Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

l.u.c.i.e
17. bře 2010

Poradna dopadla dobře. Přibráno máme 1 kilo, ale ještě stále nejsme na původní váze. Malej je naprosto v pořádku. Již je otočený hlavičkou dolů. Opět se nám schovával, takže jsme viděli hodně zádíčka, ale nakonec se ukázal aspoň z boku. Měříme 31cm a vážíme 743gr. Vystavena žádanka na cukr.
DVD vypáleno. Už jsem na něj koukala, ale potřebovala bych zase doktora. Kromě hlavičky a ručiček nic jiného nepoznám 🙂
Vše je již přidáno v albu. Můžete se mrknout. Přidala jsem tam i obrázky, co jsme kreslili podle šablony. Jen Krteček ještě není dokončený. Ten dodělávám postupně...

l.u.c.i.e
17. bře 2010

Aktualizace tabulky

terka82 .............. KET 17.02 - 2 embrya - test 26.2. //, 3.3. HCG 178,vyčkává v nemocnici, 15.3. UTZ
avant ................. 1.IVF únor 2010 - neúspěšné (neprospívající těhotenství)
lucinda3............... 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 11tt, 1. poradna 15.3., velký UTZ 29.3.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
pantomima............IUI 16.2. - test 7.3.//, 8.3.//, 9.3. HCG 1825, 23.3. UTZ
m.evzenie.............dlabe hormony
jedna 11...............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI
gambrinuska..........stimulace clostíkem,11.3 neuspěšná, kontrolní UTZ 17.3
janinam................čeká na MS, potom UTZ
jana8...................domluva v Nat. 9.3.
roby....................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3.
Adenka84............18.3. laparaskopie
L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 25tt, poradna 14.4., objednat na glukozový test
michamicha...........2.IUI (16.11.2009), 20tt, poradna a velký UTZ 30.3.

avant
17. bře 2010

L.u.c.i.e - to je krásné, to bude mít malý pokojíček, jste šikulky 🙂

jana8
17. bře 2010

Ahoj holky,
tak konečně Vás jdu dočíst....a je toho hromadu...tak postupně budu i psát.....
Janinam,vždy mi řekli i IUI že je sperm. buď dobrý nebo,že je o něco horší,ale že ještě to jde,ale nemyslela jsem že je to až tak zlé 😒 .....ty to máš taky těžké....budu ti držet moc palečky,ať na druhou laparku nemusíš a folikuly a sliznice tě při utz milo překvapí 😉
Lucindo,fotečky jsou úžasné.....jen tak dále 😉 ,přeji ať zánět odfučí do dalekých krajin 🙂
Avant,až teď jsem se dočetla,že Vám to nevyšlo , je mi to líto ☹ ....hlavně buď silná
Petluška,uvidíš,na čem se domluvíte,ale já bych osobně asi nevydržela a vrhla se hned pro mrazáčky.....držím palce,ať se rozhodnete správně....
Ilčo,na zítřek držím palce,ať vše dopadne na výbornou a ty nám přidáš fotečky do alba 😉
Evženie,myslím na Tebe,ať špinení se ztratí a ty můžeš být v klidu 🙂
Adenko,,na zítra ti držím palce,ať máš laparku úspěšně za sebou 😉
Gambrinusko,to je smůla, ☹ ....vidím,že jste na tom s rozhodováním asi stejně taky jsme řešili tohle dilema....a co vy?jak jste na tom se sperm.?
Lucko,to jsou rozkošné fotky a ten krteček a medvídek to byl úžasný nápad 🙂

jana8
17. bře 2010

Terko,z tebe mám velikááááánskou radost,jen doma odpočívej a neboj vše bude už v pořádku......mooooooc na tebe myslím a držím palečky 🙂

