Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

adenka84
14. čer 2010

Koukám, že Lucie byla rychlejší než já...

l.u.c.i.e
14. čer 2010

Adenko, co ty, už je to lepší?

adenka84
14. čer 2010

Lucie, děkuji za optání, dne suž to je mnohem lepší....v noci jsem konečně spal bez zakaškání...Myslím, že už to bude dobré, že už jsem se toho zbavila...
A co ty jak se vede, tobě už se to sakra rychle blíží, už se určitě těším až poprevé zakřičí Matýsek na svět....

l.u.c.i.e
14. čer 2010

Adenko, tak to mám radost, že už tě ta nemoc opouští. Taky bylo načase.
Mě se vede dobře. Už mi není takové horko 🙂 Jojo, na matýska se těšíme velmi moc. Ale doufám, že ještě nějakou dobu v bříšku vydrží. Je moc krásné nosit těhu bříško. Bude se mi po něm stýskat 🙂 Ale jen krátce, Matýsek nám to vynahradí. Docela už začínám mít i strach z porodu.

jana8
14. čer 2010

Ahoj holky,
dlouho jsem tady nebyla......vy jste se rozepsali 😅
Dnes jsem se konečně dovolala na tu imunologii-to bylo něco už se snažím od kdy tam dovolat,tak dnes to konečně vyšlo.....ale mám nějaké smíšené pocity....vím,že říkala,že červenec,srpen-přes prázdniny nedělají a taky se mě ptala kdy jsem měla hormony tak vlastně,by jsme to nestihli teď už do června....och 😠 ,kdybych se dovolala dřív možná by jsme to stihli....ale co je nejdůležitější,tak mi řekla,že ať si zavolám 15.září a nebo pak se mě zeptala jestli mě může hned na ten datum objednat,tak jsem jasné,že řekla,že jo....ale já i tak nevím protože když jsem s ní volala tak jsem si to napsala do kalendáře a pak jsem si všimla,že to píšu do listopadu,tak už nevím na jaký měsíc jsem vlastně objednaná,ale myslím že na září.... 😖 ....tak už tam teď nechci volat,ale zavolám tam předtím,třeba 10.9. a zeptám se abych měla jistotu......já jsem fakt trubka 😀 .........a jinak na genetiku jedeme 17.6. ,tak aspoň to budeme mít za sebou.....i když rodokmen moc nevím,tak uvidíme 😒
Holky,všechny Vás moooc zdravím,ale nestíhám Vám teď psát, v kuchyni je jak kdyby tam prolítla bomba a taky bych chtěla konečně něco vyplejt a pak jít spát....spala jsem 4hodiny po noční 😲
Tak zatím pa pa a užívejte si sluníčka

douda
14. čer 2010

Ahojky
Moc všem děkuji , už si snad budu užívat těhu , jinak jsme přišli na jinou metodu jakou se dají zmenšit krční madle , tak jsem se uklidnila že Matyho to nebude tolik bolet a že mu nebudouv krku nic řezat , ale budeme to muset zaplatit asi 6000- 8000 tisíc.
Holky nedáte my typ kam na nechty na gelový nebo akryl za rozumnou cennu.

ilca1
14. čer 2010

ahoj luci napiš mě prosím nějaký tip kde v Plzni nakoupit věci na miminko , myslím tak nějak kde mají všechno od plen kartáčků na vlásky podložky atd za normálbí ceny, dávám tak nějak dohromady seznam ale nechce se mě to nakupovat v tescu kde mají flaštičky za 250 kč ☹ dík

adenka84
14. čer 2010

Lucie, to, že začínáš bát porodu je úplně normální..myslím, že se alespoň trochu bojí každá...neboj ty to zvládneš a ještě ráda budeš na svůj porod vzpomínat...
Douda, tak to je fajn, že se dají dnes mandličky u dětí řešit i jinak, ale ta cena je teda darda..Co bys, pro Mytýska neudělala viď?
Jinak ti přeji, aby tvé těhotenství bylo už opravdu jen pohodové.. 🙂 .

