Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

roby
28. kvě 2010

avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, 8.6. utz a začínáme dlouhej protokol
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, kontrola 20. 5. žádost na IVF, protokol s antagonisty-červen
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................12.5. OPU, 15.5. transfer
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 1x IVF -ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, červen začátek stimulace na 2.IVF. 6.7. UTZ
vendulak ...........1.IUI 02/2010 neúspěšné, 2.IUI 03/2010 missed ab., 7.6. kontrola v Natalartu po šestinedělí
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 20. 5. - 2.IUI neprovedeno (kolísavý spermiogram),domluveno IVF+ICSI, dlouhý protokol po ms v červnu

L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 36tt, poradna 2. 6.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 31tt, odhad váhy 1780g, 22.6. poradna, nástup na MD 25.6.
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 21tt, 28.6. poradna
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 15tt
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 17tt, poradna 24. 6., velký UTZ 25.6.
pantomima.........IUI 16.2. - 17tt, , 2.6. poradna
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 12tt, genetika 26.5

ilca1
28. kvě 2010

avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, 8.6. utz a začínáme dlouhej protokol
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, kontrola 20. 5. žádost na IVF, protokol s antagonisty-červen
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................12.5. OPU, 15.5. transfer
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 1x IVF -ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, červen začátek stimulace na 2.IVF. 6.7. UTZ
vendulak ...........1.IUI 02/2010 neúspěšné, 2.IUI 03/2010 missed ab., 7.6. kontrola v Natalartu po šestinedělí
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 20. 5. - 2.IUI neprovedeno (kolísavý spermiogram),domluveno IVF+ICSI, dlouhý protokol po ms v červnu

L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 36tt, poradna 2. 6.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 31tt, odhad váhy 1780g, 22.6. poradna, nástup na MD 25.6.
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 21tt, 28.6. poradna
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, čekáme holičku
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 17tt, poradna 24. 6., velký UTZ 25.6.
pantomima.........IUI 16.2. - 17tt, , 2.6. poradna
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 12tt, genetika 26.5


Přidej odpověď Pravidla přispívání do fóra

l.u.c.i.e
28. kvě 2010

Roby, dívala jsem se na fotečky a jsou skvělé. Jsem ráda, že vše je v pořádku. Už ti roste bříško?

adenka84
28. kvě 2010

Ahoj holky, vy jste se tedy včera pořádně rozepslai, ale to je dobře....

Jani, myslím na tebe a držím palce, aby se zadařilo....Já jsem měla vždy také testy negativní, ale sestřička říkala, že není nic ztraceného, že 100% jsou výsledky z krve..Bohužel u nás nebyla pozitivní ani krev...

m.evzenie
28. kvě 2010

Lucko, taky k večeru půjdem volit, ale koho to nevím... Za chvilku končím a máme ten beton, zase kousek bude hotovo. 😅
Roby, krásné fotečky, jen tak dál.
Jani, moc na tebe myslím, jak dopadla krev? 😉

jana8
28. kvě 2010

Ahoj holky,
děkuji všem za povzbuzení a držení palečku.....ale bohužel já tu ten bacil neprsknu 😢 ........tak jsem tomu věřila,že teď si připadám hrozně.....ale to znáte,co Vám budu psát...... ☹

jana8
28. kvě 2010

avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, 8.6. utz a začínáme dlouhej protokol
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, kontrola 20. 5. žádost na IVF, protokol s antagonisty-červen
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................4xIUI, 1xIVF-ICSI -vše bez úspěchu
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 1x IVF -ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, červen začátek stimulace na 2.IVF. 6.7. UTZ
vendulak ...........1.IUI 02/2010 neúspěšné, 2.IUI 03/2010 missed ab., 7.6. kontrola v Natalartu po šestinedělí
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 20. 5. - 2.IUI neprovedeno (kolísavý spermiogram),domluveno IVF+ICSI, dlouhý protokol po ms v červnu

L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 36tt, poradna 2. 6.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 31tt, odhad váhy 1780g, 22.6. poradna, nástup na MD 25.6.
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 21tt, 28.6. poradna
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, čekáme holičku
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 17tt, poradna 24. 6., velký UTZ 25.6.
pantomima.........IUI 16.2. - 17tt, , 2.6. poradna
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 12tt, genetika 26.5

jana8
28. kvě 2010

Gambrinusko,držím palce,ať mrcha dorazí a ty můžeš začít se stimulkou a hlavně úspěšné IVF.......my jsme bohužel mrazáčky neměli.....oplodnily 4vajíčka,ale len 2 z nich byli vhodné- nejlepší.....takže nám ani nic zamrazit nemohli ☹

