Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

lucinda3
5. bře 2010

Terezko bééééézváááááá!!! 😵 😵 😎 Koukej zalehnout a nech se opečovávat 😉

l.u.c.i.e
5. bře 2010

Ahojky holky,

Terko, ty nám dáváš. Úplně se mi zastavil dech, když jsem četla, že špiníš s krví. Hlavně, že ten další příspěvek už je v pozitivní. Mocinky to držím palečky, aby hcg rásně rostlo dále a v bříšku jsi měla bublinku. Pěkně tě napíná hned od začátku. Ale třeba je to opravdu tím, že máš mít teď menzes. Hlavně odpočívej.

Pantomima, ráno tě vezmou krev a když je poprosíš, že si sama krev odneseš do Privamedu, tak výsledky dostaneš hned do ruky a odneseš je zpět. Jinak se to běžně dělá tak, že po krvi tě pošlou domů a řeknou ti, že máš přijít po 12hod pro výsledky.

Lucindo, to je dobře, že je spála ve školce zažehnána.

ilca1
5. bře 2010

Terez tak to jsem ráda 🙂 Já špinila a doktor říkal že je to jen překrvený čípek ale z těhotenstvím to nesouvisí, tedy neohrožuje

l.u.c.i.e
5. bře 2010

Jani8, ohledně injekcí na IUI ti neporadím. Já jsem šla rovnou na IVF. Počkej na Ilču, Roby a Michu. Ty ti snad poradí 🙂

roby
5. bře 2010

Terezko super, bezva 🙂 Drž se, jdi si lehnout a odpočívej. Hlavně, že je mimísek vpořádku.

Jani8, já jsem si puregon platila, měla jsem balení, kde bylo 600 jednotek, vypotřebovala jsem jich 500 a stálo to 1776Kč. Tu injekci Ovitrelle mi píchli jen teď, když jsem stimulovala puregonem jako abychom ukončili stimulaci. jinak při 1.IUI jsem dostala ráno v ordinaci Pregnyl a kolem poledne jsem šla na IUI.

Lucinda, tys měla teda také krásné Hcg. Já doufám, že u mě a u nás všech také krásně poroste.

Pantomima, mně brali krev ráno a ve 13 hodin jsem si měla zavolat na výsledky.

l.u.c.i.e
5. bře 2010

Roby, změň si nick, je to v nastavení, ať vidíme v jakém jsi týdnu. Stačí tam zadat datum poslední menstruace...

m.evzenie
5. bře 2010

Ahoj holky,
Terko, když jsem četla jak krvácíš, tak jsem se úplně lekla, že to není pravda a čtu dál, že hcg roste, tak to je
super, hlavně odpočívej. 🙂 Takže teď marodíš? Držím pěsti, aby bylo mimi v pohodě a hlavně celé těhotenství.
Lucindo, Ilčo a ostatní těhulky vám, ať mimi pěkně roste a vy si spokojeně užívejte ten nový stav. 😀

adenka84
5. bře 2010

Terezko, jsem šťastná i za tebe, že je vše v pořádku. Musím přiznat, že mi hrkli do očí radostí slzy. Cítím s tebou. Je dobře, že jsi si nechala napsat neschopenku. Pěkně odpočívej a užívej si krásné dny. Snad budou oprvdu jen krásné...Tak papa.

l.u.c.i.e
5. bře 2010

Adenko, hoď se taky do tabulky a napiš kdy tě čeká laparka, ať se tě pořád neptáme 🙂 Jak se jinak vede?

Evženko, kdypak ty dodlabeš hormony?

ilca1
5. bře 2010

Jani8 já ti taky neporadim já IUI neměla měla jsem taky rovnou IVF

lucinda3
5. bře 2010

Luci ahoj, jojo jsem ráda, s tou spálou, raději ještě klepu! Ale to bude už pořád něco, nejdřív aby to nechytl malej, pak já těhu, a až bude tak i mimi... 😅 Né že by to v dalších trimestrech nebylo se strachem, ale teď už chci mít ten první za sebou, viď Ilčo 😉 Pak si zase určitě budeme říkat jak to rychle utíká, najednou porod a my ještě s láskou budeme vzpomínat na těhu 😵 Je to nádhera!! A venku taky co? I když teda přituhlo, jsem zvědavá na ten avizovaný sníh 😕
Roby jojo, měla jsem obrovskou radost když mi to číslo nahlásili 😵 A stejně jako Ty, ráno na krvičku a pak si jen ve 13h zavolat, nemusela jsem tam chodit, to asi musí těhulky po IVF myslím...
Evžen ahoj! Dík 😵 Tobě klidné dlabání hormonů 😉 Pořád je to v poho, žádné nezvladatelné vedlejší účinky?
Adenko ahoj! 🙂