gambrinuska
17. bře 2010

holky dík za povzbuzení, nějak mě to zas vzalo 🙄 😝
Jani manža prý má spermio dobrý 😅 tak snad to půjde
Dík za vysvětlení s tim metforminem, nějak jsem nevěděla proč a nač ☹
Vend nevim jak s ms, příští týden ve čtvrtek jdu zas na utz, prý kvuli cystě a že už bude snad schválená žádos na ty injekce 😔 .
Měla jsem Rokytu a byla jsem z toho zas vykulená a na skoro nic jsem se nezeptala 😕 a on sám nic neřekne 😠 , jediný co se mě zeptal, jestli chci ty obyč injekce nebo ty v peru, řekla jsem, že ty obyč (mam doma 2 zdravotní sestry a já jsem chemik) tak snad to zvládnu, nevim jestli jsem udělala dobře ☹ , chjooo
jo utratila jsem hromadu peněz, mamina má příští týden 50 tak jsme kupovali dárky a já jsem si taky udělala radost, koupila jsem si telefon 😅 ten můj už skoro nefungoval 😖

jana8
17. bře 2010

A jak jsme na tom my? Zatím v čekací době.....už to vypadalo,že mi pichnou v pondělí injekci,kterou zahájí dlouhý protokol,utz dopadl dobře,ale nakolik se mi vytvořila modřina tak se vše odkládá,protože nevím o tom,že bych se tam bouchla tak jsem se na to ptala dokt, a vysvětlila mu,že sestře se taky tvořili modřinky sami od sebe a pak měla problémy s krví a taky kvůli tomu po prvý - krát potratila,tak jsem se ho zeptala jestli já kdyby náhodou mám něco z krví tak či to neni ta komplikace po IVF po který můžu vykrvácet,řekl,že áno,tak nejdřív by chtěl dát na vybranou,jestli půjdu na vyšetření krve nebo na IVF,ale vzápětí si to rozmyslel,a řekl mi ať se objednám na hematologii - kam se mi zatím nedarí dovolat,a pak s výsledkami přijít zas na utz na dlouhý protokol před IVF-řekl,že snad to nebude delší čekání než do tohoto cyklu,uvidím,jestli budu mít výsledky.....tak zítra se tam zas pokousím dovolat,ale na t.č. co mi poslala Avant......tak pak vám vědět jestli jsem se objednala a hlavně doufám,že to nebude za dlouho....... 😖 ....tak zatím holky pa pa

jana8
17. bře 2010

Gambrinusko,tak na tvém místě,když má manža dobré spermie,tak bych šla do IUI s injekcemi - taky jsem chtěla,ale pak jsme se zasekli kvůli tomu sperm. ....my jsme měli naposledy taky Rokytu a vykecával se docela dost vše vysvětlil a co se týče těch injekcí,tak řekl,že rozdíl mezi nimi je jenom v tom pichaní....že se to musí ředit,ale jinak jsou taky dobré......žádost jste si teda mohli zkusit zanést sami,my jsme jí tam taky nesli a jen jsme si chvíli na ní počkali kým ji schválila pani dok.- nabídl nám to sám Rokyta.......a je super,že si si udělala radost,taky jsem chtěla včera,ale nevybrala jsem si 😉

vendulak
17. bře 2010

Jééé takže jsem asi už přišla na to že ten neustále mlčící doktor bude Rokyta, co? 😀
Gambrinusko tak to oni ještě zkouknou vše na UTZ a určitě ti pak řeknou co dál tenhle cyklus 😉. A uvidíš jak po včeličkách budou folíci krásně růst! Moc ti držím palce! 😉
Já jdu na UTZ zítra ráno tak jsem taky dost zvědavá jestli bude něco narostléo a kdyžtak co. Doufám že tedy budu mít jiného doktora než toho mlčenlivého, protože já chci všechno vědět 😀.

vendulak
17. bře 2010

Luci koukla jsem ti taky na obrázky a jsou oba mooooc krásné!!! Hlavně ten Ijáček, toho já miluju 😀. Jsi šikulka že to máš tak hezky nakreslený 😉.