Jana8, to je opravdu škoda, že jsi se tam nedovolala dříve..Ale teď si vzpomínám, že já jsem se tam dovolala také až další den, zkoušela jsem to mockrát...Alespoň budeš mít jistotu, že než budou výsledky z imunologie, tak budeš mít výsledky i z genetiky...Já totiž měla dříve výsledky z imunologie než z Genetiky a to jsem byla na Genetice o měsíc a půl dříve....Nejdříve mi řekli, že mi je pošlou do měsíce a nakonec z toho byli 3 měsíce a to jsem tam musel 2x volat...
Přeji ti, aby se ti tohle vyhnulo...Nechci tě tím znervozňovat to vůbec ne...Třeba budeš mít štěstí a dorazí včas jako ostatním holkám....

l.u.c.i.e
15. čer 2010

Dobré ránko,

Jani, mrzí mě, že jses na imunologii nedovolala dříve a tím se ti to teď vše zpozdí. Ach jo. Důležité je, že se ti to konečně podařilo, ne? 🙂 Ve čtvrtek už budete mít genetiku za sebou. Doporučuji vám, aby jste se rodičů vyptali na všechny sourozence a napište si to. Pak to tam budete cucat z prstu 🙂

Douda, chodím na nehtíky ke své kolegyni z práce, ale ona už nebere. Kdyby jí někdo vypadl, zeptám se. Jdu k ní v pondělí...
Pro Matýska to bude lepší, když se nebudou muset mandle řezat. Ale ta cena je slušná. Jak t zdravotnictví musí na všech vydělávat. Ach jo.

Ilčo, bohužel ti neporadím kde nakoupit všechny věcičky pro Jůlinku. Oblečení jsem zdědila po příbuzných nebo od kamarádek. Plenky mi nakoupila mamka a zbytek jsme nakoupili přes net nebo taky od známých. Kosmetiku mi zase nakoupila teta... Vlastně když jsem to doma počítala, tak jsme dali něco málo přes 10 000kč a v tom je koupená z netu nová postýlka s povlečením a matrací, kojící polštář, gymnastický míč, monitor dechu, kočárek půl rok starý a v záruce (ten je teda od známých) atd. Na Aukru nabo mimibazaru se dají koupit nové věci za levný peníz.

Ostatní holky moooc zdravím.

haaninaa
15. čer 2010

Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla. Když bylo tak krásně tak jsem pořád dělala něco venku a na počítač mi nezbýval čas. Teď už taky vím, že v ČB tahají z lidí akorát peníze a výsledek není žádný. V pondělí jsem si volala pro výsledky, krev mám v pořádku, jen mám nějakou infekci, to zjistili z kultivace. Jo abych nezapomněla, modřinu po krvi mám taky a taky dost velkou 🙂 🙂 Když jsem tam volala zvedla to nějaká protivná sestra, pomalu mě seřvala, co si to vůbec dovoluju tam volat, když je půl desáté. Mluvila jsem s lékařem a že si mám přijít pro recept, což je pro mě trochu z ruku, máme to do Plzně 100 km, tak po domluvě mi ho poslali, ale teď řečí, co měla ta sestra, hrůza... Jinak tak infekce prý může být z odběrů vajíček, to jsem podstupovala loni v říjnu a po IUI a to jsem měla letos. V ČB se vůbec neobtěžovali tyhle testy udělat. Mám teď s přítelem začít brát antibiotika a ještě nějaké léky na zavádění, ale to nevím, jestli mám začít zavádět, když mám každým dnem dostat MS. Nemáte s tím některá zkušenost? Přemýšlím, jestli nepočkáme až do července, protože hned po těch antibiotikách se docela bojím podstupovat IUI, aby to nezanechalo na miminku nějaké následky, kdyby se to povedlo.
Mějte se všechny fajn.....

adenka84
15. čer 2010

Ahoj Hani, také jsem brali před třemi týdny antibiotika, kvůli nálezu v kultivaci...Vůbec to nemá na oplodnění vliv, ba naopak je brát musíš, aby se ten virus včas zaléčil....brali jsme je s manželem 5 dní ěx denně....Takže je každopádně začni brát...

