Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

m.evzenie
9. bře 2010

Ahojky,
Katko, děkujem za zprávy, jen ať Terka odpočívá, moc na ni myslím, aby bylo vše v pořádku, zaslouží si to. 😵
Jani, copak nepotěšili Tě v Nat? 😒
Pantomima, gratuluju ke krásnému hcg,opatruj se. 🙂
Ilčo, tak hezky odpočívej, to víš, že bude vše v pohodě, ty ty 😅 a pak pořídíte vyhlídnutý kočárek. 😉
Douda, držím palce na pátek na odběr.

adenka84
9. bře 2010

Ahoj holky, koukám, že o Terince už to víte. také mi to psala, ale nechtěla jsem to sem psát. Myslela jsem, že vám to napíše sama. Ale ona je silná holka a zvládne to. Důležité je, že HCG má v pořádku. Pořádně jsem ji podpořila. Tak ji držmě palce ať se jí vede tak jak má.

pantomima
10. bře 2010

terka82 .............. KET 17.02 - 2 embrya - test 26.2. //, 3.3. HCG 178, 15.3. UTZ
avant ................. 1.IVF - OPU 22.2., ET 27.2. zavedeny 2 blastocysty, hcg 12.3.
lucinda3............... UTZ 25.2. 8 tt srdíčko; 10,2mm; 1. poradna 15.3.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
pantomima............IUI 16.2. - test 7.3.//, 8.3.//, 9.3. HCG 1825, 23.3. UTZ
m.evzenie.............dlabe hormony
jedna 11...............IUI 15.2. - negativní
gambrinuska..........stimulace clostíkem
janinam................čeká na MS, potom UTZ
jana8...................domluva v Nat. 9.3.
roby....................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3.
Adenka84............18.3. laparaskopie
L.u.c.i.e................24tt, poradna 17.3.

pantomima
10. bře 2010

Krásné ráno!

Terko- moooc držím palečky!!!!!!

upravila jsem se v tabulce 😉

janinam
10. bře 2010

Ahoj holky,
Prokristapána, co to čtu o Terce? Terko myslím na tebe a moc moc moc držím palce aby bylo vše v pořádku. Odpočívej a opatruj se.
Ilčo, gratulace k včerejšímu UTZ, jen tak dál 🙂
Roby, skvělý, že byl vidět váček. Příště bude určitě i srdíčko 🙂
Pantomima, tobě taky blahopřeju k pěknému HCG 🙂
Holky opatrujte se, ať vše pokračuje tak jak má 🙂
Gambrinusko, na zítra držím palce ať máš výstavní folík 🙂. Jestli bude rovnou IUI, tak pořádně nasaj bacily co tam holky včera nechaly 🙂
Douda, držím palce na páteční odběr.
Jani8, copak se stalo že nemáš náladu?
Lucindo, Lucie, Evženie, Adenko, Avant, Jedna11, Micha, zdravím 🙂 Doufám, že jsem na někoho nezapomněla ☹

avant
10. bře 2010

Dobré ráno holky,

moc myslím na Terezku, ona to určitě zvládne! Pořád je naděje a to je nejdůležitější.

Včera jsem se sem nedostala a ani jsem neměla moc náladu. Včera jsem zkusila testnout znovu a duchařská čárka úplně stejná jako v pondělí. Večer jsem to hrozně ořvala, že čárka nesílí a že je to konec.
Po velkém váhání jsem nakonec zkusila test dnes ráno a výsledek jsem přidala do alba. Nejradši bych si nakopala, protože jestli tam uvnitř opravdu už někdo bydlí, tak jsem ho včera jenom vystresovala a sebe taky! ☹

Pantomimě, Ilče a Roby moc gratuluju, tak už to máte holky potvrzené i ultrazvukem 🙂
Jana8, jak jsi dopadla v Natalu? Co se stalo?
Gambrinusko, ať jsou folíky pěkne přichystaný 🙂
Všechny ostatní zdravím .....

