Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

haaninaa
22. říj 2010

http://www.facebook.com/video/video.php?v=44891...
Tohle jsem si moc přála a zase nic...

gambrinuska
22. říj 2010

to si přejem všechny 😔

l.u.c.i.e
22. říj 2010

@haaninaa, moc pěkné video a uvidíš, že se tu všechny dočkáte. Někomu to vyjde hned, někdo si počká. Musíš věřit, že to vyjde 🙂

sabcav
22. říj 2010

Ahoj 🙂 , kontrola u dr. ok včera ok, čípek 4cm a drží, mezi nožky jsme nekoukali, když jdu v po k lošanům 😉 . Sex nadále zakázanej, o té naší noční eskapádě jsem dr. radši ani neříkala 😀 😝. Ale mám dovolenej bazén, juchů 😅. Teď jen počkat, až se Andy odrýmuje. Jinak my dnes vcelku v pohodě 😎, akorát je tu děsná zima - ráno -5, okolo 10,30 2 stupně, takže chodíme v zimní v kombinéze 🙂. Andí chrněla půl hodiny, když jí soused vzbudil, jak přikládal (bydlíme v dvojdomku), takže 3/4 hodiny chudák brečela a ted zase usnula 😔 🙂. Bože můj, jak já chci stavět nový domeček 🙂.

sabcav
22. říj 2010

@haaninaa děkuju za přání k svátku 🙂 , upřímně, dřív jsem ho slavila, teď posledních pár let spíš jen tak symbolicky, včera to bylo 5 let, co jsme přišli o 1. mimčo 😔 😢

video moc pěkné 😵

Jak ti psala L.u.c.i.e, musíš věřit, že to vyjde 😵 😉 . Víra je půl úspěchu 😉.

pantomima
22. říj 2010

pár podzimních

sabcav
22. říj 2010

@pantomima hezké fotky 🙂 a moc hezké hřišťátko 😵 . Mě se líbí teda hlavně ten plot, že by Andí nikam nezdrhala jako tady 😀 . Co Oskárek, furt tě škádlí? 😉

pantomima
22. říj 2010

@sabcav malej mi dává zabrat, že už si říkám, ať je venku, odpoledne už jsem odkecaná, těším se na ráno, až mi zase bude líp, bolí a tvrdne mi břicho, nejsem schopná ani jít s malou ven, nic se mi nechce, dneska ani nevařim 😒

pochybuju, že tam vydrží do 6.11., právě se chce asi ven dostat pravým bokem, nemůžu sedět ani ležet a když chodim, tak mě zase bolí spodek...no a s malou si klidu neužiju ☹

no, uvidíme, jestli ještě dorazím do Natu do poradny ve středu 😉 , v pátek má pak malá narozeniny, tak jestli budud zase rodit nebo pořádat oslavu 😀

ilca1
22. říj 2010

přidála jsem fotky do alba a jednu hned sem 🙂 Tak to je naše vytoužená Eliška 🙂

adenka84
22. říj 2010

Ili, Eliška je nádherná holčička...Je moc rozkošná a moc vám to spolu sluší Užívej si to...

Pant, že by se už Oskárek dral na svět?

l.u.c.i.e
23. říj 2010

Dobré ránko,

@sabcav, hlavně, že kontrola dopadla dobře. Tady je taky zima. Ráno okolo 0, odpoledne 10 stupňů, což už je lepší 🙂

@pantomima, pěkné podzimné fotečky 🙂 No, to by bylo dobré, kdyby se malej narodil ve stejný den jako Terezka 🙂 Jojo, kekonci už je to hodně namáhavé. To jsem nemohla ani ležet 🙂

@ilca1, malá je kouzelná a jak je krásně vlasatá. To už není ani pravda, že byl malej taky takovej. Strašně rychle to utíká. Užívej si to 🙂

sabcav
23. říj 2010

Krásné sobotní odpo všem 🙂 . Manžel si vzal dopoledne Andí do spodního patra a zalištovávali spolu plovoučku 🙂 , tak jsem to tu nahoře trošku pofackovala a odpočívala a pak částečně vykydala Andinu skříň od letních věcí 😅 , vařit jsem nemusela 😵, měli jsme tu hromadu zbytků 😉 . Já jsem byla spokojená, jak mi to jde hezky od ruky, manžel už méně 😀 😝 . Teď rodinka spí, tak až se vyspí, půjdeme pouštět draka 🙂 . krásný víkend všem 🙂

sabcav
23. říj 2010

@ilca1 malá je krásná 😵 . A těch vlásků 🙂 . Je trošku podobná Andí, ale my jsme byly plešounci 😀 .

sabcav
23. říj 2010

@pantomima jsem zvědavá, kdy se Oskárek narodí 😉 . Já si myslím, že se středeční kontroly ani nedočkáš 😀 😎 😉 a třeba budete i s Oskárem na páteční oslavu doma 🙂 . Navíc, dneska je úplněk... 😉

m.evzenie
23. říj 2010

Ahojky holky, zdravím vás z práce, ale ve čtyři už končím.
Ilčo, malá je nádherně vlasatá, jen si to pěkně užívejte. Co Filda pomáhá?
Pant. krásné fotečky, tak to jsem zvědavá jestli budeš v porodnici nebo připravovat Terce oslavu.....
Sab, tak co drak lítal. U nás vítr moc nefouká, ale možná někde na vršku jo. Je tu zataženo, tak snad nezačne pršet,
až přijedu musím přesadit z truhlíků vřesy, poněvadž náš hafan mi je ztrhl a rozbili se.
Krásný den 🙂

adenka84
23. říj 2010

Ahoj holky,

Koukám, že Pant se tu dnes ještě neobjevila, že by se Oskárek dral na svět?