petra177
15. čer 2010

Ahoj holky,

všechny moc zdravím. Včera jsem se bohužel nedostala na pc, ale mám dobrou zprávu. Včera kontrolní náběr krve v Natu dopadl na jedničku a od včerejška si píchám Puregon!!!! Konečně se něco začalo dít. 😀 😀 Mám takovou radost. Doufám, že mě chápete. 😉

Všem ostatním moc držím palce, aby se u Vás taky začalo něco dít. 🙂

adenka84
15. čer 2010

Ahoj Petra, tak to je báječné....
Já pokud vše půjde jak má, bych měla začít píchat přesně za týden...
Jinak tvou radost naprosto chápu, už se také těším až se začne něco dít...Tak držím palce ať vše dopadne tak jak má.....

michamicha
15. čer 2010

ahojky 🙂
@petra177 super, moc gratuluju 😉
@haaninaa my jsme taky před první IUI museli brát antibiotika 5 dní a bylo to v pohodě 😉
@ilca1 Ilčo, oblečky jsem kupovala převážně ve Velrybě (dupačky a pak ty látkový plenky s obrázkama), pak v CaA v Olympii (bodýčka), v malym Tescu (ponožtičky, bodýčka, osušku s kapuckou, kabátky tepláčky a trička - vždycky když měli něco v akci, vyšlo to třeba i o stovku levnějš 😉 ) no a lahvičky, postýlku s matrací, povlečení, chránič matrace a hodně moc dalších věcí koupila na netu v několika různých e-shopech 😉 jo a k těm oblečkům, třeba svetříky 3-6m jsem koupila na mimibazaru, je tam spousta maminek, který nabízí i téměř celou výbavičku k prodeji... určitě si něco vybereš 😉 a musim říct, že jsem se trochu bála, že jim to třeba zaplatim předem z účtu a ony pak nic nepošlou, ale vždycky jsem narazila na férovou ženskou, která balíček odeslala hned po připsání peněz na účet 😉 no a kosmetiku jsem koupila od sebamedu a papírový plenky buď v akci v DMku nebo v Globusu, když měli slevu pro členy Mimiklubu 😉

jana8
15. čer 2010

Ahoj holky
Adenko,pamatuji si dobře,jak Vám výsledky neposílali,bylo to fakt k vzteku 😠 ,uvidíme jak to bude u nás,i když na ne budu mít čas dokud pojedeme na imunologii......taky se ti to už blíži,držím palečky ať se IVF podaří a splní se ti nejkrásnější dáreček 😵
Petro,to mám radost,tak už se ti to rozjelo,kdy jedeš na kontrolní utz? a co injekce?pícháš si je sama?
Lucko,mluvila jsem se sestrou co se týče rodokmenu,ale obě to víme jen tak přibližne,tak jsem zvědavá,co nám řeknou....ale neboj mám to sepsané,ještě chci zavolat maminy sestry a zkonzultovat to s ní.....jinak bohužel se nemám koho zeptat a já fakt nic moc nevím,tak uvidíme,jak dopadneme.......tobě se to tak nezadržatelne blíží,že je úplně normální,že začínáš mít strach,ale neboj vše dopadne dobře a ty budeš šťastná mamina s Matýskem v náručí 😵
Micha,taky ti ty tt naskakují, Lucka porodí a ty půjdeš zachvilku za ní 🙂 a neboj to IUI klidně jdi .....kdyby si nemohla tak by ti to doktoři řekli 😉...držím palce,ať to vyjde a ty se můžeš radovat 🙂
Haaninaa,každá tu víme o který sestře je řeč,ale nic si z toho nedělej,je to jediná z nich,jinak jsou všichni suproví 😉

l.u.c.i.e
16. čer 2010

Dobré ránko,

za chvíli jdu do poradny, tak jsem zvědavá co a jak. Připadá mi, že už mi klesá břicho. Malej aspoň už nekope do bránice, i se mi lépe dýchá, ale zato velmi tlačí na močák. Nemůžu ani pořádně spát...

haaninaa, antibiotika určitě berte. I my jsme je museli brát. Dokonce 2x za sebou...
Ty prášky na zavádění jsou jaké a na co? Já jsem si zaváděla jen Utrogestan a když jsem krvácela, tak jsem je měla polykat.