roby
28. kvě 2010

Jani to je mi moc líto, ale bojuj dál, určitě se příště zadaří, musí!!!
Luci od začátku těhotenství jsem přibrala dvě kila, bříško už mi roste, musela jsem zakoupit těhu kalhoty, protože své obvyklé už nedopnu 😀
Holky tak už jsme dneska byli taky volit, tak jsem zvědavá, jak to všechno dopadne.
Všechny ostatní moc zdravím a přeju hezký víkend 🙂

jana8
28. kvě 2010

Roby,děkuji....právě jsem koukala na tvé fotky,nádherné......přeji Vám ať jste zdraví a hezky prospíváte ....17tt a až teď těhu kalhoty,tak to tě obdivuji.....ale neni hlavní kolik žena přibere,ale ať jsou oba v pořádku.....hezky se opatrujte.....

l.u.c.i.e
28. kvě 2010

Hlásím, že už taky máme odvoleno. 🙂

Jani, to mě moooc mrzí, že to nevyšlo. Ach jo. Tak snad to vyjde příště. Copak vás čeká teď? Nějaké to vyšetření? Hlavně nic nevzdávej. Vytouženého miminka se jistě dočkáš.

Roby, jen 2 kila. To jsi dobrá. Ale neboj, ono to ještě přijde. Já jak teď otékám, tak už mi jde váha trochu nahorů 🙂

haaninaa
28. kvě 2010

Jani, neboj, ono to jednou vyjde. Já taky pořád čekám a nic. Mám za sebou dvě IUI, a jedno IVF, všechno bez úspěchu. Proto jsem se teď obrátila na Natalart. Když pomohly ostatním, pomůžou i nám, neboj, dokážeme to a jednou se budeme taky radovat.

l.u.c.i.e - my právě nemáme žádná spermie, tak proto.

l.u.c.i.e
28. kvě 2010

Haaninaa, uvidíš, že to jednou vyjde i vám s dárcem. V Natalartu jsou skvělý doktoři. Budu moc držet palečky, aby se zadařilo. 😉

adenka84
28. kvě 2010

jani, je mi to moc líto...Ale nevzdávej to, jednou to vyjde..bylo to vaše první IVF ..Hned na poprvé se zadaří málokomu...Vím jak se cítíš, ale ono to zas přejde...Musíme bojovat...

ilca1
29. kvě 2010

Jani tak to mě mrzí ☹ ale ono to jednou vyjde a třeba hned příště 😉
Lucko a roby jak píšete kolik jste přibrali....tak já ještě nemam nahoře ani deko a to mam bříško pěkný..tak nevim, je fakt že toho moc teď ještě nesnim , sice mě už není špatně , ale nějakou velkou chuť na jídlo taky nemam, ale u Fildy jsem do pátého měsíce zhubla 5 kg jak jsem zvracela a před porodem jsem měla 17 nahoře tak ono to zase doběhne 😀
Lucinko pohyby jsem cítila ještě ten večer když jsem šla smutná spát, 🙂 pěkně mě od začátku napíná ta naše maličká to bude pěkná rošťanda 😀 už jsem neodolala a koupila jsem pár růžovoučkých dupaček a pižámek 😅 tak jestli nám na genetice 21 řeknou že má pindíka tak to bude krásnej růžovej chlapeček 😅 Taky ksem koukala včera na kočárky tak mam vybráno 😅 😅 😅 akorát stojí 17 tisíc 🙄 ale je k němu i autosedačka , korbička na přenášení a je to trojkombinace tak by jsme ho využili dlouho, taky má ty šikovný kolečka co sami zatáčí a je lehoučkej.....asi budu muset navnadit tchýni 😅 je to jejich první vnouče tak ať si ho trošku rozmazlí ne? 😅
Dneska to vypadá venku zatim moc dobře 🙂 my pojedeme po obědě do nového aqua parku ve Kdyni tak jsem zvědavá jaký to bude malej už se těší akorát nevim jestli se můžu taky koupat aby jsem nechytla nějakou infekci nevíte holky?

l.u.c.i.e
29. kvě 2010

Dobré ránko,

Ilčo, tak ty už nakupuješ. To je krásné. My jsme začali pořizovat věcičky až déle. Snad Julince za ten měsíc pindík nenaroste 🙂 Tak tak, ať babička trochu své vnouče rozmazlí. Třeba na kočárek přispěje. Jaký typ jsis vybrala?
Pokud netrpíš výtoky, tak si myslím, že by jses koupat mohla. Vždyť těhotným doporučují chodit plavat. Užijte si víkend.

