Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

adenka84
6. srp 2010

Jani8, na spermiogram bude muset přítel jít také, ale to nedělají ve na Lochotíně,ale na borech...Oni si vás objednají...pak už jsme si byli jen pro výsledky...

Micha, je stále doma, ale psala, na facebooku, že se bude brzy s Vojtíškem stěhovat do porodnice...Tak uvidíme, co víc nám napíše...

Co je s Gambrinuskou by mně také zajíémalo, jak se asi má, snad je v pořádku?

jana8
6. srp 2010

Adenko,děkuji,tak to je asi na sperm. tam kde jsme byli jednou ale nejsem si jistá,už jsi to vůbec nepamatuji kde to bylo.....tak uvidíme..a na co se Vás ptali?...děkuji za vše

adenka84
6. srp 2010

Ptali se nás na zdravotní stav, jaké jsi prodělal operace, na co se léčíte, jaké užíváte léky, jak dlouho se snažíte otěhotnět a co vše jsi podstoupila, IUI, IVF, KET...
Pokud jsi měla slepé střevo, a nebyla jsi na laparaskopii, tak ti na ní určitě pošle...u mě se divila, proč mi ji neudělali už dávno...

jana8
6. srp 2010

Adenko,díky.....slepé střevo jsem neměla....tak snad to bude ok....zatím se měj hezky....přeji hezký den

adenka84
6. srp 2010

tak to je fajn...budu držet palce, ať je vše v pořádku a ať nemusíte dlouho čekat na výsledky a vyrhnout se optimismem do boje o miminko...

l.u.c.i.e
6. srp 2010

@ilca1, kyčle už máme vyřešené. Půjdu k nám na II. polikliniku k Mudr. Pelnařovi. Market mi ho doporučila. Chodí k němu s klukama taky. Jsem ráda, že nemusím tedy do FN. Jojo, ty myslíš Denisovo nábreží, že?

@adenka84, jakmi říkáme, povedl se paní embryoložce, která nám ho napíchla. To z ní děsně, co? Dala si moooc záležet 😉 Už si to bez něho nedokážeme představit. Tak ty jsi taky na facebooku? Mrknu se na tebe. Jsem tam taky...

Míše, budeme držet palečky, aby porod nastal co nejdříve. Snad jí ho nebudou muset vyvolávat...

@jana8, co migréna, už ustupuje?

jitikyti
6. srp 2010

Ahojík
jana8-nikdy jsem migrénu neměla.Ale vím,jak trpěla moje mamina.Zvracela,zavírali se jí oči...no hrůza.Pak šla na oční,dali jí brýle a rázem jí to skoro odeznělo.Ale dodnes migrošku občas má,ale ne tak hroznou.A brýle nenosí.Max.na čtení a to už musí být opravdu nutné,jinak natahuje ruce,kam až to jde 😀 😀 😀
michamicha-tfuj tfuj tfuj,ať mimi brzy vyleze.
adenka84-to je fajn,že sis dovču užila takhle parádně.Odfrknout a trošku si vyčistit hlavu,to je bezva.
l.u.c.i.e.-každopádně to doktorce řeknu a uvidím.Chodím teď do fakultky na Loch.a tam na to budou možná přísnější než v Natalu nebo u mého doktora.Normálně chodím k Marešovi.
Dnes je pěkně hnusně,ale přesto všem přeji krásné 😀 odpol.

pantomima
6. srp 2010

Pěkný večer!

Hlásím se doma z dovolený!
V rychlosti jsem vše pročetla, ale nic si nepamatuju 😀

gambrinuska
6. srp 2010

Ahojky holky, zdravím vás, omlouvám se že jsem se tak dlouho neukázala ale nějak nebyl čas a ani moc síla 😔 jak jsem vás dočítala tak mam hodně podobné pocity jako zbytek neúspěšných snažilek 😖
Musim se dát dohromady, dost často bulim asi ještě ty hormony 😕 (nebo to na něco svést musim 🤐 )
Jinak jsme objednaní na 1.9 na genetiku a na imuno se můžu objednat až v září, mam se pak objednat do natu až s výsledkama, ale o dalším pokusu nechci letos už vůbec slyšet 😠 nějak mě to rozhodilo víc než jsem myslela 😔
Ptala jsem se na tu laparku a nebyla mi doporučena, tak nevim
Jinak těhulkám gratuluju a maminám taky 😉