Petra, super zprávičky. Mám radost, že už stimuluješ. To tě za chvíli bude čekat odběr. 🙂 Takže držím palečky, ať folíky rostou 🙂

Micha, taky jsem naštěstí neměla problém, když jsem nakupovala přes mimibazar nebo aukro. Vždy hned po převodu peněz na účet mi zboží poslali. A jak bylo řádně zabalené...

Jani, my jsme taky všechny příbuzné nevěděli. Lošan tam udělal jen otazník a bylo to. Je ale lepší když víš aspoň něco 🙂

pantomima
16. čer 2010

Pěkné ráno!

v jednu frčím na utz, tak držte palce, snad vám pak řeknu, jestli bude kluk nebo holka 😉

m.evzenie
16. čer 2010

Ahoj holky,
Lucko, že už by se malému chtělo ven předčasně? Dnes ve dvě ráno se kolegyni sestře narodil chlapeček, taky Matýsek, měl 3 a půl kila a asi 49 cm a ta přes týden přenášela.Dej pak vědět, co ti řekli v poradně?
Pant., ty už budeš dnes vědět jestli to bude kluk nebo holka, tt. utíká.....
Peto, to je fajn, že už se něco děje, jen ať folíci řádně rostou.
Haaninaa, antibiotika jsem taky brala, určitě je začni brát na zaléčení.
Ostatní holky zdravím, užívejte sluníčko. 😅

ilca1
16. čer 2010

Micha a lucko dík já taky převážně nakupuju na netu , kočárek už mam objednanej tak jsem na něj zvědavá je červeno -béžový a postýlku mam taky vybranou ale takové ty menší věci jako osušku atd si chcivybrat někde sama,Oblečky máme tak nějak od každý barvy ale ta růžová převládá tak jestli mě řekne Lošan v pondělí na genetice že má pindíka tak mě asi trefí 😀 😀 😀 ale zatim tam byl vidět jen močový měchýř a nic víc tak asi Juli 🙂 Jinak mě na hematologii zjistili že jsem hrozně chudokrevná a že mě ty kvinky spadly hrozně rychle tak mam nasazený železo v tabletách 2krát deně a vůbec po něm nemam chuť k jídlu , zase jsem nepřibrala ani půl kg a v pátek jdu do poradny 🙂 a přitom se snažim jíst

l.u.c.i.e
16. čer 2010

Jsem zpět z poradny a vše je ok. Neotevírám se, na monitoru žádné kontrakce. Jen mi trochu kleslo břicho, ale to je prý normální u prvorodiček, že klesá dříve. Kontrola za týden.

Pant, až budeš zpět z poradny, tak dej hned vědět, co čekáte. Snad mimísek bude dobře otočený a bude spolupracovat. Už se těšíme i na fotečku 🙂 Pokud bude.

Evžen, dnes ráno mi volal manžel, že kolegovi z práce se včera narodil syn Vojtíšek (52cm, 3670gr). Termín měli 2.7. No a ten můj už by chtěl taky. Hrozně se těší. Jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží. Já jsem ale ráda, že mám ještě bříško. Teď když nemám žádné otoky, je mi zase dobře. 😉

Ilčo, železo ti pomůže. Chuť k jídlu se dostaví. Když je horko taky nemám chuť na jídlo. Spíše bych jen pila... Ale teď když už je venku přijatelně, tak je to super. Otoky nemám a hned je kilčo dole 🙂
Tak uvidíte v pondělí na genetice. Snad pindík do té doby nenarostl a zůstane nadále Jůlinka 🙂

l.u.c.i.e
16. čer 2010

avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, 8.6. utz a začínáme dlouhej protokol
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, kontrola 20. 5. žádost na IVF, protokol s antagonisty-červen
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................4xIUI, 1xIVF-ICSI -vše bez úspěchu
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 1x IVF -ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, červen začátek stimulace na 2.IVF. 17.6.. UTZ
vendulak ...........1.IUI 02/2010 neúspěšné, 2.IUI 03/2010 missed ab., další návštěva Natalu až v srpnu-UTZ 13.-15.DC
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 2.IUI neprovedeno,domluveno IVF+ICSI, dlouhý protokol po ms v červnu
haaninaa........... výsledky za týden, pak IUI bez stimulace

