Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

sabcav
14. říj 2010

@petra177 snad nějaké kalhoty seženeš 🙂 . Já si koupila v hm džíny a jsou super 😵 , mnohem lepší střih než z ca 🙂 - ty jsem měla na Andrej a teď je nosím tady po vesnici na ven 🙂 . Akorát jsem měla problém v těch nových džínách najít tu posouvací gumičku na knoflíky, aby se to roztáhlo 😉 , ale dobrý, byla tam 😀 , akorát jinde, než u těch druhých 😉 . A na mmb jsi nic nesehnala? 😕 😉

sabcav
14. říj 2010

@terka82 Ahoj 🙂 , to je mrzutý ☹, ale určitě to bude lepší, aby tam nebyly žádný brebery 😉 , mimískům se tam bude určo líbit a na 9 měsíců se zabydlí 🙂 😉 . Moc držím palce 🙂 .

Jj, na Ilču taky myslím 🙂 😉 . Snad to bude mít co nejdřív za sebou 🙂 😵 .

sabcav
14. říj 2010

@petra177 ještě ad ty nákupy, nějaké drobnosti vždy po kontrole 🙂 , za odměnu 😀 , ty menší věci - oblečení, dudlíky a tak cca od 20.tt, ty větší věci (kočár, postýlka, monitor...), po 25.tt 😉 .

adenka84
14. říj 2010

Ahoj holky,

Terezko z toho si nic nedělej, že ti našli nějakou potvoru..nejsi v tom sama, mě pokaždé taky něco najdou, už to beru jako samozhřejmnost..oni to zaléčí a bude to Ok...Přeji ti ať se ti cyklus neprodlužuje a ať se můžeš brzy pustit do KETU..držím palce, aby byl už koněčně úspěšný...
Jinak ti přeji vše nej k tvému dnešnímu svátku, hodně štěstí, lásky, pohody a hlavně hodně zdraví..ať se ti brzy splní to co po čem nejvíc toužíš...

m.evzenie
15. říj 2010

Ahoj holky,
Ilče moc držím palce, aby měla porod rychle za sebou a byli vše v pořádku. Sab. písni info, gratuluji k holčičce.
Terko to je pech, ale neboj určitě vše zaléčí a pak se mimískům bude u tebe líbit. Vše nej k svátečku hodně zdravíčka,
štěstíčka a to nej přání, ať se brzičko splní.
Holky, i když jsem brala ty tablety na upravení cyklu, tak to vypadá, že Ms dostanu stejně až dýl, poněvadž jsem dnes
39 den, snad ještě mrška počká, nechtěla bych jí dostat zrovna zítra.Minule jsem jí dostala 40 den. Jinak u nás přípravy vrcholí, dnes musím ještě
pro dorty, pečivo a vše u maminy dopřipravit. To počasí se nám nějak mračí.
Krásný den.

l.u.c.i.e
15. říj 2010

Dobré ránko,

@terka82, to jsou dobré zprávy. Držíme palce, ať se mrcha moc dlouho netoulá nebo raději aby nepřišla vůbec a ty jsi za pár měsíců měla malý uzlík v náručí 🙂 No a kdyby s přece jenom chtěla ukázat, tak v tom případě vám přejeme, aby KET už byl tentokrát úspěšný a miminko bylo zdravé, které se tě pustí až za 9 měsíců 😉
Všechno nejlepší k svátku 🙂 Hodně zdravíčka a ať se ti brzo splní, to co si nejvíc přeješ.

@sabcav, tak to šlo v rizikovce opravdu rychle. Nechápu proč tě nutí, abys šla rodit do Chebu. Vždyť ty si můžeš rodit kde chceš, tak co prudí....

@m.evzenie, užij si poslední předsvatební přípravy a zítra si svůj velký den užij. Budeme se těšit na fotečky, tak doufám, že se pochlubíš. Určitě budeš krásná nevěsta. Zítra ti popřeju, předem se to nemá. V kolik to máte?

lucinda3
15. říj 2010

Ahojky!

Rychle se hlásím, už to máme za sebou 😉

Lukášek se narodil v pátek 8.10. ve 23:25 a měl 54cm a 4020g 😵

Byl to fofr, bříško tuhlo od čtvrtka, v pátek odpol jsem se už lehce procházela po zahradě a dejchala, s pravidelnými kontrakcemi jsme odjížděli po 19h, na příjmu otevřená na 4cm, rupnout vodu a v noci byl Luky na světě 😎 Manžel byl úžasnej, bez něj bych to nezvládla!!