pantomima
10. bře 2010

avant- čárky jsou moc pěkný 😵 😵 😵 koupila jsi správný testíky, záleží děsně na tom, jak je koncentrovaná moč, vůbec si z toho nedělej hlavu!!!!

m.evzenie
10. bře 2010

Ahojky holky,
Jakpak asi bojuje Terezka, moc na ni myslím a držím pěsti 😉
Avant, moc se nenervuj a odpočívej a mysli na mimi, držím palce na krvičku a vysoké hcg, v pátek budou určitě
samé dobré zprávy.
Ostatní holky zdravím,musím pracovat.

gambrinuska
10. bře 2010

ahojky holy 😉
avant koukala jsem na testíky, nádherně sílí 😀 nenervuj a zkus to testovat radši obden, i´když já jsem taky nevydržela 😔
pant nádherné HCG 😉 tak at všechno klapne
janinam dík za držení palců, potřebuji to 😔 😅 včera jsem znásilnila manžu copa kdyby, aby jsme to neprošvihli a on nechtěl aby těch vajuch tam nebylo víc 😉 (kamarádka jich měla po Clostíku 5 😕 )
Ilčo nedivim se taky jsem už pokukovala, berem to jako orientaci v tipech, ne 😉
Tako co Jani?
Terko bud silná myslíme na tebe a držíme všechny pěsti 😉

l.u.c.i.e
10. bře 2010

Ahoj holky,

Douda, tak v pátek už odběr, super. Doufám, že bude hodně kvalitních vajuch na oplodnění 🙂

Ilčo, to ti věřím že se už díváš na kočárky. To já taky, ale nemám žádného favorita 🙂

Katko, moc děkujeme za zprávy od Terky. Moooc na ní myslím a pevně doufám, že se bublinka ukáže na UTZ. Snad nemá mimoděložní.

Jani8, koukám, že máš asi špatné zprávy z Natu, co?

Adenko, to je super, že jsi Terku podpořila. Klidně piš průběžně taky o ní zprávy. Máme o ní strach. Pozdravuj jí.

Avant, mě taky čárka na testíku moc nerostla a byla jsem z toho vystresovaná. Navíc mě přijde, že čárka sílí. Podívej se do mého alba a uvidíš mé testíky, pak budeš klidnější 🙂 Uvidíš v pátek, že budeš mít tlustici a těhu potvrzené z krve. 🙂

Gambrinusko, zítra už jdeš na UTZ. Určitě tam bude aspoň jeden vajuch pořádné velikosti. 😉

lucinda3
10. bře 2010

Dobré ráno!
Ach jo co to čtu o Terce, úplně mě polilo horko ☹ Děkujeme Katce za zprávy a doufáme, že nám bude psát čím dál tím lepší a pozitivnější 🙂 Terko bojujte!!!

Roby a Ilčo, tak to byla nádherná návštěva v Natu co? Moc vám to přeju, paráda! Ilčo klíďo okukuj, to se smí, kupovat ještě ne 😉

Pantomima supéééér, krásný hcgčko, potřebujeme tu dobrý zprávy! 😎

Jani8 copak je s Tebou, napiš nám...

Avant koukej hladit bříško a ne se nervovat, v pátek to budeš mít jasné!! 😵

Evžen ahoj, taky bych měla pracovat 😅

Gambrinuska určo tam roste pěknej folík, neboj nic, povede se to, koukej jak se to tady šíří!! 😀

Douda bezva, je dobře že se to nakonec povedlo, držím palec!!

Janinam ahoj, venku krásně co? 😉

Luci, Adenko, Jedna, Micha a ostatní co tu nejsou zdravím a přeju fajn slunečný den!! 😵

l.u.c.i.e
10. bře 2010

Lucindo ahoj

Kdopak nám chybí v naší tabulce? Micha, že jo? Přidej se taky, ať víme, kdy jdeš do poradny na UTZ a tak 🙂

janinam
10. bře 2010

Ahoj Lucindo, jj venku krásně slunečno zato v práci pořádně zataženo s velkýma mrakama, asi přijde brzo hromobití 🙄 Jsem naštvaná, protože se všechno s..e asi brzo vybuchnu 😀 No musím to rozdýchat.
Omlouvám se, ale musela jsem si trochu ulevit.
Copak asi Terka, moc na ni myslím a přeju ať má vše dobrý konec.
Holky držte se, já se jdu dál stresovat.