TĚHULKY:
L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 38tt, poradna 23. 6.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 33tt, poradna 22.6. , nástup na MD 25.6.
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 21tt, 28.6. poradna
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 19tt, čekáme holčičku
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 17tt, poradna 24. 6., velký UTZ 25.6.
pantomima.........IUI 16.2. - 18tt, ,16.6. velký ultrazvuk, 30.6. poradna
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 16tt, hematologie 18.6

vendulak
16. čer 2010

SNAŽILKY:
avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, 8.6. utz a začínáme dlouhej protokol
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, kontrola 20. 5. žádost na IVF, protokol s antagonisty-červen
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................4xIUI, 1xIVF-ICSI -vše bez úspěchu
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 1x IVF -ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, červen začátek stimulace na 2.IVF. 17.6.. UTZ
vendulak ...........1.IUI 02/2010 neúspěšné,2.IUI 03/2010 missed ab.,další návštěva Natalu v srpnu-UTZ 13.-15.DC
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 2.IUI neprovedeno,domluveno IVF+ICSI, dlouhý protokol po ms v červnu
haaninaa........... výsledky za týden, pak IUI bez stimulace

TĚHULKY:
L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 38tt, poradna 23. 6.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 33tt, poradna 22.6. , nástup na MD 25.6.
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 21tt, 28.6. poradna
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 19tt, čekáme holčičku
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 17tt, poradna 24. 6., velký UTZ 25.6.
pantomima.........IUI 16.2. - 18tt, ,16.6. velký ultrazvuk, 30.6. poradna
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 16tt, hematologie 18.6

vendulak
16. čer 2010

Sem u sebe chtěla ubrat pár mezer a tak, abych nebyla roztahaná na dvě řádky a ono stejně nic, tak to zkusím ještě jednou 🙂

Jinak Ahoj Luci! Jak se máte? Tý jo! Pamatuju si jak si čerstvě hlásila // a teď už si 38tt 😕. To to ale děsně letí...

vendulak
16. čer 2010

SNAŽILKY:
avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, 8.6. utz a začínáme dlouhej protokol
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, kontrola 20. 5. žádost na IVF, protokol s antagonisty-červen
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................4xIUI, 1xIVF-ICSI -vše bez úspěchu
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 1x IVF -ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, červen začátek stimulace na 2.IVF. 17.6.. UTZ
vendulak ...........1IUI 02/10 neúspěšné,2IUI 03/10 missed ab.,další návštěva Natu v srpnu-UTZ 13.-15.DC
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 2.IUI neprovedeno,domluveno IVF+ICSI, dlouhý protokol po ms v červnu
haaninaa........... výsledky za týden, pak IUI bez stimulace

TĚHULKY:
L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 38tt, poradna 23. 6.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 33tt, poradna 22.6. , nástup na MD 25.6.
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 21tt, 28.6. poradna
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 19tt, čekáme holčičku
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 17tt, poradna 24. 6., velký UTZ 25.6.
pantomima.........IUI 16.2. - 18tt, ,16.6. velký ultrazvuk, 30.6. poradna
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 16tt, hematologie 18.6

l.u.c.i.e
16. čer 2010

Vendulko, pamatuju si to velmi dobře. Taky i ty obavy ze všeho. Krev, bublinka, srdíčko, krvácení, sreaningy, testy... Nepopsatelný pocit z prvního kopnutí, veškeré UTZ... Holky moc vám přeju, aby jste brzo otěhotněly a prožívaly to krásné období... Máte se opravdu na co těšit... Teda až na ranní nevolnosti, ale ty taky časem přejdou 🙂
Ty jdeš do Natalu v srpnu, viď? To pak bude následovat IUI nebo půjdete rovnou do IVF? Moc ti přeju, aby se zadařilo hned napoprvé a vše dopadlo šťastně. Už jsis taky vytrpěla dost.