gambrinuska
17. bře 2010

terka82 .............. KET 17.02 - 2 embrya - test 26.2. //, 3.3. HCG 178,vyčkává v nemocnici, 15.3. UTZ
avant ................. 1.IVF únor 2010 - neúspěšné (neprospívající těhotenství)
lucinda3............... 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 11tt, 1. poradna 15.3., velký UTZ 29.3.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
pantomima............IUI 16.2. - test 7.3.//, 8.3.//, 9.3. HCG 1825, 23.3. UTZ
m.evzenie.............dlabe hormony
jedna 11...............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI
gambrinuska..........stimulace clostíkem,11.3 neuspěšná,stimulace injekcema na IUI
janinam................čeká na MS, potom UTZ
jana8...................domluva v Nat. 9.3.
roby....................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3.
Adenka84............18.3. laparaskopie
L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 25tt, poradna 14.4., objednat na glukozový test
michamicha...........2.IUI (16.11.2009), 20tt, poradna a velký UTZ 30.3.
vendulak ..............1IUI neúspěšná(17.2), clostilbegyt

něco jsem tam opravial a dopsala vendu, tak doufam, že to neva 😅 😉

jedna11
17. bře 2010

Ahoj holky,
nakouknu a vidim dobre zpravy. Terko, moc drzim palce at to v patek dobre dopadne. Je dobre , ze HCG stoupa sice pomalu, ale stoupa. Drzim palce.

Gambrinusko, to je mi lito, tak snad s injekcema to bude lepsi. chapu tvoje zklamani. ale snad se kazda jednou dockame .

Avant, obdivuju te jak to beres. je mi to lito, bylo to tak nadejne, kdyz jste po Ilce s Terkou hlasili //. dodalo mi to moc odvahy do IVF. Drzim palce at to vyjde na podruhe a na vse brzy zapomenes.

JInak u nas porad stejne. bricho k veceru nafoukle a obcas poboliva. tak nevim

jana8
17. bře 2010

Vendulák,držím palce na zítra ať foliky jsou ukázkové a ty můžeš šup do dalšího pokusu..... 😉
Gambrinusko,jasné,že to nevadí,vždyť tabulka je pro všechny.....a já jsem tak taky budu muset poopravit..... 🙂
Jedna,kdy budeš testit?Nebo jedeš na krev?

jana8
17. bře 2010

terka82 .............. KET 17.02 - 2 embrya - test 26.2. //, 3.3. HCG 178,vyčkává v nemocnici, 15.3. UTZ
avant ................. 1.IVF únor 2010 - neúspěšné (neprospívající těhotenství)
lucinda3............... 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 11tt, 1. poradna 15.3., velký UTZ 29.3.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
pantomima............IUI 16.2. - test 7.3.//, 8.3.//, 9.3. HCG 1825, 23.3. UTZ
m.evzenie.............dlabe hormony
jedna 11...............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI
gambrinuska..........stimulace clostíkem,11.3 neuspěšná,stimulace injekcema na IUI
janinam................čeká na MS, potom UTZ
jana8...................čekání na výsledky hematologie
roby....................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3.
Adenka84............18.3. laparaskopie
L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 25tt, poradna 14.4., objednat na glukozový test
michamicha...........2.IUI (16.11.2009), 20tt, poradna a velký UTZ 30.3.
vendulak ..............1IUI neúspěšná(17.2), clostilbegyt

vendulak
19. bře 2010

Ahojte holky! Děkuju vám, že jste mě vzali mezi sebe do tabulky 😉
Jinak my včera v Natalartu nic moc, levý vaječník Dr. zase vůbec nenašel (minule ho Švábek 13.DC nenašel, ale Rokyta pak 15.DC před IUI ano), a na pravém byl folík 14mm (minule v tuhle dobu 16,5), měli jsme mlčenlivého Rokytu(doufám že je to tedy on 😀) takže nic víc jsme se v podstatě nedozvěděli, jen že sliznice je pěkná. A jdeme tedy znovu v pondělí kdy už prý bude i IUI. Tak se trochu bojím aby nebylo zase pozdě, ale snad ví co dělají 🙂.
Ale docela mě dneska vystrašuje jak mě už celé odpoledne bolí právě na té levé straně kterou Dr. nenašel. A nepřestává to ☹.