lucinda3
10. bře 2010

Tak to mě mrzí Janinam, to přejde, se vyprší a bude líp 😉 Vydrž holka!
Taky na Terku moc myslím....Adenko, Katko, nemáte nové - dobré - zprávy?

gambrinuska
10. bře 2010

janinam copak se ti se.. ☹ neboj bude zas líp a kokni na to sluníčko 😉

michamicha
10. bře 2010

ahoj, jsem dočetla a přidávám se teda taky do tabulky 😉

terka82 .............. KET 17.02 - 2 embrya - test 26.2. //, 3.3. HCG 178, 15.3. UTZ
avant ................. 1.IVF - OPU 22.2., ET 27.2. zavedeny 2 blastocysty, hcg 12.3.
lucinda3............... UTZ 25.2. 8 tt srdíčko; 10,2mm; 1. poradna 15.3.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
pantomima............IUI 16.2. - test 7.3.//, 8.3.//, 9.3. HCG 1825, 23.3. UTZ
m.evzenie.............dlabe hormony
jedna 11...............IUI 15.2. - negativní
gambrinuska..........stimulace clostíkem
janinam................čeká na MS, potom UTZ
jana8...................domluva v Nat. 9.3.
roby....................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3.
Adenka84............18.3. laparaskopie
L.u.c.i.e................24tt, poradna 17.3.
michamicha...........19tt, poradna a velký UTZ 30.3.

gambrinuska
10. bře 2010

ještě by se tam mělo jen dopsta micha že je IUI(první?) a lucie IVF(první)???? holky at máme pořádek 😉

l.u.c.i.e
10. bře 2010

terka82 .............. KET 17.02 - 2 embrya - test 26.2. //, 3.3. HCG 178, 15.3. UTZ
avant ................. 1.IVF - OPU 22.2., ET 27.2. zavedeny 2 blastocysty, hcg 12.3.
lucinda3............... UTZ 25.2. 8 tt srdíčko; 10,2mm; 1. poradna 15.3.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
pantomima............IUI 16.2. - test 7.3.//, 8.3.//, 9.3. HCG 1825, 23.3. UTZ
m.evzenie.............dlabe hormony
jedna 11...............IUI 15.2. - negativní
gambrinuska..........stimulace clostíkem
janinam................čeká na MS, potom UTZ
jana8...................domluva v Nat. 9.3.
roby....................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3.
Adenka84............18.3. laparaskopie
L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 25tt, poradna 17.3.
michamicha...........19tt, poradna a velký UTZ 30.3.

Gambrinusko, doplnila jsem se 🙂

Micha, super, že jses přidala. Tak 30. 3. se budeme těšit na fotečky miminka. Jak se jinak vede?

Janinam, snad už se ti zlepšil den. 🙂 V práci je to na budku, co?

Jakpak se má asi Terka. Stále na ní myslím.

adenka84
10. bře 2010

Ahoj holky, mám pro vás nové info od Terezky. Terezka je v pořádku, nekrvácí, nešpiní, nic jí nebolí. Jen má nervy v kýblu.V noci prý spala jen dvě hodiny. Dnes na vizitě jí řekli, že zítra ji vezmou krev a dál se uvidí.

Ona to, ale zvádne je to naše velká bojovnice , určitě bude všechno v pořádku. Musí být jen trpělivá a hoooodně odpočívat.

jedna11
10. bře 2010

Ahoj holky,
ted jsem docetla co se stalo Terce. Je mi to strasne lito, ale snad uz je smula vybrana a ted bude uz jen dobre. Terko, drz se. Myslim na tebe.

holky mi dejte do tabulky, ze snad 12.3. druha IUI.

Jani8, jak si dopadla v Natu? jak jste se tedy nakonec domluvili?