Jdu vzbudit zvířátko na kojení, fotečky přidám, zdravím vás všechny, jsem zvědavá na Ilču 😉

SNAŽILKY:

avant ...................snaž. 4/2007, 3xIUI, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství, říjen 2010 - konzultace 2.IVF
m.evzenie...........od 27.7. domácí snaženíčko
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, 1.IVF neuspesne, 4snehulacky snad v zari KET
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, 1. IVFbiochem.těhu
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................4xIUI, 1xIVF-ICSI -vše bez úspěchu
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 2x IVF - ICSI, 1x KET, 3 IVF podzim 2010
vendulak ...........1IUI 02/10 neúspěšné,2IUI 03/10 a 04/10 missed ab., 10/10 3IUI
terka82 ..............snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-10tt VV plodu, 1.KET 02/2010-8 tt MA, v příštím cyklu 2. KET
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
haaninaa........... 1xIVF - neúspěšné, 3x IUI - vše bez úspěchu; 1.10. 4.IUI (folikul nám narostl na 22 mm, tak to prý zkusíme znova)

TĚHULKY :

ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 32tt, čekáme holčičku další poradna 10.9
roby......................2.IUI 16.2.(stimul. Puregon), 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 37tt, poradna 21.10., čekáme chlapečka
pantomima.........IUI 16.2. - 37tt, 24.9. nástup na MD , poradna + monitor 20.10. TP +- 6.11.(dle PM)
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 31tt, poradna 14.10 diabetologie + rizikovka 7.10
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 1.IVF + ICSI - 25.6. OPU, 28.6. ET /2 embrya/, od 6.7. - OHSS, 12.7. těhotenství potvrzeno z krve, na cestě jsou dvojčátka
sabcav................4 IUI,2 KET,3 IVF, ze 3. IVF Andrejka (7.4.2009,3030g/48cm), nyní přirozeně, nt a tripply negativní, hema ok, gyndr. 21.10, 10.11. hematologie Martínková , dia+riziková poradna Lochotín 11.11., čekáme holčičku Terezku

MAMINKY
L.u.c.i.e..............Matýsek, * 04. 07. 2010 v 1.40hod (51cm a 3590g), 14 týden (63cm, 6430g)
michamicha.......Vojtíšek, * 13. 08. 2010 v 17:42hod (50cm a 4320g) , v 8 týdnech (57cm, 5360g)
Lucinda3.............Lukášek, *08. 10. 2010 ve 23:25 (54cm a 4020g)

sabcav
15. říj 2010

@lucinda3 velikánská gratulace 😵 . Zvládli jste to skvěle 😎 . A Lukášek je kus chlapa 🙂

pantomima
15. říj 2010

@lucinda3 myslela jsem si, že už to máš za sebou...tak gratuuju!!teď Ilča a pak já 😀 ......

musíme tu prskat ty těhu a maminkovslé bacily, aby se hlky rychle nakazily!!!

pantomima
15. říj 2010

@lucinda3 jé, ty ho musíš budit na kojení? to Terka se tedy monimálně po dvou hodinách hlásila, jsem zvědavá na prcka

m.evzenie
15. říj 2010

Lucindo, velká gratulace.Lukášek je obřík, pěkně si to užívej.
Lucko, dík, to víš, že pak přidám nějakou fotku. Máme to ve dvanáct.

adenka84
15. říj 2010

Ahoj holky,

Lucindo moc gratuluji k Lukáškovy, už se těším na fotečky...
Coapk asi Ilča, jestlipak se už něco děje, třeba už je Eliška na světě...Sabvac informuj nás...
Koukám, že teď tu budou samé rodičky, Ilča, Pantonima, Douda a pak Sabvac, byl to docela plodný rok...Jen aby ten následující byl také plodný pro nás ostatní...

Evženi, zítřejší den si krásně uží...

gambrinuska
15. říj 2010

taky se připojuji ke gratulacím 🙂 hodně štěstíčka a zdravíčka

@adenka84 kéž by 😔 ale je to cca ten termín kdy chceme jít 😅
Evžen zítra si to pořádně užij, uteče to strašně rychle, hlavně se nenech vystresovat 😉

sabcav
15. říj 2010

Ahoj, nesu krásnou zprávu od Ilči 😵 :

Eliška se narodila dnes v 16,12, má 50cm a váží 3330g . Je strašně krásná 🙂 . Ilča.

