Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

adenka84
3. bře 2011

Koukám, že žádná nová duše!!!!

l.u.c.i.e
4. bře 2011

@adenka84, neboj se, však se brzo zase někdo najde kdo bude potřebovat poradit 🙂

sneehurva
24. dub 2011

Ahojky holky.Rada se k Vam pripojim.Pred tydnem jsme byly s manzelem na IVF uz po 4te.Pred tim jsme byly v praze 3krat protoze jsme tam kousek bydlely.Ale od prosince bydlime v Plzni a tak jsme sli do Natalartu.Jsou tam moc hodni doktori az na jednu sestricku ale to mi tak zas moc nevadi.Musim jeste cekat tyden,tak jsem tak nedockava,je to tak nekonecne cekani,Tolik si to preju ze se zas bojim .Ahojky.Martina 😲 😕

pantomima
24. dub 2011

@sneehurva vítej mezi námi a moc držím palce!!!

l.u.c.i.e
25. dub 2011

@sneehurva, ahoj Martino, vítám tě mezi námi a taky držím palečky, aby IVF vyšlo. Jaký je u vás problém?

pantomima
25. dub 2011

Pěkný nedělní večer!
my si víkend užili, foto v albu 😉

haaninaa
25. dub 2011

@pantomima - ahojky, hezký fotky, malej roste jako z vody.... A jakej je to fešák v džínách... 🙂

adenka84
25. dub 2011

@sneehurva Ahoj vítej mezi námi a držím moc pěsti, aby se IVF zadařilo...
u nás se zadařilo také na 4 pokus....ale já měla jen 3 cykly IVF jednou jsme zkoušeli KET...3 IVF bylo úspěšné..
přeji ti, aby tomu bylo tak i u tebe..

haaninaa
25. dub 2011

@sneehurva - ahojky, vítej mezi námi, moc držím palečky, ať je IVF úspěšné...

terka82
25. dub 2011

@sneehurva Ahoj Marti, vítej mezi námi. Moc držím palce. 🙂

m.evzenie
26. dub 2011

Sneehurva, vítám Tě mezi námi. Držím palce, aby jste se brzy dočkali. 😉

adenka84
3. kvě 2011

@sneehurva Ahojky Marti,
tak jak dopadl další pokus IVF? Už víš výsledek..Od té doby si se tu neukázala...Snad to dobře dopadlo...
Držím palečky..

sneehurva
17. kvě 2011

Ahojky vsem.Dlouho jsem tu nebyla.Nesel mi PC a opravar mel stale dost casu.Tak jak jsem byla na poslednim IVF tak opet nic.Tolik jsem se tesila,mela jsem bricho nafoukle jako micudu,porad jsem jedla ,porad jsem mela hlad a dokonce se mi opozdila mems o tyden.Tak uz jsme zacaly pomalu doufat ze bude to ocekavane mimco.Ale zas nic a tak jsme se rozhodly ze to skusime jeste jednou a asi uz na posled.Vzdycky jsem stoho tak rozhozena a dost mi to trapi.Tak jdeme na pohovor v pristim tydnu a pokud to vse bude ok tak bych mela mit dalsi termin kolem 14 teho 15teho cervna.Uz ted zacinam pocatat dny a ani nevim proc.Asi se moc tesim a pak je to oto horsi.Holky moc dekuji za Vase pribehy.Rada se sem vracim a prozivam to tady s Vama.Budu se tesit.Mam odoledni tak se zas musim pomalu pripravovat.

sneehurva
17. kvě 2011

Vzdycky kdyz si ctu vase pribehy tak mi dodaji dalsi nadeji.Pevne doufam ze se nam to konecne podari.Ahojky L.u.c.i.e,ptas se na duvod proc nam to nejde?Rekli nam ze manzel,tedy Jirka ma pomale spermie a maly pocet.Ale vzdycky se nejaka ta supr spermie nasla a tak to porad nechapu ze se nam tedy i ostatanim nedari,.Preji Vam vsem ktere se snazite aby to co nejdrive vyslo.

sneehurva
17. kvě 2011

Tak mne napadla jedna vec.Co kdyby jsme se sesli nekde na pokecu pri sklenicce nekde v Plzni?Bylo by to fajn 😉 😅 😕

sneehurva
17. kvě 2011

Az se to tu naucim tak take vlozim nejake fotky a vsem odepisu,Tak zatim ahojky

terka82
22. kvě 2011

@sneehurva moc mi mrzí, že pokus nevyšel... A vyšetření máte všechny kompletní? Nemůže být ještě někde nějaký zádrhel, proč se nedaří?
Moc držim palce, aby to konečně vyšlo a třeba se v Natu uvidíme. Koncem týdne čekám MS - snad potvora nedorazí dřív a pak se začnu připravovat na 4. KET(5. pokus celkem), tak třeba se tam někdy potkáme. 🙂
Sraz už jsme s holkama plánovaly vloni, no ještě jsme to nestihly... 😀

l.u.c.i.e
22. kvě 2011

@sneehurva, ahoooj, mrzí mě, že to nevyšlo. Nevzdávejte se, uvidíš, že se časem zadaří. Můj manžel, taky Jirka, má taky líné a jen 10% živých spermií. To měl když jsem šla na IVF a vyšlo to. Takže naděje umírá poslední...