l.u.c.i.e
5. bře 2010

Lucindo, opravdu to strašně rychle utíká. Už jsem v 6 měsíci, neuvěřitelné. První trimestr ti za chvilku skončí a už bude lépe. Ještě trpíš těmi ranními nevolnostmi, nebo už je to lepší?
Venku je hezky, i když chladněji. Snad ani sníh nedorazí. Už ho mám plný zuby 🙂

l.u.c.i.e
5. bře 2010

Zrovna jsem koukla z okna a už padá. Ach jo. 😠

lucinda3
5. bře 2010

Luci taky zrovna koukám na tu fujavici 😨 Já zimu moc ráda, ale tahle je i a mě dlouhá...
Nevolnosti se mě drží stále, spojené s tou nesnášenlivostí snad všech pachů a vůní, to ke mně prostě teď patří 😀 A začala se mi dost motat hlava, nevím jestli z tlaku, to je taky dost nepříjemné, nu ale já vydržím! 😎 Dnes ráno byla po dlouhé době klidná cesta autem, tašku jsem neotvírala 😀 😀

l.u.c.i.e
5. bře 2010

Však ona ta nevonost časem zmizí 🙂 To motání hlavy jsem měla taky, ale jen když jsem zprudka vstala...

adenka84
5. bře 2010

Ok, už jsem se písla.Ale raději bych tam psala úplně něco jiného. 😀

terka82 .............. KET 17.02 - 2 embrya - test 26.2. //, 3.3. HCG 178, 15.3. UTZ
avant ................. 1.IVF - OPU 22.2., ET 27.2. zavedeny 2 blastocysty, hcg 12.3.
lucinda3............... UTZ 25.2. 8 tt srdíčko; 10,2mm; 1. poradna 15.3.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
pantomima............IUI 16.2. - krvička 9.3.
m.evzenie.............dlabe hormony
jedna 11...............IUI 15.2. - negativní
gambrinuska..........stimulace clostíkem
janinam................čeká na MS, potom UTZ
jana8...................domluva v Nat. 9.3.
Adenka84............18.3. laparaskopie

lucinda3
5. bře 2010

Adenko šikulka, jen jsem si dovolila zaměnit tabulku za tu poslední kde je i Roby
😉

terka82 .............. KET 17.02 - 2 embrya - test 26.2. //, 3.3. HCG 178, 15.3. UTZ
avant ................. 1.IVF - OPU 22.2., ET 27.2. zavedeny 2 blastocysty, hcg 12.3.
lucinda3............... UTZ 25.2. 8 tt srdíčko; 10,2mm; 1. poradna 15.3.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
pantomima............IUI 16.2. - krvička 9.3.
m.evzenie.............dlabe hormony
jedna 11...............IUI 15.2. - negativní
gambrinuska..........stimulace clostíkem
janinam................čeká na MS, potom UTZ
jana8...................domluva v Nat. 9.3.
roby....................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3.
Adenka84............18.3. laparaskopie

lucinda3
5. bře 2010

Luci jojo, já to ustojím, s malým nevolnosti začaly později, po 10tt, a ustoupily někdy v půlce 5měs., takže jestli teď začaly dřív taky možná dřív skončí 😉 Ale pořád je to na pohodu, než třeba krvácení a špinění co sis musela prožít Ty nebo Terka...Musíme to vydržet všechny ať už je to cokoliv!! 😎

l.u.c.i.e
5. bře 2010

Krvácení v těhu nepřeju nikomu. Je to hrozná beznaděj. Proto moc dobře vím, jaký strach teď prožívá Terka. Ale zase věřím, že to všechno dobře dopadne. Musí. A nějaké nevolnosti jsou procházka růžovou zahradou 🙂

Adenko, super, že jses přidala do tabulky. Neboj se, taky budeš co nevidět těhotná. Kdo si počká, ten si dočká. My jsme čekali na dítě přes 2 roky a v Natu jsme byli přes rok v péči.

