Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

l.u.c.i.e
11. říj 2010

Dobré ránko,

Ilča už je asi v porodnici. Moc na ní myslím a ať ten vyvolaný porod má brzo za sebou...

@terka82, to je báječné, že máš 9kg dole. Zase to ale moc nepřeháněj, ať má budoucí miminko z čeho brát živiny. 🙂
Já mám taky dobrou dietu. Nedostatek spánku a kojení po 2 hodinách. Za víkend dole 2kg a to jím jak blázen... Malej si bere úplně všechno 🙂 Vlasy padají snad ještě více a ty co nevypadnou, tak je malej vytrhne 🙂 Asi brzo budu plešatá 🙂 Ani vitamíny nepomáhají... Zuby bolí při pití studeného či teplého nápoje. To mě asi zubařka za 3 týdny pěkně potrápí... Ale co by člověk proto malého neudělal, že? 🙂 Stojí to za to.
Přeju ti, ať všechny výsledky jsou v pořádku a ať máš krátký cyklus, aby jste si mohly jít pro mrazáčky. Snad už to tentokrát vyjde. Musí!!! 😵
To by mě zajímalo, kde jsi narazila na paní chytrou... Určitě ta má spousty dětí kolem sebe a je ta nejchytřejší... Na takové lidi jsem alergická. Vůbec neví čím vším musíme projít...

@adenka84, procedury budeš mít podobné. Moc se neliší. Rozhodně si to tam užijte. Je dobře, že za tebou bude manžel jezdit. Bylo by moc pěkné, kdyby jste potomka zplodili přímo v lázní 😉

@sabcav, jééé, to jsou krásné fotečky. Jak vám to moc sluší. Máš už pěkný těhotenský bříško 🙂
Těšíme na info od Ilči.

Pěkný slunečný den všem

m.evzenie
11. říj 2010

Ahoj holky,
taky myslím na Ilču, snad jí nebudou dlouho trápit a budou oba v pořádku.
Sab. pěkné fotečky, sluší ti to i malé.
Nevím jak budu tento týden stíhat koníka, snad vždy v práci. Musím se vám pochlubit v sobotu 16 se budeme s přítelem brát, tak máme tento týden nějak nabitý, přípravy vrcholý. Mám dovču jen v pátek a možná ve čtvrtek
bych chtěla jít o něco dřív, poněvadž příbuzní už u nás budou od pátka. Hlavně, aby to dobře zvládla mamina, chemoterapii zvládá dobře, jen bude muset jít o francouzských holích.
Krásný den všem.

adenka84
11. říj 2010

Evženie, sluníčko naše tak to je krásná novinka...Přeji ti ať se vám váš den D co nejlépe vydaří a ty na něj jen v dobrém a s láskou vzpomínáš..Gratulovat ti nebude to se předem nemá...
Neboj mamko to zvládne, určitě se na tvůj velký den také těší, jen aby jí bylo dobře...Pěkně si to užíte a až budou fotečky tak sem s nimi... 🙂
Už teď se na ně teším...

gambrinuska
11. říj 2010

Ahojky holky 😉
@m.evzenie téda taková zpráva a ty ji jen tak řekneš mezi řečí 😉 😵 tak velká grtulka a at vájm vyjde aspon počasí 😵
seb-hezké fotky
Ilčo, tak at to máš rychlý a co nejmín bolestný 😅

@adenka84 ty lázně ty závidim, odpočneš si tam, zregeneruješ 🙂 jen to stýskání bych asi taky špatně nesla no hlavně, aby to k něčemu bylo 😔 budu ti držet palce 😵 , ještě chodíte k tomu léčiteli? a nějaké pokroky?
terko s tima cyklama to znam, když o něco jde tak trham rekordy 🙄 no hlavně aby to bylo v pořádku 😉
já jsem objednaná koncem listopadu do Natu, tak se na něčem domluvíme 😕 budu mít už všechny výsledky, a asi zkusíme 1-2 inseminace a na jaře ivf, známej se ted povedla inseminacše na podruhý 😉

sabcav
11. říj 2010

Ahoj 🙂 , Ilča se zatím neozvala, tak jí asi udělali jen příjem 😉 , zkusím jí navečer písnout 🙂 .

sabcav
11. říj 2010

@l.u.c.i.e ať vitamínky zaberou 🙂

sabcav
11. říj 2010

@m.evzenie moc gratuluji, ať vám vyjde počasí a hezky si to užijte 😵 . Těším se na fotky 😎

sabcav
11. říj 2010

@gambrinuska budu moc držet palce 🙂 , ať se ti zadaří stejně jako známé 😉 .