sneehurva
22. kvě 2011

terka82 ahojky.Nevim jaky jiny zadrhel by jeste mohl byt.Zadny jiny nam zatim nikde nerekli.Tak to snad vyjde ted.25.5 jdu jeste na jedno vysetreni,popovidani ca a jak dal jestli chceme jeste jednou nato jit.Samozrejmne ze to jeste skusime.Takze dam pak vedet co nam doktor rekl.Jeste to nevzdam.Budu ti drzet pesticky at ti to dopadne dobre 🙂 😉

sneehurva
22. kvě 2011

l.u.c.i.e ahojky.Dekuji za podporu jeste jednou to pujdeme skusit a pak uz to asi nechame osudu.Jeste to nevzdavam,budu se snad modlit kazdy den snad mi to pomuze.Na kolikaty pokus Vam to vyslo?Prijde mi ze uz jsme tech sanci meli dost ale jeste pujdu.Ted 25.5 pak budu muset pockat na MS a pak se uvydi.Dekuji moc pa 😲 😔

adenka84
22. kvě 2011

@sneehurva je mě to moc líto, že vám to opět neyšlo..tolik jsem na tebe myslela a číhala kdy se tu ukážeš, dokonce jsem ti psal zprávičku..vždycky to hrozně s ostaními holkymi prožívám avšem to moc přeji..je to pech,a le je dobře, že to nevzdáváš..určitě se vám také zadaří..pokud je zádrhel jen v těch spermiích tak se musí zadařit...držím palečky..a přeji mnoho sil atrpělivosti do dalšího IVF...

terka82
22. kvě 2011

@sneehurva snad bude červen úspěšný pro nás obě. 😉
Určitě napiš, jak jsi pochodila u doktorů.

adenka84
22. kvě 2011

@sneehurva máme pro tebe nabídku, jestli by se se chtěla přidat do naší aktuálnější a hlavně zivější diskuze..je to také diskuze snažilek, těhulek a maminek z Natalartu. je uzavřená..jsme tam skoro každý den..tedy já určitě každý den.. 🙂 je nás tam spousta..pokud máš zájem tak Terezka
@terka82 tě potvrdí přístup mezi nás...

adenka84
22. kvě 2011

@terka82
@sneehurva holky určitě bude... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

terka82
22. kvě 2011

@adenka84 kéž bys měla pravdu. Teď jsem zase ve stádiu, kdy by se mohly vyplnily ty babské kecy, až to budu nejmíń potřebovat, tak se to povede. Vzhledek k mému momentálnímu pracovnímu nasazení se to opravdu nehodí, ale co se soukromého života týče, tak včera bylo pozdě. 🙂

adenka84
22. kvě 2011

@terka82 jednou to prostě vyjít musí...já jsem si u tebe byla vždy jistá tím, že to bude vše v pořádku..a jak to dopadlo 😒 takže teď raději budu mlčet, ale palečky budu držet o 106%
a teřba se ty babské řeči zrovan vyplní.. 🙂

terka82
22. kvě 2011

@adenka84 prosím tě, v pohodě. Stejně všichni víme, že to nezáleží na tom co která z nás řekne nebo neřekne. Je to ve hvězdách a ovlivnit to nijak nemůžeme, kdyby jsme sebevíc chtěly.

sneehurva
23. kvě 2011

adenka84 Ahojky,uplne jsi mne tim dostala,normalne jsem se rozbulela,jsi moc hodna moc dekuji.Take to tady s vama prozivam a vzdy mne to dostane,asi jsem nejaka precitlivka.Urcite se k Vam moc rada pridam.Juknu se jeste dnes vecer.Zatim pa a drzim moc moc pesticky 🙂 😉

sneehurva
23. kvě 2011

terka82 Ahojky Teri,Dekuji ,budu na tebe moc myslet.Jdes take v cervnu?kolikateho?abych ti drzela vsechny pesticky.Pa 😵 😎

sneehurva
23. kvě 2011

m.evzenie Ahojky.Ty uz budes v cervnu mit mimco?To je nadherny,moc gratuluji a take gratuluji adenka84 to je nadherny holky,moc Vam to preji a drzim pesticky uz vite pohlavi?nebo je to prekvapeni.?bajecny,nadherny 🙂 😒 😉