marketa137
6. srp 2010

Ahoj, tenhle týdens tojí zato 😝 . Viki dělá čím dál větší blbosti a včera sjme málem jeli na pohotovost 😖 . Snad příští týden bude lepší, to teda jdu ke svýmu doktoru a v úterý s Tomíkem na 6m prohlídku 😉 , jsem zěvdavá jestli už to má Míša za sebou 😉

l.u.c.i.e
7. srp 2010

Dobré dopoledne. Venku jen a jen chčije... Aspoň se dobře dýchá 🙂

@jitikyti, ty taky chodíš k Marešovi? Já taky. Je naprosto suprovej... Vždy všechno vysvětlí a vyjde vstříc. 23. 8. jdu k němu na kontrolu po šestinedělí...

@pantomima, vidím, že jste si dovču užili 🙂 Fotky jsou úžasné 🙂

@gambrinuska, tvé pocity chápu... Uvidíš, jak dopadne vyšetřenína genetice a na imunu a podle toho se možná rozhodne co a jak...

@marketa137, my zase v úterý jdeme na kontrolu po šestinedělí 🙂 I když šestinedělí budeme mít za sebou až příští neděli 🙂

marketa137
7. srp 2010

@l.u.c.i.e my právě chodíme tak nějak přesně ale ted se to protáhlo dovolenýma a očkování musí být přesně po měsíci a minule byl 6.7 takže ted jdeme toho 10 a na poslední synflorix tak snad bude bez reakce. A já úplně zazdila kontrolu po šestinedělí 😒 , tak jsme zvědavá co ěm doktor řekne v pondělí na kontrole a hlavně jaks e bude tvářit až mu řeknu že žádnou antikoncepci nechci 😉

haaninaa
7. srp 2010

Ahojky holky,
Pant - hezký fotky, malá je úžasná, obdivuji jí, že si nechala dát toho hada kolem krku, já bych utekla hrůzou 🙂 🙂
Adenka84 - je fakt že Kvilda a další přímo šumavský desninace jsou kopcovitý, ale za tu dřinu ten výhled pak stojí. Třeboňsko je rovinatý, a taky fajn, ale já radši ty kopcáky, jsem pak víc unavená a šťastnější, že jsem je zdolala 🙂 . Myslím, že asi ty, jsi psala že čtvrtý pokus IVF by v natu stál padsát tisíc. Nám v Budějkách řekli že osmdesát. Když jsem si nechala vyjet výpis z pojišťovny a sčítala jsem všechno, co se toho IVF týkalo, od náběrů krve, po kontroly UTZ a samostatný výkon, tak mi vyšlo 37 870,- Kč. K tomu připočítám dalších 10 tisíc, co jsme do toho dali, tak to je nějakých 48 tisíc a zbytek by připadl centru v ČB. Síla, co?
Kdepak je Micha? Že by už Vojtíšek byl na světě?
Gambrinusko - držím palce, aby genetika a imulo byli v pořádku a brzy si se radovala ze //.

Ve čtvrtek v Natu jsem si povídala se sestřičkama, čekala jsem na ten výkon, jménama je neznám, jedna je drobounká a má zrzavý vlasy a tak druhá je trochu silnější a má ve vlasech melír, o centrech asis. reprodukce a hrozně se divily, že jedzíme takovou dálku, že máme určitě někde něco blíž a když jsem jim vyprávěla a ČB, tak jen kroutily očima, čeho jsou jinde schopní. Jsou tam fakt hrozně moc hodní, až na tu jednu 🙂 🙂

Já se cítím celkem v pohodě, občas mě zabolí v podbřišku a občas cítím pnutí v prsou. Tak uvidíme, co z toho nakonec bude. Čaj z kontryhle piju pořád, tak snad to nějak neublíží.