vendulak
16. čer 2010

Luci věřím že to musí být nádhera a tay se na to moc těším 😵. I když teď asi budu mít větší strach ☹. Ale stejně už to chciiii 😀. Já se těším i na ty ranní nevolnosti 😀. Si je plánuju užívat, když už na ně tak dlouho čekám 😀.
A jo jo do Natu jdeme v srpnu. A mám tam přijít v půlce cyklu na ultrazvuk, aby viděli co a jak se děje a další cyklus by jsme prý kdyžtak dali zase Clostil a IUI. Byla jsem tam teď u Rokyty a on mi povídal jak sem mladá, že to bude takhle v pohodě že nemá cenu se do nějakých větších zákroků hnát.
Což já si taky myslím. Já si po pravdě tak v duchu myslím, že u nás byl asi hlavně problém v té mé štítné žláze. Protože příťa má spermio v normě a já taky už ovulovala po Clostíku, ale otěhotněla jsem přesně až po tom co mi endokrinoložka řekla, tak a teď je štítka stabilizovaná a z téhle strany nic otěhotnění nebrání. Takže tak trochu v koutku duše doufám, žeteď už to nebude trvat tak dlouho 😔 🙂.
Holky psala Gam jestli dostala už tu mrchu? Budu muset kouknout trochu zpátky 🙂.

adenka84
16. čer 2010

Ahoj holky,

Lucie, je fajn, že máš vše v pořádku....těhotenství mmusí být opravdu krásné...už, aby jsem se ho my všechny snažilky také dočkali...
vendul, zdravím tě a přeji ,aby tě to do srpna rychle uteklo a halvně, aby se ti hned na poprvé zadařilo, a bylo vše bez problému...
Pant, už se těším až nám vzdělíš co čekáte....

vendulak
16. čer 2010

Adenko taky už bych to přála všem snažilkám, aby se něčeho co musí být tak moc krásné a hlavně co si tak moc přejou dočkali 😵 😉.
Ty budeš teď začínat stimulovat na IVF, viď? Budu vám hrozně moc držet palce! Vám oběma! Tobě i Gam! Moc bych vám to přála! 😉

l.u.c.i.e
16. čer 2010

Vendulko, pokud vím, tak Gambrinuska asi ještě mrchu nedostala. Dává si načas.
Hlavní je, že už ví včem byl problém a moooc držím pěsti, aby se zadařilo hned v tom prvním cyklu. Teď si tě určitě budou i více hlídat. Ber kyselinu listovou, hodně pomáhá.

Adenko, věřím, že se tu každá dočká vytouženého miminka. V Natu ví co dělají a určitě k miminku dopomůžou 😉

Pak budu závidět já vám vaše bříška. Aspoň si to budu připomínat 😉

vendulak
16. čer 2010

Luci listovku beru 🙂. Dokonce tu nejsilnější už tich 800mcg 😀. Ale teď si chci koupit vitamínky Elevit. Jiný těhu vitamíny nesmím, protože kvůli štítce nemůžu jód. A říkám si že si koupím tyhle protože je tam už všechno množství vitamínů fakt upraveno pro těhulky a snažilky. A já teď brala jen tu listovku a vitamín E. Protože je prý hodně důležitý taky a kdž není tak to snižuje plodnost jak u chlapů tak u žen. Jenže teď mi bylo zase řečeno že vysoký dávky můžou způsobovat špatný vývoj embrya 😒. A já už od léta brala každý den 400mg, tak mám strach jestli právě to nebylo špatně 😢. Tak si chci koupit teď tyhle, protože tam snad je to dávkování fakt přesný pro ty co chtějí těhotnět 😀.

Já taky doktorům v Natu věřím. A oni nám pomohli k prvnímu těhu a i když nedopadlo tak aspoň víme že to jde a za to jsem jim vděčná a věřím že nám pomůžou otěhu i znovu a takhle i ostatním! I Adence i všem holkám co tam chodí 🙂.

Luci ty pak nebudeš mít čas závidět 😀, budeš se muset točit kolem Matýska 😵.