ilca1
11. říj 2010

Ahojky 🙂 ještě nerodim ,nastupuju ve čtvrtek, dnes mě zase prohrábla tak krvácim mam trochu bolesti ale jinak nic, 🙂 dneska jsem hotová , zítra písnu 🙂
dobrou 🙂

sabcav
11. říj 2010

@ilca1 ahoj 🙂 , aha a my tu už všichni žijeme v domnění, že nastupuješ už dnes 😅 . Brr, ty hamiltony (jak je manžel překřtil vtipně na Schumachera 😀 ) nejsou nic moc, co ☹ . Hlavně aby zabraly, co? Hezkyy si odpočiň 🙂 . Nastupuješ ve čt? Já jdu ve čt na kontrolu, tak se tam možná uvidíme, ty mě poznáš, já tebe ne ☹ , kdyžtak se nestyď a přihlaš 😉 🙂 .

adenka84
11. říj 2010

Ahoj holky,
tak já myslela, že už bude Eliška na světě, a ona je Ilča ještě celá...Není kam chvátat jen ať se ještě pěkně v bříšku dopeče...

Gambrinusko, k léčiteli už nejezdím..přestala jsem tam jezdit sama od sebe..manžel mě nepřemlouval, řekl, že když tomu sama nevěřím tak to nemá cenu..Změnila jsem názor a přestala mu důvěřovat...Zkusit jsem to zkusila, třeba mě to i pomůže kdo ví? Vadilo mi, že mi stále říkal, že budu brzy těhotná..a ono nic...Spoustu lidem pomohl, já vím, ale chodit už tam nechci...Mojí segře pomohl od problému už po dvou návštěvách...asi to funguje, ale když člověk nedůvěřuje tak to nemá smysl..nechám to osudu, buď se to podaří přirozeně a pokud ne tak na jaře zkusíme 3.IVF a když ani to tak jdem na 100% do adopce, čekat a ani zkoušet pak už nic nebudem...

tobě držím palce,aby se vám IUI zadařilo...
Jak je na tom hanina, už se tu pár dní neukázala...

pantomima
12. říj 2010

Pěkné ráno!

koukám žádné extra novinky, u mě zatím taky nic...jen se dneska musím donutit zabali tu tašku do porodky, tak snad v poledne, až malá usne 😀

ve středu jdu na monitor a do poradny, tak uvidíme, co se dozvím 😉

m.evzenie
12. říj 2010

Ahojky holky,
Ilčo, tak ty jsi ještě celá, my mysleli, že už máš Elišku u sebe v náručí.
Pant, tt letí, už budeš balit tašku. Tady to bude za chvilku samá mamina.
Co asi Lucinda?
Gambrinusko, moc držím palce, aby se co nejdřív zadařilo.Počasí snad vyjde.
Adenko, užij si ty lázně, hlavně si odpočiň, pak to půjde možná samo i bez IUI nebo Ivf.Moc bych ti to přála.

m.evzenie
12. říj 2010

Holky děkuju předem za gratulace.
Dnes odpoledne jdu na zkoušku šatů, pak jdu ještě na masáž a musím ještě něco poklidit, poněvadž zítra jdu poklidit
k mamině, když ona nemůže.
Mějte se krásně, hezký den. 🙂

pantomima
12. říj 2010

tak čerstvý pupendo 😀

l.u.c.i.e
12. říj 2010

Dobré dopoledne,

@m.evzenie, z tebe bude nevěsta 🙂 To je úžasné. Užij si to. Já bych se vdávala znova 🙂 Budeme se těšit na svatební fotečky. Doufám, že se pochlubíš. Snad vám vyjde počasí a budete mít hezky.

@ilca1, myslela jsem, že užjsi na v porodnici. Třeba ti to po druhém hmatu rozjede samo. Bylo by to asi nejlepší. Držíme palce.