Dnes budu po dvou dlouhých letech řídit auto, jsem zvědavá jak to zvládnu..S manželem jedeme na Bowling a slíbila jsem mu, že si bude moc dát s kamarádem pivko, že to odřídím..No nevím zda jsem neudilal chybu....Takže kdybych se tu delší dobu neukázala tak... 😀 😀 😀

pantomima
23. říj 2010

Tadýýý jsem 🙂 , nic se neděje, dám kdyžtak vědět, že jedu..tedy pokud to nebude o půlnoci....tchánojc se dneska pozvali na oslavu narozenin Terky na pátek, že bych byla nějaká nadšená, dokázala bych si klidně představit, že to oslavíme jen s tatínkem a pak třeba s příbuznejma dýl, až se vrátíme z porodky, jsem divná???raději bych měla klid 😠 , ale připravovat občerstvení a tvářit se mile se mi moc chtít nebude 😠 😠 😠

gambrinuska
24. říj 2010

Ahojky holky 🙂
@adenka84 už se ti blíží odjezd co? máš sbaleno, hlavně si nezapom přibalit manžela 😉 neboj to řízení zvládneš, pojedeš po těch okreskách pomalejš no 😅 ¨

@pantomima nejsi divná jsi normální 🙂 , já bych jim asi řekla že se to pak oslaví až najednou, že mi neni dobře 😝 to nemaj pochopení?

pantomima
24. říj 2010

@gambrinuska chystám se, že jim to řeknu tak ve středu....fakt na ně nebudu mít náladu, když vím, jak jsem každej večer zmordovaná 😠

jinak se nic neděje, sestavili jsme postýlku a přípravy už vrcholí 😀

adenka84
24. říj 2010

Gambrinusko, jojo odjezd se blíží..mysím řídt, že se mi vůbec nechce, už jenom to počasí mě deprimuje...I když dne sje u nás docela pěkně...
Zbaleno nemám, budu balit až příští neděli, už jsem, ale nějaké věci dala stranou,ty které už nebudu nosit, abych pak nemusela prát a žehlit tunu prádla...Budu si sebou brát 2 velké cestovní taška a jeden mega kufr..snad mi to bude stačit, manžel říká, že si mám vzít celou skříň, že mi ji klidně na vlek hodí... 😀 😀 😀

adenka84
24. říj 2010

Jo jinak, včerejší jízdu jsem zvládla dobře..Manžel mě chválil a byl příjemně překvapený..nu a já ještě víc.. 😉

l.u.c.i.e
24. říj 2010

Ahojky,

jak se máte při neděli? Muž šel s malým ven, tak můžu nerušeně brouzdat po netu 🙂

@adenka84, jak ti šlo řízení?

@m.evzenie, kdypak jdeš na kontrolu? To už asi bude i srdíčko, viď?

@pantomima, bych řekla, že se ti nebude chtít ani potom. Pak budeš ráda za každou volnou chvilku 🙂

adenka84
24. říj 2010

Ahoj Lucie, řízení šlo dobře, jsem ráda, že jsem se po dlouhé době odhodlala vlézt za volant...

pantomima
24. říj 2010

@l.u.c.i.e to je mi jasný, že se mi chtít nebude, ale Terce zase nemůžu malou oslavu odepřít 😉

uklizeno, vytřeno, pro dnešek končím...dodělám se na procházce a padnu za vlast!

m.evzenie
24. říj 2010

Ahoj holky,
Adenko, to jsi šikula, že jsi po takový době řízení zvládla , ono se nic nezapomíná a proč vůbec neřídíš častěji?
Lucko, mám jít na kontrolu za měsíc,tj. 8.11., to už by mělo být vidět srdíčko, už se těším.Tak ty máš teď volno, když manža vyrazil sám, tak si to pěkně užij.
Holky stále něco uzobávám, protože mě nějak pobolívá žaludek. I víc spím, právě jsem vylezla po hodince a půl z
postele.
Pant, tak si udělejte jen malou oslavu doma nebo jí vemte s manžou do cukrárny...

pantomima
24. říj 2010

@m.evzenie no malou oslavu bych udělala,ale ti tchánojc chtějí přijít ☹ , nějak to zvládnu, než jsem šla rodit malou, tak jsme stěhovaly postele 😀

adenka84
24. říj 2010

Evženie, jezdím málo, protože se bojím...Bojím se proti jedoucích aut a hlavně těch co mě předjíždí..zkrátka nejsem vyježděná, udělal jsem řidičák a od té doby jsem jela max 6krát...řidičák mám už skoro 5 let... 🙂
Ještě chodíš do práce nebo jsi už doma? Kde vůbec pracuješ?Jen pěkně odpočívej, když si to tělo žádá, nic ti neuteče...a v tomhle počasí bych nejraději spala pořád 😀 😀 😀

michamicha
24. říj 2010

@adenka84 já mám řidičák už 13 let, dělala jsem si ho povinně ve škole a pak jsem musela ještě skoro rok čekat než jsem mohla začít řídit 😅 no a za těch 13 let jestli jsem řídila 20x celkem 😅 😀

haaninaa
24. říj 2010

Ahojky holky,

@adenka84 - vidíš, jak jsi šikovná.... Tak jezdi nejdřív jen krátky trasy, třeba na nákup a zpět, do práce a z práce a pak si to už ani neuvědomíš... Řízení já miluju.... Teď jsem dostala od manžela octávku, tak bych řídila pořád.... 🙂 🙂

pantomima
25. říj 2010

Pěkné ráno

po nočním odpočinku vše OK, stále 2v1, kontroly ve středu se určitš dožiju..i když večer asi zase budu tvrdit něco jinýho.. 😀