Takže to nakonec byla rychlovka 🙂 . ILČO, Elišce do života vše nej nej nej 🙂 . Jste šikulky, jak jste to zvládly 😎 .

haaninaa
15. říj 2010

Ahojky holky,
Ilčo, moc gratuluju k Elišce, ať Vám dělá jen a jen radost.. 🙂

@lucinda3 - gratuluju k Lukáškovi, je to kus chlapa, ať z něj máte jen a jen radost. 🙂

@m.evzenie - uží si zítřejší den, na takový den se dlouho vzpomíná. Těším se na fotky.... 🙂

@terka82 - držím palečky, ať je KET úspěšný a raduješ se za nedlouho ze // čárek... 🙂

My pořád čekáme, jestli jo, nebo ne. Obvoďák mi tvrdí, že nejspolehlivější je těhotenský test, že krev není 100%, ale test si netroufnu udělat, tak čekáme... Občas mě zabolí břicho, tak uvidíme, co to je...

Zatím pa...

pantomima
15. říj 2010

Gratulace Ilče!!!! Tak teď jsem na řadě já, že jo?

Měli jsme tu oslavu Terky svátku, jen naši a manžílkovo sestra s dětma, zítra jdeme ke tchánům

haaninaa
15. říj 2010

Holky, jde nějak zjistit, jestli vůbec někdy můžu být těhotná? Kromě laparky, jestli mám průchozí vejcovody, genetiky, imunologie a štítný žlázy. Je ještě něco?

douda
15. říj 2010

Ahojky

Dneska jsme byli v Zoo v Praze a jsem grogy , Maty to měl ještě slíbený za nemocnici 🙂 .
@ilča1 velká gratulace k Elišce 🙂 , taky bych chtěla takle rychle , bojím bojím vyvolání ☹
@lucinda3 velká gratulace k Lukáškovi 🙂
@pantomima teť jsi na řadě ty ,možná tě předběhnu 🙂 , podle toho jak dlouho tě to bude trvat
Ostatní zdravím 🙂

douda
15. říj 2010

SNAŽILKY:

avant ...................snaž. 4/2007, 3xIUI, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství, říjen 2010 - konzultace 2.IVF
m.evzenie...........od 27.7. domácí snaženíčko
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, 1.IVF neuspesne, 4snehulacky snad v zari KET
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, 1. IVFbiochem.těhu
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................4xIUI, 1xIVF-ICSI -vše bez úspěchu
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 2x IVF - ICSI, 1x KET, 3 IVF podzim 2010
vendulak ...........1IUI 02/10 neúspěšné,2IUI 03/10 a 04/10 missed ab., 10/10 3IUI
terka82 ..............snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-10tt VV plodu, 1.KET 02/2010-8 tt MA, v příštím cyklu 2. KET
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
haaninaa........... 1xIVF - neúspěšné, 3x IUI - vše bez úspěchu; 1.10. 4.IUI (folikul nám narostl na 22 mm, tak to prý zkusíme znova)

TĚHULKY :

ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 32tt, čekáme holčičku další poradna 10.9
roby......................2.IUI 16.2.(stimul. Puregon), 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 37tt, poradna 21.10., čekáme chlapečka
pantomima.........IUI 16.2. - 37tt, 24.9. nástup na MD , poradna + monitor 20.10. TP +- 6.11.(dle PM)
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 35tt, diabetologie + rizikovka 21.10 . , čekáme holčičku Sárinku
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 1.IVF + ICSI - 25.6. OPU, 28.6. ET /2 embrya/, od 6.7. - OHSS, 12.7. těhotenství potvrzeno z krve, na cestě jsou dvojčátka
sabcav................4 IUI,2 KET,3 IVF, ze 3. IVF Andrejka (7.4.2009,3030g/48cm), nyní přirozeně, nt a tripply negativní, hema ok, gyndr. 21.10, 10.11. hematologie Martínková , dia+riziková poradna Lochotín 11.11., čekáme holčičku Terezku

MAMINKY
L.u.c.i.e..............Matýsek, * 04. 07. 2010 v 1.40hod (51cm a 3590g), 14 týden (63cm, 6430g)
michamicha.......Vojtíšek, * 13. 08. 2010 v 17:42hod (50cm a 4320g) , v 8 týdnech (57cm, 5360g)
Lucinda3.............Lukášek, *08. 10. 2010 ve 23:25 (54cm a 4020g)

terka82
15. říj 2010

Ahoj holky.

Sabcav, Aduš, děkuju za držení palců. Nijak ze z těch breber nehroutim, nějakou komplikaci jsem očekávala. Ještě by to vlastně mohla být kombinace obojeho. Breberky + megadlouhý cyklus(teď by mi to i vyhovovalo, protože v neděli odjíždim na služebku do PL a k tomu by se mi krámy moc nehodily 😀 ). Ještě že mam tolik práce, že nemam sílu se tim trápit. Dokonce jsem se na dokotra smála, když mi to říkal. Si musel myslet, že jsem úplná trubka, když mi říká něco takovýho a já se mu tlemim do obličeje... Ale mě to prostě rozesmálo, jsem se měla s někym vsadit.