jana8
5. bře 2010

Hezké odpoledne Vám všem 🙂
Terko, málem se mi zastavil dech 😕 ........a pak když jsem četla dál,tak se mi ulevilo.....měla jsem strach s tebou....ale neboj hcg hezky roste,tak se nech hýčkat manželem a ty jen lež a nic hlavně nezvedej 😉 ....jen hezky zůstan doma a mimisek zůstane na 100% u Tebe,vždyť vidíš jaká venku zas začíná být kosa 😠 a u tebe je hezky v teploučku 😵 ....drž se holka,mooooc na Tebe myslím 🙂
Lucindo,super,že spála zažehnána.....a to je jasný,že člověk bude mít stále strach aby jste nedostali něco,ale neboj jediné co si dostala,tak je mrňousek v bříšku 😉
Lucko,ten čas ale letí to už jsi v 6.měs. 😕 ,tak to se ani nenazdáš a máš malého u sebe 😉 jak to že nejsi v tabulce? 😕 ...já jsem myslela,že schválení injekcí jestli na IUI nebo na IVF trvá stejně dlouho 😖 ....tak budu netrpělivě čekat jestli dorazí brzo......
Roby,tak to jsi mě překvapila já myslela,že to stojí tak nějako kolem 40000kč,ale to je u IVF,tak to je super,že je to cena do 2000kč,to by jsme ještě naškrábali 😀 a můžu se zeptat kde si píchají ty injekce?a je to každý den v tú samou hodinu večer? a měla jsi nějaké reakce na injekce.....asi je to blbost,co?ale mě napadne asi vše 🙂 ....jo a ty si čekala na tú pojišťovnu týden nebo více?.....
Holky,já taky už nechci sníh...... 😠 .....už nám dochází i dříví,tak už by to mohlo přestat ale teď tam hezky svítí sluníčko,tak by to mohlo vydržet.....já se pustím do úklidu,ať máme dlouhý víkend bez práce 🙂 ...až v ponděli do práce a v úterý hurá do Natu 🙂

ilca1
5. bře 2010

JOOO, děvčata 😀 tak u nás je krásně pořád...žádný sněžení nebo fujavice...nu jo ..Plzeň 😀 😀 😀
Lucindo mě už ty nevolnosti taky začínají, já tedy zatim nezvracim , ale žaludek mam každou chvilku jako na vodě a v zápětí dych sežrala celou lednici a pak je mi zase zle...Ale to jsem celou dobu chtěla ..že jo 😀 Včera mě tedy v noci když jsem šla na záchod bylo tak blbě...to jsem musela vydejchávat a snažila jsem se zase rychle usnout taky jsem dneska snědla zavináče a na ně koláček s povidlama 😎 Cítim se fakt jak těhule a přesto mam strach z ultrazvuku
tak.....a je po sluníčku 🙄 to jsem si naběhla 😅

lucinda3
5. bře 2010

Luci jasný, kdo to nezažil nepochopí...My to všechny zmáknem, ostatně už jsme se na tu cestu vydali 😎
Jano8 ahoj! To víš že to naškrábete, a prcek vám to stokrát vrátí 😀 😵
Venku je to zajímavý, chvíli chumelenice pak zase krásné sluníčko, no to počasí nás taky zkouší 😅 Já uklízím většinou v pondělí odpol, po víkendu kdy jsme všichni doma a děláme čurbes 😎 Takže mi není líto že bych uklidila a druhý den by to bylo stejné a užíváme si taky volný víkend 😎 Vy máte Nat všchny v úterý, já musím vydržet ještě do 15. a hurá k Mejcharovi 😵

lucinda3
5. bře 2010

Ilčo vidíš, je to tady 😀 To je přesně jako já, já ten žaludek cítím celý den, a přesně, když jdu v noci čůrat buď se mi zamotá hlava nebo zvedne žaludek tak to rozdejchám a rychle usnout 😀 😀 Chutě zatím pozoruju že nemám vůbec chuť na sladké - čokoládu vůbec, zato permanentně mám chuť na makovec 😀 Si ho asi budu muset spáchat 😎 A taky mě lákají hotovky, ale nevydržím ten čmuch v restauraci, takže jsem si je zatím nechávala vždy dát do té polystyrenové přepravky 😉
Jdu si zavést a pak pádím pro malýho 😵
Vám všem a hlavně Terce klidný víkend, Pantomimě držím palec na testík, a v pondělí ahooooj!!

jana8
5. bře 2010

Lucindo,já uklízím většinou v pátek nebo sobotu...záleží co máme za šichtu a teď jsem po noční,tak jdu se na to vrhnout....ještě jsem hltala nett a to se pak nemůžu odtrhnout,ale už musím,protože pak přijede kamarátka,tak ať už mám uklizeno.....to půjdeme s kamarátkou a se psíkami na procházku a pokecáme....och už fakt musím jít něco dělat,protože asi zas usnu 😅 ....a s těmi penízkami je to nic moc,protože teď právě dávají už dohromady to auto a potřebujeme peníze na to a taky chceme na Slovensko,tak to jsou taky další penízky.....ale jak říká má milovaná polovička...peníze byli,jsou a budou ale.....

jana8
5. bře 2010

Lucindo,tobě taky nádherný víkend a hlavně plný sluníčka 🙂 pa pa v pondělí 😵

roby
5. bře 2010

Jana8, jen se klidně ptej, od toho jsme přeci tady, abychom si spolu všechny popovídaly a předaly zkušenosti 🙂 Injekce jsem si píchala vždy večer ve stejnou hodinu, do podbřišku, pokaždé na jinou stranu a do jiného místa. Nejprve jsem se toho bála, ale potom jsem si řekla pro miminko musíš, 1 2 3 a píchla jsem. Pak už to bylo celkem vpohodě. Na injekce jsem neměla žádnou negativní reakci, snášela jsem je dobře. Šla bych do nich určitě znovu.