Adenko, cetla jsem tvuj pribeh, mohu se te zeptat, zda by si po svych zkusenostech sla rovnou do IVF, kdyz nevime v cem je u nas problem. Psala si , ze te nekde u dr. rekli, ze se ma udelat laparka, muze se zeptat proc? na co se muze diky laparce prijit? chci se v patek domluvit, ze pokud nevyjde ani 2. IUI, ze bych chtela zkusit IVF. uz jsem nejak tak rozhodnuta, ale prece jen malej cervicek porad hloda.

ilca1
10. bře 2010

terka82 .............. KET 17.02 - 2 embrya - test 26.2. //, 3.3. HCG 178, 15.3. UTZ
avant ................. 1.IVF - OPU 22.2., ET 27.2. zavedeny 2 blastocysty, hcg 12.3.
lucinda3............... UTZ 25.2. 8 tt srdíčko; 10,2mm; 1. poradna 15.3.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
pantomima............IUI 16.2. - test 7.3.//, 8.3.//, 9.3. HCG 1825, 23.3. UTZ
m.evzenie.............dlabe hormony
jedna 11...............IUI 15.2. - negativní ..... 12.3 -2 IUI
gambrinuska..........stimulace clostíkem
janinam................čeká na MS, potom UTZ
jana8...................domluva v Nat. 9.3.
roby....................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3.
Adenka84............18.3. laparaskopie
L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 25tt, poradna 17.3.
michamicha...........19tt, poradna a velký UTZ 30.3.

adenko děkujeme , napiš nám zase zítra jak Terezce dopadla krev

michamicha
10. bře 2010

terka82 .............. KET 17.02 - 2 embrya - test 26.2. //, 3.3. HCG 178, 15.3. UTZ
avant ................. 1.IVF - OPU 22.2., ET 27.2. zavedeny 2 blastocysty, hcg 12.3.
lucinda3............... UTZ 25.2. 8 tt srdíčko; 10,2mm; 1. poradna 15.3.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
pantomima............IUI 16.2. - test 7.3.//, 8.3.//, 9.3. HCG 1825, 23.3. UTZ
m.evzenie.............dlabe hormony
jedna 11...............IUI 15.2. - negativní ..... 12.3 -2 IUI
gambrinuska..........stimulace clostíkem
janinam................čeká na MS, potom UTZ
jana8...................domluva v Nat. 9.3.
roby....................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3.
Adenka84............18.3. laparaskopie
L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 25tt, poradna 17.3.
michamicha...........2.IUI (16.11.2009), 20tt, poradna a velký UTZ 30.3.

jsem doplnila zbylé info a rovnou si opravila i tt, pže zítra začínám 20tt 😉

pantomima
11. bře 2010

Pěkné ráno!

gambrinuska
11. bře 2010

pěkné ráno, koukam jak se nám pěkně zpřehlednila tabulka, holky jste šikulky 😉
Terko držíme palce 😅 🤐
Já jen na skok za chvilku mažu do Natalu

m.evzenie
11. bře 2010

Ahojky holky,
Terko, myslíme na Tebe.Drž se.
Adenko, děkujem za zprávičky, jakpak dopadla dnes krvička Terce, až budeš vědět nové info dej vědět.
Gambrinusko, držím palce. Pak se ozvi jak jsi dopadla?
Jani, koukám, že ani nepíšeš, co se stalo.......?
Pantomima, pěkné ráno, už by mohlo být tepleji.
Micha, šikula, to máme teď přehled.
Avant, jak se daří? Zítra už jdeš na krvičku.
Lucindo, tt utíká v pondělí poradna. Jak se vede?
Ilčo, Janinam,Jedna,Roby a ostatní zdravím.

pantomima
11. bře 2010

Na jaro už se těším jak na smilování, zima mi už fakt nebaví. je to dlouhý!!! Oblíkat sebe, malou, to je vždycky děs a běs.