Tady taky prší, už od včerejšího rána, ale zato rostou houby, že se na ně může chodit s bramborovým košíkem 🙂 🙂 🙂

douda
7. srp 2010

Ahojky
Jdu Vás všechny pozdravit na hematologii jsme dopadli na výbornou vůbec žádné injekce píchat a ni po porodu nebudu , jen jsem chudokrevná tak jsem dostala železo 🙂 , jinak jsme tuten výkend u babi na pouti to se budou penízky točit a v pondělí odjíždíme do soboty na dovču na Moravu 🙂

adenka84
7. srp 2010

Ahoj holky,

Pant pěkné fotečky...
Gambrinusko, jsem ráda, že sji se konečně ozvala...nesmutni, neboj ono to zas přejde, bolí to já vím, ale život jde dál a jsou na světě horší věci..navíc ty máš ještě spoustu šancí, že se zadaří, to já už jich tolik nemám, a přesto to nevzdávám, hlavu vzhůru bude líp...

Douda, užijte si dovolenou, přeji vám pěkné počasí..

Hani´, je to opravdu pálka, ale co se dá dělat! Zvláštní je,že každé centrum si říká jinou částku, je to hnus! No, jo ale vydělávat se nějak musí, i když takhle? To mi hlava nebere!!!!

haaninaa
7. srp 2010

Adenka84 - vydělávat jo. ale na neštěstí ostatních, to je hnus. Neboj, i tobě se zadaří, moc Ti držím palečky. Co vlastně děláš za práci, když si psala, že se budeš muset do práce a že to tam všichni ví?

adenka84
7. srp 2010

Pracuji ve fabrice, vyrábíme kabely do aut...
To víš, jednéí se tam svěříš a už to jede jak na běžicím páse...ale už jsem si zvykla, většina lidí je tam chápavých..- a ty sprominutím krávy jsem už naučila ignorovat...však ne nadarmo se říká na každého dojde....

l.u.c.i.e
7. srp 2010

@marketa137, ty žádnou antikoncepci nechceš? Že by jste se pokoušeli o třetí miminko? 🙂 Koneckonců to může být tvému doktorovi jedno, že nechceš prášky, ne? Jsou i jiné metody, jak se chránit... Jsem ale zvědavá, co vymyslí můj gynekolog, když antiko brát nemůžu. To byl jediný způsob jak se mi netvořily cysty. No asi jsou i jiné metody léčby. Uvidím.

@douda, tak to je super, že si nemusíš píchat injekce 🙂 Mě sice doktorka napsala, že mě mají píchat injekce po porodu a po dobu šestinedělí, ale injekce jsem dostala na ředění krve jen den porodu a druhý den po porodu. Jinak nic... Pěknou dovču přeji.

@haaninaa, zrovna dneska šel ten můj na houby, tak jsem zvědavá zda přijde s košíkem hub nebo přinese houby 🙂

@adenka84, ahojky...

haaninaa
7. srp 2010

Adenka - já také dělám ve fabrice, my vyrábíme lišty na střechy aut. Já jsem nikomu nic neříkala, od začátku jsem tam lidem (vlastně jen ženským) trnem v oku, že jsem protekční. Jen jsem to řekla vedoucímu, odmítal mě pouštět, když jsem potřebovala, takže mi nic jiného nezbývalo.
Lucie - určitě něco najde, roste toho mraky, od lišek, po hnědáčky, až po pravé hříbky. Jen je to dost červivé. Napršelo je až dost, tak teď by to chtělo trochu sluníčka a rostly by snad i ze silnice 🙂 🙂 🙂
Jsem z toho počasí unavená, nic nejde dělat, snad jen spát 🙂 🙂

marketa137
7. srp 2010

@l.u.c.i.e 🙂 , já mam v papíreh že sjem sterilní ☹ a jedině jsem otěhotněla po clostilbegytu a utrogestanu a vždycky až tak po 6 cyklech léčby a za ty roky už mam hormonů dost tak chci trošku enchat tělo odpočinout. Ale snad poprvé v životě mam bez léků pravidelnou MS, sice 1 byla až 5m po porodu ale ted byla zase za ěmsíc, sice slabá ale je a hlavně nekrvácim mimo cyklus. Minule mě doktor nabízel tělísko a to teda enchci vůbec 😒 takže čekam co bude nabízet. Pozor si teda nedáváme takže by to byl zázrak kdyby to vyšlo samo a možná se ještě pokusíme o jedno mimčo ale na IVF bych nešla, když to 2x vyšlo jen po lécích tak si ymslim že yb to vyšlo snad ještě jednou 🙂

adenka84
8. srp 2010

Ahoj holky,

přeji vám krásnou sluneční neděli... 😎
Jsme právě po obědě a chystáme se do Kina na Kájínka...Jsme zvědavý jaké to je...P/rý to má velký úspěch...Chtěli jsme jet do Sinestar do Olimpie, ale tam mají až do pondělka vyprodáno..tak jedem do Plazy tam byli ještě nějaká místa volná...
mějte se krásně, všechyn vás zdravím... 🙂

l.u.c.i.e
8. srp 2010

Ahoj děvčata 🙂

@haaninaa, manžel houby přinesl... Měl v košíku babky, lišky a hříbky. Tak jsme včera čistili a krájeli... No a teď už sušíme... 🙂