Holky všem vám přeju krásný víkend 🙂

gambrinuska
5. bře 2010

Ahojky holky, jen v rychlosti z práce zdravim 😉
Co to čtu Terko, úplně se mi zastavil dech, prožívala jsem to, vim co to je za hrůzu, držim ti strašně všechny palce a tfujtfujtfuj 😝 at vám to dobře dopadne a koukej ležet, ležet a odpočívat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 KOukej inforčmovat kdyby něco a do poráce už nelez i kdyby tě hrozily proleženiny, bez tebe se to taky obejde, já budu hned po // taky doma a už nic riskovat nebudu
Jinak u nás nic, zobla jsem dnes druhý Clostík, tak doufam, že budu už lepší nosnice a ne jako minulele, uvidíme ve čtvrtek
Jsem zvědavá na ten váš úterní srazík 😉 , musíme taky pak něco uspořádat něco většího a slézt se hromadně, třeba i s pupkam 😀 , hlavně aby jsme se dočkaly všechny těch nádhernejch // 😅 🤐
Já chci holky taky už nevolnosti ☹ 😔

janinam
5. bře 2010

Ahoj holky,
Terko, úplně jsem měla husinu když jsem četla o tom špinění, fuj. Naštěstí jsem se dýl dočetla že hcg roste, spadl mi kámen ze srdce. Takovéhle zprávy už nepiš, jasný 😉 Koukej ležet, odpočívej, jak píše Gambrinuska do práce už nechoď, nemá cenu nic pokoušet! Miminko je důležitější a v práci to bez tebe zvládnou, budou muset - vždycky se to nějak udělá. Hlavně ať jste oba fit 🙂

Pantomima, jsem zvědavá na víkendový testík 😵
Lucindo je dobře, že je spála zažehnaná 🙂 Ranní nevolnosti asi nic moc, ale holky vy to rozdýcháte a počkejte za nějakej čas na to budete vzpomínat s úsměvem.
Všem co jdou v úterý do Natu přeju ať vás čekají samé dobré zprávy. Jani8, věřím že vaše rozhodnutí pro IUI vám přinese úspěch v podobě //.
Já měla dneska v práci den blbec. Zrovna v pátek když chce člověk jít domů rozumně, tak bum a něco se semele. Mám toho plný kecky, jdu cvičit, tak vypnu a provětrám hlavu.
Mějte se krásně a všem přeju krásný víkend.
Terko myslím na tebe a přeju ať je vše v naprostém pořádku 😉

m.evzenie
5. bře 2010

Ahoj holky,
Janinam, taky jsem měla dnes v práci blázinec, až teď jsem Vás dočetla a už se těším na desátou až padne.
Lucie, hormony bych měla dlabat půl roku a to jest do července, koncem března jdu na kontrolu a pro další
zásoby hormonů, tak se uvidí, co mi dr. řekne. Jinak to to utíká, už šestý měsíc, to za chvilku budeš rodit, tak
si to pěkně ještě užívej. 🙂
Pantomima, doufám, že nás nebudeš napínat a hned po testíku dáš vědět, držím palce na krásné // čárky.
Lucindo, dík, žádné vedlejší nezvladatelné učinky nepozoruji, tak je to fajn. To je dobře, že spála je zažehnána,
jen ty nevolnosti musíš zvládnout, pro mimi cokoliv, že. 😉
Jani. přítel má pravdu s těma penězma. My taky na tom nejsme nejlépe, když splácíme úvěr.
Gambrinusko, určitě po clostíku budeš hlásit super výsledky.

jana8
5. bře 2010

Hezký večer 🙂
Roby,děkuji Ti a ty si čekala týden nebo víc na vyjádření pojišťovne? 😖 Jo,a ty injekce jsou v peru?....Mně je jinak bude píchat přítel jestli nebude v práci to pak nevím......ale sama nevím nevim 😒
Gambrinusko,jen zobej , zobej a uvidíš,že ve čtvrtek se budeš divit jaké hezké budou folíky 😉
Janinam,děkuji ti....tobě taky nádherný víkend 😵
Evženie, tak ještě chvíli vydrž a už můžeš domu 😉 ,taky se těším když padne 22hod,přítel je na odpolední tak za necelou hoďku je doma.....moc jsme se tento týden neviděli.....já jsem měla noční a on odpolední,tak to jsme se viděli vždy jen nachvilku když jsem vstala většinou o půl dvanástej a ráno když jsem přijela jsem ho viděla spát,tak konečně budeme spolu 😵