třeba víc zašpinim, ale nic. 🙂

m.evzenie
6. dub 2010

Terko, to je fajn, že ti procházka prospěla.Už bych měla fotku, ale nejde nám tam vložit, prosím poraď. 😉 SOS.
Pantomima, určitě zůstaň doma alespoň budeš víc odpočívat. To si rychle zvykneš.
Koukám, jak si to všechny pěkně plánujem, tak ať nám to všem brzy vyjde. 😀
Janinam, dík, docela to utíká, teď beru dvě tabl., ale snáším to dobře jen trochu únava a občas mě bolí hlava. Teď už je
venku příznivě, tak jsem víc venku a to je super.
Lucko, asi si budeš muset ještě na fotku chvilku počkat. 🙂

terka82
6. dub 2010

Evženie huráááá a v čem je problém? Půjdeš do nastavení, tam si dáš Vložit fotku nebo změnit nebo jak to tam je, najdeš si, kde ji máš uloženou a mělo by to jít, ne?
Jo prospělo mi to a hned jsem si poslala domů nějakou prácičku. 😀

renap
6. dub 2010

Ahoj holky,vy píšete moc,já to nestíham číst a mam v tom zmatek.
Terko,to je dobře že je ti dobře a proč máš ATB?V tý Plzni jsou nějaký opatrný,já jsem prve šla po revizi za 3 hodiny domů,ještě jsem jela autem,ale to nevěděli 😀 , a v Natalartu řekli počkat 3 měsíce,tak někdy v červnu byste mohli vlítnout na KETne? Nebo si dáte ještě jednou Kubu? Zkusim dát nějaký fotky do alba,snad se mi to povede.

m.evzenie
6. dub 2010

Terko, měla jsem fotku ve velkém formátu, tak si přítel s tím pohrál a povedlo se. 😀 tak už se poznáme, tak se hlaš až se někde potkáme. 😀
Renap zdravím tě. Jak rostete?

terka82
6. dub 2010

Hurá, zase o jedno foto víc. Evženie, tebe jsem tu opravdu asi ještě neviděla, ale příště budu mít oči na štopkách. 😀

Renap dali mi je, protože v pochvě mohou být bakterie, které normálně nevadí, ale tím, že mam otevřený čípek, tak aby náhodou nevlezly kam nepatří. Nebo tak nějak.
Ty seš éro, já byla ráda, že jsem došla na záchod. 😀
Tak nějak s těma 3 měsícema počítam. To vychází do konce června a pokud nebudou mít nějaké letní prázdniny, tak bych se chtěla na červenec objednat. Na Kubu bych už neletěla, takovou dálku... 🙄 😀 Navíc u manžela hned tak dovolená nehrozí, protože za sebe nemá zástup, nová duše dorazí až v červnu a než se naučí dělat samostatně, tak to asi bude léto v čudu. 😒
Na fotky se těšim. 🙂

terka82
6. dub 2010

Renap malá je krásně vysmátá. 😀 Má parádní kukadla a jak si sedí v té vaničce, to nemá chybu... 😀

gab123
6. dub 2010

Ahoj holčiny!jak pak se tu máte já jen občas nahlédnu a skouknu co je nového,ale nepíšu.Je tu hodně nových tváří,ale myslím,že do vánoc zas budu koukat pravidelně budem pracovat na tomáškovi 2,hihiBudu se snažit přidat nové fotky.Malej je úžasnej a hlavně moc hodnej a to fakt a pořád se směje...
četla jsem jen o terce protože bych ti to moc přála a je mi líto jak to vše zas dopadlo,ale je u vás skvělý,že se vám podaří po ivf brzy otěh.Koči moc ti držím palečky a přeju aby jsi si mohla užívat jak mi.
renap z toho si nic nedělej já už to taky nestíhám číst 😝
jak malá jak je už velká a kolik je jí měsíců asi kolem 8?
nám jsou 4 měsíce a 3 dny.Vážíme 7,5kg a 65cm
Jinak všechny moc zdravím a přeju pevné nervy stojí to za to.... 🙂

gab123
6. dub 2010

tak už jsem tam dala 4 fotečky jsou mu tam 3 měsíce.Nové mámještě ve fotáku tak příště.

adenka84
6. dub 2010

Ahoj gab, malej je krásnej, je to ksu chlapa, nádherně se směje 😀

renap Anežka je taky úžasná rostete jako z vody... 🙂

Evženie, pěkná fotka, alespoň už víme jak vypadáš.... 😉

adenka84
6. dub 2010

avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI
gambrinuska.....stimulace injekcema -fostimonem-na IUI
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................čekání na výsledky hematologie
Adenka84..........18.3. laparaskopie, čeká na mršku, po té konzulatace v Natalartu, domluva 2.IVF
vendulak ...........1IUI neúspěšná(17.2), 2.IUI 22.3.
terka82 .............. snž. od 06/2006,1. IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1. KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), 2. KET léto 2010

L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 28tt, poradna 14.4.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 22tt, poradna a velký UTZ 30.3.
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 13tt, poradna + náběry 29.4.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3.
pantomima.........IUI 16.2. - test 7.3.//, 8.3.//, 9.3. HCG 1825, 23.3. UTZ, těhu náběry+průkajda 7.4.
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 2 embrya,test 28.3.//, těhotenství potvrzeno z krve HCG 658,7