@marketa137, tak to je jasný, že antiko brát nemusíš, když jsi vždy otěhotněla po léčbě. I když kdo ví 🙂 No a když se nebráníte ještě jednomu prckovi, tak to nemusíš řešit 🙂

@adenka84, my jdeme na Kájínka zítra. Mamka mi slíbila, že mi malého pohlídá. Akorát jí odstříkám mléčko pro malého. Pak napiš jaké to bylo... Slyšela jsem jen a jen samou chválu. My zítra jdeme do Olympie a ještě dnes jsme udělali rezervaci. Pár volných míst na 16:30 bylo 🙂

adenka84
8. srp 2010

Tak to máte štěstí, že se vám povedlo lístek sehnat, my jsme to zkoušeli včera a nic jsme do Olimpie, opravdu nesehnali...Chtěli jsme rezervaci na dnešek, nebylo nic volného... ato to hrajou ve třech sálech, je to mazec...Večer stručně písnu jaké to bylo...

mějte se papa...

l.u.c.i.e
8. srp 2010

@adenka84, na dnešek jsme se nedívali. Ale máš pravdu na zítřek už bylo jen pár volných míst a to jen na 16:30hod. Užijte si to.

marketa137
8. srp 2010

@l.u.c.i.e kde byl manžel na houbách 😉 , docela bych taky šla na houby ale to bych max mohla jít s vikínem 🙂 . Po Vikínovi jsem brala antikoncepci ale vzhledem k tomu že ani po porodu jsem MS neměla pravidelnou tak díky antikoncepci to bylo ok, brala sjem jí v kuse a MS neměla rok 😉 takže jsem zvědavá co bude říkat doktor a hlavně na to že místo po šestinedělí jsme tam až po 6m 😒 . Tomík je šílenej mamánek a jakmile jsme pryč tak docela vyvádí takže to ani moc nešlo a než jsme si uvědomila že mam po šestinedělí tak byli malýmu 3 měsíce 😉

adenka84
8. srp 2010

Ahoj holky,
tak už jsme zpátky...
Lucie, na zítřek se můžeš těšit, film byl báječný...Moc se mi líbyl, od začátku dokonce..nebudu ti o tom vyprávět,ať máš zítra z toho prvý požitek...V jednu chvíli jsem tam měla husí kůži, dozvěděla jsem se tam něco o čem jsem vůbec nevěděla, to se, ale netýká Kájínka...Také jsou tam asi tři vtipné scénky u kterých jsme se zasmáli..je to podle mého názoru další velice povedenný český film...

pantomima
8. srp 2010

Ahojky

byli jsme na houbách, dělá se guláš a smaženice.Jsem pěkně uťapaná a jsem ráda, že mám nohy na stole 😀

adenka84
8. srp 2010

Pant, ty houby závidím, také jsme chtěli jít, ale ráno u nás lilo jako z konve atak jsme se na to vydlábli...Ale u nás houby rostou o 106, příští víkend určitě půjdem...

mějte se papa dobrou noc¨
😔

l.u.c.i.e
9. srp 2010

@marketa137, kdy jdeš na gyndu? Asi možná dostaneš nějakou výtku, ale to přežiješ 🙂 Jsem zvědavá, jaký bude sex po šestinedělí... Docela mám starch, když jsem měla sešitou i pochvu. Stehy teda už vypadaly a celkově mě nic nebolí, ale sem tam ještě špiním. No a když zvednu něco těžšího, tak ještě zakrvácím. Šestinedělí končíme v neděli, tak je to snad všechno normální...

@adenka84, na film se už moooc těšíme. Hlavně i na to, že zase půjdu po delší době do kina 🙂 Mamka se zase těší, že bude hlídat vnoučka 🙂

@pantomima, smaženici jsme měli včera 🙂