petluska
19. bře 2010

Ahoj Vendul a muzu se zeptat kolik mas sliznici? Myslim,ze jsi mela Bouseho.Ten totiz nemluvi 🙄

vendulak
19. bře 2010

Petlusko nevím jak se Dr. jmenoval, prostě to byl ten pořád zamračenej nemluvnej 😀. Myslela jsem že minule jsem tady pochopila že je to Rokyta, ale tak fakt nevím, možná že Bouše 😀.
A jak říkám kolik byla sliznice to nevím, prostě od tohohle doktora nevím nikdy skoro nic ☹. Mumlal si tam jen že je pěkná. No minule jsem měla ten 13DC sliznice 8,5. Ale kdo ví to byl i folík větší než teď...

ilca1
19. bře 2010

ahoj holky tak máme nové stránky hmmm docela pěkný. 🙂
vendulak ten nemluvnej doktor je podle mě Bouše 🙂 je takove šedivej Rokyta je trochu vyžší a má trochu plešku 🙂
Jinak včera jsme byli na ultrazvuku mimi je v pořádku tak se se mnou rozloučili a má mě na starost můj gynekolog 🙂 tak budu doufat že se nic nestane .teď jsem 7 plus 2 a do 12 týdne ještě daleko ☹ Zítra dodam fotečky miminka 😵

terka82
19. bře 2010

Ahoj holky.

Hurááá jsem doma a doufam, že do špitálu půjdu až rodit. 😅 Jo jsem skromná holka, já vim... 😀

Teda ty nové stránky mi daly ale zabrat, já vás vůbec nemohla najít a teď už si jdu zase lehnout, aby toho nebylo najednou moc. Zatím páááá a zítra vás snad konečně dočtu, pokud jste toho teda moc nenakecaly. 😠 😀

michamicha
19. bře 2010

ahojky 🙂
jsem vás nemohla najít, tak jsem hledala podle vendulak, pže u tý jediný jsem si byla jistá loginem 😀

terko, gratuluju, to je super, tak se hlavně opatruj 😵 😉

douda
19. bře 2010

Ahoj konečně jsem to našla , holky to čekání je hrozné já se snad zblázním , mám v plánu se testnout den předem než půjdu do centra na odběry 😉

pantomima
20. bře 2010

Pěkné ráno!

Taky jsem nás chcvilku hledala!

U nás nic novýho, jen mě pálí žáha a občas se mi zvedne žaludek. Už aby bylo úterý 😵

pantomima
20. bře 2010

Pěkné ráno!

Taky jsem nás chcvilku hledala!

U nás nic novýho, jen mě pálí žáha a občas se mi zvedne žaludek. Už aby bylo úterý 😵

pantomima
20. bře 2010

Tedy zatím mi novej koník moc neběhá, jak to máte vy holky???

gambrinuska
20. bře 2010

holky to bylo práce než jsem náas našla, hledala jsem ve snažilkách a my jsme jinde 😅
vendul tak držim palce na pondělí 😉 at se spermíci zakousnou tam kam maj 😉
Terko jak je? dopadla jsi v pátek dobře?Neboj ted sis to vybrala a už bude jenom dobře 😵
jinak ostatním držim palce a btzké // 😉 my si ještě počkáme ☹ ale z těch injekcí mam sakra strach, snad nejsem lama a pochopim to 😅

marketa137
20. bře 2010

Ahoj, tak jsem dočetla že terka už je doma, super tak te´d až k porodu 😉 , jinak už žádná nemocnice. Hlavně že je vše ok a už bude dobře. mě zase až při HCG 4400 našli teprve gestační váček a taky to nakonec dopadlo dobře 😉 . ZměnY stránek nevim jestli je k lepšímu, než jsem vůbec našla tuhle diskuzi tak to taky trvalo ale třeba jde jen o zvyk a až si zvyknu tak to bude ok 😉

roby
20. bře 2010

Ahoj holky, tak konečně nám koník už zase běhá 🙂

Terko hezky odpočívej, a neboj se všechno bude vpořádku!