Aduš, Evženie, Lucko děkuju za přání. Snad už se mi to konečně splní. 🙂

Evženie jůůůů, zítra už budeš paní. Chci jít dopoledne do města, ale na oběd jdeme ke tchýni, tak to tě asi neuvidim. 😒 Těšim se na fotky a zážitky. Držim palce, ať mrcha nepřijde, ať vyjde počasí a ať šťastně vykročíte do spokojeného manželství plného radosti. 😉

Lucko, kdyby MS už nepřišla a já byla těhotná jen tak, přírodně, tak bych se asi musela ožrat... 😀 S tímhle už totiž dávno nepočítam. Moc děkuju. 🙂

Lucinda moc gratuluju a těšim se na fotky. 😵

Tak Ilča už taky rozšířila řady maminek. Velká gratulace a stejně jako u Lucindy se těšim na fotky Elišky. 😵

Hani děkuju. Kdy NEčekáš MS? 🙂
Nevim, jaké další vyšetření existuje. 😕

Pantomima, Sabcav - Terezkám přeju všechno nejlepší a hlavně hodně zdravíčka.

adenka84
15. říj 2010

Ilčo, mocinky gratuluji k Elišce a přeji vám oběma mnoho zdravíčka a štěstíčka...

Tery, to je dobře, že se tím netrápíš, nejlepší je to hodit za halavu..Důležité je, že se to dá řešit...Přeji ti příjemnou služební cestu...

Hani, o žádném jiném vyšetření stejně jako Terezka nevím..Myslím, že už žádné není...

sabcav
15. říj 2010

@haaninaa já snad špatně vidím, co že ti to tvrdí ten obvoďák 😕? Naopak, test může lhát a může být falešně negativní, přitom v krvi to je 😵 😉. Schválně mrkni ke mě do albíčka, toho prvního ducha teď s Terez, aby tam člověk pomalu hledal mikroskopem 😀 .Bolesti můžou být jak pms, tak i těhu 😉, tak držím palce, ať je to to druhé 🙂.

sabcav
15. říj 2010

@haaninaa to je myslím asi z vyšetření vše 😉

sabcav
15. říj 2010

@pantomima Terezce vše nej 🙂 . Fotečky moc pěkné 😵 . Mám asi stejné tričko, akorát se 3/4 rukávem, taky z CA? 😉

sabcav
15. říj 2010

@douda jé v zoo 🙂? Taky bych hned jela 😉 . I když mě k dojímacím slzám dokonale stačí žirafy a klokani za plotem té plzeňské 😀 , když jedeme na Lochotín, bereme to zkratkou kolem zoo 😉 .

sabcav
15. říj 2010

@terka82 ať ti pracovní cesta rychle uteče 🙂 . Neboj, jsou na to tlemení zvyklý 😀 😉 , když mi před 2 lety při stimulaci na 3. ivf Švábek řekl: ale paní V....á, vy nám ale vůbec nereagujete, cha cha cha, tak jsem taky nevěděla, jestli se mám smát nebo brečet 😀 , no a jak to dopadlo 😵 😉 .

sabcav
15. říj 2010

Návštěva u tch nic moc ☹ , nejdřív si nás pozvou a když dorazíme, tak šli volit oni 🙄 , přitom byli doma od 15, takže času na to měli víc než dost 😕 . Pak se teda stihli vrátit, než jsme šli domů, ale to už i manžela naštvávalo 😠 , jak jí všechno dovolovali (i to , co má doma zákaz 😉 ). Zítra bude manžel pokládat plovoučku a já mám v plánu uvařit plněné br. knedlíky 😎 , jestli teda Andrejka dovolí 😀 . Snad nebude pršet, abychom mohli jít alespoň na chvíli ven 😔 🙂 . Hezký víkend všem 🙂

l.u.c.i.e
16. říj 2010

Dobré ránko,

@lucinda3, obrovská gratulace k narození Lukáška. To je ale kus chlapa 🙂 Porod jsi měla docela rychlý... Jak se Tomíkovi líbí bráška?

@sabcav, děkujeme za info od Ilči 🙂 Tak to Ilča měla taky rychlé 🙂 Pěkně se to tu rozmnožuje. Jen tak dál? Kdopak asi bude teď na řadě 🙂

Oboum maminkám přeju k narození dětičkám všechno nejlepší. Ať jsou vaše dítka zdravá a šťastná 🙂

Musím jíti přebalit. Jaksi jsme se pokadili 🙂

marketa137
16. říj 2010

@lucinda3 moc gratuluju a koukam že se tady rodí samá velká miminka 😀 , takhle rychlý porod se dá leda závidět 😀

Ilče takky gratuluju a koukam že se to tady hezky rozrodilo 😀