janinam
11. bře 2010

Dobré ráno holky,
to se nám ta tabulka krásně rozrůstá a zaplňuje, co? Jste šikulky, kouknu a vidím co koho čeká a mám krááásný přehled 🙂
Jakpak asi dnes dopadla Terce krev? Doufám, že Adenka přinese dobré zprávy. Terko, drž se, myslíme na tebe.
Gambrinusko, tak tfuj tfuj 🙂 Koukej přinést z Natu dobré zprávy 😀
Jedna 11, na zítřejší UTZ ti přeju mega folík aby mohla být rovnou 2.IUI. Úspěsnááá IUI 🙂
Avant, zítra na krev, viď? Uvidíš, že ti toho "sílícího ducha" na testu potvrdí i krev 😉. Zbytečně jsi plašila😀
Ludindo v pondělí tě čeká poradna, to to letí. Těšíme se na fotečku mrňouska 🙂
Adenko, koukám, že se ti to krátí☹ - příští týden laparka. Budeme na tebe myslet a věřím, že ti pomůže ke // na testíku, moc bych ti je přála.
Pořád vyhlížim Janu8 a ona nikde ☹ Copak se stalo?
Ostatní snažilky, těhulky, maminy moc zdravím 😀

U mě dnes po včerejšku lepší nálada, tak doufám, že vydrží a nečeká mě v práci zase nějaká jobovka 🙂 Včera jsem toho měla dost.
Já stále čekám na MS, nějak se toulá potvůrka - dnes 33 DC a nikde nic. Uvidíme kdy dorazí...

lucinda3
11. bře 2010

Dobré ráno!
Terezko jsme s Tebou, držte se oba!!!

Gambrinusko držím palečky, ať je návštěva v Natu úspěšná 😉

Evžen ahoj! Jojo už se nemůžu dočkat, naštěstí je spousta práce a taky jsem si naplánovala dost akcí aby nám to uteklo 😀 Dneska v pět ráno jsem byla na piškotech, to bylo dobrý, ale v autě a v práci jsem zase rozdýchávala jako pejsek 😅 Už by mi i přišlo divné kdyby to bylo jinak, ty nevolnosti ke mě teď prostě patří 😀

Adenko informuj nás prosím!!

Jani8, kdepak Tě máme, svěř se nám....

Pantomima jak je, nějaké příznaky začínají? 😉 Jojo to oblíkáníčko je bašta, teď už zase řeším co ubírat když je tepleji, aby nebyl spocenej když se školkou řádí venku...

Avant zítra to budeš mít černé na bílém!! 😵

Micha šikovná, taky se jdu doplnit 😉

Ilčo ahoj jak je těhulko? 😎

A co Roby?

Janinam, Jedna, ostatní zdravím!!

terka82 .............. KET 17.02 - 2 embrya - test 26.2. //, 3.3. HCG 178, 15.3. UTZ
avant ................. 1.IVF - OPU 22.2., ET 27.2. zavedeny 2 blastocysty, hcg 12.3.
lucinda3............... 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 10tt, 1. poradna 15.3.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
pantomima............IUI 16.2. - test 7.3.//, 8.3.//, 9.3. HCG 1825, 23.3. UTZ
m.evzenie.............dlabe hormony
jedna 11...............IUI 15.2. - negativní ..... 12.3 -2 IUI
gambrinuska..........stimulace clostíkem
janinam................čeká na MS, potom UTZ
jana8...................domluva v Nat. 9.3.
roby....................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3.
Adenka84............18.3. laparaskopie
L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 25tt, poradna 17.3.
michamicha...........2.IUI (16.11.2009), 20tt, poradna a velký UTZ 30.3.

lucinda3
11. bře 2010

Taky doplněno 😉

pantomima
11. bře 2010

příznaky? mám ranní nevolnosti celej den 😀 , ale ven to nelítá, pachy mi tedy žaludek dost zvedají, ale zatím jsem to vždycky ustála 😀 , prsa bolí, minule se mi během tří měsíců zvětšily o dvě čísla, tak jsem zvědavá, co to bude teď!!a hlavně doufám, že ke mě zůstane váha milosrdná, minule to bylo necelých 30kg 😠 ☹ , no děs

za chvíli padím s malou na cvičení, tak nás jdu pobalit 😉