adenka84
29. kvě 2010

Ahoj holky,
Ilčo koupak se určitě můžeš to ti jen prospějě.Hlavně nechoď do žádné výřivky...Ty jsou pro těhulky velice nebezpečné, tvrdne po nivh bříško...Pěkně si dnešní den užijte....

petra177
29. kvě 2010

Jani, to je mi moc líto, ale neboj, zadaří se. Věř tomu. Prostě musí!!!!

terka82
30. kvě 2010

Ahoj holky.
Víkend už je zase skoro za námi, to je hnus... 😠 😀 Celý víkend jsem se flákala, jen jsem měnila prádlo v pračce a teď tu mam haldu prádla na žehlení. Že se mi chce... 😖
Dneska jsem 60DC a MS se stále někde toulá. Naštěstí to hnusný špinění už přestalo. Tak nevím, že bych to měla brát jako MS?? To asi ne. Počkám ještě pár dní a pak se objednám. Stejně musim na kontrolu po šestinedělí.
Jo a novej ženich pro tu naší štěknu taky nezabral. Vypadalo to líp než minule - nechtěla ho sežrat hned, ale na sebe ho nepustila. Takže ani děti ani štěňata nám nejsou přány... 😠 Tak snad příště. Mluvili jsme se známým veterinářem a ten říkal, že by jí mohl na příště trochu utlumit, ale mě to přijde divný. Nechat jí takhle oblbnout, když očividně nechce.

Jani moc mě to mrzí... 😔 Posílam spoustu sil, ať se z toho rychle oklepeš a můžete pokračovat. Domluvila ses s doktory nějak?

Petra177 držim palce. A co tvé nálady, změnily se?
Nám se oba pokusy "povedly", ale u nás jsem problémová já...

Lucinda to je super, že se malému u tebe líbí. Jen poctivě odpočívej a nech se hýčkat. A co manžel na třetí pokus? 😀

Avant jsme na tom koukam stejně. 😖 Holky nás snad z tabulky nevyhodí, když se u nás nic neděje a ještě takhle flákáme docházku. 😅
A jak v práci?

Hani na darované vajíčka ani spermie u nás zatím díkybohu nedošlo. A myslím, že tu tohle zatím žádná neřešila.

Ilčo gratulace k Jůlince. Krásný jméno. 🙂
Jak bylo v aquaparku?

Gambrinuska tak co, už pícháš? 😀

Evženie co takhle odpočinek, říká ti to něco? 😀 Ale v létě budu závidět. 😀

Roby krásný fotečky. 😉

Tak já jdu na to prádlo... 😖 Vyhodila jsem na balkon ještě jeden plnej sušák, naivně jsem si myslela, že by mi to mohlo do večera uschnout a venku se strhla taková průtrž, že jsem to musela stahnout do vnitř. A manžel někde hraje fotbal. To bude asi vodní polo... 😝

pantomima
30. kvě 2010

Pěkný nedělní večer!

zase leje, hnus, fuj ☹

Jani- je mi to moc líto 😔

petra177
30. kvě 2010

Ahoj Terko,

zatím na sobě nepozoruju změnu nálad, teda manžílek nic neříká 🙂 a nestěžuje si, zatím 😉
To je škoda, že vaše fenka nechtěla 😒 Třeba si vybírá a čeká na toho pravého ženicha 🙂

Krásný večer všem a zítra úspěšný vstup do nového pracovního týdne.

m.evzenie
31. kvě 2010

Dobré ráno holky,
Jani, to je mi moc líto, snad na podruhé už to vyjde, prostě musí. 😉 Co bude dál?
Terko, jestli nějaký léto vůbec bude, zase je hrozná zima, fuj. Holky taky odpočívám na terasce nebo doma u telky a nejraději
spím. Tak snad další ženich bude mít úspěch, asi je vybíravá.
Ilčo, už nakupuješ výbavičku i kočárek máš vybraný, jakou barvu? Jak se vám líbilo na koupání ve Kdyni? Taky by jsme se
tam chtěli podívat.

pantomima
31. kvě 2010

pěkné ráno!

dojdu si dneska k dr, stejně si tam jdu kvůli lístku na peníze, tak ať mi poradí, co se mnou, smrkám, frkám, dejchat nemůžu..jen bych nerada antibiotika, tak snad budou ještě nějaký možnosti...

a ve středu už do poradny...

l.u.c.i.e
31. kvě 2010

Dobré ránko,

Terko, tak to mě mrzí, že to ani tentokrát se ženichem nevyšlo. Snad se příště umoudří 🙂 Snad ti MS dorazí. Koukám, že i ty máš strašně dlouhé cykly jako jsem měla já...