Dneska budeme mít zase návštěvní den. Musíme toho využít, když je muž na služební cestě. 🙂

l.u.c.i.e
12. říj 2010

@pantomima, ty máš tak hezky malinké bříško. Já jsem ho měla obrovský. Moc ti to sluší. 😉

ilca1
12. říj 2010

Ahoj holky , taky už bychradši asi byla v porodce to čekání jestli jo nebo ne je děsný. Ale budu rodit až ten pátek.Nástup ve čtvrtek a pátek porod.Teď mě nic není, to po tom prvním hemiltnovi jsem měla větší bolesti , teď jsem úplně v pohodě.Včera když jsem tam jela a nevěděla jestli mě tam nechají hned tak jsem se hrozně bála a chtěla aby mě pustili domů , ale když jsem jela domů tak bych byla radši kdyby mě tam už nechali 😀
douda máš fakt krásný hodnoty .,to je dobře a jak se měříš?Po hodině nebo po dvou?
sabcav a v kolik jdeš do poradny?Já mam nástup někdy dopoledne, tak pojedu asi na 10 hodinu,
Pant ty máš malinkatý bříško 🙂

sabcav
12. říj 2010

@adenka84 v lázních si odpočineš, to by bylo, aby to nebylo 🙂 . No pokud mu nevěříš, tak tam nemá cenu už tam dál chodit 😉 .

sabcav
12. říj 2010

@pantomima a kdepak je schované to miminko 😕 😀 ?

sabcav
12. říj 2010

@l.u.c.i.e užijte si návštěvy 🙂 . Já malé bříško taky neznám 😉 , ale hlavně když mimča prospívají 😵 .

sabcav
12. říj 2010

@ilca1 já tam být na 8,30 (ale asi vyjedeme dřív , abychom tam do 8 byli 😉 . V 10 už doufám budu sedět na dia 😉 . Dali už ti nějaký "scénář"? Myslím, co s tebou zamýšlejí dělat, nebo to se uvidí až ve čt po příjmu? 😉

pantomima
12. říj 2010

@sabcav asi ho dostanu až v porodnici 😀

ilca1
12. říj 2010

sabcav řekli mě že mam přijít ve čtvrtek dopoledne nahlásit se na recepci tam mě dají nějaký přijímací papíry a pak pujdu do 4 patra přes porodní sál, tam mě udělají veškeré testy,krev atd a pak v pátek mě udělají nějaký zátěžový test asi na ty kontrakce a nějak mě prohrábnou(zase) ☹ aby něco odloupli a buď se mě rozběhne rovnou porod nebo asi v sobotu vyvolávačka tak jsem to pochopila, a vypadá to že tam budu prostě trpět tak dlouho jako ty a o hladu.Musim si tam koupit nějaký jídlo
A chtěla jsem se zeptat, až pujdu na ten příjem na porodní sál , tak tam musí i manžel něco vyplňovat nebo mě tam jen může odvezt a jet domů?

michamicha
12. říj 2010

@ilca1 když jsem byla v poslední poradně, tak tam na recepci přišla jedna těhule taky na vyvolání, jenom jí manžel vyložil z auta a hned jel,ona si vyzvedla na recepci kartu a šla sama nahoru 😉

michamicha
12. říj 2010

@pantomima jééé, ty máš fakt malinký bříško 🙂

dneska jsme byli s Vojtíkem v poradně, tak za 14 dní přibral 350g, už má 5360g a očkováni na ty rotaviry dostanem až ve čtvrtek, dr. neměla vakcínu, tak si ve čtvrtek uděláme prochajdu k dr. 🙂

marketa137
12. říj 2010

Ahoj, to to fakt nějak letí 😒 a to jsem si myslela jak tentokrát si užiju miminko 😒 , no nedá se nic dělat 😉 . ted nám zlobil foták tak jsme moc nefotila 😒 .

michamicha
12. říj 2010

@marketa137 Markét, to modrý s mašinkama na té fotce, to je kapsář? Já chci nějakej ušít, ale furt řešim jak to pak přidělat na tu zeď, tam máte nějakou lištu s háčkama nebo co?

marketa137
12. říj 2010

@michamicha jo to je kapsář 😉 , je tada objednaný z netu, má poutka a manžel udělal na zed lištu, háčky to nemá. Ale to už pak můžeš udělat jak budeš chtít. To jseš teda dobrá jestli ho ušiješ sama 🙂 , na tohle jsem teda levá takže sjem raději dala 1000 a je krásný a hlavně kolem celé postele 🙂

michamicha
12. říj 2010

@marketa137 a jde sundat, abys ho třeba mohla vyprat? to budu muset nějak vymyslet, aby ta lišta nebyla úplně napevno, abych to mohla kdykoliv sundat a vyprat a nemusela povolovat žádný šrouby apod. 😖