Gambrinuska, neboj se, injekce pomáhají, já jsem stimulovala jeden cyklus puregonem a jsem těhotná 🙂 Takže se neboj a jdi do toho!

Ilčo, to je fajn, že je mimi vpořádku. Opatruj se.

Já jsem byla včera na UTZ, máme pravidelný gestační váček, dobře viditelný žloutkový váček, embryjko a srdíčko 🙂 krásně tam blikalo. Zatím jsme velcí 3,6mm, podle PM jsem dnes 6+3. Byla jsem propuštěna do ošetřování svého gynekologa, tak doufám, že vše bude vpořádku, přeci jen, jak říkala Ilča do 12.tt je ještě daleko. Holky a jinak nevolnosti se už taky dostavily v plné parádě.

avant
20. bře 2010

Ahoj holky, všem přeju hezkou sobotu.
Teda co to je? Já jsem naši diskuzi hledala taky ve snažilkách a nenašla. Jsem si to musela zadat podle názvuv a jdu hledat, kde teda to téma máme.
K nám dorazila ve čtvrtek MS, kolem 15DC jdu na kontrolní ultrazvuk a tam se asi domluvíme co dál. Zatím pořád nevím.
Jakpak to asi zvládla Adenka?
Terko neboj, za devět měsíců nám tu budeš psát: Ale stálo to holky za ty nervy 🙂 🙂 🙂

Gambrinusko injekce zvládneš i to míchání. Taky jsem z toho měla hroznej strach.
Ilčo, těším se nafotečky miminka, už jsem ti trošinku prošmejdila album, a něco nového našla 🙂

l.u.c.i.e
20. bře 2010

Ahojky holky,

tak se mi konečně podařilo vás najít 🙂 Jinak jsem ráda, že se vám obrázky líbí. Už máme dokončenýho i krtečka. Tak vám ho někdy vyfotím a přidám ho.

Terko, to jsou skvělé zprávy. Hlavně, že jste doma a v pořádku. Stále se opatrujte. Uvidíš, že teď už půjdeš jen rodit 🙂 Kdypak jdete na kontrolu?

Vendulák, nemluvnej doktor v Natalartu je jen Bouše. K němu jsem chodila nerada. Nejlepší je Švábek 🙂

Gambrinusko, určitě ty injekce pomůžou. Pokud má manžel spermio v pořádku, tak to by bylo, aby se nepodařilo 🙂

Ilčo, super, mimi je v pořádku. Už se těšíme na fotečky 🙂

Roby, i u tebe jsem ráda, že je vše v pořádku jak má být. Dokonce už máte i srdíčko, super. Nevolnosti ti nezávidím. Snad je nebudeš mít dlouho.

Avant, za chvilku se tedy už budete domlouvat co dál... Půjdete hned do dalšího IVF nebo na nějaké vyšetření?

l.u.c.i.e
20. bře 2010

terka82 .............. KET 17.02 - 2 embrya - test 26.2. //, 3.3. HCG 178,vyčkává v nemocnici, 15.3. UTZ
avant ................. 1.IVF únor 2010 - neúspěšné (neprospívající těhotenství)
lucinda3............... 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 11tt, 1. poradna 15.3., velký UTZ 29.3.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
pantomima............IUI 16.2. - test 7.3.//, 8.3.//, 9.3. HCG 1825, 23.3. UTZ
m.evzenie.............dlabe hormony
jedna 11...............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI
gambrinuska..........stimulace clostíkem,11.3 neuspěšná,stimulace injekcema na IUI
janinam................čeká na MS, potom UTZ
jana8...................čekání na výsledky hematologie
roby....................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3.
Adenka84............18.3. laparaskopie
L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 26tt, poradna 14.4., glukozový test 23. 3.
michamicha...........2.IUI (16.11.2009), 20tt, poradna a velký UTZ 30.3.
vendulak ..............1IUI neúspěšná(17.2), clostilbegyt

l.u.c.i.e
20. bře 2010

Holky, dejte si naše téma k oblíbeným. Je to jednoduší.