Evžen, vše jste o víkendu stihli?

Pant, to je dobře, že si necháš poradit od doktora, aby jses už toho zbavila. Když jsem byla nachcípaná já, tak mi napsal vše z přírodních bylinek, takže z antibiotik mít strach nemusíš 🙂
Ve středu jdu taky do poradny + monitor. Už se těším 🙂

pantomima
31. kvě 2010

lucie- já z nich strach nemám, znám je a vím, že existují i takový, který v těhu nevadí, jen se mi je nechce brát 😉 , na to jsem moc pohodlná a i normálně mě to otravuje 😀

m.evzenie
31. kvě 2010

Ahoj Lucko,
v pátek jsme sice zmokli, ale máme zabetonováno a teď to musíme okolo obházet zemí a mezi bazénem a bedňákama
taky nebo jestli tam přijde ještě beton, nevím. I na chatě jsme byli včera, tak jsme sklidili posekanou trávu už z minule, zasadili
rajský, kedlubny a také jsme měli už delší dobu koupenou jabloň v kontajneru, tak jsme jí taky konečně zasadili.
Ve středu jdeš do poradny a za měsíc už budeš mít Matýska v náručí, pěkně si to užij. 😅
Pant, tebe se ta nemoc nějak drží, jen si zajdi k dr., ať se ti už uleví a jsi brzo zdravá.

ilca1
31. kvě 2010

ahoj holky tak mjá se hlásim s postele nějak jsem asi po tom bazénu nastydla mam rýmu a trochu mě bolí v krku, ale spíš než z bazénu to bude asi z tohohle bláznivého počasí 😖 pár dní hezky teplíčko pak zima jako blázen.
evžen bazen je docela fyjn, čekali jsme to tam sice větší ale nakonec to stačilo, le tam jen jeden bazen tobogán perličky výřivka a brouzdaliště pro malé děti ale všechno je to v tom jednom bazénu. Ale hlavně tam je teplá vodička 😉 já moc neplavala spíš jsem postávala a držela si bříško aby mě do něj nějakej šikula nekop .Koukam že vy jste hotový zahrádkáři 😅 to já na tohle moc nejsem , buď si to jdu otrhat ke tchýni nebo koupit, mě nejdou moc ani kytky doma, vždycky si koupim nějakou pěknou palmu a za chvilku vypadá úplně jinak 😅
Pant chápu tě taky je mě teť naprd a pořád smrkam , ale na paralen nesahnu 😀 aspoň zatim
Luci ta moje malá už zase lenoší. dva dny teď lezla po celej den a dneska kopla ráno jednou a dost ☹ Julča jedna ,radši bych byla kdyby do mě kopala v kuse 😅

pantomima
31. kvě 2010

ilco- Paralen v pohodě můžeš 😉 , taky se tedy s ním neláduju, ale je to to jediný, co můžu na bolení hlavy

mám na rýmu Pamycon kapdy a jinak nic jinýho, jo, prej mám pít teplý mlíko s medem 😖

a mimčo ještě nekope, malá taky začala až tak ve 20tt

jedna11
31. kvě 2010

Ahoj holky,
mam nejakou strevni virozu tak vubec nefunguju, ale chtela jsem se podivat jak dopadla Jani8. Moc mi to mrzi, ja tak najistotu koukala a cekala //...... Jani8, vim, ze ted zadne slova nepomuzou, ze si clovek pripada hrozne, ze tomuhle veril jako posledni mozne variante a ono nic, ale ver, ze cas to zahoji a ze prijdou nove sance a nova nadeje. Moc ti drzim palce a preju aby si brzy zacala stimulovat na dalsi pokus....

Ilčo, gratuluju k růžovýmu uzličku. A upřímně moc zavidím, taky mám vybrané jméno Julinka, ale bohužel jí nemam zatím komu dát ☹

Lucindo, to bě gratulu k Lukáškovi. To bude mít malej radost až bude mít doma partáka a budou spolu dělat lumpárny. Moc gratuluju a přeju at problémy zmizí a ty máš pohodový zbytek těhu..

Terko, koukám že vaše fenka je něco jako ta naše. My byli u ženicha 4x a naše madam si dala říct jen jednou to byla 12den a pry to je lepsi zkouset dyl, tak nevim. tenhle tyden s ni jdu na utz. tak jsem zvedava jestli se povedlo nebo ne.

Adenko, tak jak se připravuješ? ja si to pořád nějak nepřipouštím, ale nějak začínám mít strach.......

pantomima
1. čer 2010

pěkné ráno

to je hnus venku, tedy....

celou noc jsemm zase kašlala, já se z toho snad nevyhrabu 😠